Flowchart (Endround)

SE - Last 32 SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final
SE01 ROMPPANEN Riku
7
CHROBOT Jakub
6
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE17 / Loser: Place 17
SE02 BENKO Maks
7
ASANI Habib
1
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE17 / Loser: Place 17
SE03 AURESTO Lenni
7
INGRASCI Fabrizio
1
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE18 / Loser: Place 17
SE04 BADOVINAC Maj
5
KURZ Tom
7
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE18 / Loser: Place 17
SE05 VOGEL Felix
7
NESIC Sergej
0
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE19 / Loser: Place 17
SE06 TSANEV Petar
7
HYBLER Alessio
3
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE19 / Loser: Place 17
SE07 WIECH Michał
7
TADARAVICIUS Azuolas
3
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE20 / Loser: Place 17
SE08 REGIELI Dominik
7
HAEGMANS Sonny
5
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE20 / Loser: Place 17
SE09 HADZIBAJRIC Nidal
6
BONANSINGA Alessio
7
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE21 / Loser: Place 17
SE10 BUGARSKI Luka
5
GOMES Ruben
7
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE21 / Loser: Place 17
SE11 TAMM Sander
7
ASPHOLM Gabriel
6
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE22 / Loser: Place 17
SE12 IVANOV Konstantyn
7
BÄTSCHER Levin
1
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE22 / Loser: Place 17
SE13 LAIKRE Walter
7
VAN DEN BERG Sky
2
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE23 / Loser: Place 17
SE14 GJURCHINOVSKI Andrej
7
ATILA Seymen
6
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE23 / Loser: Place 17
SE15 MAIMRE Revo
7
SIBINCIC Vladimir
1
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE24 / Loser: Place 17
SE16 SILANTJEVAS Jokubas
0
GEITZ Laurenz
7
Jul 25, 2023, 13:00 — Winner: SE24 / Loser: Place 17
SE17 ROMPPANEN Riku
7
BENKO Maks
4
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE25 / Loser: Place 9
SE18 AURESTO Lenni
7
KURZ Tom
6
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE25 / Loser: Place 9
SE19 VOGEL Felix
7
TSANEV Petar
1
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE26 / Loser: Place 9
SE20 WIECH Michał
2
REGIELI Dominik
7
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE26 / Loser: Place 9
SE21 BONANSINGA Alessio
7
GOMES Ruben
6
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE27 / Loser: Place 9
SE22 TAMM Sander
0
IVANOV Konstantyn
7
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE27 / Loser: Place 9
SE23 LAIKRE Walter
7
GJURCHINOVSKI Andrej
2
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE28 / Loser: Place 9
SE24 MAIMRE Revo
7
GEITZ Laurenz
4
Jul 25, 2023, 14:30 — Winner: SE28 / Loser: Place 9
SE25 ROMPPANEN Riku
7
AURESTO Lenni
0
Jul 26, 2023, 9:00 — Winner: SE29 / Loser: Place 5
SE26 VOGEL Felix
7
REGIELI Dominik
5
Jul 26, 2023, 9:00 — Winner: SE29 / Loser: Place 5
SE27 BONANSINGA Alessio
7
IVANOV Konstantyn
5
Jul 26, 2023, 9:00 — Winner: SE30 / Loser: Place 5
SE28 LAIKRE Walter
7
MAIMRE Revo
2
Jul 26, 2023, 9:00 — Winner: SE30 / Loser: Place 5
SE29 ROMPPANEN Riku
4
VOGEL Felix
7
Jul 26, 2023, 10:30 — Winner: SE31 / Loser: Place 3
SE30 BONANSINGA Alessio
6
LAIKRE Walter
7
Jul 26, 2023, 10:30 — Winner: SE31 / Loser: Place 3
SE31 VOGEL Felix
7
LAIKRE Walter
5
Jul 26, 2023, 12:00 — Winner: / Loser: Place 2
SE - Last 32 SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final