Menu

EPBF / Dynamic Billard European Pool Championships Seniors & Ladies 2021 Treviso
EC Ladies 10-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - WESSEL SusanneWESSEL S.
0
0
Walkover
A002 Tue, 09:00 HEHRE AnjaHEHRE A.
2
5
NILSSON AnnikaNILSSON A. T17
A003 Tue, 09:00 JULIEN StellaJULIEN S.
3
5
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T16
A004 Tue, 09:00 HELVIK IneHELVIK I.
3
5
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T18
A005 - MICHL KarinMICHL K.
0
0
Walkover
A006 Tue, 09:00 PANULA TuuliinaPANULA T.
5
4
CUNHA AlexandraCUNHA A. T19
A007 Tue, 09:00 BENDAVID KarineBENDAVID K.
1
5
LÖFGREN Ann-SofieLÖFGREN A. T20
A008 - ROHMER NathalieROHMER N.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A009 Tue, 12:30 WESSEL SusanneWESSEL S.
5
4
NILSSON AnnikaNILSSON A. T09
A010 Tue, 12:30 MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
1
5
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T01
A011 Tue, 12:30 MICHL KarinMICHL K.
5
3
PANULA TuuliinaPANULA T. T13
A012 Tue, 12:30 LÖFGREN Ann-SofieLÖFGREN A.
5
4
ROHMER NathalieROHMER N. T12

Losers Round 1

A013 - Walkover
0
0
HEHRE AnjaHEHRE A.
A014 Tue, 12:30 JULIEN StellaJULIEN S.
4
5
HELVIK IneHELVIK I. T15
A015 - Walkover
0
0
CUNHA AlexandraCUNHA A.
A016 - BENDAVID KarineBENDAVID K.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A017 Wed, 09:00 HEHRE AnjaHEHRE A.
1
5
ROHMER NathalieROHMER N. T04
A018 Wed, 09:00 HELVIK IneHELVIK I.
1
5
PANULA TuuliinaPANULA T. T03
A019 Wed, 09:00 CUNHA AlexandraCUNHA A.
5
4
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T01
A020 Wed, 09:00 BENDAVID KarineBENDAVID K.
5
0
NILSSON AnnikaNILSSON A. T02

Losers Round 3

A023 Wed, 14:30 ROHMER NathalieROHMER N.
3
5
PANULA TuuliinaPANULA T. T02
A024 Wed, 14:30 CUNHA AlexandraCUNHA A.
5
1
BENDAVID KarineBENDAVID K. T12

Winners Qualification

A021 Wed, 12:45 WESSEL SusanneWESSEL S.
5
1
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T01
A022 Wed, 12:45 MICHL KarinMICHL K.
5
0
LÖFGREN Ann-SofieLÖFGREN A. T02

Losers Qualification

A025 Thu, 16:30 PANULA TuuliinaPANULA T.
2
5
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T04
A026 Thu, 16:30 CUNHA AlexandraCUNHA A.
5
1
LÖFGREN Ann-SofieLÖFGREN A. T01

SE - Semi Finals

SE01 Thu, 18:30 WESSEL SusanneWESSEL S.
5
4
CUNHA AlexandraCUNHA A. T04
SE02 Thu, 18:30 MICHL KarinMICHL K.
1
5
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T05

SE - Final

SE03 Thu, 21:00 WESSEL SusanneWESSEL S.
3
5
ANDERSSON UlrikaANDERSSON U. T01