Flowchart (Group A)

Losers Qualification Losers Round 1 Round 1 Winners Qualification
A065 RUDENKO Ivan
3
TADARAVICIUS Azuolas
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A066 SZABO Mark
2
GEITZ Laurenz
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A067 BOZTUNA Ali
6
INGRASCI Fabrizio
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A068 PAVLINJEK Svit
4
GOMES Ruben
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A069 CHROBOT Jakub
7
BIASIO Raphael
6
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A070 RUS Blaz
5
NESIC Sergej
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A071 ŠULEK Tristan
4
BONANSINGA Alessio
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A072 SIBINCIC Vladimir
7
LANGKAS Joakim
4
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A073 ATILA Seymen
7
BÜCHEL Felix
5
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A074 RÖSER Martin
3
VAN DEN BERG Sky
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A075 GAKOVIC Nikolai
1
BÄTSCHER Levin
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A076 KURZ Tom
7
KURYLKO Daniil
5
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A077 FURKO Thimotei
4
ASPHOLM Gabriel
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A078 ASANI Habib
7
ARALDEN Benjamin-Herland
4
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A079 SCHLEINDLER Markus
4
HAEGMANS Sonny
7
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A080 HYBLER Alessio
7
STEFANSSON Hlynur
2
Jul 25, 2023, 10:30 — Winner: / Loser: Place 33
A049 RUDENKO Ivan
7
GRADISNIK David
0
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A065 / Loser: Place 49
A050 HAUGE PETTERSEN Robin
6
SZABO Mark
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A066 / Loser: Place 49
A051 KILIC Ahmet
5
BOZTUNA Ali
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A067 / Loser: Place 49
A052 PERIC Andrej
1
PAVLINJEK Svit
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A068 / Loser: Place 49
A053 CHROBOT Jakub
7
KOVAC Adam
1
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A069 / Loser: Place 49
A054 RUS Blaz
7
RIEGLER Julian
6
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A070 / Loser: Place 49
A055 ŠULEK Tristan
7
DIMOVSKI Ilija
6
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A071 / Loser: Place 49
A056 SIBINCIC Vladimir
7
GOUZIEN Yann
3
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A072 / Loser: Place 49
A057 WELLERS Felix
4
ATILA Seymen
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A073 / Loser: Place 49
A058 KRAUPE Jakub
4
RÖSER Martin
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A074 / Loser: Place 49
A059 GAKOVIC Nikolai
7
NETTI Joel
3
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A075 / Loser: Place 49
A060 KURZ Tom
7
KARAASLAN Efekan Ahmet
0
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A076 / Loser: Place 49
A061 MARTH Raphael
2
FURKO Thimotei
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A077 / Loser: Place 49
A062 KRISTIC Adrian
3
ASANI Habib
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A078 / Loser: Place 49
A063 DASTAN Mustafa-Alperen
3
SCHLEINDLER Markus
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A079 / Loser: Place 49
A064 EFE Ada
1
HYBLER Alessio
7
Jul 25, 2023, 9:00 — Winner: A080 / Loser: Place 49
A001 ROMPPANEN Riku
7
RUDENKO Ivan
3
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A033 / Loser: A049
A002 GRADISNIK David
4
STEFANSSON Hlynur
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A033 / Loser: A049
A003 HAUGE PETTERSEN Robin
6
HAEGMANS Sonny
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A034 / Loser: A050
A004 SZABO Mark
6
BENKO Maks
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A034 / Loser: A050
A005 KILIC Ahmet
0
ARALDEN Benjamin-Herland
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A035 / Loser: A051
A006 BOZTUNA Ali
5
AURESTO Lenni
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A035 / Loser: A051
A007 PERIC Andrej
2
ASPHOLM Gabriel
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A036 / Loser: A052
A008 PAVLINJEK Svit
4
BADOVINAC Maj
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A036 / Loser: A052
A009 VOGEL Felix
7
CHROBOT Jakub
4
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A037 / Loser: A053
A010 KOVAC Adam
2
KURYLKO Daniil
7
Jul 24, 2023, 9:00 — Winner: A037 / Loser: A053
A011 RUS Blaz
5
BÄTSCHER Levin
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A038 / Loser: A054
A012 TSANEV Petar
7
RIEGLER Julian
4
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A038 / Loser: A054
A013 ŠULEK Tristan
0
WIECH Michał
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A039 / Loser: A055
A014 VAN DEN BERG Sky
7
DIMOVSKI Ilija
3
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A039 / Loser: A055
A015 BÜCHEL Felix
7
SIBINCIC Vladimir
6
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A040 / Loser: A056
A016 REGIELI Dominik
7
GOUZIEN Yann
2
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A040 / Loser: A056
A017 WELLERS Felix
3
LANGKAS Joakim
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A041 / Loser: A057
A018 HADZIBAJRIC Nidal
7
ATILA Seymen
6
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A041 / Loser: A057
A019 BONANSINGA Alessio
7
KRAUPE Jakub
3
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A042 / Loser: A058
A020 RÖSER Martin
2
BUGARSKI Luka
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A042 / Loser: A058
A021 NESIC Sergej
7
GAKOVIC Nikolai
4
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A043 / Loser: A059
A022 TAMM Sander
7
NETTI Joel
2
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A043 / Loser: A059
A023 BIASIO Raphael
7
KURZ Tom
6
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A044 / Loser: A060
A024 KARAASLAN Efekan Ahmet
0
IVANOV Konstantyn
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A044 / Loser: A060
A025 MARTH Raphael
2
GOMES Ruben
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A045 / Loser: A061
A026 LAIKRE Walter
7
FURKO Thimotei
0
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A045 / Loser: A061
A027 KRISTIC Adrian
4
INGRASCI Fabrizio
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A046 / Loser: A062
A028 GJURCHINOVSKI Andrej
7
ASANI Habib
2
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A046 / Loser: A062
A029 GEITZ Laurenz
7
DASTAN Mustafa-Alperen
2
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A047 / Loser: A063
A030 SCHLEINDLER Markus
6
MAIMRE Revo
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A047 / Loser: A063
A031 EFE Ada
6
SILANTJEVAS Jokubas
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A048 / Loser: A064
A032 HYBLER Alessio
6
TADARAVICIUS Azuolas
7
Jul 24, 2023, 10:30 — Winner: A048 / Loser: A064
A033 ROMPPANEN Riku
7
STEFANSSON Hlynur
3
Jul 24, 2023, 12:00 — Winner: SE01 / Loser: A080
A034 HAEGMANS Sonny
1
BENKO Maks
7
Jul 24, 2023, 12:00 — Winner: SE02 / Loser: A079
A035 ARALDEN Benjamin-Herland
4
AURESTO Lenni
7
Jul 24, 2023, 12:00 — Winner: SE03 / Loser: A078
A036 ASPHOLM Gabriel
6
BADOVINAC Maj
7
Jul 24, 2023, 12:00 — Winner: SE04 / Loser: A077
A037 VOGEL Felix
7
KURYLKO Daniil
1
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE05 / Loser: A076
A038 BÄTSCHER Levin
2
TSANEV Petar
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE06 / Loser: A075
A039 WIECH Michał
7
VAN DEN BERG Sky
1
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE07 / Loser: A074
A040 BÜCHEL Felix
0
REGIELI Dominik
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE08 / Loser: A073
A041 LANGKAS Joakim
2
HADZIBAJRIC Nidal
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE09 / Loser: A072
A042 BONANSINGA Alessio
1
BUGARSKI Luka
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE10 / Loser: A071
A043 NESIC Sergej
3
TAMM Sander
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE11 / Loser: A070
A044 BIASIO Raphael
6
IVANOV Konstantyn
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE12 / Loser: A069
A045 GOMES Ruben
6
LAIKRE Walter
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE13 / Loser: A068
A046 INGRASCI Fabrizio
2
GJURCHINOVSKI Andrej
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE14 / Loser: A067
A047 GEITZ Laurenz
3
MAIMRE Revo
7
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE15 / Loser: A066
A048 SILANTJEVAS Jokubas
7
TADARAVICIUS Azuolas
5
Jul 24, 2023, 13:30 — Winner: SE16 / Loser: A065
Losers Qualification Losers Round 1 Round 1 Winners Qualification