Flowchart (Group B)

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
B057 MARKAJ Labinot
4
ZIELINSKI Wiktor
9
Jul 30, 2023, 18:30 — Winner: / Loser: Place 33
B058 REDŽIĆ Edin
9
GUTTENBERGER Daniel
7
Jul 30, 2023, 18:30 — Winner: / Loser: Place 33
B055 MARKAJ Labinot
9
ERCULJ Matjaz
5
Jul 30, 2023, 16:30 — Winner: B057 / Loser: Place 49
B056 REDŽIĆ Edin
9
RIMBOT Nicolas
5
Jul 30, 2023, 16:30 — Winner: B058 / Loser: Place 49
B049 PANDUR Mirzet
1
MARKAJ Labinot
9
Jul 30, 2023, 11:30 — Winner: B055 / Loser: Place 65
B050 ERCULJ Matjaz
9
BLACHOWSKI Pawel
2
Jul 30, 2023, 11:30 — Winner: B055 / Loser: Place 65
B051 GOMEZ Vincent
4
REDŽIĆ Edin
9
Jul 30, 2023, 11:30 — Winner: B056 / Loser: Place 65
B052 RIMBOT Nicolas
9
GENNISSEN Marinus
3
Jul 30, 2023, 11:30 — Winner: B056 / Loser: Place 65
B045 PANDUR Mirzet
9
AL-MEDARA Aiman
6
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: B049 / Loser: Place 97
B046 ERCULJ Matjaz
9
KORNMESSER Jonas
6
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: B050 / Loser: Place 97
B047 GOMEZ Vincent
9
BANOVIC Edin
3
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: B051 / Loser: Place 97
B048 SAIOV Stanislav
8
RIMBOT Nicolas
9
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: B052 / Loser: Place 97
B033 KADRIĆ Adi
8
PANDUR Mirzet
9
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: B045 / Loser: Place 129
B034 Walkover
0
AL-MEDARA Aiman
0
Winner: B045 / Loser: Place 129
B035 Walkover
0
ERCULJ Matjaz
0
Winner: B046 / Loser: Place 129
B036 Walkover
0
KORNMESSER Jonas
0
Winner: B046 / Loser: Place 129
B037 Walkover
0
GOMEZ Vincent
0
Winner: B047 / Loser: Place 129
B038 Walkover
0
BANOVIC Edin
0
Winner: B047 / Loser: Place 129
B039 Walkover
0
SAIOV Stanislav
0
Winner: B048 / Loser: Place 129
B040 ABU-HELAIEL Khader
2
RIMBOT Nicolas
9
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: B048 / Loser: Place 129
B025 Walkover
0
KADRIĆ Adi
0
Winner: B033 / Loser: Place 193
B026 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B034 / Loser: Place 193
B027 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B035 / Loser: Place 193
B028 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B036 / Loser: Place 193
B029 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B037 / Loser: Place 193
B030 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B038 / Loser: Place 193
B031 Walkover
0
Walkover
0
Winner: B039 / Loser: Place 193
B032 ABU-HELAIEL Khader
0
Walkover
0
Winner: B040 / Loser: Place 193
B001 FILLER Joshua
0
Walkover
0
Winner: B017 / Loser: B025
B002 KADRIĆ Adi
0
RIMBOT Nicolas
9
Jul 29, 2023, 10:00 — Winner: B017 / Loser: B025
B003 BLACHOWSKI Pawel
0
Walkover
0
Winner: B018 / Loser: B026
B004 SAIOV Stanislav
0
Walkover
0
Winner: B018 / Loser: B026
B005 BANOVIC Edin
0
Walkover
0
Winner: B019 / Loser: B027
B006 MARKAJ Labinot
0
Walkover
0
Winner: B019 / Loser: B027
B007 GOMEZ Vincent
0
Walkover
0
Winner: B020 / Loser: B028
B008 GUTTENBERGER Daniel
0
Walkover
0
Winner: B020 / Loser: B028
B009 KORNMESSER Jonas
0
Walkover
0
Winner: B021 / Loser: B029
B010 GENNISSEN Marinus
0
Walkover
0
Winner: B021 / Loser: B029
B011 ERCULJ Matjaz
0
Walkover
0
Winner: B022 / Loser: B030
B012 VAN DEN BERG Nick
0
Walkover
0
Winner: B022 / Loser: B030
B013 REDŽIĆ Edin
0
Walkover
0
Winner: B023 / Loser: B031
B014 AL-MEDARA Aiman
0
Walkover
0
Winner: B023 / Loser: B031
B015 PANDUR Mirzet
9
ABU-HELAIEL Khader
5
Jul 29, 2023, 10:00 — Winner: B024 / Loser: B032
B016 ZIELINSKI Wiktor
0
Walkover
0
Winner: B024 / Loser: B032
B017 FILLER Joshua
9
RIMBOT Nicolas
0
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B041 / Loser: B040
B018 BLACHOWSKI Pawel
9
SAIOV Stanislav
5
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B041 / Loser: B039
B019 BANOVIC Edin
0
MARKAJ Labinot
9
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B042 / Loser: B038
B020 GOMEZ Vincent
0
GUTTENBERGER Daniel
9
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B042 / Loser: B037
B021 KORNMESSER Jonas
6
GENNISSEN Marinus
9
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B043 / Loser: B036
B022 ERCULJ Matjaz
4
VAN DEN BERG Nick
9
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B043 / Loser: B035
B023 REDŽIĆ Edin
9
AL-MEDARA Aiman
3
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B044 / Loser: B034
B024 PANDUR Mirzet
3
ZIELINSKI Wiktor
9
Jul 29, 2023, 11:30 — Winner: B044 / Loser: B033
B041 FILLER Joshua
9
BLACHOWSKI Pawel
3
Jul 29, 2023, 18:30 — Winner: B053 / Loser: B050
B042 MARKAJ Labinot
8
GUTTENBERGER Daniel
9
Jul 29, 2023, 18:30 — Winner: B053 / Loser: B049
B043 GENNISSEN Marinus
1
VAN DEN BERG Nick
9
Jul 29, 2023, 18:30 — Winner: B054 / Loser: B052
B044 REDŽIĆ Edin
7
ZIELINSKI Wiktor
9
Jul 29, 2023, 18:30 — Winner: B054 / Loser: B051
B053 FILLER Joshua
9
GUTTENBERGER Daniel
4
Jul 30, 2023, 15:00 — Winner: SE03 / Loser: B058
B054 VAN DEN BERG Nick
9
ZIELINSKI Wiktor
8
Jul 30, 2023, 15:00 — Winner: SE04 / Loser: B057
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification