Flowchart (Group G)

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification
G057 SKOWERSKI Karol
7
GUTJAHR Ricardo
9
Jul 30, 2023, 18:30 — Winner: / Loser: Place 33
G058 GEORGIEV Georgi
9
BELHASSEN Benjamin
6
Jul 30, 2023, 18:30 — Winner: / Loser: Place 33
G055 SPASOV Spasian
6
SKOWERSKI Karol
9
Jul 30, 2023, 16:30 — Winner: G057 / Loser: Place 49
G056 KAPLAN Tomasz
1
GEORGIEV Georgi
9
Jul 30, 2023, 16:30 — Winner: G058 / Loser: Place 49
G049 SPASOV Spasian
9
VILCHES-PARDO Paul
5
Jul 30, 2023, 13:30 — Winner: G055 / Loser: Place 65
G050 SKOWERSKI Karol
9
TODOROV Daniel
2
Jul 30, 2023, 13:30 — Winner: G055 / Loser: Place 65
G051 SOUQUET Ralf
7
KAPLAN Tomasz
9
Jul 30, 2023, 13:30 — Winner: G056 / Loser: Place 65
G052 GRILO Joao
4
GEORGIEV Georgi
9
Jul 30, 2023, 13:30 — Winner: G056 / Loser: Place 65
G045 SPASOV Spasian
9
FUEHRLINGER Markus
3
Jul 30, 2023, 10:00 — Winner: G049 / Loser: Place 97
G046 SKOWERSKI Karol
9
JUKIC Anel
1
Jul 30, 2023, 10:00 — Winner: G050 / Loser: Place 97
G047 SOUQUET Ralf
9
KNUEVER Mitchel
1
Jul 30, 2023, 10:00 — Winner: G051 / Loser: Place 97
G048 MATTERN Eric
8
GRILO Joao
9
Jul 30, 2023, 10:00 — Winner: G052 / Loser: Place 97
G033 JOVCHEVSKI Martin
7
SPASOV Spasian
9
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: G045 / Loser: Place 129
G034 Walkover
0
FUEHRLINGER Markus
0
Winner: G045 / Loser: Place 129
G035 Walkover
0
SKOWERSKI Karol
0
Winner: G046 / Loser: Place 129
G036 Walkover
0
JUKIC Anel
0
Winner: G046 / Loser: Place 129
G037 Walkover
0
SOUQUET Ralf
0
Winner: G047 / Loser: Place 129
G038 Walkover
0
KNUEVER Mitchel
0
Winner: G047 / Loser: Place 129
G039 Walkover
0
MATTERN Eric
0
Winner: G048 / Loser: Place 129
G040 THORN Michael
1
GRILO Joao
9
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: G048 / Loser: Place 129
G025 Walkover
0
JOVCHEVSKI Martin
0
Winner: G033 / Loser: Place 193
G026 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G034 / Loser: Place 193
G027 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G035 / Loser: Place 193
G028 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G036 / Loser: Place 193
G029 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G037 / Loser: Place 193
G030 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G038 / Loser: Place 193
G031 Walkover
0
Walkover
0
Winner: G039 / Loser: Place 193
G032 THORN Michael
0
Walkover
0
Winner: G040 / Loser: Place 193
G001 HYBLER Roman
0
Walkover
0
Winner: G017 / Loser: G025
G002 GRILO Joao
9
JOVCHEVSKI Martin
6
Jul 29, 2023, 10:00 — Winner: G017 / Loser: G025
G003 TODOROV Daniel
0
Walkover
0
Winner: G018 / Loser: G026
G004 MATTERN Eric
0
Walkover
0
Winner: G018 / Loser: G026
G005 BELHASSEN Benjamin
0
Walkover
0
Winner: G019 / Loser: G027
G006 KNUEVER Mitchel
0
Walkover
0
Winner: G019 / Loser: G027
G007 VILCHES-PARDO Paul
0
Walkover
0
Winner: G020 / Loser: G028
G008 SOUQUET Ralf
0
Walkover
0
Winner: G020 / Loser: G028
G009 BABICA Radoslaw
0
Walkover
0
Winner: G021 / Loser: G029
G010 JUKIC Anel
0
Walkover
0
Winner: G021 / Loser: G029
G011 SKOWERSKI Karol
0
Walkover
0
Winner: G022 / Loser: G030
G012 GEORGIEV Georgi
0
Walkover
0
Winner: G022 / Loser: G030
G013 GUTJAHR Ricardo
0
Walkover
0
Winner: G023 / Loser: G031
G014 FUEHRLINGER Markus
0
Walkover
0
Winner: G023 / Loser: G031
G015 SPASOV Spasian
9
THORN Michael
8
Jul 29, 2023, 10:00 — Winner: G024 / Loser: G032
G016 KAPLAN Tomasz
0
Walkover
0
Winner: G024 / Loser: G032
G017 HYBLER Roman
9
GRILO Joao
7
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G041 / Loser: G040
G018 TODOROV Daniel
9
MATTERN Eric
8
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G041 / Loser: G039
G019 BELHASSEN Benjamin
9
KNUEVER Mitchel
5
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G042 / Loser: G038
G020 VILCHES-PARDO Paul
9
SOUQUET Ralf
8
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G042 / Loser: G037
G021 BABICA Radoslaw
9
JUKIC Anel
1
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G043 / Loser: G036
G022 SKOWERSKI Karol
8
GEORGIEV Georgi
9
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: G043 / Loser: G035
G023 GUTJAHR Ricardo
9
FUEHRLINGER Markus
2
Jul 29, 2023, 17:00 — Winner: G044 / Loser: G034
G024 SPASOV Spasian
4
KAPLAN Tomasz
9
Jul 29, 2023, 15:00 — Winner: G044 / Loser: G033
G041 HYBLER Roman
9
TODOROV Daniel
5
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: G053 / Loser: G050
G042 BELHASSEN Benjamin
9
VILCHES-PARDO Paul
1
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: G053 / Loser: G049
G043 BABICA Radoslaw
9
GEORGIEV Georgi
6
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: G054 / Loser: G052
G044 GUTJAHR Ricardo
9
KAPLAN Tomasz
7
Jul 29, 2023, 20:30 — Winner: G054 / Loser: G051
G053 HYBLER Roman
9
BELHASSEN Benjamin
5
Jul 30, 2023, 15:00 — Winner: SE13 / Loser: G058
G054 BABICA Radoslaw
9
GUTJAHR Ricardo
8
Jul 30, 2023, 15:00 — Winner: SE14 / Loser: G057
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification