Flowchart

Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification SE - Last 32 SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final
A057 FEIJEN Niels
6
MAKKONEN Petri
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: Place 33
A058 SZOLNOKI Oliver
7
USKI Jani
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
B057 RIZZI Fabio
3
SNIEGOCKI Mateusz
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: Place 33
B058 BEZDAN Attila
5
HYBLER Roman
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
C057 SIEKKINEN Jani
7
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: Place 33
C058 CHINAHOV Ruslan
8
LUTSKER Sergey
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
D057 REGLI Ronald
5
GORST Fedor
9
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: Place 33
D058 FEFILAVA Marharyta
9
PONGERS Quinten
4
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
E057 MALAI Nick
9
EKONOMOPOULOS Nikos
3
Feb 21, 18:00 — Winner: / Loser: Place 33
E058 KAPLAN Thomasz
9
SANDERSON Elliott
4
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
F057 KAZAKIS Alexander
8
SHAW Jayson
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
F058 TONINI Gianmarco
3
ZIELINSKI Wiktor
9
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
G057 SANCHEZ RUIZ Francisco
9
JUSZCZYSZYN Konrad
3
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
G058 DE WIT Pepijn
9
PECELJ Aleksa
7
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
H057 PETRONI Fabio
9
DELGADO Jose Alberto
2
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
H058 FORTUNSKI Miesko
9
GRAY Mark
6
Feb 21, 19:30 — Winner: / Loser: Place 33
A055 FEIJEN Niels
9
HOHMANN Thorsten
7
Feb 21, 16:30 — Winner: A057 / Loser: Place 49
A056 SZOLNOKI Oliver
9
REMPE Jan
6
Feb 21, 18:00 — Winner: A058 / Loser: Place 49
B055 RIZZI Fabio
9
REHEPAP Mihkel
1
Feb 21, 16:30 — Winner: B057 / Loser: Place 49
B056 BATKOWSKI Sebastian
7
BEZDAN Attila
9
Feb 21, 18:00 — Winner: B058 / Loser: Place 49
C055 FROEHLICH Christian
7
SIEKKINEN Jani
9
Feb 21, 16:30 — Winner: C057 / Loser: Place 49
C056 PIERGIOVANNI Davy
3
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 18:00 — Winner: C058 / Loser: Place 49
D055 APPLETON Darren
6
REGLI Ronald
9
Feb 21, 16:30 — Winner: D057 / Loser: Place 49
D056 THYDE Jeppe
8
FEFILAVA Marharyta
9
Feb 21, 18:00 — Winner: D058 / Loser: Place 49
E055 MALAI Nick
9
SVILAR Zoran
7
Feb 21, 16:30 — Winner: E057 / Loser: Place 49
E056 KAPLAN Thomasz
9
GEORGIEV Georgi
4
Feb 21, 18:00 — Winner: E058 / Loser: Place 49
F055 ANTONAKIS George
2
KAZAKIS Alexander
9
Feb 21, 18:00 — Winner: F057 / Loser: Place 49
F056 TONINI Gianmarco
9
SALLMAYER Nico
5
Feb 21, 18:00 — Winner: F058 / Loser: Place 49
G055 SANCHEZ RUIZ Francisco
9
MATIKAINEN Casper
6
Feb 21, 18:00 — Winner: G057 / Loser: Place 49
G056 SILVA Miquel
6
DE WIT Pepijn
9
Feb 21, 18:00 — Winner: G058 / Loser: Place 49
H055 CORRIERI Daniele
5
PETRONI Fabio
9
Feb 21, 18:00 — Winner: H057 / Loser: Place 49
H056 FORTUNSKI Miesko
9
PATSURA Vitaliy
5
Feb 21, 18:00 — Winner: H058 / Loser: Place 49
A049 DOHR Niklas
4
FEIJEN Niels
9
Feb 21, 13:30 — Winner: A055 / Loser: Place 65
A050 HOHMANN Thorsten
9
CORREIA Henrique
5
Feb 21, 13:30 — Winner: A055 / Loser: Place 65
A051 NUNEZ Ivan
3
SZOLNOKI Oliver
9
Feb 21, 15:00 — Winner: A056 / Loser: Place 65
A052 REMPE Jan
9
SARIS Ivar
8
Feb 21, 15:00 — Winner: A056 / Loser: Place 65
B049 RIZZI Fabio
9
TRIVIZAS Gerasimos
6
Feb 21, 13:30 — Winner: B055 / Loser: Place 65
B050 REHEPAP Mihkel
9
SOUTO Jonas
8
Feb 21, 13:30 — Winner: B055 / Loser: Place 65
B051 BATKOWSKI Sebastian
9
VALCHEV Mario
3
Feb 21, 15:00 — Winner: B056 / Loser: Place 65
B052 BEZDAN Attila
9
MATVIENKO Vladimir
7
Feb 21, 15:00 — Winner: B056 / Loser: Place 65
C049 FROEHLICH Christian
9
ALNAR Mustafa
8
Feb 21, 13:30 — Winner: C055 / Loser: Place 65
C050 DIAZ-PIZARRO Francisco
3
SIEKKINEN Jani
9
Feb 21, 13:30 — Winner: C055 / Loser: Place 65
C051 PUTSCHE Jannik
3
PIERGIOVANNI Davy
9
Feb 21, 15:00 — Winner: C056 / Loser: Place 65
C052 CHINAHOV Ruslan
9
ULLMANN-HYBLER Yvonne
1
Feb 21, 15:00 — Winner: C056 / Loser: Place 65
D049 APPLETON Darren
9
MATRIZI Arjan
5
Feb 21, 13:30 — Winner: D055 / Loser: Place 65
D050 TEIXERA Pedro
2
REGLI Ronald
9
Feb 21, 15:00 — Winner: D055 / Loser: Place 65
D051 MONTPELLIER Alex
7
THYDE Jeppe
9
Feb 21, 15:00 — Winner: D056 / Loser: Place 65
D052 FEFILAVA Marharyta
9
SANLISOY Osman
5
Feb 21, 15:00 — Winner: D056 / Loser: Place 65
E049 KUCKHERM Lars
7
MALAI Nick
9
Feb 21, 13:30 — Winner: E055 / Loser: Place 65
E050 SVILAR Zoran
9
PEREIRA Manuel
5
Feb 21, 15:00 — Winner: E055 / Loser: Place 65
E051 SCHJETNE Mats
6
KAPLAN Thomasz
9
Feb 21, 15:00 — Winner: E056 / Loser: Place 65
E052 GEORGIEV Georgi
9
DUDANETS Maksim
7
Feb 21, 15:00 — Winner: E056 / Loser: Place 65
F049 ANTONAKIS George
9
MADSEN Andreas
7
Feb 21, 13:30 — Winner: F055 / Loser: Place 65
F050 AKDAG Ramazan
7
KAZAKIS Alexander
9
Feb 21, 15:00 — Winner: F055 / Loser: Place 65
F051 POSCHL Thomas
6
TONINI Gianmarco
9
Feb 21, 15:00 — Winner: F056 / Loser: Place 65
F052 SALLMAYER Nico
9
LIKOWSKI Piotr
5
Feb 21, 15:00 — Winner: F056 / Loser: Place 65
G049 SANCHEZ RUIZ Francisco
9
PRICE Marcel
8
Feb 21, 13:30 — Winner: G055 / Loser: Place 65
G050 MATIKAINEN Casper
9
JUNGO Dimitri
6
Feb 21, 15:00 — Winner: G055 / Loser: Place 65
G051 SILVA Miquel
9
KOUKIADAKIS Konstantinos
3
Feb 21, 15:00 — Winner: G056 / Loser: Place 65
G052 DE WIT Pepijn
9
BRAGA Mihai Robert
0
Feb 21, 15:00 — Winner: G056 / Loser: Place 65
H049 CORRIERI Daniele
9
GEORG Wilhelm
3
Feb 21, 13:30 — Winner: H055 / Loser: Place 65
H050 PETRONI Fabio
9
GRABE Denis
5
Feb 21, 15:00 — Winner: H055 / Loser: Place 65
H051 FORTUNSKI Miesko
9
PONGERS Yannick
6
Feb 21, 15:00 — Winner: H056 / Loser: Place 65
H052 PATSURA Vitaliy
9
KONIAR Jakub
4
Feb 21, 15:00 — Winner: H056 / Loser: Place 65
A045 WEISS Adrian
3
DOHR Niklas
9
Feb 21, 10:30 — Winner: A049 / Loser: Place 97
A046 HOHMANN Thorsten
9
CANDELA Francesco
4
Feb 21, 12:00 — Winner: A050 / Loser: Place 97
A047 RUDSHAVN Ole Kristian
5
NUNEZ Ivan
9
Feb 21, 12:00 — Winner: A051 / Loser: Place 97
A048 REMPE Jan
9
LAGUNAS Sergio
8
Feb 21, 13:30 — Winner: A052 / Loser: Place 97
B045 RIZZI Fabio
9
CASTRIOTA Mauro
6
Feb 21, 12:00 — Winner: B049 / Loser: Place 97
B046 REHEPAP Mihkel
9
SPRANGERS Stefan
5
Feb 21, 12:00 — Winner: B050 / Loser: Place 97
B047 KONRAD Daniel
2
BATKOWSKI Sebastian
9
Feb 21, 12:00 — Winner: B051 / Loser: Place 97
B048 BEZDAN Attila
9
OSTROWSKI Piotr
8
Feb 21, 13:30 — Winner: B052 / Loser: Place 97
C045 BIJSTERBOSCH Marc
4
FROEHLICH Christian
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C049 / Loser: Place 97
C046 CIANCIARUSO Andrea
3
DIAZ-PIZARRO Francisco
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C050 / Loser: Place 97
C047 DI MARTINO Giovanni
8
PUTSCHE Jannik
9
Feb 21, 12:00 — Winner: C051 / Loser: Place 97
C048 MAJID Imran
3
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 13:30 — Winner: C052 / Loser: Place 97
D045 GIALLOURAKIS Damianos
2
APPLETON Darren
9
Feb 21, 12:00 — Winner: D049 / Loser: Place 97
D046 TEIXERA Pedro
9
SKVORTSOV Viacheslav
6
Feb 21, 12:00 — Winner: D050 / Loser: Place 97
D047 MONTPELLIER Alex
9
SEROSHTAN Andrey
8
Feb 21, 12:00 — Winner: D051 / Loser: Place 97
D048 FEFILAVA Marharyta
9
RESCH Daniel
8
Feb 21, 13:30 — Winner: D052 / Loser: Place 97
E045 LABUTIS Pijus
5
KUCKHERM Lars
9
Feb 21, 12:00 — Winner: E049 / Loser: Place 97
E046 SROCZYNSKI Wojciech
7
SVILAR Zoran
9
Feb 21, 12:00 — Winner: E050 / Loser: Place 97
E047 SCHJETNE Mats
9
IACOBUCCI Giuseppe
3
Feb 21, 12:00 — Winner: E051 / Loser: Place 97
E048 LAUWEREYNS Moritz
6
GEORGIEV Georgi
9
Feb 21, 13:30 — Winner: E052 / Loser: Place 97
F045 GATSBY Francisco
5
ANTONAKIS George
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F049 / Loser: Place 97
F046 MELKONYAN Babken
7
AKDAG Ramazan
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F050 / Loser: Place 97
F047 STANKIEWICZ Adam
1
POSCHL Thomas
9
Feb 21, 12:00 — Winner: F051 / Loser: Place 97
F048 SALLMAYER Nico
9
ANAR Bora
5
Feb 21, 13:30 — Winner: F052 / Loser: Place 97
G045 SANCHEZ RUIZ Francisco
9
VAN LIEROP Jan
7
Feb 21, 12:00 — Winner: G049 / Loser: Place 97
G046 MATIKAINEN Casper
9
KNITTEL Thomas
4
Feb 21, 12:00 — Winner: G050 / Loser: Place 97
G047 SILVA Miquel
9
BUCKLEY Benji
4
Feb 21, 13:30 — Winner: G051 / Loser: Place 97
G048 DE WIT Pepijn
9
SINI Riccardo
3
Feb 21, 13:30 — Winner: G052 / Loser: Place 97
H045 CORRIERI Daniele
9
GANGFLOT Emil-Andre
3
Feb 21, 12:00 — Winner: H049 / Loser: Place 97
H046 PETRONI Fabio
9
ZOIDIS Vasileios
5
Feb 21, 12:00 — Winner: H050 / Loser: Place 97
H047 FORTUNSKI Miesko
9
GANGFLOT Ole-Tobias
5
Feb 21, 13:30 — Winner: H051 / Loser: Place 97
H048 PATSURA Vitaliy
9
MACIOL Daniel
8
Feb 21, 13:30 — Winner: H052 / Loser: Place 97
A033 WEISS Adrian
9
CAPPELLA Gianluca
3
Feb 20, 21:00 — Winner: A045 / Loser: Place 129
A034 TRUSHEVSKAIA Valeriia
2
DOHR Niklas
9
Feb 20, 21:00 — Winner: A045 / Loser: Place 129
A035 HOHMANN Thorsten
9
MELLING Chris
8
Feb 20, 22:30 — Winner: A046 / Loser: Place 129
A036 GRUBER Stefan
3
CANDELA Francesco
9
Feb 20, 22:30 — Winner: A046 / Loser: Place 129
A037 RUDSHAVN Ole Kristian
9
NEUHAUSEN Moritz
7
Feb 20, 22:30 — Winner: A047 / Loser: Place 129
A038 NUNEZ Ivan
9
FERRARA Alberto
6
Feb 20, 23:45 — Winner: A047 / Loser: Place 129
A039 SAMMARINI Elio
6
REMPE Jan
9
Feb 20, 23:45 — Winner: A048 / Loser: Place 129
A040 GARZIA Francesco
4
LAGUNAS Sergio
9
Feb 21, 9:00 — Winner: A048 / Loser: Place 129
B033 SCHNEIDER Michael
5
RIZZI Fabio
9
Feb 20, 21:00 — Winner: B045 / Loser: Place 129
B034 CASTRIOTA Mauro
9
GARCIA-FONSECA Jorge
3
Feb 20, 21:00 — Winner: B045 / Loser: Place 129
B035 ANGELINI Matteo
3
REHEPAP Mihkel
9
Feb 20, 22:30 — Winner: B046 / Loser: Place 129
B036 SPRANGERS Stefan
9
PUCAR Zoran
4
Feb 20, 22:30 — Winner: B046 / Loser: Place 129
B037 GIORDANI Alessandro
7
KONRAD Daniel
9
Feb 20, 22:30 — Winner: B047 / Loser: Place 129
B038 BATKOWSKI Sebastian
9
FILLER Pia
7
Feb 20, 23:45 — Winner: B047 / Loser: Place 129
B039 BEZDAN Attila
9
GEIHE Johannes
6
Feb 20, 23:45 — Winner: B048 / Loser: Place 129
B040 MARIC Florijan
4
OSTROWSKI Piotr
9
Feb 21, 9:00 — Winner: B048 / Loser: Place 129
C033 HENNING Max
3
BIJSTERBOSCH Marc
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C045 / Loser: Place 129
C034 GRONSTEN Ragnar
2
FROEHLICH Christian
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C045 / Loser: Place 129
C035 FALAPPA Enrico
4
CIANCIARUSO Andrea
9
Feb 20, 22:30 — Winner: C046 / Loser: Place 129
C036 BONKE Thorsten
0
DIAZ-PIZARRO Francisco
9
Feb 20, 22:30 — Winner: C046 / Loser: Place 129
C037 KRAMER Martin
0
DI MARTINO Giovanni
9
Feb 20, 23:45 — Winner: C047 / Loser: Place 129
C038 JOHNSON Maxwell
0
PUTSCHE Jannik
0
Feb 20, 23:45 — Winner: C047 / Loser: Place 129
C039 HAMALAINEN Ville
8
MAJID Imran
9
Feb 20, 23:45 — Winner: C048 / Loser: Place 129
C040 PATIENT Chris
1
CHINAHOV Ruslan
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C048 / Loser: Place 129
D033 GNADENBERG Karl
2
GIALLOURAKIS Damianos
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D045 / Loser: Place 129
D034 COZMA Vasile
1
APPLETON Darren
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D045 / Loser: Place 129
D035 TEIXERA Pedro
9
HUETTER Michael
2
Feb 20, 22:30 — Winner: D046 / Loser: Place 129
D036 BIANCHINI Michele
8
SKVORTSOV Viacheslav
9
Feb 20, 22:30 — Winner: D046 / Loser: Place 129
D037 BERNARDO Bruno
3
MONTPELLIER Alex
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D047 / Loser: Place 129
D038 CODINA LLONCH Marc
8
SEROSHTAN Andrey
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D047 / Loser: Place 129
D039 OUSCHAN Jasmin
7
FEFILAVA Marharyta
9
Feb 20, 23:45 — Winner: D048 / Loser: Place 129
D040 PALE Johan
6
RESCH Daniel
9
Feb 21, 9:00 — Winner: D048 / Loser: Place 129
E033 LABUTIS Pijus
9
SKONECZNY Mariusz
7
Feb 20, 21:00 — Winner: E045 / Loser: Place 129
E034 KUCKHERM Lars
9
ASCHERI Gianluca
5
Feb 20, 21:00 — Winner: E045 / Loser: Place 129
E035 MILIOLI Andrea
3
SROCZYNSKI Wojciech
9
Feb 20, 22:30 — Winner: E046 / Loser: Place 129
E036 DEFRASNES Stephen
1
SVILAR Zoran
9
Feb 20, 22:30 — Winner: E046 / Loser: Place 129
E037 CANILLAS Miquel
2
SCHJETNE Mats
9
Feb 20, 23:45 — Winner: E047 / Loser: Place 129
E038 IACOBUCCI Giuseppe
9
TURKOWSKI Michal
4
Feb 20, 23:45 — Winner: E047 / Loser: Place 129
E039 LAUWEREYNS Moritz
9
SOLYMOSI Gabor
7
Feb 20, 23:45 — Winner: E048 / Loser: Place 129
E040 GEORGIEV Georgi
9
RUSLANOV Stanimir
7
Feb 21, 9:00 — Winner: E048 / Loser: Place 129
F033 GATSBY Francisco
9
HEEB Steve
8
Feb 20, 21:00 — Winner: F045 / Loser: Place 129
F034 ANTONAKIS George
9
CASTELLANO Valerio
2
Feb 20, 22:30 — Winner: F045 / Loser: Place 129
F035 QIU Elise
4
MELKONYAN Babken
9
Feb 20, 22:30 — Winner: F046 / Loser: Place 129
F036 ALVES Ruben
2
AKDAG Ramazan
9
Feb 20, 22:30 — Winner: F046 / Loser: Place 129
F037 DEL SANTO-SANZ Javier
7
STANKIEWICZ Adam
9
Feb 20, 23:45 — Winner: F047 / Loser: Place 129
F038 DOMENECH Emilio-Jofre
6
POSCHL Thomas
9
Feb 20, 23:45 — Winner: F047 / Loser: Place 129
F039 SALLMAYER Nico
9
WOLF Jan
6
Feb 20, 23:45 — Winner: F048 / Loser: Place 129
F040 NAWAWAT Ken
0
ANAR Bora
0
Feb 21, 9:00 — Winner: F048 / Loser: Place 129
G033 PLEUNIK Daniel
1
SANCHEZ RUIZ Francisco
9
Feb 20, 21:00 — Winner: G045 / Loser: Place 129
G034 LISNIC Marko
5
VAN LIEROP Jan
9
Feb 20, 22:30 — Winner: G045 / Loser: Place 129
G035 MATIKAINEN Casper
9
ORTMANN Oliver
2
Feb 20, 22:30 — Winner: G046 / Loser: Place 129
G036 MONTANARI Luca
8
KNITTEL Thomas
9
Feb 20, 22:30 — Winner: G046 / Loser: Place 129
G037 STENSROD Albert
6
SILVA Miquel
9
Feb 20, 23:45 — Winner: G047 / Loser: Place 129
G038 ERCULJ Matjaz
8
BUCKLEY Benji
9
Feb 20, 23:45 — Winner: G047 / Loser: Place 129
G039 DE WIT Pepijn
9
GOMEZ Vincent
1
Feb 20, 23:45 — Winner: G048 / Loser: Place 129
G040 SINI Riccardo
9
HAMID Hervis
1
Feb 21, 9:00 — Winner: G048 / Loser: Place 129
H033 CORRIERI Daniele
9
KLASOVIC Andreja
2
Feb 20, 21:00 — Winner: H045 / Loser: Place 129
H034 GANGFLOT Emil-Andre
9
TENK Enrik
2
Feb 20, 22:30 — Winner: H045 / Loser: Place 129
H035 PETRONI Fabio
9
VYVEY Dylan
3
Feb 20, 22:30 — Winner: H046 / Loser: Place 129
H036 ZOIDIS Vasileios
9
TORRES John
8
Feb 20, 22:30 — Winner: H046 / Loser: Place 129
H037 SCHLEINER Roman
3
FORTUNSKI Miesko
9
Feb 20, 23:45 — Winner: H047 / Loser: Place 129
H038 LOLAS Menelaos
7
GANGFLOT Ole-Tobias
9
Feb 20, 23:45 — Winner: H047 / Loser: Place 129
H039 PATSURA Vitaliy
9
LIZANA Juan
0
Feb 21, 9:00 — Winner: H048 / Loser: Place 129
H040 STECHER Marcel
7
MACIOL Daniel
9
Feb 21, 9:00 — Winner: H048 / Loser: Place 129
A025 Loser from A001
0
WEISS Adrian
0
Winner: A033 / Loser: Place 193
A026 TRUSHEVSKAIA Valeriia
9
CORSO Massimiliano
5
Feb 20, 19:30 — Winner: A034 / Loser: Place 193
A027 Loser from A005
0
HOHMANN Thorsten
0
Winner: A035 / Loser: Place 193
A028 GRUBER Stefan
0
Loser from A008
0
Winner: A036 / Loser: Place 193
A029 Loser from A009
0
RUDSHAVN Ole Kristian
0
Winner: A037 / Loser: Place 193
A030 NUNEZ Ivan
9
ESPOSITO Cosimo
1
Feb 20, 19:30 — Winner: A038 / Loser: Place 193
A031 SAMMARINI Elio
9
VRAKAS Athanasios
2
Feb 20, 21:00 — Winner: A039 / Loser: Place 193
A032 GARZIA Francesco
0
Loser from A016
0
Winner: A040 / Loser: Place 193
B025 Loser from B001
0
SCHNEIDER Michael
0
Winner: B033 / Loser: Place 193
B026 CASTRIOTA Mauro
9
SKOROKHODOV Dmytro
6
Feb 20, 19:30 — Winner: B034 / Loser: Place 193
B027 Loser from B005
0
ANGELINI Matteo
0
Winner: B035 / Loser: Place 193
B028 SPRANGERS Stefan
0
Loser from B008
0
Winner: B036 / Loser: Place 193
B029 Loser from B009
0
GIORDANI Alessandro
0
Winner: B037 / Loser: Place 193
B030 BATKOWSKI Sebastian
0
Loser from B012
0
Winner: B038 / Loser: Place 193
B031 BEZDAN Attila
9
CABELLO Carlos
5
Feb 20, 21:00 — Winner: B039 / Loser: Place 193
B032 MARIC Florijan
0
Loser from B016
0
Winner: B040 / Loser: Place 193
C025 Loser from C001
0
HENNING Max
0
Winner: C033 / Loser: Place 193
C026 CIPRIAN Gabriel
5
GRONSTEN Ragnar
9
Feb 20, 19:30 — Winner: C034 / Loser: Place 193
C027 Loser from C005
0
FALAPPA Enrico
0
Winner: C035 / Loser: Place 193
C028 BONKE Thorsten
0
Loser from C008
0
Winner: C036 / Loser: Place 193
C029 Loser from C009
0
KRAMER Martin
0
Winner: C037 / Loser: Place 193
C030 JOHNSON Maxwell
0
Loser from C012
0
Winner: C038 / Loser: Place 193
C031 SYAROV Gabriel
3
HAMALAINEN Ville
9
Feb 20, 21:00 — Winner: C039 / Loser: Place 193
C032 PATIENT Chris
0
Loser from C016
0
Winner: C040 / Loser: Place 193
D025 Loser from D001
0
GNADENBERG Karl
0
Winner: D033 / Loser: Place 193
D026 COZMA Vasile
9
DAMICO Alberto
5
Feb 20, 19:30 — Winner: D034 / Loser: Place 193
D027 Loser from D005
0
TEIXERA Pedro
0
Winner: D035 / Loser: Place 193
D028 BIANCHINI Michele
0
Loser from D008
0
Winner: D036 / Loser: Place 193
D029 Loser from D009
0
BERNARDO Bruno
0
Winner: D037 / Loser: Place 193
D030 CODINA LLONCH Marc
0
Loser from D012
0
Winner: D038 / Loser: Place 193
D031 GJYSHINCA Amar
2
OUSCHAN Jasmin
9
Feb 20, 21:00 — Winner: D039 / Loser: Place 193
D032 PALE Johan
0
Loser from D016
0
Winner: D040 / Loser: Place 193
E025 Loser from E001
0
LABUTIS Pijus
0
Winner: E033 / Loser: Place 193
E026 VARTIAINEN Johanna
1
KUCKHERM Lars
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E034 / Loser: Place 193
E027 Loser from E005
0
MILIOLI Andrea
0
Winner: E035 / Loser: Place 193
E028 DEFRASNES Stephen
0
Loser from E008
0
Winner: E036 / Loser: Place 193
E029 Loser from E009
0
CANILLAS Miquel
0
Winner: E037 / Loser: Place 193
E030 GEORGIOU Lefteris
8
IACOBUCCI Giuseppe
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E038 / Loser: Place 193
E031 LAUWEREYNS Moritz
9
DELLINO Stefano
6
Feb 20, 21:00 — Winner: E039 / Loser: Place 193
E032 GEORGIEV Georgi
0
Loser from E016
0
Winner: E040 / Loser: Place 193
F025 Loser from F001
0
GATSBY Francisco
0
Winner: F033 / Loser: Place 193
F026 LEON Daniel
0
ANTONAKIS George
9
Feb 20, 19:30 — Winner: F034 / Loser: Place 193
F027 Loser from F005
0
QIU Elise
0
Winner: F035 / Loser: Place 193
F028 ALVES Ruben
0
Loser from F008
0
Winner: F036 / Loser: Place 193
F029 Loser from F009
0
DEL SANTO-SANZ Javier
0
Winner: F037 / Loser: Place 193
F030 DOMENECH Emilio-Jofre
0
Loser from F012
0
Winner: F038 / Loser: Place 193
F031 MSCISZ Adam
4
SALLMAYER Nico
9
Feb 20, 21:00 — Winner: F039 / Loser: Place 193
F032 NAWAWAT Ken
0
Loser from F016
0
Winner: F040 / Loser: Place 193
G025 Loser from G001
0
PLEUNIK Daniel
0
Winner: G033 / Loser: Place 193
G026 LISIK Zdenko
1
LISNIC Marko
9
Feb 20, 19:30 — Winner: G034 / Loser: Place 193
G027 Loser from G005
0
MATIKAINEN Casper
0
Winner: G035 / Loser: Place 193
G028 MONTANARI Luca
0
Loser from G008
0
Winner: G036 / Loser: Place 193
G029 Loser from G009
0
STENSROD Albert
0
Winner: G037 / Loser: Place 193
G030 ERCULJ Matjaz
0
Loser from G012
0
Winner: G038 / Loser: Place 193
G031 PALMIERI Marco
4
DE WIT Pepijn
9
Feb 20, 21:00 — Winner: G039 / Loser: Place 193
G032 SINI Riccardo
0
Loser from G016
0
Winner: G040 / Loser: Place 193
H025 Loser from H001
0
CORRIERI Daniele
0
Winner: H033 / Loser: Place 193
H026 AMORATI Giacomo Maria
2
GANGFLOT Emil-Andre
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H034 / Loser: Place 193
H027 Loser from H005
0
PETRONI Fabio
0
Winner: H035 / Loser: Place 193
H028 ZOIDIS Vasileios
0
Loser from H008
0
Winner: H036 / Loser: Place 193
H029 Loser from H009
0
SCHLEINER Roman
0
Winner: H037 / Loser: Place 193
H030 FALDUTO Antonino
2
LOLAS Menelaos
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H038 / Loser: Place 193
H031 PATSURA Vitaliy
9
PEREIRA Pedro
5
Feb 20, 21:00 — Winner: H039 / Loser: Place 193
H032 STECHER Marcel
0
Loser from H016
0
Winner: H040 / Loser: Place 193
A001 FILLER Joshua
0
0
Winner: A017 / Loser: A025
A002 LAGUNAS Sergio
9
WEISS Adrian
7
Feb 20, 9:00 — Winner: A017 / Loser: A025
A003 REMPE Jan
9
TRUSHEVSKAIA Valeriia
6
Feb 20, 9:00 — Winner: A018 / Loser: A026
A004 CORREIA Henrique
9
CORSO Massimiliano
3
Feb 20, 9:00 — Winner: A018 / Loser: A026
A005 FERRARA Alberto
0
0
Winner: A019 / Loser: A027
A006 HOHMANN Thorsten
2
MAKKONEN Petri
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A019 / Loser: A027
A007 GRUBER Stefan
7
NEUHAUSEN Moritz
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A020 / Loser: A028
A008 FEIJEN Niels
0
0
Winner: A020 / Loser: A028
A009 SARIS Ivar
0
0
Winner: A021 / Loser: A029
A010 RUDSHAVN Ole Kristian
6
CANDELA Francesco
9
Feb 20, 10:30 — Winner: A021 / Loser: A029
A011 MELLING Chris
9
NUNEZ Ivan
2
Feb 20, 12:00 — Winner: A022 / Loser: A030
A012 ESPOSITO Cosimo
1
BONGERS Tobias
9
Feb 20, 12:00 — Winner: A022 / Loser: A030
A013 USKI Jani
9
SAMMARINI Elio
6
Feb 20, 13:30 — Winner: A023 / Loser: A031
A014 DOHR Niklas
9
VRAKAS Athanasios
4
Feb 20, 13:30 — Winner: A023 / Loser: A031
A015 GARZIA Francesco
7
CAPPELLA Gianluca
9
Feb 20, 13:30 — Winner: A024 / Loser: A032
A016 SZOLNOKI Oliver
0
0
Winner: A024 / Loser: A032
B001 SNIEGOCKI Mateusz
0
0
Winner: B017 / Loser: B025
B002 SCHNEIDER Michael
5
OSTROWSKI Piotr
9
Feb 20, 9:00 — Winner: B017 / Loser: B025
B003 SOUTO Jonas
9
CASTRIOTA Mauro
3
Feb 20, 9:00 — Winner: B018 / Loser: B026
B004 SKOROKHODOV Dmytro
4
GEIHE Johannes
9
Feb 20, 9:00 — Winner: B018 / Loser: B026
B005 TRIVIZAS Gerasimos
0
0
Winner: B019 / Loser: B027
B006 ANGELINI Matteo
4
FILLER Pia
9
Feb 20, 10:30 — Winner: B019 / Loser: B027
B007 KONRAD Daniel
9
SPRANGERS Stefan
8
Feb 20, 10:30 — Winner: B020 / Loser: B028
B008 PEHLIVANOVIC Sanjin
0
0
Winner: B020 / Loser: B028
B009 HYBLER Roman
0
0
Winner: B021 / Loser: B029
B010 GIORDANI Alessandro
6
PUCAR Zoran
9
Feb 20, 10:30 — Winner: B021 / Loser: B029
B011 MATVIENKO Vladimir
9
BATKOWSKI Sebastian
4
Feb 20, 12:00 — Winner: B022 / Loser: B030
B012 REHEPAP Mihkel
0
0
Winner: B022 / Loser: B030
B013 BEZDAN Attila
8
GARCIA-FONSECA Jorge
9
Feb 20, 13:30 — Winner: B023 / Loser: B031
B014 VALCHEV Mario
9
CABELLO Carlos
8
Feb 20, 13:30 — Winner: B023 / Loser: B031
B015 RIZZI Fabio
9
MARIC Florijan
5
Feb 20, 13:30 — Winner: B024 / Loser: B032
B016 SOUQUET Ralf
0
0
Winner: B024 / Loser: B032
C001 CHINAHOV Ruslan
0
0
Winner: C017 / Loser: C025
C002 SIEKKINEN Jani
9
HENNING Max
0
Feb 20, 9:00 — Winner: C017 / Loser: C025
C003 MAJID Imran
9
CIPRIAN Gabriel
4
Feb 20, 9:00 — Winner: C018 / Loser: C026
C004 VIRTARANTA Jere
9
GRONSTEN Ragnar
4
Feb 20, 9:00 — Winner: C018 / Loser: C026
C005 ALNAR Mustafa
0
0
Winner: C019 / Loser: C027
C006 FALAPPA Enrico
3
PUTSCHE Jannik
9
Feb 20, 10:30 — Winner: C019 / Loser: C027
C007 DI MARTINO Giovanni
9
BONKE Thorsten
6
Feb 20, 10:30 — Winner: C020 / Loser: C028
C008 LOUKATOS Dimitris
0
0
Winner: C020 / Loser: C028
C009 OUSCHAN Albin Jr.
0
0
Winner: C021 / Loser: C029
C010 DIAZ-PIZARRO Francisco
9
KRAMER Martin
1
Feb 20, 12:00 — Winner: C021 / Loser: C029
C011 CIANCIARUSO Andrea
0
JOHNSON Maxwell
0
Feb 20, 12:00 — Winner: C022 / Loser: C030
C012 ULLMANN-HYBLER Yvonne
0
0
Winner: C022 / Loser: C030
C013 SYAROV Gabriel
1
LUTSKER Sergey
9
Feb 20, 13:30 — Winner: C023 / Loser: C031
C014 FROEHLICH Christian
9
HAMALAINEN Ville
5
Feb 20, 13:30 — Winner: C023 / Loser: C031
C015 PATIENT Chris
6
PIERGIOVANNI Davy
9
Feb 20, 13:30 — Winner: C024 / Loser: C032
C016 BIJSTERBOSCH Marc
0
0
Winner: C024 / Loser: C032
D001 GORST Fedor
0
0
Winner: D017 / Loser: D025
D002 RESCH Daniel
9
GNADENBERG Karl
2
Feb 20, 9:00 — Winner: D017 / Loser: D025
D003 REGLI Ronald
9
COZMA Vasile
3
Feb 20, 9:00 — Winner: D018 / Loser: D026
D004 FEFILAVA Marharyta
9
DAMICO Alberto
8
Feb 20, 9:00 — Winner: D018 / Loser: D026
D005 MATRIZI Arjan
0
0
Winner: D019 / Loser: D027
D006 TEIXERA Pedro
5
SEROSHTAN Andrey
9
Feb 20, 10:30 — Winner: D019 / Loser: D027
D007 MONTPELLIER Alex
9
BIANCHINI Michele
3
Feb 20, 10:30 — Winner: D020 / Loser: D028
D008 BABICA Radoslaw
0
0
Winner: D020 / Loser: D028
D009 ALCAIDE David
0
0
Winner: D021 / Loser: D029
D010 BERNARDO Bruno
8
SKVORTSOV Viacheslav
9
Feb 20, 12:00 — Winner: D021 / Loser: D029
D011 SANLISOY Osman
9
CODINA LLONCH Marc
6
Feb 20, 12:00 — Winner: D022 / Loser: D030
D012 HUETTER Michael
0
0
Winner: D022 / Loser: D030
D013 THYDE Jeppe
9
GJYSHINCA Amar
6
Feb 20, 13:30 — Winner: D023 / Loser: D031
D014 OUSCHAN Jasmin
2
APPLETON Darren
9
Feb 20, 13:30 — Winner: D023 / Loser: D031
D015 PONGERS Quinten
9
PALE Johan
5
Feb 20, 13:30 — Winner: D024 / Loser: D032
D016 GIALLOURAKIS Damianos
0
0
Winner: D024 / Loser: D032
E001 KACI Eklent
0
0
Winner: E017 / Loser: E025
E002 RUSLANOV Stanimir
9
LABUTIS Pijus
5
Feb 20, 9:00 — Winner: E017 / Loser: E025
E003 VARTIAINEN Johanna
4
PEREIRA Manuel
9
Feb 20, 9:00 — Winner: E018 / Loser: E026
E004 SOLYMOSI Gabor
9
KUCKHERM Lars
7
Feb 20, 9:00 — Winner: E018 / Loser: E026
E005 TURKOWSKI Michal
0
0
Winner: E019 / Loser: E027
E006 MILIOLI Andrea
3
EKONOMOPOULOS Nikos
9
Feb 20, 10:30 — Winner: E019 / Loser: E027
E007 MALAI Nick
9
DEFRASNES Stephen
5
Feb 20, 10:30 — Winner: E020 / Loser: E028
E008 SCHJETNE Mats
0
0
Winner: E020 / Loser: E028
E009 DUDANETS Maksim
0
0
Winner: E021 / Loser: E029
E010 CANILLAS Miquel
2
SVILAR Zoran
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E021 / Loser: E029
E011 GEORGIOU Lefteris
1
SROCZYNSKI Wojciech
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E022 / Loser: E030
E012 IACOBUCCI Giuseppe
8
SANDERSON Elliott
9
Feb 20, 12:00 — Winner: E022 / Loser: E030
E013 LAUWEREYNS Moritz
6
ASCHERI Gianluca
9
Feb 20, 13:30 — Winner: E023 / Loser: E031
E014 SKOWERSKI Karol
9
DELLINO Stefano
5
Feb 20, 13:30 — Winner: E023 / Loser: E031
E015 GEORGIEV Georgi
2
SKONECZNY Mariusz
9
Feb 20, 15:00 — Winner: E024 / Loser: E032
E016 KAPLAN Thomasz
0
0
Winner: E024 / Loser: E032
F001 KAZAKIS Alexander
0
0
Winner: F017 / Loser: F025
F002 ANAR Bora
9
GATSBY Francisco
1
Feb 20, 9:00 — Winner: F017 / Loser: F025
F003 LEON Daniel
3
WOLF Jan
9
Feb 20, 9:00 — Winner: F018 / Loser: F026
F004 ANTONAKIS George
5
SHAW Jayson
9
Feb 20, 10:30 — Winner: F018 / Loser: F026
F005 POSCHL Thomas
0
0
Winner: F019 / Loser: F027
F006 MADSEN Andreas
9
QIU Elise
3
Feb 20, 10:30 — Winner: F019 / Loser: F027
F007 ALVES Ruben
5
STANKIEWICZ Adam
9
Feb 20, 10:30 — Winner: F020 / Loser: F028
F008 SZEWCZYK Wojciech
0
0
Winner: F020 / Loser: F028
F009 ZIELINSKI Wiktor
0
0
Winner: F021 / Loser: F029
F010 DEL SANTO-SANZ Javier
6
AKDAG Ramazan
9
Feb 20, 12:00 — Winner: F021 / Loser: F029
F011 DOMENECH Emilio-Jofre
7
MELKONYAN Babken
9
Feb 20, 12:00 — Winner: F022 / Loser: F030
F012 LIKOWSKI Piotr
0
0
Winner: F022 / Loser: F030
F013 TONINI Gianmarco
9
MSCISZ Adam
7
Feb 20, 13:30 — Winner: F023 / Loser: F031
F014 CASTELLANO Valerio
9
SALLMAYER Nico
8
Feb 20, 13:30 — Winner: F023 / Loser: F031
F015 NAWAWAT Ken
0
HEEB Steve
0
Feb 20, 15:00 — Winner: F024 / Loser: F032
F016 LECHNER Maximillian
0
0
Winner: F024 / Loser: F032
G001 JUSZCZYSZYN Konrad
0
0
Winner: G017 / Loser: G025
G002 PLEUNIK Daniel
8
HAMID Hervis
9
Feb 20, 9:00 — Winner: G017 / Loser: G025
G003 LISIK Zdenko
1
JUNGO Dimitri
9
Feb 20, 9:00 — Winner: G018 / Loser: G026
G004 LISNIC Marko
8
GOMEZ Vincent
9
Feb 20, 10:30 — Winner: G018 / Loser: G026
G005 BUCKLEY Benji
0
0
Winner: G019 / Loser: G027
G006 PRICE Marcel
9
MATIKAINEN Casper
7
Feb 20, 10:30 — Winner: G019 / Loser: G027
G007 KRAUSE Mickey
9
MONTANARI Luca
6
Feb 20, 10:30 — Winner: G020 / Loser: G028
G008 SILVA Miquel
0
0
Winner: G020 / Loser: G028
G009 HE Mario
0
0
Winner: G021 / Loser: G029
G010 STENSROD Albert
5
KNITTEL Thomas
9
Feb 20, 12:00 — Winner: G021 / Loser: G029
G011 ERCULJ Matjaz
8
ORTMANN Oliver
9
Feb 20, 12:00 — Winner: G022 / Loser: G030
G012 BRAGA Mihai Robert
0
0
Winner: G022 / Loser: G030
G013 PALMIERI Marco
8
VAN LIEROP Jan
9
Feb 20, 13:30 — Winner: G023 / Loser: G031
G014 KOUKIADAKIS Konstantinos
9
DE WIT Pepijn
2
Feb 20, 13:30 — Winner: G023 / Loser: G031
G015 PECELJ Aleksa
9
SINI Riccardo
8
Feb 20, 15:00 — Winner: G024 / Loser: G032
G016 SANCHEZ RUIZ Francisco
0
0
Winner: G024 / Loser: G032
H001 GRABE Denis
0
0
Winner: H017 / Loser: H025
H002 CORRIERI Daniele
2
MACIOL Daniel
9
Feb 20, 9:00 — Winner: H017 / Loser: H025
H003 AMORATI Giacomo Maria
1
LIZANA Juan
9
Feb 20, 9:00 — Winner: H018 / Loser: H026
H004 GANGFLOT Emil-Andre
8
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 20, 10:30 — Winner: H018 / Loser: H026
H005 GANGFLOT Ole-Tobias
0
0
Winner: H019 / Loser: H027
H006 GEORG Wilhelm
9
PETRONI Fabio
6
Feb 20, 10:30 — Winner: H019 / Loser: H027
H007 DE RUYTER Tim
9
ZOIDIS Vasileios
4
Feb 20, 10:30 — Winner: H020 / Loser: H028
H008 FORTUNSKI Miesko
0
0
Winner: H020 / Loser: H028
H009 KONIAR Jakub
0
0
Winner: H021 / Loser: H029
H010 TORRES John
9
SCHLEINER Roman
2
Feb 20, 12:00 — Winner: H021 / Loser: H029
H011 FALDUTO Antonino
2
VYVEY Dylan
9
Feb 20, 12:00 — Winner: H022 / Loser: H030
H012 DORENBURG Marco
9
LOLAS Menelaos
8
Feb 20, 13:30 — Winner: H022 / Loser: H030
H013 PATSURA Vitaliy
2
PONGERS Yannick
9
Feb 20, 13:30 — Winner: H023 / Loser: H031
H014 TENK Enrik
9
PEREIRA Pedro
7
Feb 20, 13:30 — Winner: H023 / Loser: H031
H015 KLASOVIC Andreja
9
STECHER Marcel
1
Feb 20, 15:00 — Winner: H024 / Loser: H032
H016 GRAY Mark
0
0
Winner: H024 / Loser: H032
A017 FILLER Joshua
9
LAGUNAS Sergio
2
Feb 20, 15:00 — Winner: A041 / Loser: A040
A018 REMPE Jan
6
CORREIA Henrique
9
Feb 20, 15:00 — Winner: A041 / Loser: A039
A019 FERRARA Alberto
2
MAKKONEN Petri
9
Feb 20, 15:00 — Winner: A042 / Loser: A038
A020 NEUHAUSEN Moritz
6
FEIJEN Niels
9
Feb 20, 16:30 — Winner: A042 / Loser: A037
A021 SARIS Ivar
9
CANDELA Francesco
1
Feb 20, 16:30 — Winner: A043 / Loser: A036
A022 MELLING Chris
3
BONGERS Tobias
9
Feb 20, 18:00 — Winner: A043 / Loser: A035
A023 USKI Jani
9
DOHR Niklas
1
Feb 20, 18:00 — Winner: A044 / Loser: A034
A024 CAPPELLA Gianluca
7
SZOLNOKI Oliver
9
Feb 20, 18:00 — Winner: A044 / Loser: A033
B017 SNIEGOCKI Mateusz
9
OSTROWSKI Piotr
7
Feb 20, 15:00 — Winner: B041 / Loser: B040
B018 SOUTO Jonas
9
GEIHE Johannes
0
Feb 20, 15:00 — Winner: B041 / Loser: B039
B019 TRIVIZAS Gerasimos
9
FILLER Pia
0
Feb 20, 16:30 — Winner: B042 / Loser: B038
B020 KONRAD Daniel
4
PEHLIVANOVIC Sanjin
9
Feb 20, 16:30 — Winner: B042 / Loser: B037
B021 HYBLER Roman
9
PUCAR Zoran
3
Feb 20, 16:30 — Winner: B043 / Loser: B036
B022 MATVIENKO Vladimir
9
REHEPAP Mihkel
7
Feb 20, 18:00 — Winner: B043 / Loser: B035
B023 GARCIA-FONSECA Jorge
2
VALCHEV Mario
9
Feb 20, 18:00 — Winner: B044 / Loser: B034
B024 RIZZI Fabio
8
SOUQUET Ralf
9
Feb 20, 18:00 — Winner: B044 / Loser: B033
C017 CHINAHOV Ruslan
8
SIEKKINEN Jani
9
Feb 20, 15:00 — Winner: C041 / Loser: C040
C018 MAJID Imran
6
VIRTARANTA Jere
9
Feb 20, 15:00 — Winner: C041 / Loser: C039
C019 ALNAR Mustafa
9
PUTSCHE Jannik
7
Feb 20, 16:30 — Winner: C042 / Loser: C038
C020 DI MARTINO Giovanni
2
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 20, 16:30 — Winner: C042 / Loser: C037
C021 OUSCHAN Albin Jr.
9
DIAZ-PIZARRO Francisco
5
Feb 20, 16:30 — Winner: C043 / Loser: C036
C022 CIANCIARUSO Andrea
7
ULLMANN-HYBLER Yvonne
9
Feb 20, 18:00 — Winner: C043 / Loser: C035
C023 LUTSKER Sergey
9
FROEHLICH Christian
6
Feb 20, 18:00 — Winner: C044 / Loser: C034
C024 PIERGIOVANNI Davy
9
BIJSTERBOSCH Marc
7
Feb 20, 18:00 — Winner: C044 / Loser: C033
D017 GORST Fedor
9
RESCH Daniel
8
Feb 20, 15:00 — Winner: D041 / Loser: D040
D018 REGLI Ronald
9
FEFILAVA Marharyta
4
Feb 20, 15:00 — Winner: D041 / Loser: D039
D019 MATRIZI Arjan
9
SEROSHTAN Andrey
8
Feb 20, 16:30 — Winner: D042 / Loser: D038
D020 MONTPELLIER Alex
5
BABICA Radoslaw
9
Feb 20, 16:30 — Winner: D042 / Loser: D037
D021 ALCAIDE David
9
SKVORTSOV Viacheslav
3
Feb 20, 16:30 — Winner: D043 / Loser: D036
D022 SANLISOY Osman
9
HUETTER Michael
2
Feb 20, 18:00 — Winner: D043 / Loser: D035
D023 THYDE Jeppe
9
APPLETON Darren
6
Feb 20, 18:00 — Winner: D044 / Loser: D034
D024 PONGERS Quinten
9
GIALLOURAKIS Damianos
8
Feb 20, 19:30 — Winner: D044 / Loser: D033
E017 KACI Eklent
9
RUSLANOV Stanimir
6
Feb 20, 15:00 — Winner: E041 / Loser: E040
E018 PEREIRA Manuel
9
SOLYMOSI Gabor
7
Feb 20, 15:00 — Winner: E041 / Loser: E039
E019 TURKOWSKI Michal
5
EKONOMOPOULOS Nikos
9
Feb 20, 16:30 — Winner: E042 / Loser: E038
E020 MALAI Nick
9
SCHJETNE Mats
4
Feb 20, 16:30 — Winner: E042 / Loser: E037
E021 DUDANETS Maksim
9
SVILAR Zoran
8
Feb 20, 16:30 — Winner: E043 / Loser: E036
E022 SROCZYNSKI Wojciech
7
SANDERSON Elliott
9
Feb 20, 18:00 — Winner: E043 / Loser: E035
E023 ASCHERI Gianluca
5
SKOWERSKI Karol
9
Feb 20, 18:00 — Winner: E044 / Loser: E034
E024 SKONECZNY Mariusz
7
KAPLAN Thomasz
9
Feb 20, 19:30 — Winner: E044 / Loser: E033
F017 KAZAKIS Alexander
9
ANAR Bora
0
Feb 20, 15:00 — Winner: F041 / Loser: F040
F018 WOLF Jan
3
SHAW Jayson
9
Feb 20, 15:00 — Winner: F041 / Loser: F039
F019 POSCHL Thomas
5
MADSEN Andreas
9
Feb 20, 16:30 — Winner: F042 / Loser: F038
F020 STANKIEWICZ Adam
5
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 20, 16:30 — Winner: F042 / Loser: F037
F021 ZIELINSKI Wiktor
9
AKDAG Ramazan
8
Feb 20, 16:30 — Winner: F043 / Loser: F036
F022 MELKONYAN Babken
3
LIKOWSKI Piotr
9
Feb 20, 18:00 — Winner: F043 / Loser: F035
F023 TONINI Gianmarco
9
CASTELLANO Valerio
1
Feb 20, 18:00 — Winner: F044 / Loser: F034
F024 HEEB Steve
1
LECHNER Maximillian
9
Feb 20, 19:30 — Winner: F044 / Loser: F033
G017 JUSZCZYSZYN Konrad
9
HAMID Hervis
5
Feb 20, 15:00 — Winner: G041 / Loser: G040
G018 JUNGO Dimitri
9
GOMEZ Vincent
3
Feb 20, 15:00 — Winner: G041 / Loser: G039
G019 BUCKLEY Benji
4
PRICE Marcel
9
Feb 20, 16:30 — Winner: G042 / Loser: G038
G020 KRAUSE Mickey
9
SILVA Miquel
7
Feb 20, 16:30 — Winner: G042 / Loser: G037
G021 HE Mario
9
KNITTEL Thomas
5
Feb 20, 18:00 — Winner: G043 / Loser: G036
G022 ORTMANN Oliver
8
BRAGA Mihai Robert
9
Feb 20, 18:00 — Winner: G043 / Loser: G035
G023 VAN LIEROP Jan
8
KOUKIADAKIS Konstantinos
9
Feb 20, 18:00 — Winner: G044 / Loser: G034
G024 PECELJ Aleksa
9
SANCHEZ RUIZ Francisco
7
Feb 20, 19:30 — Winner: G044 / Loser: G033
H017 GRABE Denis
9
MACIOL Daniel
6
Feb 20, 15:00 — Winner: H041 / Loser: H040
H018 LIZANA Juan
3
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 20, 15:00 — Winner: H041 / Loser: H039
H019 GANGFLOT Ole-Tobias
3
GEORG Wilhelm
9
Feb 20, 16:30 — Winner: H042 / Loser: H038
H020 DE RUYTER Tim
9
FORTUNSKI Miesko
4
Feb 20, 16:30 — Winner: H042 / Loser: H037
H021 KONIAR Jakub
9
TORRES John
2
Feb 20, 18:00 — Winner: H043 / Loser: H036
H022 VYVEY Dylan
5
DORENBURG Marco
9
Feb 20, 18:00 — Winner: H043 / Loser: H035
H023 PONGERS Yannick
9
TENK Enrik
4
Feb 20, 18:00 — Winner: H044 / Loser: H034
H024 KLASOVIC Andreja
5
GRAY Mark
9
Feb 20, 19:30 — Winner: H044 / Loser: H033
A041 FILLER Joshua
9
CORREIA Henrique
4
Feb 21, 9:00 — Winner: A053 / Loser: A050
A042 MAKKONEN Petri
9
FEIJEN Niels
8
Feb 21, 9:00 — Winner: A053 / Loser: A049
A043 SARIS Ivar
8
BONGERS Tobias
9
Feb 21, 10:30 — Winner: A054 / Loser: A052
A044 USKI Jani
9
SZOLNOKI Oliver
8
Feb 21, 10:30 — Winner: A054 / Loser: A051
B041 SNIEGOCKI Mateusz
9
SOUTO Jonas
6
Feb 21, 9:00 — Winner: B053 / Loser: B050
B042 TRIVIZAS Gerasimos
5
PEHLIVANOVIC Sanjin
9
Feb 21, 9:00 — Winner: B053 / Loser: B049
B043 HYBLER Roman
9
MATVIENKO Vladimir
4
Feb 21, 10:30 — Winner: B054 / Loser: B052
B044 VALCHEV Mario
5
SOUQUET Ralf
9
Feb 21, 10:30 — Winner: B054 / Loser: B051
C041 SIEKKINEN Jani
4
VIRTARANTA Jere
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C053 / Loser: C050
C042 ALNAR Mustafa
5
LOUKATOS Dimitris
9
Feb 21, 9:00 — Winner: C053 / Loser: C049
C043 OUSCHAN Albin Jr.
9
ULLMANN-HYBLER Yvonne
1
Feb 21, 10:30 — Winner: C054 / Loser: C052
C044 LUTSKER Sergey
9
PIERGIOVANNI Davy
7
Feb 21, 10:30 — Winner: C054 / Loser: C051
D041 GORST Fedor
9
REGLI Ronald
4
Feb 21, 9:00 — Winner: D053 / Loser: D050
D042 MATRIZI Arjan
8
BABICA Radoslaw
9
Feb 21, 9:00 — Winner: D053 / Loser: D049
D043 ALCAIDE David
9
SANLISOY Osman
5
Feb 21, 10:30 — Winner: D054 / Loser: D052
D044 THYDE Jeppe
7
PONGERS Quinten
9
Feb 21, 10:30 — Winner: D054 / Loser: D051
E041 KACI Eklent
9
PEREIRA Manuel
1
Feb 21, 9:00 — Winner: E053 / Loser: E050
E042 EKONOMOPOULOS Nikos
9
MALAI Nick
8
Feb 21, 10:30 — Winner: E053 / Loser: E049
E043 DUDANETS Maksim
6
SANDERSON Elliott
9
Feb 21, 10:30 — Winner: E054 / Loser: E052
E044 SKOWERSKI Karol
9
KAPLAN Thomasz
6
Feb 21, 10:30 — Winner: E054 / Loser: E051
F041 KAZAKIS Alexander
7
SHAW Jayson
9
Feb 21, 9:00 — Winner: F053 / Loser: F050
F042 MADSEN Andreas
8
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 21, 10:30 — Winner: F053 / Loser: F049
F043 ZIELINSKI Wiktor
9
LIKOWSKI Piotr
4
Feb 21, 10:30 — Winner: F054 / Loser: F052
F044 TONINI Gianmarco
6
LECHNER Maximillian
9
Feb 21, 10:30 — Winner: F054 / Loser: F051
G041 JUSZCZYSZYN Konrad
9
JUNGO Dimitri
5
Feb 21, 9:00 — Winner: G053 / Loser: G050
G042 PRICE Marcel
7
KRAUSE Mickey
9
Feb 21, 10:30 — Winner: G053 / Loser: G049
G043 HE Mario
9
BRAGA Mihai Robert
2
Feb 21, 10:30 — Winner: G054 / Loser: G052
G044 KOUKIADAKIS Konstantinos
5
PECELJ Aleksa
9
Feb 21, 10:30 — Winner: G054 / Loser: G051
H041 GRABE Denis
6
DELGADO Jose Alberto
9
Feb 21, 9:00 — Winner: H053 / Loser: H050
H042 GEORG Wilhelm
2
DE RUYTER Tim
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H053 / Loser: H049
H043 KONIAR Jakub
3
DORENBURG Marco
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H054 / Loser: H052
H044 PONGERS Yannick
2
GRAY Mark
9
Feb 21, 10:30 — Winner: H054 / Loser: H051
A053 FILLER Joshua
9
MAKKONEN Petri
5
Feb 21, 16:30 — Winner: SE01 / Loser: A057
A054 BONGERS Tobias
9
USKI Jani
3
Feb 21, 16:30 — Winner: SE02 / Loser: A058
B053 SNIEGOCKI Mateusz
7
PEHLIVANOVIC Sanjin
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE03 / Loser: B057
B054 HYBLER Roman
3
SOUQUET Ralf
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE04 / Loser: B058
C053 VIRTARANTA Jere
9
LOUKATOS Dimitris
7
Feb 21, 16:30 — Winner: SE05 / Loser: C057
C054 OUSCHAN Albin Jr.
9
LUTSKER Sergey
1
Feb 21, 16:30 — Winner: SE06 / Loser: C058
D053 GORST Fedor
6
BABICA Radoslaw
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE07 / Loser: D057
D054 ALCAIDE David
9
PONGERS Quinten
2
Feb 21, 16:30 — Winner: SE08 / Loser: D058
E053 KACI Eklent
9
EKONOMOPOULOS Nikos
6
Feb 21, 16:30 — Winner: SE09 / Loser: E057
E054 SANDERSON Elliott
6
SKOWERSKI Karol
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE10 / Loser: E058
F053 SHAW Jayson
5
SZEWCZYK Wojciech
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE11 / Loser: F057
F054 ZIELINSKI Wiktor
6
LECHNER Maximillian
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE12 / Loser: F058
G053 JUSZCZYSZYN Konrad
8
KRAUSE Mickey
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE13 / Loser: G057
G054 HE Mario
9
PECELJ Aleksa
6
Feb 21, 16:30 — Winner: SE14 / Loser: G058
H053 DELGADO Jose Alberto
3
DE RUYTER Tim
9
Feb 21, 16:30 — Winner: SE15 / Loser: H057
H054 DORENBURG Marco
9
GRAY Mark
8
Feb 21, 16:30 — Winner: SE16 / Loser: H058
SE01 FILLER Joshua
8
GORST Fedor
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE17 / Loser: Place 17
SE02 BONGERS Tobias
9
DE WIT Pepijn
2
Feb 21, 21:30 — Winner: SE17 / Loser: Place 17
SE03 PEHLIVANOVIC Sanjin
8
HYBLER Roman
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE18 / Loser: Place 17
SE04 SOUQUET Ralf
3
SANCHEZ RUIZ Francisco
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE18 / Loser: Place 17
SE05 VIRTARANTA Jere
2
USKI Jani
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE19 / Loser: Place 17
SE06 OUSCHAN Albin Jr.
8
SHAW Jayson
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE19 / Loser: Place 17
SE07 BABICA Radoslaw
5
KAPLAN Thomasz
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE20 / Loser: Place 17
SE08 ALCAIDE David
8
MAKKONEN Petri
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE20 / Loser: Place 17
SE09 KACI Eklent
9
LUTSKER Sergey
6
Feb 21, 21:30 — Winner: SE21 / Loser: Place 17
SE10 SKOWERSKI Karol
9
LOUKATOS Dimitris
2
Feb 21, 21:30 — Winner: SE21 / Loser: Place 17
SE11 SZEWCZYK Wojciech
1
FORTUNSKI Miesko
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE22 / Loser: Place 17
SE12 LECHNER Maximillian
9
MALAI Nick
6
Feb 21, 21:30 — Winner: SE22 / Loser: Place 17
SE13 KRAUSE Mickey
9
FEFILAVA Marharyta
7
Feb 21, 21:30 — Winner: SE23 / Loser: Place 17
SE14 HE Mario
9
PETRONI Fabio
7
Feb 21, 21:30 — Winner: SE23 / Loser: Place 17
SE15 DE RUYTER Tim
9
ZIELINSKI Wiktor
7
Feb 21, 21:30 — Winner: SE24 / Loser: Place 17
SE16 DORENBURG Marco
5
SNIEGOCKI Mateusz
9
Feb 21, 21:30 — Winner: SE24 / Loser: Place 17
SE17 GORST Fedor
9
BONGERS Tobias
7
Feb 22, 10:00 — Winner: SE25 / Loser: Place 9
SE18 HYBLER Roman
2
SANCHEZ RUIZ Francisco
9
Feb 22, 10:00 — Winner: SE25 / Loser: Place 9
SE19 USKI Jani
8
SHAW Jayson
9
Feb 22, 10:00 — Winner: SE26 / Loser: Place 9
SE20 KAPLAN Thomasz
9
MAKKONEN Petri
7
Feb 22, 10:00 — Winner: SE26 / Loser: Place 9
SE21 KACI Eklent
9
SKOWERSKI Karol
6
Feb 22, 10:00 — Winner: SE27 / Loser: Place 9
SE22 FORTUNSKI Miesko
8
LECHNER Maximillian
9
Feb 22, 10:00 — Winner: SE27 / Loser: Place 9
SE23 KRAUSE Mickey
9
HE Mario
7
Feb 22, 10:00 — Winner: SE28 / Loser: Place 9
SE24 DE RUYTER Tim
7
SNIEGOCKI Mateusz
9
Feb 22, 10:00 — Winner: SE28 / Loser: Place 9
SE25 GORST Fedor
9
SANCHEZ RUIZ Francisco
5
Feb 22, 12:00 — Winner: SE29 / Loser: Place 5
SE26 SHAW Jayson
9
KAPLAN Thomasz
4
Feb 22, 12:00 — Winner: SE29 / Loser: Place 5
SE27 KACI Eklent
9
LECHNER Maximillian
0
Feb 22, 12:00 — Winner: SE30 / Loser: Place 5
SE28 KRAUSE Mickey
4
SNIEGOCKI Mateusz
9
Feb 22, 12:00 — Winner: SE30 / Loser: Place 5
SE29 GORST Fedor
3
SHAW Jayson
9
Feb 22, 14:00 — Winner: SE31 / Loser: Place 3
SE30 KACI Eklent
9
SNIEGOCKI Mateusz
6
Feb 22, 15:30 — Winner: SE31 / Loser: Place 3
SE31 SHAW Jayson
9
KACI Eklent
8
Feb 22, 17:30 — Winner: / Loser: Place 2
Losers Qualification Losers Round 5 Losers Round 4 Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Round 2 Winners Qualification SE - Last 32 SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final