Flowchart

Losers Qualification Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Qualification SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final
A097 VOGELMANN Tina
6
KUSTOS Beatrix
7
Jun 19, 2021, 19:00 — Winner: / Loser: Place 17
A098 FILLER Pia
7
STATECZNY Diana
6
Jun 19, 2021, 19:00 — Winner: / Loser: Place 17
A099 FRANCO Vania
5
MICHL Karin
7
Jun 19, 2021, 19:00 — Winner: / Loser: Place 17
A100 KAPELLER Sarah
4
ROCHA Sara
7
Jun 19, 2021, 19:00 — Winner: / Loser: Place 17
A101 BAK Ewa
7
ROHMER Nathalie
4
Jun 19, 2021, 21:00 — Winner: / Loser: Place 17
A102 GRIM Kristina
7
RADEMAKERS Tamara
2
Jun 19, 2021, 21:00 — Winner: / Loser: Place 17
A103 KIBAROGLU Eyllul
7
MASKOVA Eva
2
Jun 19, 2021, 21:00 — Winner: / Loser: Place 17
A104 STEINMETZ Denise
7
PIJPERS Lynn
3
Jun 19, 2021, 21:00 — Winner: / Loser: Place 17
A089 VOGELMANN Tina
7
GLATZ Sigrid
3
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A097 / Loser: Place 25
A090 RIEGLER Anna
5
FILLER Pia
7
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A098 / Loser: Place 25
A091 FRANCO Vania
7
SOLOVJEV Valentina
0
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A099 / Loser: Place 25
A092 KAPELLER Sarah
7
HOLIEVA Daria
4
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A100 / Loser: Place 25
A093 HUBRTOVA Veronika
3
BAK Ewa
7
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A101 / Loser: Place 25
A094 GRIM Kristina
7
SARAC Bojana
4
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A102 / Loser: Place 25
A095 KIBAROGLU Eyllul
7
WINKLER Marion
1
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A103 / Loser: Place 25
A096 GASPAR Yini
3
STEINMETZ Denise
7
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: A104 / Loser: Place 25
A065 KNAPP Seychelyne
1
VOGELMANN Tina
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A089 / Loser: Place 33
A066 Walkover
0
GLATZ Sigrid
0
Winner: A089 / Loser: Place 33
A067 Walkover
0
RIEGLER Anna
0
Winner: A090 / Loser: Place 33
A068 BACHMAIER Paula
2
FILLER Pia
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A090 / Loser: Place 33
A069 VOLERY Shirin
3
FRANCO Vania
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A091 / Loser: Place 33
A070 Walkover
0
SOLOVJEV Valentina
0
Winner: A091 / Loser: Place 33
A071 Walkover
0
KAPELLER Sarah
0
Winner: A092 / Loser: Place 33
A072 HOLIEVA Daria
7
LACKA Iza
3
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A092 / Loser: Place 33
A073 TRUSHEVSKAIA Valeriia
4
HUBRTOVA Veronika
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A093 / Loser: Place 33
A074 Walkover
0
BAK Ewa
0
Winner: A093 / Loser: Place 33
A075 Walkover
0
GRIM Kristina
0
Winner: A094 / Loser: Place 33
A076 STEINLAGE Christine
3
SARAC Bojana
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A094 / Loser: Place 33
A077 ULLMANN-HYBLER Yvonne
3
KIBAROGLU Eyllul
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A095 / Loser: Place 33
A078 Walkover
0
WINKLER Marion
0
Winner: A095 / Loser: Place 33
A079 Walkover
0
GASPAR Yini
0
Winner: A096 / Loser: Place 33
A080 BRUNNER Melanie
5
STEINMETZ Denise
7
Jun 19, 2021, 13:00 — Winner: A096 / Loser: Place 33
A049 Walkover
0
KNAPP Seychelyne
0
Winner: A065 / Loser: Place 49
A050 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A066 / Loser: Place 49
A051 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A067 / Loser: Place 49
A052 BACHMAIER Paula
0
Walkover
0
Winner: A068 / Loser: Place 49
A053 Walkover
0
VOLERY Shirin
0
Winner: A069 / Loser: Place 49
A054 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A070 / Loser: Place 49
A055 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A071 / Loser: Place 49
A056 HOLIEVA Daria
0
Walkover
0
Winner: A072 / Loser: Place 49
A057 Walkover
0
TRUSHEVSKAIA Valeriia
0
Winner: A073 / Loser: Place 49
A058 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A074 / Loser: Place 49
A059 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A075 / Loser: Place 49
A060 STEINLAGE Christine
0
Walkover
0
Winner: A076 / Loser: Place 49
A061 Walkover
0
ULLMANN-HYBLER Yvonne
0
Winner: A077 / Loser: Place 49
A062 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A078 / Loser: Place 49
A063 Walkover
0
Walkover
0
Winner: A079 / Loser: Place 49
A064 BRUNNER Melanie
0
Walkover
0
Winner: A080 / Loser: Place 49
A001 ZALEWSKA Oliwia
0
Walkover
0
Winner: A033 / Loser: A049
A002 STEINMETZ Denise
7
KNAPP Seychelyne
0
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A033 / Loser: A049
A003 GASPAR Yini
0
Walkover
0
Winner: A034 / Loser: A050
A004 MICHL Karin
0
Walkover
0
Winner: A034 / Loser: A050
A005 ROCHA Sara
0
Walkover
0
Winner: A035 / Loser: A051
A006 WINKLER Marion
0
Walkover
0
Winner: A035 / Loser: A051
A007 BACHMAIER Paula
1
KIBAROGLU Eyllul
7
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A036 / Loser: A052
A008 ZLATEVA Kristina
0
Walkover
0
Winner: A036 / Loser: A052
A009 GRADISNIK Ana
0
Walkover
0
Winner: A037 / Loser: A053
A010 SARAC Bojana
7
VOLERY Shirin
2
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A037 / Loser: A053
A011 KUSTOS Beatrix
0
Walkover
0
Winner: A038 / Loser: A054
A012 GRIM Kristina
0
Walkover
0
Winner: A038 / Loser: A054
A013 ZABEK Monika
0
Walkover
0
Winner: A039 / Loser: A055
A014 BAK Ewa
0
Walkover
0
Winner: A039 / Loser: A055
A015 HOLIEVA Daria
2
STATECZNY Diana
7
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A040 / Loser: A056
A016 HUBRTOVA Veronika
0
Walkover
0
Winner: A040 / Loser: A056
A017 KAPLAN Ina
0
Walkover
0
Winner: A041 / Loser: A057
A018 LACKA Iza
7
TRUSHEVSKAIA Valeriia
4
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A041 / Loser: A057
A019 MASKOVA Eva
0
Walkover
0
Winner: A042 / Loser: A058
A020 KAPELLER Sarah
0
Walkover
0
Winner: A042 / Loser: A058
A021 PIJPERS Lynn
0
Walkover
0
Winner: A043 / Loser: A059
A022 SOLOVJEV Valentina
0
Walkover
0
Winner: A043 / Loser: A059
A023 STADLER Chantal
7
STEINLAGE Christine
2
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A044 / Loser: A060
A024 FRANCO Vania
0
Walkover
0
Winner: A044 / Loser: A060
A025 FILLER Pia
0
Walkover
0
Winner: A045 / Loser: A061
A026 ULLMANN-HYBLER Yvonne
5
PRIMUS Lena
7
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A045 / Loser: A061
A027 RIEGLER Anna
0
Walkover
0
Winner: A046 / Loser: A062
A028 ROHMER Nathalie
0
Walkover
0
Winner: A046 / Loser: A062
A029 MATAS Amalia
0
Walkover
0
Winner: A047 / Loser: A063
A030 GLATZ Sigrid
0
Walkover
0
Winner: A047 / Loser: A063
A031 RADEMAKERS Tamara
7
BRUNNER Melanie
1
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A048 / Loser: A064
A032 VOGELMANN Tina
0
Walkover
0
Winner: A048 / Loser: A064
A033 ZALEWSKA Oliwia
7
STEINMETZ Denise
4
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A081 / Loser: A080
A034 GASPAR Yini
4
MICHL Karin
7
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A081 / Loser: A079
A035 ROCHA Sara
7
WINKLER Marion
3
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A082 / Loser: A078
A036 KIBAROGLU Eyllul
4
ZLATEVA Kristina
7
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A082 / Loser: A077
A037 GRADISNIK Ana
7
SARAC Bojana
5
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A083 / Loser: A076
A038 KUSTOS Beatrix
7
GRIM Kristina
6
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A083 / Loser: A075
A039 ZABEK Monika
7
BAK Ewa
6
Jun 19, 2021, 9:00 — Winner: A084 / Loser: A074
A040 STATECZNY Diana
7
HUBRTOVA Veronika
4
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A084 / Loser: A073
A041 KAPLAN Ina
7
LACKA Iza
1
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A085 / Loser: A072
A042 MASKOVA Eva
7
KAPELLER Sarah
6
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A085 / Loser: A071
A043 PIJPERS Lynn
7
SOLOVJEV Valentina
6
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A086 / Loser: A070
A044 STADLER Chantal
7
FRANCO Vania
3
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A086 / Loser: A069
A045 FILLER Pia
5
PRIMUS Lena
7
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A087 / Loser: A068
A046 RIEGLER Anna
6
ROHMER Nathalie
7
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A087 / Loser: A067
A047 MATAS Amalia
7
GLATZ Sigrid
5
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A088 / Loser: A066
A048 RADEMAKERS Tamara
7
VOGELMANN Tina
5
Jun 19, 2021, 11:00 — Winner: A088 / Loser: A065
A081 ZALEWSKA Oliwia
7
MICHL Karin
4
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE01 / Loser: A099
A082 ROCHA Sara
6
ZLATEVA Kristina
7
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE02 / Loser: A100
A083 GRADISNIK Ana
7
KUSTOS Beatrix
1
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE03 / Loser: A097
A084 ZABEK Monika
7
STATECZNY Diana
4
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE04 / Loser: A098
A085 KAPLAN Ina
7
MASKOVA Eva
1
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE05 / Loser: A103
A086 PIJPERS Lynn
5
STADLER Chantal
7
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE06 / Loser: A104
A087 PRIMUS Lena
7
ROHMER Nathalie
4
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE07 / Loser: A101
A088 MATAS Amalia
7
RADEMAKERS Tamara
6
Jun 19, 2021, 17:00 — Winner: SE08 / Loser: A102
SE01 ZALEWSKA Oliwia
2
KIBAROGLU Eyllul
7
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE09 / Loser: Place 9
SE02 ZLATEVA Kristina
7
STEINMETZ Denise
0
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE09 / Loser: Place 9
SE03 GRADISNIK Ana
7
GRIM Kristina
5
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE10 / Loser: Place 9
SE04 ZABEK Monika
7
ROCHA Sara
3
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE10 / Loser: Place 9
SE05 KAPLAN Ina
4
FILLER Pia
7
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE11 / Loser: Place 9
SE06 STADLER Chantal
7
BAK Ewa
5
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE11 / Loser: Place 9
SE07 PRIMUS Lena
7
MICHL Karin
6
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE12 / Loser: Place 9
SE08 MATAS Amalia
7
KUSTOS Beatrix
4
Jun 20, 2021, 9:00 — Winner: SE12 / Loser: Place 9
SE09 KIBAROGLU Eyllul
5
ZLATEVA Kristina
7
Jun 20, 2021, 11:00 — Winner: SE13 / Loser: Place 5
SE10 GRADISNIK Ana
7
ZABEK Monika
5
Jun 20, 2021, 11:00 — Winner: SE13 / Loser: Place 5
SE11 FILLER Pia
7
STADLER Chantal
4
Jun 20, 2021, 11:00 — Winner: SE14 / Loser: Place 5
SE12 PRIMUS Lena
6
MATAS Amalia
7
Jun 20, 2021, 11:00 — Winner: SE14 / Loser: Place 5
SE13 ZLATEVA Kristina
6
GRADISNIK Ana
7
Jun 20, 2021, 13:30 — Winner: SE15 / Loser: Place 3
SE14 FILLER Pia
7
MATAS Amalia
5
Jun 20, 2021, 13:30 — Winner: SE15 / Loser: Place 3
SE15 GRADISNIK Ana
7
FILLER Pia
5
Jun 20, 2021, 15:00 — Winner: / Loser: Place 2
Losers Qualification Losers Round 3 Losers Round 2 Losers Round 1 Round 1 Winners Round 1 Winners Qualification SE - Last 16 SE - Quarter Finals SE - Semi Finals SE - Final