Menu

EPBF / Dynamic Billard European Pool Championships Seniors & Ladies 2021 Treviso
EC Seniors 8-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - STARK MichaelSTARK M.
0
0
Walkover
A002 Thu, 09:00 MRVA MilanMRVA M.
7
3
GEORGIOU CostasGEORGIOU C. T02
A003 - KARLSSON KentKARLSSON K.
0
0
Walkover
A004 - BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
0
0
Walkover
A005 - PETROVIC MarioPETROVIC M.
0
0
Walkover
A006 - SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J.
0
0
Walkover
A007 - GROSS SteffenGROSS S.
0
0
Walkover
A008 - EKSELL TomEKSELL T.
0
0
Walkover
A009 - REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
0
0
Walkover
A010 Thu, 09:00 KARIS XavierKARIS X.
7
5
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B. T16
A011 - OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
0
0
Walkover
A012 - DHAESELEER TomDHAESELEER T.
0
0
Walkover
A013 - SPECCHIA SaschaSPECCHIA S.
0
0
Walkover
A014 - TORMEN FabienTORMEN F.
0
0
Walkover
A015 Thu, 09:00 NATALI MichelNATALI M.
2
7
BONI GianlucaBONI G. T04
A016 - JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D.
0
0
Walkover
B001 - VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
0
0
Walkover
B002 Thu, 09:00 OPALIC RadovanOPALIC R.
3
7
SINI RiccardoSINI R. T06
B003 - VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
0
0
Walkover
B004 - GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
0
0
Walkover
B005 - TALVEN JarmoTALVEN J.
0
0
Walkover
B006 - HOFMANN TimoHOFMANN T.
0
0
Walkover
B007 Thu, 09:00 LAAKSO PauliLAAKSO P.
7
5
LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F. T10
B008 - WEICHHART MarkusWEICHHART M.
0
0
Walkover
B009 - KORPELA SimoKORPELA S.
0
0
Walkover
B010 Thu, 09:00 GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P.
7
2
VARADI AndreasVARADI A. T15
B011 - LEYLEK FıratLEYLEK F.
0
0
Walkover
B012 - PETRONI FabioPETRONI F.
0
0
Walkover
B013 - AKERBLOM RogerAKERBLOM R.
0
0
Walkover
B014 - MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
0
0
Walkover
B015 Thu, 09:00 CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
4
7
VILLAR FrancoisVILLAR F. T17
B016 - SALZANO AngeloSALZANO A.
0
0
Walkover
C001 - GUERDER FabienGUERDER F.
0
0
Walkover
C002 Thu, 09:00 SÖZALP HasanSÖZALP H.
1
7
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T01
C003 - ANDERSSON GlennANDERSSON G.
0
0
Walkover
C004 - DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
0
0
Walkover
C005 - AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R.
0
0
Walkover
C006 - RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A.
0
0
Walkover
C007 - NORBERG MorganNORBERG M.
0
0
Walkover
C008 - BAK TomaszBAK T.
0
0
Walkover
C009 - KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
0
0
Walkover
C010 Thu, 09:00 AYAS MuratAYAS M.
5
7
KONNARIS ConstantinosKONNARIS C. T14
C011 - LISIK ZdenkoLISIK Z.
0
0
Walkover
C012 - WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
0
0
Walkover
C013 - AHONEN TomiAHONEN T.
0
0
Walkover
C014 - VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J.
0
0
Walkover
C015 Thu, 09:00 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
3
7
MUTTO MahmutMUTTO M. T12
C016 - REITER ChristianREITER C.
0
0
Walkover
D001 - VATNE DidrikVATNE D.
0
0
Walkover
D002 Thu, 09:00 WILLNER FrankWILLNER F.
2
7
CORREIA HenriqueCORREIA H. T11
D003 - TAAVILA ArtoTAAVILA A.
0
0
Walkover
D004 - NILSEN JörgenNILSEN J.
0
0
Walkover
D005 - RITTER JürgenRITTER J.
0
0
Walkover
D006 - BRAND ReneBRAND R.
0
0
Walkover
D007 - VERIC MatijaVERIC M.
0
0
Walkover
D008 - TINOCO JorgeTINOCO J.
0
0
Walkover
D009 - DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
0
0
Walkover
D010 Thu, 09:00 RATINEN AriRATINEN A.
7
2
ENBOM PatrikENBOM P. T19
D011 - PETROU PanayiotisPETROU P.
0
0
Walkover
D012 - MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
0
0
Walkover
D013 - BOBEE GrégoryBOBEE G.
0
0
Walkover
D014 - HAGEN HenrikHAGEN H.
0
0
Walkover
D015 Thu, 09:00 DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R.
7
5
CROSSE YohanCROSSE Y. T08
D016 - GROSSO AndreaGROSSO A.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A017 Thu, 10:45 STARK MichaelSTARK M.
5
7
MRVA MilanMRVA M. T01
A018 Thu, 10:45 KARLSSON KentKARLSSON K.
7
4
BERGH Bjoern-ErikBERGH B. T05
A019 Thu, 10:45 PETROVIC MarioPETROVIC M.
0
7
SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J. T11
A020 Thu, 10:45 GROSS SteffenGROSS S.
7
3
EKSELL TomEKSELL T. T04
A021 Thu, 10:45 REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
1
7
KARIS XavierKARIS X. T07
A022 Thu, 10:45 OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
7
5
DHAESELEER TomDHAESELEER T. T12
A023 Thu, 10:45 SPECCHIA SaschaSPECCHIA S.
7
1
TORMEN FabienTORMEN F. T19
A024 Thu, 10:45 BONI GianlucaBONI G.
6
7
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T15
B017 Thu, 10:45 VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
6
7
SINI RiccardoSINI R. T09
B018 Thu, 10:45 VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
7
0
GARDJAS KrzysztofGARDJAS K. T13
B019 Thu, 10:45 TALVEN JarmoTALVEN J.
1
7
HOFMANN TimoHOFMANN T. T20
B020 Thu, 10:45 LAAKSO PauliLAAKSO P.
4
7
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T16
B021 Thu, 10:45 KORPELA SimoKORPELA S.
4
7
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T02
B022 Thu, 10:45 LEYLEK FıratLEYLEK F.
1
7
PETRONI FabioPETRONI F. T18
B023 Thu, 10:45 AKERBLOM RogerAKERBLOM R.
7
6
MIKKOLA TonyMIKKOLA T. T14
B024 Thu, 10:45 VILLAR FrancoisVILLAR F.
5
7
SALZANO AngeloSALZANO A. T10
C017 Thu, 10:45 GUERDER FabienGUERDER F.
4
7
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T06
C018 Thu, 10:45 ANDERSSON GlennANDERSSON G.
3
7
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T17
C019 Thu, 10:45 AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R.
4
7
RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A. T08
C020 Thu, 10:45 NORBERG MorganNORBERG M.
3
7
BAK TomaszBAK T. T03
C021 Thu, 12:30 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
3
FF
KONNARIS ConstantinosKONNARIS C. T14
C022 Thu, 12:30 LISIK ZdenkoLISIK Z.
1
7
WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R. T18
C023 Thu, 12:30 AHONEN TomiAHONEN T.
7
1
VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J. T01
C024 Thu, 12:30 MUTTO MahmutMUTTO M.
7
6
REITER ChristianREITER C. T15
D017 Thu, 12:30 VATNE DidrikVATNE D.
5
7
CORREIA HenriqueCORREIA H. T17
D018 Thu, 12:30 TAAVILA ArtoTAAVILA A.
3
7
NILSEN JörgenNILSEN J. T02
D019 Thu, 12:30 RITTER JürgenRITTER J.
7
3
BRAND ReneBRAND R. T06
D020 Thu, 12:30 VERIC MatijaVERIC M.
1
7
TINOCO JorgeTINOCO J. T07
D021 Thu, 12:30 DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
2
7
RATINEN AriRATINEN A. T20
D022 Thu, 12:30 PETROU PanayiotisPETROU P.
7
3
MIKUSKA PeterMIKUSKA P. T19
D023 Thu, 12:30 BOBEE GrégoryBOBEE G.
5
7
HAGEN HenrikHAGEN H. T12
D024 Thu, 12:30 DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R.
6
7
GROSSO AndreaGROSSO A. T13

Losers Round 1

A025 - Walkover
0
0
GEORGIOU CostasGEORGIOU C.
A026 - Walkover
0
0
Walkover
A027 - Walkover
0
0
Walkover
A028 - Walkover
0
0
Walkover
A029 - Walkover
0
0
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
A030 - Walkover
0
0
Walkover
A031 - Walkover
0
0
Walkover
A032 - NATALI MichelNATALI M.
0
0
Walkover
B025 - Walkover
0
0
OPALIC RadovanOPALIC R.
B026 - Walkover
0
0
Walkover
B027 - Walkover
0
0
Walkover
B028 - LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F.
0
0
Walkover
B029 - Walkover
0
0
VARADI AndreasVARADI A.
B030 - Walkover
0
0
Walkover
B031 - Walkover
0
0
Walkover
B032 - CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
0
0
Walkover
C025 - Walkover
0
0
SÖZALP HasanSÖZALP H.
C026 - Walkover
0
0
Walkover
C027 - Walkover
0
0
Walkover
C028 - Walkover
0
0
Walkover
C029 - Walkover
0
0
AYAS MuratAYAS M.
C030 - Walkover
0
0
Walkover
C031 - Walkover
0
0
Walkover
C032 - PEREIRA ManuelPEREIRA M.
0
0
Walkover
D025 - Walkover
0
0
WILLNER FrankWILLNER F.
D026 - Walkover
0
0
Walkover
D027 - Walkover
0
0
Walkover
D028 - Walkover
0
0
Walkover
D029 - Walkover
0
0
ENBOM PatrikENBOM P.
D030 - Walkover
0
0
Walkover
D031 - Walkover
0
0
Walkover
D032 - CROSSE YohanCROSSE Y.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A033 Thu, 14:30 GEORGIOU CostasGEORGIOU C.
4
7
BONI GianlucaBONI G. T02
A034 - Walkover
0
0
TORMEN FabienTORMEN F.
A035 - Walkover
0
0
DHAESELEER TomDHAESELEER T.
A036 - Walkover
0
0
REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
A037 Thu, 14:30 CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
7
2
EKSELL TomEKSELL T. T18
A038 - Walkover
0
0
PETROVIC MarioPETROVIC M.
A039 - Walkover
0
0
BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
A040 Thu, 14:30 NATALI MichelNATALI M.
5
7
STARK MichaelSTARK M. T03
B033 Thu, 14:30 OPALIC RadovanOPALIC R.
7
6
VILLAR FrancoisVILLAR F. T05
B034 - Walkover
0
0
MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
B035 - Walkover
0
0
LEYLEK FıratLEYLEK F.
B036 Thu, 14:30 LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F.
1
7
KORPELA SimoKORPELA S. T14
B037 Thu, 14:30 VARADI AndreasVARADI A.
3
7
LAAKSO PauliLAAKSO P. T01
B038 - Walkover
0
0
TALVEN JarmoTALVEN J.
B039 - Walkover
0
0
GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
B040 Thu, 14:30 CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
1
7
VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V. T16
C033 Thu, 14:30 SÖZALP HasanSÖZALP H.
3
7
REITER ChristianREITER C. T11
C034 - Walkover
0
0
VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J.
C035 - Walkover
0
0
LISIK ZdenkoLISIK Z.
C036 - Walkover
0
0
KONNARIS ConstantinosKONNARIS C.
C037 Thu, 14:30 AYAS MuratAYAS M.
7
3
NORBERG MorganNORBERG M. T06
C038 - Walkover
0
0
AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R.
C039 - Walkover
0
0
ANDERSSON GlennANDERSSON G.
C040 Thu, 14:30 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
7
5
GUERDER FabienGUERDER F. T19
D033 Thu, 14:30 WILLNER FrankWILLNER F.
7
6
DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R. T10
D034 - Walkover
0
0
BOBEE GrégoryBOBEE G.
D035 - Walkover
0
0
MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
D036 - Walkover
0
0
DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
D037 Thu, 14:30 ENBOM PatrikENBOM P.
7
1
VERIC MatijaVERIC M. T09
D038 - Walkover
0
0
BRAND ReneBRAND R.
D039 - Walkover
0
0
TAAVILA ArtoTAAVILA A.
D040 Thu, 14:30 CROSSE YohanCROSSE Y.
3
7
VATNE DidrikVATNE D. T07

Losers Round 3

A045 Fri, 10:45 BONI GianlucaBONI G.
7
6
TORMEN FabienTORMEN F. T17
A046 Fri, 10:45 DHAESELEER TomDHAESELEER T.
5
7
REICHEGGER RaoulREICHEGGER R. T03
A047 Fri, 10:45 CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
7
0
PETROVIC MarioPETROVIC M. T01
A048 Fri, 10:45 BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
6
7
STARK MichaelSTARK M. T15
B045 Fri, 10:45 OPALIC RadovanOPALIC R.
7
2
MIKKOLA TonyMIKKOLA T. T11
B046 Fri, 10:45 LEYLEK FıratLEYLEK F.
1
7
KORPELA SimoKORPELA S. T16
B047 Fri, 10:45 LAAKSO PauliLAAKSO P.
7
3
TALVEN JarmoTALVEN J. T20
B048 Fri, 10:45 GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
2
7
VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V. T13
C045 Fri, 10:45 REITER ChristianREITER C.
7
4
VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J. T09
C046 Fri, 10:45 LISIK ZdenkoLISIK Z.
7
6
KONNARIS ConstantinosKONNARIS C. T06
C047 Fri, 10:45 AYAS MuratAYAS M.
7
6
AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R. T10
C048 Fri, 10:45 ANDERSSON GlennANDERSSON G.
1
7
PEREIRA ManuelPEREIRA M. T14
D045 Fri, 10:45 WILLNER FrankWILLNER F.
1
7
BOBEE GrégoryBOBEE G. T07
D046 Fri, 10:45 MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
7
5
DHAESELEER MarioDHAESELEER M. T05
D047 Fri, 10:45 ENBOM PatrikENBOM P.
7
3
BRAND ReneBRAND R. T08
D048 Fri, 10:45 TAAVILA ArtoTAAVILA A.
6
7
VATNE DidrikVATNE D. T04

Winners Qualification

A041 Fri, 09:00 MRVA MilanMRVA M.
2
7
KARLSSON KentKARLSSON K. T06
A042 Fri, 09:00 SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J.
4
7
GROSS SteffenGROSS S. T09
A043 Fri, 09:00 KARIS XavierKARIS X.
3
7
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T04
A044 Fri, 09:00 SPECCHIA SaschaSPECCHIA S.
7
3
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T08
B041 Fri, 09:00 SINI RiccardoSINI R.
3
7
VIGNOLA MarcoVIGNOLA M. T14
B042 Fri, 09:00 HOFMANN TimoHOFMANN T.
7
3
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T13
B043 Fri, 09:00 GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P.
2
7
PETRONI FabioPETRONI F. T07
B044 Fri, 09:00 AKERBLOM RogerAKERBLOM R.
4
7
SALZANO AngeloSALZANO A. T19
C041 Fri, 09:00 CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
1
7
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T01
C042 Fri, 09:00 RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A.
6
7
BAK TomaszBAK T. T02
C043 Fri, 09:00 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
1
7
WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R. T17
C044 Fri, 09:00 AHONEN TomiAHONEN T.
4
7
MUTTO MahmutMUTTO M. T03
D041 Fri, 09:00 CORREIA HenriqueCORREIA H.
7
2
NILSEN JörgenNILSEN J. T10
D042 Fri, 09:00 RITTER JürgenRITTER J.
0
7
TINOCO JorgeTINOCO J. T05
D043 Fri, 09:00 RATINEN AriRATINEN A.
6
7
PETROU PanayiotisPETROU P. T11
D044 Fri, 09:00 HAGEN HenrikHAGEN H.
6
7
GROSSO AndreaGROSSO A. T18

Losers Qualification

A049 Fri, 12:30 BONI GianlucaBONI G.
7
6
MRVA MilanMRVA M. T17
A050 Fri, 12:30 REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
7
6
SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J. T20
A051 Fri, 12:30 CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
7
5
KARIS XavierKARIS X. T19
A052 Fri, 12:30 STARK MichaelSTARK M.
7
5
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T06
B049 Fri, 12:30 OPALIC RadovanOPALIC R.
4
7
SINI RiccardoSINI R. T09
B050 Fri, 12:30 KORPELA SimoKORPELA S.
5
7
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T02
B051 Fri, 12:30 LAAKSO PauliLAAKSO P.
6
7
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T10
B052 Fri, 12:30 VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
7
2
AKERBLOM RogerAKERBLOM R. T11
C049 Fri, 12:30 REITER ChristianREITER C.
4
7
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T03
C050 Fri, 12:30 LISIK ZdenkoLISIK Z.
5
7
RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A. T18
C051 Fri, 12:30 AYAS MuratAYAS M.
7
0
KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E. T08
C052 Fri, 12:30 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
7
6
AHONEN TomiAHONEN T. T01
D049 Fri, 12:30 BOBEE GrégoryBOBEE G.
7
5
NILSEN JörgenNILSEN J. T07
D050 Fri, 12:30 MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
7
4
RITTER JürgenRITTER J. T15
D051 Fri, 12:30 ENBOM PatrikENBOM P.
6
7
RATINEN AriRATINEN A. T12
D052 Fri, 12:30 VATNE DidrikVATNE D.
7
1
HAGEN HenrikHAGEN H. T13

SE - Last 32

SE01 Sat, 12:30 KARLSSON KentKARLSSON K.
3
7
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T06
SE02 Sat, 12:30 GROSS SteffenGROSS S.
4
7
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T05
SE03 Sat, 12:30 OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
7
4
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T15
SE04 Sat, 12:30 SPECCHIA SaschaSPECCHIA S.
6
7
STARK MichaelSTARK M. T03
SE05 Sat, 12:30 VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
7
2
MIKUSKA PeterMIKUSKA P. T02
SE06 Sat, 12:30 HOFMANN TimoHOFMANN T.
7
1
RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A. T07
SE07 Sat, 12:30 PETRONI FabioPETRONI F.
7
4
PEREIRA ManuelPEREIRA M. T08
SE08 Sat, 12:30 SALZANO AngeloSALZANO A.
2
7
BONI GianlucaBONI G. T13
SE09 Sat, 12:30 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
7
2
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B. T17
SE10 Sat, 12:30 BAK TomaszBAK T.
7
4
BOBEE GrégoryBOBEE G. T11
SE11 Sat, 12:30 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
7
4
VATNE DidrikVATNE D. T18
SE12 Sat, 12:30 MUTTO MahmutMUTTO M.
7
1
SINI RiccardoSINI R. T20
SE13 Sat, 12:30 CORREIA HenriqueCORREIA H.
1
7
RATINEN AriRATINEN A. T04
SE14 Sat, 12:30 TINOCO JorgeTINOCO J.
7
5
REICHEGGER RaoulREICHEGGER R. T19
SE15 Sat, 12:30 PETROU PanayiotisPETROU P.
6
7
AYAS MuratAYAS M. T16
SE16 Sat, 12:30 GROSSO AndreaGROSSO A.
7
2
VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V. T09

SE - Last 16

SE17 Sat, 14:15 GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P.
4
7
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T11
SE18 Sat, 14:15 OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
5
7
STARK MichaelSTARK M. T07
SE19 Sat, 14:15 VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
1
7
HOFMANN TimoHOFMANN T. T04
SE20 Sat, 14:15 PETRONI FabioPETRONI F.
7
3
BONI GianlucaBONI G. T08
SE21 Sat, 14:15 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
7
1
BAK TomaszBAK T. T01
SE22 Sat, 14:15 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
7
0
MUTTO MahmutMUTTO M. T05
SE23 Sat, 14:15 RATINEN AriRATINEN A.
7
5
TINOCO JorgeTINOCO J. T03
SE24 Sat, 14:15 AYAS MuratAYAS M.
5
7
GROSSO AndreaGROSSO A. T06

SE - Quarter Finals

SE25 Sat, 16:30 CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
7
6
STARK MichaelSTARK M. T04
SE26 Sat, 16:30 HOFMANN TimoHOFMANN T.
7
5
PETRONI FabioPETRONI F. T01
SE27 Sat, 16:30 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
5
7
WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R. T07
SE28 Sat, 16:30 RATINEN AriRATINEN A.
4
7
GROSSO AndreaGROSSO A. T02

SE - Semi Finals

SE29 Sat, 18:30 CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
7
6
HOFMANN TimoHOFMANN T. T02
SE30 Sat, 18:30 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
7
2
GROSSO AndreaGROSSO A. T01

SE - Final

SE31 Sat, 21:00 CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
5
7
WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R. T01