Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
A057 FEIJEN Niels
6
MAKKONEN Petri
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: -
A058 SZOLNOKI Oliver
7
USKI Jani
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
A055 FEIJEN Niels
9
HOHMANN Thorsten
7
Feb 21, 16:30 — Winner: A057 / Loser: -
A056 SZOLNOKI Oliver
9
REMPE Jan
6
Feb 21, 18:00 — Winner: A058 / Loser: -
A049 DOHR Niklas
4
FEIJEN Niels
9
Feb 21, 13:30 — Winner: A055 / Loser: -
A050 HOHMANN Thorsten
9
CORREIA Henrique
5
Feb 21, 13:30 — Winner: A055 / Loser: -
A051 NUNEZ Ivan
3
SZOLNOKI Oliver
9
Feb 21, 15:00 — Winner: A056 / Loser: -
A052 REMPE Jan
9
SARIS Ivar
8
Feb 21, 15:00 — Winner: A056 / Loser: -
A045 WEISS Adrian
3
DOHR Niklas
9
Feb 21, 10:30 — Winner: A049 / Loser: -
A046 HOHMANN Thorsten
9
CANDELA Francesco
4
Feb 21, 12:00 — Winner: A050 / Loser: -
A047 RUDSHAVN Ole Kristian
5
NUNEZ Ivan
9
Feb 21, 12:00 — Winner: A051 / Loser: -
A048 REMPE Jan
9
LAGUNAS Sergio
8
Feb 21, 13:30 — Winner: A052 / Loser: -
A033 WEISS Adrian
9
CAPPELLA Gianluca
3
Feb 20, 21:00 — Winner: A045 / Loser: -
A034 TRUSHEVSKAIA Valeriia
2
DOHR Niklas
9
Feb 20, 21:00 — Winner: A045 / Loser: -
A035 HOHMANN Thorsten
9
MELLING Chris
8
Feb 20, 22:30 — Winner: A046 / Loser: -
A036 GRUBER Stefan
3
CANDELA Francesco
9
Feb 20, 22:30 — Winner: A046 / Loser: -
A037 RUDSHAVN Ole Kristian
9
NEUHAUSEN Moritz
7
Feb 20, 22:30 — Winner: A047 / Loser: -
A038 NUNEZ Ivan
9
FERRARA Alberto
6
Feb 20, 23:45 — Winner: A047 / Loser: -
A039 SAMMARINI Elio
6
REMPE Jan
9
Feb 20, 23:45 — Winner: A048 / Loser: -
A040 GARZIA Francesco
4
LAGUNAS Sergio
9
Feb 21, 9:00 — Winner: A048 / Loser: -
A025 Loser from A001
0
WEISS Adrian
0
Winner: A033 / Loser: -
A026 TRUSHEVSKAIA Valeriia
9
CORSO Massimiliano
5
Feb 20, 19:30 — Winner: A034 / Loser: -
A027 Loser from A005
0
HOHMANN Thorsten
0
Winner: A035 / Loser: -
A028 GRUBER Stefan
0
Loser from A008
0
Winner: A036 / Loser: -
A029 Loser from A009
0
RUDSHAVN Ole Kristian
0
Winner: A037 / Loser: -
A030 NUNEZ Ivan
9
ESPOSITO Cosimo
1
Feb 20, 19:30 — Winner: A038 / Loser: -
A031 SAMMARINI Elio
9
VRAKAS Athanasios
2
Feb 20, 21:00 — Winner: A039 / Loser: -
A032 GARZIA Francesco
0
Loser from A016
0
Winner: A040 / Loser: -
A001 FILLER Joshua
0
0
Winner: A017 / Loser: A025
A002 LAGUNAS Sergio
9
WEISS Adrian
7
Feb 20, 9:00 — Winner: A017 / Loser: A025
A003 REMPE Jan
9
TRUSHEVSKAIA Valeriia
6
Feb 20, 9:00 — Winner: A018 / Loser: A026
A004 CORREIA Henrique
9
CORSO Massimiliano
3
Feb 20, 9:00 — Winner: A018 / Loser: A026
A005 FERRARA Alberto
0
0
Winner: A019 / Loser: A027
A006 HOHMANN Thorsten
2
MAKKONEN Petri
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A019 / Loser: A027
A007 GRUBER Stefan
7
NEUHAUSEN Moritz
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A020 / Loser: A028
A008 FEIJEN Niels
0
0
Winner: A020 / Loser: A028
A009 SARIS Ivar
0
0
Winner: A021 / Loser: A029
A010 RUDSHAVN Ole Kristian
6
CANDELA Francesco
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A021 / Loser: A029
A011 MELLING Chris
9
NUNEZ Ivan
2
Feb 20, 12:00 — Winner: A022 / Loser: A030
A012 ESPOSITO Cosimo
1
BONGERS Tobias
9
Feb 20, 12:00 — Winner: A022 / Loser: A030
A013 USKI Jani
9
SAMMARINI Elio
6
Feb 20, 13:30 — Winner: A023 / Loser: A031
A014 DOHR Niklas
9
VRAKAS Athanasios
4
Feb 20, 13:30 — Winner: A023 / Loser: A031
A015 GARZIA Francesco
7
CAPPELLA Gianluca
9
Feb 20, 13:30 — Winner: A024 / Loser: A032
A016 SZOLNOKI Oliver
0
0
Winner: A024 / Loser: A032
A017 FILLER Joshua
9
LAGUNAS Sergio
2
Feb 20, 15:00 — Winner: A041 / Loser: A040
A018 REMPE Jan
6
CORREIA Henrique
9
Feb 20, 15:00 — Winner: A041 / Loser: A039
A019 FERRARA Alberto
2
MAKKONEN Petri
9
Feb 20, 15:00 — Winner: A042 / Loser: A038
A020 NEUHAUSEN Moritz
6
FEIJEN Niels
9
Feb 20, 16:30 — Winner: A042 / Loser: A037
A021 SARIS Ivar
9
CANDELA Francesco
1
Feb 20, 16:30 — Winner: A043 / Loser: A036
A022 MELLING Chris
3
BONGERS Tobias
9
Feb 20, 18:00 — Winner: A043 / Loser: A035
A023 USKI Jani
9
DOHR Niklas
1
Feb 20, 18:00 — Winner: A044 / Loser: A034
A024 CAPPELLA Gianluca
7
SZOLNOKI Oliver
9
Feb 20, 18:00 — Winner: A044 / Loser: A033
A041 FILLER Joshua
9
CORREIA Henrique
4
Feb 21, 9:00 — Winner: A053 / Loser: A050
A042 MAKKONEN Petri
9
FEIJEN Niels
8
Feb 21, 9:00 — Winner: A053 / Loser: A049
A043 SARIS Ivar
8
BONGERS Tobias
9
Feb 21, 10:30 — Winner: A054 / Loser: A052
A044 USKI Jani
9
SZOLNOKI Oliver
8
Feb 21, 10:30 — Winner: A054 / Loser: A051
A053 FILLER Joshua
9
MAKKONEN Petri
5
Feb 21, 16:30 — Winner: SE01 / Loser: A057
A054 BONGERS Tobias
9
USKI Jani
3
Feb 21, 16:30 — Winner: SE02 / Loser: A058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification