Menu

EPBF / Dynamic Billard European Pool Championships Seniors & Ladies 2021 Treviso
EC Seniors 9-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - SINI RiccardoSINI R.
0
0
Walkover
A002 Sat, 09:00 OPALIC RadovanOPALIC R.
7
8
LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F. T07
A003 - BOBEE GrégoryBOBEE G.
0
0
Walkover
A004 - NILSEN JörgenNILSEN J.
0
0
Walkover
A005 - REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
0
0
Walkover
A006 - TALVEN JarmoTALVEN J.
0
0
Walkover
A007 - CORREIA HenriqueCORREIA H.
0
0
Walkover
A008 - OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
0
0
Walkover
A009 - NATALI MichelNATALI M.
0
0
Walkover
A010 Sat, 09:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
8
1
VERIC MatijaVERIC M. T16
A011 - LISIK ZdenkoLISIK Z.
0
0
Walkover
A012 - CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
0
0
Walkover
A013 - PETRONI FabioPETRONI F.
0
0
Walkover
A014 - GROSSO AndreaGROSSO A.
0
0
Walkover
A015 Sat, 09:00 PETROVIC MarioPETROVIC M.
4
8
ENBOM PatrikENBOM P. T17
A016 - EKSELL TomEKSELL T.
0
0
Walkover
B001 - AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R.
0
0
Walkover
B002 Sat, 09:00 PEETERS RenePEETERS R.
8
6
BRAND ReneBRAND R. T13
B003 - BONI GianlucaBONI G.
0
0
Walkover
B004 - MRVA MilanMRVA M.
0
0
Walkover
B005 - MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
0
0
Walkover
B006 - RITTER JürgenRITTER J.
0
0
Walkover
B007 - VARADI AndreasVARADI A.
0
0
Walkover
B008 - VATNE DidrikVATNE D.
0
0
Walkover
B009 - CROSSE YohanCROSSE Y.
0
0
Walkover
B010 - HAGEN HenrikHAGEN H.
0
0
Walkover
B011 - WILLNER FrankWILLNER F.
0
0
Walkover
B012 - RATINEN AriRATINEN A.
0
0
Walkover
B013 - LEYLEK FıratLEYLEK F.
0
0
Walkover
B014 - CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
0
0
Walkover
B015 Sat, 09:00 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
1
8
GUERDER FabienGUERDER F. T09
B016 - AKERBLOM RogerAKERBLOM R.
0
0
Walkover
C001 - WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
0
0
Walkover
C002 Sat, 09:00 GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P.
8
7
DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R. T06
C003 - SALZANO AngeloSALZANO A.
0
0
Walkover
C004 - SPECCHIA SaschaSPECCHIA S.
0
0
Walkover
C005 - MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
0
0
Walkover
C006 - KARLSSON KentKARLSSON K.
0
0
Walkover
C007 - KONNARIS ConstantinosKONNARIS C.
0
0
Walkover
C008 - VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J.
0
0
Walkover
C009 - ANDERSSON GlennANDERSSON G.
0
0
Walkover
C010 Sat, 09:00 SÖZALP HasanSÖZALP H.
2
8
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T03
C011 - SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J.
0
0
Walkover
C012 - BAK TomaszBAK T.
0
0
Walkover
C013 - GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
0
0
Walkover
C014 - VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
0
0
Walkover
C015 Sat, 09:00 TAAVILA ArtoTAAVILA A.
5
8
NORBERG MorganNORBERG M. T11
C016 - AHONEN TomiAHONEN T.
0
0
Walkover
D001 - AYAS MuratAYAS M.
0
0
Walkover
D002 Sat, 09:00 HOFMANN TimoHOFMANN T.
8
5
RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A. T01
D003 - PEREIRA ManuelPEREIRA M.
0
0
Walkover
D004 - MUTTO MahmutMUTTO M.
0
0
Walkover
D005 - GROSS SteffenGROSS S.
0
0
Walkover
D006 - TINOCO JorgeTINOCO J.
0
0
Walkover
D007 - TORMEN FabienTORMEN F.
0
0
Walkover
D008 - WEICHHART MarkusWEICHHART M.
0
0
Walkover
D009 - STARK MichaelSTARK M.
0
0
Walkover
D010 Sat, 09:00 JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D.
8
7
REITER ChristianREITER C. T05
D011 - PETROU PanayiotisPETROU P.
0
0
Walkover
D012 - BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
0
0
Walkover
D013 - DHAESELEER TomDHAESELEER T.
0
0
Walkover
D014 - DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
0
0
Walkover
D015 Sat, 09:00 VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
4
8
KARIS XavierKARIS X. T10
D016 - VILLAR FrancoisVILLAR F.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A017 Sat, 10:45 SINI RiccardoSINI R.
8
4
LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F. T08
A018 Sat, 10:45 BOBEE GrégoryBOBEE G.
6
8
NILSEN JörgenNILSEN J. T12
A019 Sat, 10:45 REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
8
4
TALVEN JarmoTALVEN J. T11
A020 Sat, 10:45 CORREIA HenriqueCORREIA H.
3
8
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T19
A021 Sat, 10:45 NATALI MichelNATALI M.
2
8
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T10
A022 Sat, 10:45 LISIK ZdenkoLISIK Z.
8
1
CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I. T02
A023 Sat, 10:45 PETRONI FabioPETRONI F.
8
6
GROSSO AndreaGROSSO A. T01
A024 Sat, 10:45 ENBOM PatrikENBOM P.
6
8
EKSELL TomEKSELL T. T04
B017 Sat, 10:45 AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R.
1
8
PEETERS RenePEETERS R. T05
B018 Sat, 10:45 BONI GianlucaBONI G.
8
7
MRVA MilanMRVA M. T14
B019 Sat, 10:45 MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
4
8
RITTER JürgenRITTER J. T15
B020 Sat, 10:45 VARADI AndreasVARADI A.
5
8
VATNE DidrikVATNE D. T09
B021 Sat, 10:45 CROSSE YohanCROSSE Y.
3
8
HAGEN HenrikHAGEN H. T16
B022 Sat, 10:45 WILLNER FrankWILLNER F.
4
8
RATINEN AriRATINEN A. T13
B023 Sat, 10:45 LEYLEK FıratLEYLEK F.
2
8
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B. T17
B024 Sat, 10:45 GUERDER FabienGUERDER F.
5
8
AKERBLOM RogerAKERBLOM R. T18
C017 Sat, 10:45 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
8
2
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T07
C018 Sat, 10:45 SALZANO AngeloSALZANO A.
3
8
SPECCHIA SaschaSPECCHIA S. T06
C019 Sat, 10:45 MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
7
8
KARLSSON KentKARLSSON K. T20
C020 Sat, 10:45 KONNARIS ConstantinosKONNARIS C.
8
3
VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J. T03
C021 Sun, 09:00 ANDERSSON GlennANDERSSON G.
8
5
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T06
C022 Sun, 09:00 SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J.
8
7
BAK TomaszBAK T. T16
C023 Sun, 09:00 GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
1
8
VIGNOLA MarcoVIGNOLA M. T14
C024 Sun, 09:00 NORBERG MorganNORBERG M.
7
8
AHONEN TomiAHONEN T. T12
D017 Sun, 09:00 AYAS MuratAYAS M.
8
7
HOFMANN TimoHOFMANN T. T18
D018 Sun, 09:00 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
7
8
MUTTO MahmutMUTTO M. T20
D019 Sun, 09:00 GROSS SteffenGROSS S.
5
8
TINOCO JorgeTINOCO J. T04
D020 Sun, 09:00 TORMEN FabienTORMEN F.
5
8
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T11
D021 Sun, 09:00 STARK MichaelSTARK M.
8
6
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T08
D022 Sun, 09:00 PETROU PanayiotisPETROU P.
8
4
BERGH Bjoern-ErikBERGH B. T01
D023 Sun, 09:00 DHAESELEER TomDHAESELEER T.
8
3
DHAESELEER MarioDHAESELEER M. T02
D024 Sun, 09:00 KARIS XavierKARIS X.
8
2
VILLAR FrancoisVILLAR F. T10

Losers Round 1

A025 - Walkover
0
0
OPALIC RadovanOPALIC R.
A026 - Walkover
0
0
Walkover
A027 - Walkover
0
0
Walkover
A028 - Walkover
0
0
Walkover
A029 - Walkover
0
0
VERIC MatijaVERIC M.
A030 - Walkover
0
0
Walkover
A031 - Walkover
0
0
Walkover
A032 - PETROVIC MarioPETROVIC M.
0
0
Walkover
B025 - Walkover
0
0
BRAND ReneBRAND R.
B026 - Walkover
0
0
Walkover
B027 - Walkover
0
0
Walkover
B028 - Walkover
0
0
Walkover
B029 - Walkover
0
0
Walkover
B030 - Walkover
0
0
Walkover
B031 - Walkover
0
0
Walkover
B032 - KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
0
0
Walkover
C025 - Walkover
0
0
DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R.
C026 - Walkover
0
0
Walkover
C027 - Walkover
0
0
Walkover
C028 - Walkover
0
0
Walkover
C029 - Walkover
0
0
SÖZALP HasanSÖZALP H.
C030 - Walkover
0
0
Walkover
C031 - Walkover
0
0
Walkover
C032 - TAAVILA ArtoTAAVILA A.
0
0
Walkover
D025 - Walkover
0
0
RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A.
D026 - Walkover
0
0
Walkover
D027 - Walkover
0
0
Walkover
D028 - Walkover
0
0
Walkover
D029 - Walkover
0
0
REITER ChristianREITER C.
D030 - Walkover
0
0
Walkover
D031 - Walkover
0
0
Walkover
D032 - VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A033 Sun, 11:00 OPALIC RadovanOPALIC R.
6
8
ENBOM PatrikENBOM P. T03
A034 - Walkover
0
0
GROSSO AndreaGROSSO A.
A035 - Walkover
0
0
CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
A036 - Walkover
0
0
NATALI MichelNATALI M.
A037 Sun, 11:00 VERIC MatijaVERIC M.
3
8
CORREIA HenriqueCORREIA H. T01
A038 - Walkover
0
0
TALVEN JarmoTALVEN J.
A039 - Walkover
0
0
BOBEE GrégoryBOBEE G.
A040 Sun, 11:00 PETROVIC MarioPETROVIC M.
2
8
LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F. T07
B033 Sun, 11:00 BRAND ReneBRAND R.
6
8
GUERDER FabienGUERDER F. T09
B034 - Walkover
0
0
LEYLEK FıratLEYLEK F.
B035 - Walkover
0
0
WILLNER FrankWILLNER F.
B036 - Walkover
0
0
CROSSE YohanCROSSE Y.
B037 - Walkover
0
0
VARADI AndreasVARADI A.
B038 - Walkover
0
0
MIKUSKA PeterMIKUSKA P.
B039 - Walkover
0
0
MRVA MilanMRVA M.
B040 Sun, 11:00 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
3
8
AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R. T06
C033 Sun, 11:00 DOROSLOVAC RadoDOROSLOVAC R.
6
8
NORBERG MorganNORBERG M. T08
C034 - Walkover
0
0
GARDJAS KrzysztofGARDJAS K.
C035 - Walkover
0
0
BAK TomaszBAK T.
C036 - Walkover
0
0
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
C037 Sun, 11:00 SÖZALP HasanSÖZALP H.
4
8
VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J. T04
C038 - Walkover
0
0
MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
C039 - Walkover
0
0
SALZANO AngeloSALZANO A.
C040 Sun, 11:00 TAAVILA ArtoTAAVILA A.
7
8
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T11
D033 Sun, 11:00 RÜTSCHI AldoRÜTSCHI A.
5
8
VILLAR FrancoisVILLAR F. T02
D034 - Walkover
0
0
DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
D035 - Walkover
0
0
BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
D036 - Walkover
0
0
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D.
D037 Sun, 11:00 REITER ChristianREITER C.
8
4
TORMEN FabienTORMEN F. T12
D038 - Walkover
0
0
GROSS SteffenGROSS S.
D039 - Walkover
0
0
PEREIRA ManuelPEREIRA M.
D040 Sun, 11:00 VIRTANEN Vesa-VilleVIRTANEN V.
6
8
HOFMANN TimoHOFMANN T. T10

Losers Round 3

A045 Sun, 14:30 ENBOM PatrikENBOM P.
8
5
GROSSO AndreaGROSSO A. T15
A046 Sun, 14:30 CONSTANTINOU IoannisCONSTANTINOU I.
2
8
NATALI MichelNATALI M. T14
A047 Sun, 14:30 CORREIA HenriqueCORREIA H.
8
3
TALVEN JarmoTALVEN J. T10
A048 Sun, 14:30 BOBEE GrégoryBOBEE G.
8
7
LÖFQVIST FredrikLÖFQVIST F. T01
B045 Sun, 14:30 GUERDER FabienGUERDER F.
8
7
LEYLEK FıratLEYLEK F. T09
B046 Sun, 14:30 WILLNER FrankWILLNER F.
8
3
CROSSE YohanCROSSE Y. T07
B047 Sun, 14:30 VARADI AndreasVARADI A.
8
7
MIKUSKA PeterMIKUSKA P. T02
B048 Sun, 14:30 MRVA MilanMRVA M.
8
5
AYGÜNLÜ RustemAYGÜNLÜ R. T17
C045 Sun, 14:30 NORBERG MorganNORBERG M.
8
5
GARDJAS KrzysztofGARDJAS K. T05
C046 Sun, 14:30 BAK TomaszBAK T.
8
5
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G. T06
C047 Sun, 14:30 VANRIJKEL JohnyVANRIJKEL J.
5
8
MIKKOLA TonyMIKKOLA T. T19
C048 Sun, 14:30 SALZANO AngeloSALZANO A.
8
5
GARCIA-LAGAR PabloGARCIA-LAGAR P. T13
D045 Sun, 14:30 VILLAR FrancoisVILLAR F.
6
8
DHAESELEER MarioDHAESELEER M. T04
D046 Sun, 14:30 BERGH Bjoern-ErikBERGH B.
4
8
JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T11
D047 Sun, 14:30 REITER ChristianREITER C.
5
8
GROSS SteffenGROSS S. T08
D048 Sun, 14:30 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
8
5
HOFMANN TimoHOFMANN T. T12

Winners Qualification

A041 Sun, 12:45 SINI RiccardoSINI R.
8
4
NILSEN JörgenNILSEN J. T15
A042 Sun, 12:45 REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
8
7
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T06
A043 Sun, 12:45 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
8
4
LISIK ZdenkoLISIK Z. T13
A044 Sun, 12:45 PETRONI FabioPETRONI F.
8
2
EKSELL TomEKSELL T. T09
B041 Sun, 12:45 PEETERS RenePEETERS R.
3
8
BONI GianlucaBONI G. T01
B042 Sun, 12:45 RITTER JürgenRITTER J.
3
8
VATNE DidrikVATNE D. T05
B043 Sun, 12:45 HAGEN HenrikHAGEN H.
8
5
RATINEN AriRATINEN A. T03
B044 Sun, 12:45 CZAPSKI BartoszCZAPSKI B.
5
8
AKERBLOM RogerAKERBLOM R. T17
C041 Sun, 12:45 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
8
2
SPECCHIA SaschaSPECCHIA S. T19
C042 Sun, 12:45 KARLSSON KentKARLSSON K.
4
8
KONNARIS ConstantinosKONNARIS C. T12
C043 Sun, 12:45 ANDERSSON GlennANDERSSON G.
8
2
SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J. T07
C044 Sun, 12:45 VIGNOLA MarcoVIGNOLA M.
4
8
AHONEN TomiAHONEN T. T02
D041 Sun, 12:45 AYAS MuratAYAS M.
2
8
MUTTO MahmutMUTTO M. T11
D042 Sun, 12:45 TINOCO JorgeTINOCO J.
8
3
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T14
D043 Sun, 12:45 STARK MichaelSTARK M.
4
8
PETROU PanayiotisPETROU P. T04
D044 Sun, 12:45 DHAESELEER TomDHAESELEER T.
8
7
KARIS XavierKARIS X. T16

Losers Qualification

A049 Sun, 16:30 ENBOM PatrikENBOM P.
4
8
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T06
A050 Sun, 16:30 NATALI MichelNATALI M.
6
8
NILSEN JörgenNILSEN J. T05
A051 Sun, 16:30 CORREIA HenriqueCORREIA H.
8
2
EKSELL TomEKSELL T. T11
A052 Sun, 16:30 BOBEE GrégoryBOBEE G.
8
1
LISIK ZdenkoLISIK Z. T02
B049 Sun, 16:30 GUERDER FabienGUERDER F.
7
8
RITTER JürgenRITTER J. T15
B050 Sun, 16:30 WILLNER FrankWILLNER F.
5
8
PEETERS RenePEETERS R. T09
B051 Sun, 16:30 VARADI AndreasVARADI A.
4
8
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B. T01
B052 Sun, 16:30 MRVA MilanMRVA M.
8
2
RATINEN AriRATINEN A. T12
C049 Sun, 16:30 NORBERG MorganNORBERG M.
8
4
KARLSSON KentKARLSSON K. T13
C050 Sun, 16:30 BAK TomaszBAK T.
4
8
SPECCHIA SaschaSPECCHIA S. T10
C051 Sun, 16:30 MIKKOLA TonyMIKKOLA T.
7
8
VIGNOLA MarcoVIGNOLA M. T08
C052 Sun, 16:30 SALZANO AngeloSALZANO A.
8
7
SCHERNTHANER JohannSCHERNTHANER J. T18
D049 Sun, 16:30 DHAESELEER MarioDHAESELEER M.
5
8
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T04
D050 Sun, 16:30 JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D.
4
8
AYAS MuratAYAS M. T14
D051 Sun, 16:30 GROSS SteffenGROSS S.
6
8
KARIS XavierKARIS X. T19
D052 Sun, 16:30 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
8
6
STARK MichaelSTARK M. T20

SE - Last 32

SE01 Sun, 19:00 SINI RiccardoSINI R.
8
1
NORBERG MorganNORBERG M. T12
SE02 Sun, 19:00 REICHEGGER RaoulREICHEGGER R.
8
6
BOBEE GrégoryBOBEE G. T07
SE03 Sun, 19:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
8
4
PEREIRA ManuelPEREIRA M. T14
SE04 Sun, 19:00 PETRONI FabioPETRONI F.
8
3
NILSEN JörgenNILSEN J. T11
SE05 Sun, 19:00 BONI GianlucaBONI G.
8
0
SALZANO AngeloSALZANO A. T03
SE06 Sun, 19:00 VATNE DidrikVATNE D.
8
5
MRVA MilanMRVA M. T08
SE07 Sun, 19:00 HAGEN HenrikHAGEN H.
6
8
AYAS MuratAYAS M. T02
SE08 Sun, 19:00 AKERBLOM RogerAKERBLOM R.
3
8
CORREIA HenriqueCORREIA H. T09
SE09 Sun, 19:00 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
8
4
VIGNOLA MarcoVIGNOLA M. T04
SE10 Sun, 19:00 KONNARIS ConstantinosKONNARIS C.
7
8
SPECCHIA SaschaSPECCHIA S. T16
SE11 Sun, 19:00 ANDERSSON GlennANDERSSON G.
5
8
KARIS XavierKARIS X. T05
SE12 Sun, 19:00 AHONEN TomiAHONEN T.
4
8
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T18
SE13 Sun, 19:00 MUTTO MahmutMUTTO M.
8
4
RITTER JürgenRITTER J. T01
SE14 Sun, 19:00 TINOCO JorgeTINOCO J.
8
6
PEETERS RenePEETERS R. T10
SE15 Sun, 19:00 PETROU PanayiotisPETROU P.
8
5
CZAPSKI BartoszCZAPSKI B. T20
SE16 Sun, 19:00 DHAESELEER TomDHAESELEER T.
8
6
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T06

SE - Last 16

SE17 Mon, 10:00 SINI RiccardoSINI R.
8
6
REICHEGGER RaoulREICHEGGER R. T03
SE18 Mon, 10:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
8
6
PETRONI FabioPETRONI F. T01
SE19 Mon, 10:00 BONI GianlucaBONI G.
4
8
VATNE DidrikVATNE D. T07
SE20 Mon, 10:00 AYAS MuratAYAS M.
2
8
CORREIA HenriqueCORREIA H. T04
SE21 Mon, 10:00 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
8
6
SPECCHIA SaschaSPECCHIA S. T06
SE22 Mon, 10:00 KARIS XavierKARIS X.
5
8
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T10
SE23 Mon, 10:00 MUTTO MahmutMUTTO M.
3
8
TINOCO JorgeTINOCO J. T09
SE24 Mon, 10:00 PETROU PanayiotisPETROU P.
8
3
DHAESELEER TomDHAESELEER T. T05

SE - Quarter Finals

SE25 Mon, 11:45 SINI RiccardoSINI R.
1
8
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T05
SE26 Mon, 11:45 VATNE DidrikVATNE D.
7
8
CORREIA HenriqueCORREIA H. T01
SE27 Mon, 11:45 WIRSBITZKI ReinerWIRSBITZKI R.
2
8
OLDERVIK RonnyOLDERVIK R. T04
SE28 Mon, 11:45 TINOCO JorgeTINOCO J.
8
5
PETROU PanayiotisPETROU P. T02

SE - Semi Finals

SE29 Mon, 13:30 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
8
6
CORREIA HenriqueCORREIA H. T02
SE30 Mon, 13:30 OLDERVIK RonnyOLDERVIK R.
4
8
TINOCO JorgeTINOCO J. T01

SE - Final

SE31 Mon, 15:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
4
8
TINOCO JorgeTINOCO J. T01