Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
E057 MALAI Nick
9
EKONOMOPOULOS Nikos
3
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: -
E058 KAPLAN Thomasz
9
SANDERSON Elliott
4
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: -
E055 MALAI Nick
9
SVILAR Zoran
7
Feb 21, 16:30 — Winner: E057 / Loser: -
E056 KAPLAN Thomasz
9
GEORGIEV Georgi
4
Feb 21, 18:00 — Winner: E058 / Loser: -
E049 KUCKHERM Lars
7
MALAI Nick
9
Feb 21, 13:30 — Winner: E055 / Loser: -
E050 SVILAR Zoran
9
PEREIRA Manuel
5
Feb 21, 15:00 — Winner: E055 / Loser: -
E051 SCHJETNE Mats
6
KAPLAN Thomasz
9
Feb 21, 15:00 — Winner: E056 / Loser: -
E052 GEORGIEV Georgi
9
DUDANETS Maksim
7
Feb 21, 15:00 — Winner: E056 / Loser: -
E045 LABUTIS Pijus
5
KUCKHERM Lars
9
Feb 21, 12:00 — Winner: E049 / Loser: -
E046 SROCZYNSKI Wojciech
7
SVILAR Zoran
9
Feb 21, 12:00 — Winner: E050 / Loser: -
E047 SCHJETNE Mats
9
IACOBUCCI Giuseppe
3
Feb 21, 12:00 — Winner: E051 / Loser: -
E048 LAUWEREYNS Moritz
6
GEORGIEV Georgi
9
Feb 21, 13:30 — Winner: E052 / Loser: -
E033 LABUTIS Pijus
9
SKONECZNY Mariusz
7
Feb 20, 21:00 — Winner: E045 / Loser: -
E034 KUCKHERM Lars
9
ASCHERI Gianluca
5
Feb 20, 21:00 — Winner: E045 / Loser: -
E035 MILIOLI Andrea
3
SROCZYNSKI Wojciech
9
Feb 20, 22:30 — Winner: E046 / Loser: -
E036 DEFRASNES Stephen
1
SVILAR Zoran
9
Feb 20, 22:30 — Winner: E046 / Loser: -
E037 CANILLAS Miquel
2
SCHJETNE Mats
9
Feb 20, 23:45 — Winner: E047 / Loser: -
E038 IACOBUCCI Giuseppe
9
TURKOWSKI Michal
4
Feb 20, 23:45 — Winner: E047 / Loser: -
E039 LAUWEREYNS Moritz
9
SOLYMOSI Gabor
7
Feb 20, 23:45 — Winner: E048 / Loser: -
E040 GEORGIEV Georgi
9
RUSLANOV Stanimir
7
Feb 21, 9:00 — Winner: E048 / Loser: -
E025 Loser from E001
0
LABUTIS Pijus
0
Winner: E033 / Loser: -
E026 VARTIAINEN Johanna
1
KUCKHERM Lars
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E034 / Loser: -
E027 Loser from E005
0
MILIOLI Andrea
0
Winner: E035 / Loser: -
E028 DEFRASNES Stephen
0
Loser from E008
0
Winner: E036 / Loser: -
E029 Loser from E009
0
CANILLAS Miquel
0
Winner: E037 / Loser: -
E030 GEORGIOU Lefteris
8
IACOBUCCI Giuseppe
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E038 / Loser: -
E031 LAUWEREYNS Moritz
9
DELLINO Stefano
6
Feb 20, 21:00 — Winner: E039 / Loser: -
E032 GEORGIEV Georgi
0
Loser from E016
0
Winner: E040 / Loser: -
E001 KACI Eklent
0
0
Winner: E017 / Loser: E025
E002 RUSLANOV Stanimir
9
LABUTIS Pijus
5
Feb 20, 9:00 — Winner: E017 / Loser: E025
E003 VARTIAINEN Johanna
4
PEREIRA Manuel
9
Feb 20, 9:00 — Winner: E018 / Loser: E026
E004 SOLYMOSI Gabor
9
KUCKHERM Lars
7
Feb 20, 9:00 — Winner: E018 / Loser: E026
E005 TURKOWSKI Michal
0
0
Winner: E019 / Loser: E027
E006 MILIOLI Andrea
3
EKONOMOPOULOS Nikos
9
Feb 20, 10:30 — Winner: E019 / Loser: E027
E007 MALAI Nick
9
DEFRASNES Stephen
5
Feb 20, 10:30 — Winner: E020 / Loser: E028
E008 SCHJETNE Mats
0
0
Winner: E020 / Loser: E028
E009 DUDANETS Maksim
0
0
Winner: E021 / Loser: E029
E010 CANILLAS Miquel
2
SVILAR Zoran
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E021 / Loser: E029
E011 GEORGIOU Lefteris
1
SROCZYNSKI Wojciech
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E022 / Loser: E030
E012 IACOBUCCI Giuseppe
8
SANDERSON Elliott
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E022 / Loser: E030
E013 LAUWEREYNS Moritz
6
ASCHERI Gianluca
9
Feb 20, 13:30 — Winner: E023 / Loser: E031
E014 SKOWERSKI Karol
9
DELLINO Stefano
5
Feb 20, 13:30 — Winner: E023 / Loser: E031
E015 GEORGIEV Georgi
2
SKONECZNY Mariusz
9
Feb 20, 15:00 — Winner: E024 / Loser: E032
E016 KAPLAN Thomasz
0
0
Winner: E024 / Loser: E032
E017 KACI Eklent
9
RUSLANOV Stanimir
6
Feb 20, 15:00 — Winner: E041 / Loser: E040
E018 PEREIRA Manuel
9
SOLYMOSI Gabor
7
Feb 20, 15:00 — Winner: E041 / Loser: E039
E019 TURKOWSKI Michal
5
EKONOMOPOULOS Nikos
9
Feb 20, 16:30 — Winner: E042 / Loser: E038
E020 MALAI Nick
9
SCHJETNE Mats
4
Feb 20, 16:30 — Winner: E042 / Loser: E037
E021 DUDANETS Maksim
9
SVILAR Zoran
8
Feb 20, 16:30 — Winner: E043 / Loser: E036
E022 SROCZYNSKI Wojciech
7
SANDERSON Elliott
9
Feb 20, 18:00 — Winner: E043 / Loser: E035
E023 ASCHERI Gianluca
5
SKOWERSKI Karol
9
Feb 20, 18:00 — Winner: E044 / Loser: E034
E024 SKONECZNY Mariusz
7
KAPLAN Thomasz
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E044 / Loser: E033
E041 KACI Eklent
9
PEREIRA Manuel
1
Feb 21, 9:00 — Winner: E053 / Loser: E050
E042 EKONOMOPOULOS Nikos
9
MALAI Nick
8
Feb 21, 10:30 — Winner: E053 / Loser: E049
E043 DUDANETS Maksim
6
SANDERSON Elliott
9
Feb 21, 10:30 — Winner: E054 / Loser: E052
E044 SKOWERSKI Karol
9
KAPLAN Thomasz
6
Feb 21, 10:30 — Winner: E054 / Loser: E051
E053 KACI Eklent
9
EKONOMOPOULOS Nikos
6
Feb 21, 16:30 — Winner: SE09 / Loser: E057
E054 SANDERSON Elliott
6
SKOWERSKI Karol
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE10 / Loser: E058
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification