Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
C057 SIEKKINEN Jani
7
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: -
C058 CHINAHOV Ruslan
8
LUTSKER Sergey
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
C055 FROEHLICH Christian
7
SIEKKINEN Jani
9
Feb 21, 16:30 — Winner: C057 / Loser: -
C056 PIERGIOVANNI Davy
3
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 18:00 — Winner: C058 / Loser: -
C049 FROEHLICH Christian
9
ALNAR Mustafa
8
Feb 21, 13:30 — Winner: C055 / Loser: -
C050 DIAZ-PIZARRO Francisco
3
SIEKKINEN Jani
9
Feb 21, 13:30 — Winner: C055 / Loser: -
C051 PUTSCHE Jannik
3
PIERGIOVANNI Davy
9
Feb 21, 15:00 — Winner: C056 / Loser: -
C052 CHINAHOV Ruslan
9
ULLMANN-HYBLER Yvonne
1
Feb 21, 15:00 — Winner: C056 / Loser: -
C045 BIJSTERBOSCH Marc
4
FROEHLICH Christian
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C049 / Loser: -
C046 CIANCIARUSO Andrea
3
DIAZ-PIZARRO Francisco
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C050 / Loser: -
C047 DI MARTINO Giovanni
8
PUTSCHE Jannik
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C051 / Loser: -
C048 MAJID Imran
3
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 13:30 — Winner: C052 / Loser: -
C033 HENNING Max
3
BIJSTERBOSCH Marc
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C045 / Loser: -
C034 GRONSTEN Ragnar
2
FROEHLICH Christian
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C045 / Loser: -
C035 FALAPPA Enrico
4
CIANCIARUSO Andrea
9
Feb 20, 22:30 — Winner: C046 / Loser: -
C036 BONKE Thorsten
0
DIAZ-PIZARRO Francisco
9
Feb 20, 22:30 — Winner: C046 / Loser: -
C037 KRAMER Martin
0
DI MARTINO Giovanni
9
Feb 20, 23:45 — Winner: C047 / Loser: -
C038 JOHNSON Maxwell
0
PUTSCHE Jannik
0
Feb 20, 23:45 — Winner: C047 / Loser: -
C039 HAMALAINEN Ville
8
MAJID Imran
9
Feb 20, 23:45 — Winner: C048 / Loser: -
C040 PATIENT Chris
1
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C048 / Loser: -
C025 Loser from C001
0
HENNING Max
0
Winner: C033 / Loser: -
C026 CIPRIAN Gabriel
5
GRONSTEN Ragnar
9
Feb 20, 19:30 — Winner: C034 / Loser: -
C027 Loser from C005
0
FALAPPA Enrico
0
Winner: C035 / Loser: -
C028 BONKE Thorsten
0
Loser from C008
0
Winner: C036 / Loser: -
C029 Loser from C009
0
KRAMER Martin
0
Winner: C037 / Loser: -
C030 JOHNSON Maxwell
0
Loser from C012
0
Winner: C038 / Loser: -
C031 SYAROV Gabriel
3
HAMALAINEN Ville
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C039 / Loser: -
C032 PATIENT Chris
0
Loser from C016
0
Winner: C040 / Loser: -
C001 CHINAHOV Ruslan
0
0
Winner: C017 / Loser: C025
C002 SIEKKINEN Jani
9
HENNING Max
0
Feb 20, 9:00 — Winner: C017 / Loser: C025
C003 MAJID Imran
9
CIPRIAN Gabriel
4
Feb 20, 9:00 — Winner: C018 / Loser: C026
C004 VIRTARANTA Jere
9
GRONSTEN Ragnar
4
Feb 20, 9:00 — Winner: C018 / Loser: C026
C005 ALNAR Mustafa
0
0
Winner: C019 / Loser: C027
C006 FALAPPA Enrico
3
PUTSCHE Jannik
9
Feb 20, 10:30 — Winner: C019 / Loser: C027
C007 DI MARTINO Giovanni
9
BONKE Thorsten
6
Feb 20, 10:30 — Winner: C020 / Loser: C028
C008 LOUKATOS Dimitris
0
0
Winner: C020 / Loser: C028
C009 OUSCHAN Albin Jr.
0
0
Winner: C021 / Loser: C029
C010 DIAZ-PIZARRO Francisco
9
KRAMER Martin
1
Feb 20, 12:00 — Winner: C021 / Loser: C029
C011 CIANCIARUSO Andrea
0
JOHNSON Maxwell
0
Feb 20, 12:00 — Winner: C022 / Loser: C030
C012 ULLMANN-HYBLER Yvonne
0
0
Winner: C022 / Loser: C030
C013 SYAROV Gabriel
1
LUTSKER Sergey
9
Feb 20, 13:30 — Winner: C023 / Loser: C031
C014 FROEHLICH Christian
9
HAMALAINEN Ville
5
Feb 20, 13:30 — Winner: C023 / Loser: C031
C015 PATIENT Chris
6
PIERGIOVANNI Davy
9
Feb 20, 13:30 — Winner: C024 / Loser: C032
C016 BIJSTERBOSCH Marc
0
0
Winner: C024 / Loser: C032
C017 CHINAHOV Ruslan
8
SIEKKINEN Jani
9
Feb 20, 15:00 — Winner: C041 / Loser: C040
C018 MAJID Imran
6
VIRTARANTA Jere
9
Feb 20, 15:00 — Winner: C041 / Loser: C039
C019 ALNAR Mustafa
9
PUTSCHE Jannik
7
Feb 20, 16:30 — Winner: C042 / Loser: C038
C020 DI MARTINO Giovanni
2
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 20, 16:30 — Winner: C042 / Loser: C037
C021 OUSCHAN Albin Jr.
9
DIAZ-PIZARRO Francisco
5
Feb 20, 16:30 — Winner: C043 / Loser: C036
C022 CIANCIARUSO Andrea
7
ULLMANN-HYBLER Yvonne
9
Feb 20, 18:00 — Winner: C043 / Loser: C035
C023 LUTSKER Sergey
9
FROEHLICH Christian
6
Feb 20, 18:00 — Winner: C044 / Loser: C034
C024 PIERGIOVANNI Davy
9
BIJSTERBOSCH Marc
7
Feb 20, 18:00 — Winner: C044 / Loser: C033
C041 SIEKKINEN Jani
4
VIRTARANTA Jere
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C053 / Loser: C050
C042 ALNAR Mustafa
5
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C053 / Loser: C049
C043 OUSCHAN Albin Jr.
9
ULLMANN-HYBLER Yvonne
1
Feb 21, 10:30 — Winner: C054 / Loser: C052
C044 LUTSKER Sergey
9
PIERGIOVANNI Davy
7
Feb 21, 10:30 — Winner: C054 / Loser: C051
C053 VIRTARANTA Jere
9
LOUKATOS Dimitris
7
Feb 21, 16:30 — Winner: SE05 / Loser: C057
C054 OUSCHAN Albin Jr.
9
LUTSKER Sergey
1
Feb 21, 16:30 — Winner: SE06 / Loser: C058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification