Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
Girls 9-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - MURHA MilenaMURHA M.
0
0
Walkover
A002 Fri, 09:00 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
6
1
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T10
A003 Fri, 09:00 HEINE VivienHEINE V.
4
6
VORONINA VarvaraVORONINA V. T19
A004 - PRIMUS LenaPRIMUS L.
0
0
Walkover
A005 - HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L.
0
0
Walkover
A006 Fri, 09:00 VOLERY ShirinVOLERY S.
2
6
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T07
A007 Fri, 09:00 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V.
6
5
KAPELLER SarahKAPELLER S. T12
A008 - JONSKA IzabellaJONSKA I.
0
0
Walkover
A009 - PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V.
0
0
Walkover
A010 Fri, 09:00 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
4
6
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T21
A011 Fri, 09:00 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
6
3
SOMMER ThaliaSOMMER T. T05
A012 - VERHAREN TaraVERHAREN T.
0
0
Walkover
A013 - CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D.
0
0
Walkover
A014 Fri, 09:00 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J.
6
3
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T02
A015 Fri, 09:00 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S.
1
6
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T15
A016 - GABRIEL NataliaGABRIEL N.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A017 Fri, 12:00 MURHA MilenaMURHA M.
6
1
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T08
A018 Fri, 12:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
6
3
PRIMUS LenaPRIMUS L. T05
A019 Fri, 12:00 HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L.
3
6
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T22
A020 Fri, 12:00 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V.
0
6
JONSKA IzabellaJONSKA I. T07
A021 Fri, 12:00 PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V.
3
6
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T23
A022 Fri, 12:00 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
6
2
VERHAREN TaraVERHAREN T. T11
A023 Fri, 12:00 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D.
6
4
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T09
A024 Fri, 12:00 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
6
4
GABRIEL NataliaGABRIEL N. T14

Losers Round 1

A025 - Walkover
0
0
RIEGLER AnnaRIEGLER A.
A026 - HEINE VivienHEINE V.
0
0
Walkover
A027 - Walkover
0
0
VOLERY ShirinVOLERY S.
A028 - KAPELLER SarahKAPELLER S.
0
0
Walkover
A029 - Walkover
0
0
VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
A030 - SOMMER ThaliaSOMMER T.
0
0
Walkover
A031 - Walkover
0
0
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
A032 - YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A033 Sat, 09:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
4
GABRIEL NataliaGABRIEL N. T05
A034 Sat, 09:00 HEINE VivienHEINE V.
4
6
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T07
A035 Sat, 10:30 VOLERY ShirinVOLERY S.
6
3
VERHAREN TaraVERHAREN T. T01
A036 Sat, 10:30 KAPELLER SarahKAPELLER S.
6
3
PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V. T12
A037 Sat, 10:30 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
6
2
LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V. T14
A038 Sat, 10:30 SOMMER ThaliaSOMMER T.
0
6
HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L. T15
A039 Sat, 10:30 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
5
6
PRIMUS LenaPRIMUS L. T18
A040 Sat, 10:30 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S.
1
6
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T06

Losers Round 3

A045 Sat, 12:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
2
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T04
A046 Sat, 12:00 VOLERY ShirinVOLERY S.
5
6
KAPELLER SarahKAPELLER S. T11
A047 Sat, 12:00 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
6
4
HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L. T02
A048 Sat, 12:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
5
6
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T17

Winners Qualification

A041 Sat, 12:00 MURHA MilenaMURHA M.
5
6
VORONINA VarvaraVORONINA V. T07
A042 Sat, 12:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
6
0
JONSKA IzabellaJONSKA I. T10
A043 Sat, 12:00 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M.
5
6
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T05
A044 Sat, 12:00 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D.
4
6
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T16

Losers Qualification

A049 Sat, 14:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
0
JONSKA IzabellaJONSKA I. T09
A050 Sat, 14:00 KAPELLER SarahKAPELLER S.
2
6
MURHA MilenaMURHA M. T23
A051 Sat, 14:00 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
3
6
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T07
A052 Sat, 14:00 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
6
4
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T24

SE - Quarter Finals

SE01 Sun, 09:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
5
6
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T05
SE02 Sun, 09:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
6
1
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T06
SE03 Sun, 09:00 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
1
6
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T02
SE04 Sun, 09:00 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
5
6
MURHA MilenaMURHA M. T07

SE - Semi Finals

SE05 Sun, 10:30 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
1
6
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T03
SE06 Sun, 10:30 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
6
3
MURHA MilenaMURHA M. T04

SE - Final

SE07 Sun, 12:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
1
6
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T02