Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
Girls 10-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
0
0
Walkover
A002 Mon, 09:00 PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V.
3
5
JONSKA IzabellaJONSKA I. T15
A003 Mon, 09:00 SOMMER ThaliaSOMMER T.
1
5
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T16
A004 - CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D.
0
0
Walkover
A005 - PRIMUS LenaPRIMUS L.
0
0
Walkover
A006 Mon, 09:00 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
5
4
HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L. T17
A007 Mon, 09:00 VERHAREN TaraVERHAREN T.
5
0
LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V. T23
A008 - KAPELLER SarahKAPELLER S.
0
0
Walkover
A009 - YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S.
0
0
Walkover
A010 Mon, 09:00 MURHA MilenaMURHA M.
3
5
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T18
A011 Mon, 09:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
5
2
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T22
A012 - HEINE VivienHEINE V.
0
0
Walkover
A013 - RIEGLER AnnaRIEGLER A.
0
0
Walkover
A014 Mon, 09:00 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
1
5
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T24
A015 Mon, 09:00 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
5
3
VOLERY ShirinVOLERY S. T21
A016 - VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
0
0
Walkover

Winners Round 1

A017 Mon, 18:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
4
JONSKA IzabellaJONSKA I. T05
A018 Mon, 18:00 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
2
5
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T17
A019 Mon, 18:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
5
0
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T08
A020 Mon, 18:00 VERHAREN TaraVERHAREN T.
0
5
KAPELLER SarahKAPELLER S. T16
A021 Mon, 18:00 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S.
3
5
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T04
A022 Mon, 18:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
5
2
HEINE VivienHEINE V. T23
A023 Mon, 18:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
4
5
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T06
A024 Mon, 18:00 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
5
2
VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA . T21

Losers Round 1

A025 - Walkover
0
0
PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V.
A026 - SOMMER ThaliaSOMMER T.
0
0
Walkover
A027 - Walkover
0
0
HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L.
A028 - LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V.
0
0
Walkover
A029 - Walkover
0
0
MURHA MilenaMURHA M.
A030 - KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
0
0
Walkover
A031 - Walkover
0
0
GABRIEL NataliaGABRIEL N.
A032 - VOLERY ShirinVOLERY S.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A033 Mon, 19:30 PETTERSEN Victoria HaugePETTERSEN V.
3
5
VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA . T08
A034 Mon, 19:30 SOMMER ThaliaSOMMER T.
2
5
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T11
A035 Mon, 19:30 HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L.
3
5
HEINE VivienHEINE V. T07
A036 Mon, 19:30 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V.
5
3
YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S. T10
A037 Mon, 19:30 MURHA MilenaMURHA M.
5
1
VERHAREN TaraVERHAREN T. T22
A038 Mon, 19:30 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
5
3
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T16
A039 Mon, 19:30 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
5
3
PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. T21
A040 Mon, 19:30 VOLERY ShirinVOLERY S.
5
0
JONSKA IzabellaJONSKA I. T06

Losers Round 3

A045 Tue, 12:30 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA .
1
5
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T03
A046 Tue, 12:30 HEINE VivienHEINE V.
5
0
LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V. T05
A047 Tue, 12:30 MURHA MilenaMURHA M.
4
5
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T06
A048 Tue, 12:30 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
5
4
VOLERY ShirinVOLERY S. T07

Winners Qualification

A041 Tue, 12:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
4
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T09
A042 Tue, 12:30 PRIMUS LenaPRIMUS L.
4
5
KAPELLER SarahKAPELLER S. T04
A043 Tue, 12:30 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M.
2
5
VORONINA VarvaraVORONINA V. T11
A044 Tue, 12:30 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J.
0
5
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T12

Losers Qualification

A049 Wed, 13:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
5
2
PRIMUS LenaPRIMUS L. T05
A050 Wed, 13:00 HEINE VivienHEINE V.
4
5
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T03
A051 Wed, 13:00 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M.
5
0
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T04
A052 Wed, 13:00 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
5
2
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T06

SE - Quarter Finals

SE01 Wed, 16:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
3
5
GABRIEL NataliaGABRIEL N. T15
SE02 Wed, 16:00 KAPELLER SarahKAPELLER S.
5
4
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T19
SE03 Wed, 16:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
5
2
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T10
SE04 Wed, 16:00 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
0
5
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T18

SE - Semi Finals

SE05 Wed, 17:45 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
3
5
KAPELLER SarahKAPELLER S. T03
SE06 Wed, 17:45 VORONINA VarvaraVORONINA V.
3
5
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T04

SE - Final

SE07 Wed, 19:30 KAPELLER SarahKAPELLER S.
5
4
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T02