Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
D057 REGLI Ronald
5
GORST Fedor
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: -
D058 FEFILAVA Marharyta
9
PONGERS Quinten
4
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
D055 APPLETON Darren
6
REGLI Ronald
9
Feb 21, 16:30 — Winner: D057 / Loser: -
D056 THYDE Jeppe
8
FEFILAVA Marharyta
9
Feb 21, 18:00 — Winner: D058 / Loser: -
D049 APPLETON Darren
9
MATRIZI Arjan
5
Feb 21, 13:30 — Winner: D055 / Loser: -
D050 TEIXERA Pedro
2
REGLI Ronald
9
Feb 21, 15:00 — Winner: D055 / Loser: -
D051 MONTPELLIER Alex
7
THYDE Jeppe
9
Feb 21, 15:00 — Winner: D056 / Loser: -
D052 FEFILAVA Marharyta
9
SANLISOY Osman
5
Feb 21, 15:00 — Winner: D056 / Loser: -
D045 GIALLOURAKIS Damianos
2
APPLETON Darren
9
Feb 21, 12:00 — Winner: D049 / Loser: -
D046 TEIXERA Pedro
9
SKVORTSOV Viacheslav
6
Feb 21, 12:00 — Winner: D050 / Loser: -
D047 MONTPELLIER Alex
9
SEROSHTAN Andrey
8
Feb 21, 12:00 — Winner: D051 / Loser: -
D048 FEFILAVA Marharyta
9
RESCH Daniel
8
Feb 21, 13:30 — Winner: D052 / Loser: -
D033 GNADENBERG Karl
2
GIALLOURAKIS Damianos
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D045 / Loser: -
D034 COZMA Vasile
1
APPLETON Darren
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D045 / Loser: -
D035 TEIXERA Pedro
9
HUETTER Michael
2
Feb 20, 22:30 — Winner: D046 / Loser: -
D036 BIANCHINI Michele
8
SKVORTSOV Viacheslav
9
Feb 20, 22:30 — Winner: D046 / Loser: -
D037 BERNARDO Bruno
3
MONTPELLIER Alex
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D047 / Loser: -
D038 CODINA LLONCH Marc
8
SEROSHTAN Andrey
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D047 / Loser: -
D039 OUSCHAN Jasmin
7
FEFILAVA Marharyta
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D048 / Loser: -
D040 PALE Johan
6
RESCH Daniel
9
Feb 21, 9:00 — Winner: D048 / Loser: -
D025 Loser from D001
0
GNADENBERG Karl
0
Winner: D033 / Loser: -
D026 COZMA Vasile
9
DAMICO Alberto
5
Feb 20, 19:30 — Winner: D034 / Loser: -
D027 Loser from D005
0
TEIXERA Pedro
0
Winner: D035 / Loser: -
D028 BIANCHINI Michele
0
Loser from D008
0
Winner: D036 / Loser: -
D029 Loser from D009
0
BERNARDO Bruno
0
Winner: D037 / Loser: -
D030 CODINA LLONCH Marc
0
Loser from D012
0
Winner: D038 / Loser: -
D031 GJYSHINCA Amar
2
OUSCHAN Jasmin
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D039 / Loser: -
D032 PALE Johan
0
Loser from D016
0
Winner: D040 / Loser: -
D001 GORST Fedor
0
0
Winner: D017 / Loser: D025
D002 RESCH Daniel
9
GNADENBERG Karl
2
Feb 20, 9:00 — Winner: D017 / Loser: D025
D003 REGLI Ronald
9
COZMA Vasile
3
Feb 20, 9:00 — Winner: D018 / Loser: D026
D004 FEFILAVA Marharyta
9
DAMICO Alberto
8
Feb 20, 9:00 — Winner: D018 / Loser: D026
D005 MATRIZI Arjan
0
0
Winner: D019 / Loser: D027
D006 TEIXERA Pedro
5
SEROSHTAN Andrey
9
Feb 20, 10:30 — Winner: D019 / Loser: D027
D007 MONTPELLIER Alex
9
BIANCHINI Michele
3
Feb 20, 10:30 — Winner: D020 / Loser: D028
D008 BABICA Radoslaw
0
0
Winner: D020 / Loser: D028
D009 ALCAIDE David
0
0
Winner: D021 / Loser: D029
D010 BERNARDO Bruno
8
SKVORTSOV Viacheslav
9
Feb 20, 12:00 — Winner: D021 / Loser: D029
D011 SANLISOY Osman
9
CODINA LLONCH Marc
6
Feb 20, 12:00 — Winner: D022 / Loser: D030
D012 HUETTER Michael
0
0
Winner: D022 / Loser: D030
D013 THYDE Jeppe
9
GJYSHINCA Amar
6
Feb 20, 13:30 — Winner: D023 / Loser: D031
D014 OUSCHAN Jasmin
2
APPLETON Darren
9
Feb 20, 13:30 — Winner: D023 / Loser: D031
D015 PONGERS Quinten
9
PALE Johan
5
Feb 20, 13:30 — Winner: D024 / Loser: D032
D016 GIALLOURAKIS Damianos
0
0
Winner: D024 / Loser: D032
D017 GORST Fedor
9
RESCH Daniel
8
Feb 20, 15:00 — Winner: D041 / Loser: D040
D018 REGLI Ronald
9
FEFILAVA Marharyta
4
Feb 20, 15:00 — Winner: D041 / Loser: D039
D019 MATRIZI Arjan
9
SEROSHTAN Andrey
8
Feb 20, 16:30 — Winner: D042 / Loser: D038
D020 MONTPELLIER Alex
5
BABICA Radoslaw
9
Feb 20, 16:30 — Winner: D042 / Loser: D037
D021 ALCAIDE David
9
SKVORTSOV Viacheslav
3
Feb 20, 16:30 — Winner: D043 / Loser: D036
D022 SANLISOY Osman
9
HUETTER Michael
2
Feb 20, 18:00 — Winner: D043 / Loser: D035
D023 THYDE Jeppe
9
APPLETON Darren
6
Feb 20, 18:00 — Winner: D044 / Loser: D034
D024 PONGERS Quinten
9
GIALLOURAKIS Damianos
8
Feb 20, 19:30 — Winner: D044 / Loser: D033
D041 GORST Fedor
9
REGLI Ronald
4
Feb 21, 9:00 — Winner: D053 / Loser: D050
D042 MATRIZI Arjan
8
BABICA Radoslaw
9
Feb 21, 9:00 — Winner: D053 / Loser: D049
D043 ALCAIDE David
9
SANLISOY Osman
5
Feb 21, 10:30 — Winner: D054 / Loser: D052
D044 THYDE Jeppe
7
PONGERS Quinten
9
Feb 21, 10:30 — Winner: D054 / Loser: D051
D053 GORST Fedor
6
BABICA Radoslaw
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE07 / Loser: D057
D054 ALCAIDE David
9
PONGERS Quinten
2
Feb 21, 16:30 — Winner: SE08 / Loser: D058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification