Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
H057 PETRONI Fabio
9
DELGADO Jose Alberto
2
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
H058 FORTUNSKI Miesko
9
GRAY Mark
6
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
H055 CORRIERI Daniele
5
PETRONI Fabio
9
Feb 21, 18:00 — Winner: H057 / Loser: -
H056 FORTUNSKI Miesko
9
PATSURA Vitaliy
5
Feb 21, 18:00 — Winner: H058 / Loser: -
H049 CORRIERI Daniele
9
GEORG Wilhelm
3
Feb 21, 13:30 — Winner: H055 / Loser: -
H050 PETRONI Fabio
9
GRABE Denis
5
Feb 21, 15:00 — Winner: H055 / Loser: -
H051 FORTUNSKI Miesko
9
PONGERS Yannick
6
Feb 21, 15:00 — Winner: H056 / Loser: -
H052 PATSURA Vitaliy
9
KONIAR Jakub
4
Feb 21, 15:00 — Winner: H056 / Loser: -
H045 CORRIERI Daniele
9
GANGFLOT Emil-Andre
3
Feb 21, 12:00 — Winner: H049 / Loser: -
H046 PETRONI Fabio
9
ZOIDIS Vasileios
5
Feb 21, 12:00 — Winner: H050 / Loser: -
H047 FORTUNSKI Miesko
9
GANGFLOT Ole-Tobias
5
Feb 21, 13:30 — Winner: H051 / Loser: -
H048 PATSURA Vitaliy
9
MACIOL Daniel
8
Feb 21, 13:30 — Winner: H052 / Loser: -
H033 CORRIERI Daniele
9
KLASOVIC Andreja
2
Feb 20, 21:00 — Winner: H045 / Loser: -
H034 GANGFLOT Emil-Andre
9
TENK Enrik
2
Feb 20, 22:30 — Winner: H045 / Loser: -
H035 PETRONI Fabio
9
VYVEY Dylan
3
Feb 20, 22:30 — Winner: H046 / Loser: -
H036 ZOIDIS Vasileios
9
TORRES John
8
Feb 20, 22:30 — Winner: H046 / Loser: -
H037 SCHLEINER Roman
3
FORTUNSKI Miesko
9
Feb 20, 23:45 — Winner: H047 / Loser: -
H038 LOLAS Menelaos
7
GANGFLOT Ole-Tobias
9
Feb 20, 23:45 — Winner: H047 / Loser: -
H039 PATSURA Vitaliy
9
LIZANA Juan
0
Feb 21, 9:00 — Winner: H048 / Loser: -
H040 STECHER Marcel
7
MACIOL Daniel
9
Feb 21, 9:00 — Winner: H048 / Loser: -
H025 Loser from H001
0
CORRIERI Daniele
0
Winner: H033 / Loser: -
H026 AMORATI Giacomo Maria
2
GANGFLOT Emil-Andre
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H034 / Loser: -
H027 Loser from H005
0
PETRONI Fabio
0
Winner: H035 / Loser: -
H028 ZOIDIS Vasileios
0
Loser from H008
0
Winner: H036 / Loser: -
H029 Loser from H009
0
SCHLEINER Roman
0
Winner: H037 / Loser: -
H030 FALDUTO Antonino
2
LOLAS Menelaos
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H038 / Loser: -
H031 PATSURA Vitaliy
9
PEREIRA Pedro
5
Feb 20, 21:00 — Winner: H039 / Loser: -
H032 STECHER Marcel
0
Loser from H016
0
Winner: H040 / Loser: -
H001 GRABE Denis
0
0
Winner: H017 / Loser: H025
H002 CORRIERI Daniele
2
MACIOL Daniel
9
Feb 20, 9:00 — Winner: H017 / Loser: H025
H003 AMORATI Giacomo Maria
1
LIZANA Juan
9
Feb 20, 9:00 — Winner: H018 / Loser: H026
H004 GANGFLOT Emil-Andre
8
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 20, 10:30 — Winner: H018 / Loser: H026
H005 GANGFLOT Ole-Tobias
0
0
Winner: H019 / Loser: H027
H006 GEORG Wilhelm
9
PETRONI Fabio
6
Feb 20, 10:30 — Winner: H019 / Loser: H027
H007 DE RUYTER Tim
9
ZOIDIS Vasileios
4
Feb 20, 10:30 — Winner: H020 / Loser: H028
H008 FORTUNSKI Miesko
0
0
Winner: H020 / Loser: H028
H009 KONIAR Jakub
0
0
Winner: H021 / Loser: H029
H010 TORRES John
9
SCHLEINER Roman
2
Feb 20, 12:00 — Winner: H021 / Loser: H029
H011 FALDUTO Antonino
2
VYVEY Dylan
9
Feb 20, 12:00 — Winner: H022 / Loser: H030
H012 DORENBURG Marco
9
LOLAS Menelaos
8
Feb 20, 13:30 — Winner: H022 / Loser: H030
H013 PATSURA Vitaliy
2
PONGERS Yannick
9
Feb 20, 13:30 — Winner: H023 / Loser: H031
H014 TENK Enrik
9
PEREIRA Pedro
7
Feb 20, 13:30 — Winner: H023 / Loser: H031
H015 KLASOVIC Andreja
9
STECHER Marcel
1
Feb 20, 15:00 — Winner: H024 / Loser: H032
H016 GRAY Mark
0
0
Winner: H024 / Loser: H032
H017 GRABE Denis
9
MACIOL Daniel
6
Feb 20, 15:00 — Winner: H041 / Loser: H040
H018 LIZANA Juan
3
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 20, 15:00 — Winner: H041 / Loser: H039
H019 GANGFLOT Ole-Tobias
3
GEORG Wilhelm
9
Feb 20, 16:30 — Winner: H042 / Loser: H038
H020 DE RUYTER Tim
9
FORTUNSKI Miesko
4
Feb 20, 16:30 — Winner: H042 / Loser: H037
H021 KONIAR Jakub
9
TORRES John
2
Feb 20, 18:00 — Winner: H043 / Loser: H036
H022 VYVEY Dylan
5
DORENBURG Marco
9
Feb 20, 18:00 — Winner: H043 / Loser: H035
H023 PONGERS Yannick
9
TENK Enrik
4
Feb 20, 18:00 — Winner: H044 / Loser: H034
H024 KLASOVIC Andreja
5
GRAY Mark
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H044 / Loser: H033
H041 GRABE Denis
6
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 21, 9:00 — Winner: H053 / Loser: H050
H042 GEORG Wilhelm
2
DE RUYTER Tim
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H053 / Loser: H049
H043 KONIAR Jakub
3
DORENBURG Marco
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H054 / Loser: H052
H044 PONGERS Yannick
2
GRAY Mark
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H054 / Loser: H051
H053 DELGADO Jose Alberto
3
DE RUYTER Tim
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE15 / Loser: H057
H054 DORENBURG Marco
9
GRAY Mark
8
Feb 21, 16:30 — Winner: SE16 / Loser: H058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification