Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
Girls Teams

Draw & Results

Round 1

A01 - RUSSIARUSSIA .
0
0
Walkover
A02 Tue, 14:30 GERMANYGERMANY .
2
0
SWITZERLANDSWITZERLAND .
A02 Tue, 14:30 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
5
3
VOLERY ShirinVOLERY S. T20
A02 Tue, 14:30 HEINE VivienHEINE V.
6
4
SOMMER ThaliaSOMMER T. T21
A02 Tue, 14:30
0
0
A03 - BELARUSBELARUS .
0
0
Walkover
A04 - UKRAINEUKRAINE .
0
0
Walkover
A05 - POLANDPOLAND .
0
0
Walkover
A06 - TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
0
0
Walkover
A07 - NETHERLANDSNETHERLANDS .
0
0
Walkover
A08 - AUSTRIAAUSTRIA .
0
0
Walkover

Losers Round 1

A13 - Walkover
0
0
SWITZERLANDSWITZERLAND .
A14 - Walkover
0
0
Walkover
A15 - Walkover
0
0
Walkover
A16 - Walkover
0
0
Walkover

Winners Qualification

A09 Thu, 18:00 RUSSIARUSSIA .
2
0
GERMANYGERMANY .
A09 Thu, 18:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
3
GABRIEL NataliaGABRIEL N. T04
A09 Thu, 18:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
6
3
HEINE VivienHEINE V. T03
A09 Thu, 18:00
0
0
A10 Thu, 18:00 BELARUSBELARUS .
2
0
UKRAINEUKRAINE .
A10 Thu, 18:00 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
5
3
VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA . T11
A10 Thu, 18:00 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D.
6
5
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T12
A10 Thu, 18:00
0
0
A11 Thu, 18:00 POLANDPOLAND .
2
1
TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
A11 Thu, 18:00 JONSKA IzabellaJONSKA I.
3
5
YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S. T13
A11 Thu, 18:00 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
6
5
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T14
A11 Thu, 18:00 POLANDPOLAND .
4
1
TURKISH CYPRIOTTURKISH C. T13
A12 Thu, 18:00 NETHERLANDSNETHERLANDS .
1
2
AUSTRIAAUSTRIA .
A12 Thu, 18:00 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M.
0
5
PRIMUS LenaPRIMUS L. T01
A12 Thu, 18:00 VERHAREN TaraVERHAREN T.
6
5
KAPELLER SarahKAPELLER S. T02
A12 Thu, 18:00 NETHERLANDSNETHERLANDS .
1
4
AUSTRIAAUSTRIA . T01

Losers Qualification

A17 Thu, 20:30 SWITZERLANDSWITZERLAND .
0
2
NETHERLANDSNETHERLANDS .
A17 Thu, 20:30 SOMMER ThaliaSOMMER T.
2
5
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T23
A17 Thu, 20:30 VOLERY ShirinVOLERY S.
5
6
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T24
A17 Thu, 20:30
0
0
A18 - Walkover
0
0
TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
A19 - Walkover
0
0
UKRAINEUKRAINE .
A20 - Walkover
0
0
GERMANYGERMANY .

SE - Quarter Finals

SE01 Sat, 16:00 RUSSIARUSSIA .
2
0
NETHERLANDSNETHERLANDS .
SE01 Sat, 16:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
0
SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T11
SE01 Sat, 16:00 VORONINA VarvaraVORONINA V.
6
4
RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T12
SE01 Sat, 16:00
0
0
SE02 Sat, 16:00 BELARUSBELARUS .
2
0
TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
SE02 Sat, 16:00 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
5
4
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T13
SE02 Sat, 16:00 MURHA MilenaMURHA M.
6
1
YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S. T14
SE02 Sat, 16:00
0
0
SE03 Sat, 16:00 POLANDPOLAND .
1
2
GERMANYGERMANY .
SE03 Sat, 16:00 JONSKA IzabellaJONSKA I.
5
3
GABRIEL NataliaGABRIEL N. T15
SE03 Sat, 16:00 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D.
3
6
HEINE VivienHEINE V. T16
SE03 Sat, 16:00 POLANDPOLAND .
4
5
GERMANYGERMANY . T15
SE04 Sat, 16:00 AUSTRIAAUSTRIA .
2
0
UKRAINEUKRAINE .
SE04 Sat, 16:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
5
2
LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V. T17
SE04 Sat, 16:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
2
KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T18
SE04 Sat, 16:00
0
0

SE - Semi Finals

SE05 Sun, 14:30 RUSSIARUSSIA .
2
0
BELARUSBELARUS .
SE05 Sun, 14:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
1
MURHA MilenaMURHA M. T20
SE05 Sun, 14:30 VORONINA VarvaraVORONINA V.
6
3
CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T21
SE05 Sun, 14:30
0
0
SE06 Sun, 14:30 GERMANYGERMANY .
1
2
AUSTRIAAUSTRIA .
SE06 Sun, 14:30 GABRIEL NataliaGABRIEL N.
3
5
PRIMUS LenaPRIMUS L. T04
SE06 Sun, 14:30 HEINE VivienHEINE V.
6
4
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T05
SE06 Sun, 14:30 GERMANYGERMANY .
1
3
AUSTRIAAUSTRIA . T01

SE - Final

SE07 Sun, 16:30 RUSSIARUSSIA .
2
0
AUSTRIAAUSTRIA .
SE07 Sun, 16:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
5
4
PRIMUS LenaPRIMUS L. T02
SE07 Sun, 16:30 VORONINA VarvaraVORONINA V.
6
4
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T01
SE07 Sun, 16:30
0
0