Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
F057 KAZAKIS Alexander
8
SHAW Jayson
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
F058 TONINI Gianmarco
3
ZIELINSKI Wiktor
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
F055 ANTONAKIS George
2
KAZAKIS Alexander
9
Feb 21, 18:00 — Winner: F057 / Loser: -
F056 TONINI Gianmarco
9
SALLMAYER Nico
5
Feb 21, 18:00 — Winner: F058 / Loser: -
F049 ANTONAKIS George
9
MADSEN Andreas
7
Feb 21, 13:30 — Winner: F055 / Loser: -
F050 AKDAG Ramazan
7
KAZAKIS Alexander
9
Feb 21, 15:00 — Winner: F055 / Loser: -
F051 POSCHL Thomas
6
TONINI Gianmarco
9
Feb 21, 15:00 — Winner: F056 / Loser: -
F052 SALLMAYER Nico
9
LIKOWSKI Piotr
5
Feb 21, 15:00 — Winner: F056 / Loser: -
F045 GATSBY Francisco
5
ANTONAKIS George
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F049 / Loser: -
F046 MELKONYAN Babken
7
AKDAG Ramazan
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F050 / Loser: -
F047 STANKIEWICZ Adam
1
POSCHL Thomas
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F051 / Loser: -
F048 SALLMAYER Nico
9
ANAR Bora
5
Feb 21, 13:30 — Winner: F052 / Loser: -
F033 GATSBY Francisco
9
HEEB Steve
8
Feb 20, 21:00 — Winner: F045 / Loser: -
F034 ANTONAKIS George
9
CASTELLANO Valerio
2
Feb 20, 22:30 — Winner: F045 / Loser: -
F035 QIU Elise
4
MELKONYAN Babken
9
Feb 20, 22:30 — Winner: F046 / Loser: -
F036 ALVES Ruben
2
AKDAG Ramazan
9
Feb 20, 22:30 — Winner: F046 / Loser: -
F037 DEL SANTO-SANZ Javier
7
STANKIEWICZ Adam
9
Feb 20, 23:45 — Winner: F047 / Loser: -
F038 DOMENECH Emilio-Jofre
6
POSCHL Thomas
9
Feb 20, 23:45 — Winner: F047 / Loser: -
F039 SALLMAYER Nico
9
WOLF Jan
6
Feb 20, 23:45 — Winner: F048 / Loser: -
F040 NAWAWAT Ken
0
ANAR Bora
0
Feb 21, 9:00 — Winner: F048 / Loser: -
F025 Loser from F001
0
GATSBY Francisco
0
Winner: F033 / Loser: -
F026 LEON Daniel
0
ANTONAKIS George
9
Feb 20, 19:30 — Winner: F034 / Loser: -
F027 Loser from F005
0
QIU Elise
0
Winner: F035 / Loser: -
F028 ALVES Ruben
0
Loser from F008
0
Winner: F036 / Loser: -
F029 Loser from F009
0
DEL SANTO-SANZ Javier
0
Winner: F037 / Loser: -
F030 DOMENECH Emilio-Jofre
0
Loser from F012
0
Winner: F038 / Loser: -
F031 MSCISZ Adam
4
SALLMAYER Nico
9
Feb 20, 21:00 — Winner: F039 / Loser: -
F032 NAWAWAT Ken
0
Loser from F016
0
Winner: F040 / Loser: -
F001 KAZAKIS Alexander
0
0
Winner: F017 / Loser: F025
F002 ANAR Bora
9
GATSBY Francisco
1
Feb 20, 9:00 — Winner: F017 / Loser: F025
F003 LEON Daniel
3
WOLF Jan
9
Feb 20, 9:00 — Winner: F018 / Loser: F026
F004 ANTONAKIS George
5
SHAW Jayson
9
Feb 20, 10:30 — Winner: F018 / Loser: F026
F005 POSCHL Thomas
0
0
Winner: F019 / Loser: F027
F006 MADSEN Andreas
9
QIU Elise
3
Feb 20, 10:30 — Winner: F019 / Loser: F027
F007 ALVES Ruben
5
STANKIEWICZ Adam
9
Feb 20, 10:30 — Winner: F020 / Loser: F028
F008 SZEWCZYK Wojciech
0
0
Winner: F020 / Loser: F028
F009 ZIELINSKI Wiktor
0
0
Winner: F021 / Loser: F029
F010 DEL SANTO-SANZ Javier
6
AKDAG Ramazan
9
Feb 20, 12:00 — Winner: F021 / Loser: F029
F011 DOMENECH Emilio-Jofre
7
MELKONYAN Babken
9
Feb 20, 12:00 — Winner: F022 / Loser: F030
F012 LIKOWSKI Piotr
0
0
Winner: F022 / Loser: F030
F013 TONINI Gianmarco
9
MSCISZ Adam
7
Feb 20, 13:30 — Winner: F023 / Loser: F031
F014 CASTELLANO Valerio
9
SALLMAYER Nico
8
Feb 20, 13:30 — Winner: F023 / Loser: F031
F015 NAWAWAT Ken
0
HEEB Steve
0
Feb 20, 15:00 — Winner: F024 / Loser: F032
F016 LECHNER Maximillian
0
0
Winner: F024 / Loser: F032
F017 KAZAKIS Alexander
9
ANAR Bora
0
Feb 20, 15:00 — Winner: F041 / Loser: F040
F018 WOLF Jan
3
SHAW Jayson
9
Feb 20, 15:00 — Winner: F041 / Loser: F039
F019 POSCHL Thomas
5
MADSEN Andreas
9
Feb 20, 16:30 — Winner: F042 / Loser: F038
F020 STANKIEWICZ Adam
5
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 20, 16:30 — Winner: F042 / Loser: F037
F021 ZIELINSKI Wiktor
9
AKDAG Ramazan
8
Feb 20, 16:30 — Winner: F043 / Loser: F036
F022 MELKONYAN Babken
3
LIKOWSKI Piotr
9
Feb 20, 18:00 — Winner: F043 / Loser: F035
F023 TONINI Gianmarco
9
CASTELLANO Valerio
1
Feb 20, 18:00 — Winner: F044 / Loser: F034
F024 HEEB Steve
1
LECHNER Maximillian
9
Feb 20, 19:30 — Winner: F044 / Loser: F033
F041 KAZAKIS Alexander
7
SHAW Jayson
9
Feb 21, 9:00 — Winner: F053 / Loser: F050
F042 MADSEN Andreas
8
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 21, 10:30 — Winner: F053 / Loser: F049
F043 ZIELINSKI Wiktor
9
LIKOWSKI Piotr
4
Feb 21, 10:30 — Winner: F054 / Loser: F052
F044 TONINI Gianmarco
6
LECHNER Maximillian
9
Feb 21, 10:30 — Winner: F054 / Loser: F051
F053 SHAW Jayson
5
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE11 / Loser: F057
F054 ZIELINSKI Wiktor
6
LECHNER Maximillian
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE12 / Loser: F058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification