Flowchart

Losers Qualification Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Qualification SE - Semi Finals SE - Final
A025 LUTON, Daniel
4
NYGARD, Kim-Ronny
6
Jun 11, 2023, 9:00 — Winner: / Loser: Place 5
A026 MALANOWSKI, Emil
2
LARSSON, Henrik
6
Jun 11, 2023, 9:00 — Winner: / Loser: Place 5
A023 LUTON, Daniel
6
BRAJKOVIC, Matej
2
Jun 10, 2023, 9:00 — Winner: A025 / Loser: Place 7
A024 SUCHANOV, Maksim
3
MALANOWSKI, Emil
6
Jun 10, 2023, 9:00 — Winner: A026 / Loser: Place 7
A017 JONISKIS, Linas
2
LUTON, Daniel
6
Jun 9, 2023, 19:00 — Winner: A023 / Loser: Place 9
A018 BRAJKOVIC, Matej
6
DI BLASIO, Stefano
1
Jun 9, 2023, 19:00 — Winner: A023 / Loser: Place 9
A019 SUCHANOV, Maksim
6
DALSER, Oscar
1
Jun 9, 2023, 19:00 — Winner: A024 / Loser: Place 9
A020 MALANOWSKI, Emil
6
SLACEK, David
5
Jun 9, 2023, 19:00 — Winner: A024 / Loser: Place 9
A013 Walkover
0
JONISKIS, Linas
0
Winner: A017 / Loser: Place 13
A014 BRAJKOVIC, Matej
6
DEL ZOPPO, Fabio
5
Jun 9, 2023, 16:15 — Winner: A018 / Loser: Place 13
A015 Walkover
0
SUCHANOV, Maksim
0
Winner: A019 / Loser: Place 13
A016 MALANOWSKI, Emil
0
Walkover
0
Winner: A020 / Loser: Place 13
A001 TÄHTI, Jouni
0
Walkover
0
Winner: A009 / Loser: A013
A002 SLACEK, David
7
JONISKIS, Linas
4
Jun 9, 2023, 12:30 — Winner: A009 / Loser: A013
A003 BRAJKOVIC, Matej
FF
DALSER, Oscar
3
Jun 9, 2023, 12:30 — Winner: A010 / Loser: A014
A004 NYGARD, Kim-Ronny
7
DEL ZOPPO, Fabio
4
Jun 9, 2023, 12:30 — Winner: A010 / Loser: A014
A005 LARSSON, Henrik
0
Walkover
0
Winner: A011 / Loser: A015
A006 SUCHANOV, Maksim
3
DI BLASIO, Stefano
7
Jun 9, 2023, 12:30 — Winner: A011 / Loser: A015
A007 MALANOWSKI, Emil
4
LUTON, Daniel
7
Jun 9, 2023, 12:30 — Winner: A012 / Loser: A016
A008 DINSMORE, Fred
0
Walkover
0
Winner: A012 / Loser: A016
A009 TÄHTI, Jouni
6
SLACEK, David
1
Jun 9, 2023, 16:15 — Winner: A021 / Loser: A020
A010 DALSER, Oscar
5
NYGARD, Kim-Ronny
6
Jun 9, 2023, 16:15 — Winner: A021 / Loser: A019
A011 LARSSON, Henrik
6
DI BLASIO, Stefano
3
Jun 9, 2023, 16:15 — Winner: A022 / Loser: A018
A012 LUTON, Daniel
0
DINSMORE, Fred
6
Jun 9, 2023, 16:15 — Winner: A022 / Loser: A017
A021 TÄHTI, Jouni
6
NYGARD, Kim-Ronny
4
Jun 10, 2023, 9:00 — Winner: SE01 / Loser: A025
A022 LARSSON, Henrik
4
DINSMORE, Fred
6
Jun 10, 2023, 9:00 — Winner: SE02 / Loser: A026
SE01 TÄHTI, Jouni
4
LARSSON, Henrik
6
Jun 11, 2023, 13:00 — Winner: SE03 / Loser: Place 3
SE02 DINSMORE, Fred
6
NYGARD, Kim-Ronny
2
Jun 11, 2023, 13:00 — Winner: SE03 / Loser: Place 3
SE03 LARSSON, Henrik
6
DINSMORE, Fred
4
Jun 11, 2023, 16:00 — Winner: / Loser: Place 2
Losers Qualification Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Qualification SE - Semi Finals SE - Final