Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
Girls 10-Ball

Order of Play

R1-A001 - G 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A 0 0 Walkover
R1-A004 - G 5 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D 0 0 Walkover
R1-A005 - G 5 PRIMUS LenaPRIMUS L 0 0 Walkover
R1-A008 - G 5 KAPELLER SarahKAPELLER S 0 0 Walkover
R1-A009 - G 5 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S 0 0 Walkover
R1-A012 - G 5 HEINE VivienHEINE V 0 0 Walkover
R1-A013 - G 5 RIEGLER AnnaRIEGLER A 0 0 Walkover
R1-A016 - G 5 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA 0 0 Walkover
LR1-A025 - G 5 Walkover 0 0 HAUGE PETTERSEN VictoriaHAUGE P
LR1-A026 - G 5 SOMMER ThaliaSOMMER T 0 0 Walkover
LR1-A027 - G 5 Walkover 0 0 HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L
LR1-A028 - G 5 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V 0 0 Walkover
LR1-A029 - G 5 Walkover 0 0 MURHA MilenaMURHA M
LR1-A030 - G 5 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M 0 0 Walkover
LR1-A031 - G 5 Walkover 0 0 GABRIEL NataliaGABRIEL N
LR1-A032 - G 5 VOLERY ShirinVOLERY S 0 0 Walkover

Aug 2, 2021, 9:00

R1-A002 Mon, 09:00 G 5 HAUGE PETTERSEN VictoriaHAUGE P 3 5 JONSKA IzabellaJONSKA I T15
R1-A003 Mon, 09:00 G 5 SOMMER ThaliaSOMMER T 1 5 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D T16
R1-A006 Mon, 09:00 G 5 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A 5 4 HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L T17
R1-A007 Mon, 09:00 G 5 VERHAREN TaraVERHAREN T 5 0 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V T23
R1-A010 Mon, 09:00 G 5 MURHA MilenaMURHA M 3 5 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M T18
R1-A011 Mon, 09:00 G 5 VORONINA VarvaraVORONINA V 5 2 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M T22
R1-A014 Mon, 09:00 G 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N 1 5 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J T24
R1-A015 Mon, 09:00 G 5 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A 5 3 VOLERY ShirinVOLERY S T21

Aug 2, 2021, 18:00

WR1-A017 Mon, 18:00 G 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A 5 4 JONSKA IzabellaJONSKA I T05
WR1-A018 Mon, 18:00 G 5 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D 2 5 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T17
WR1-A019 Mon, 18:00 G 5 PRIMUS LenaPRIMUS L 5 0 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A T08
WR1-A020 Mon, 18:00 G 5 VERHAREN TaraVERHAREN T 0 5 KAPELLER SarahKAPELLER S T16
WR1-A021 Mon, 18:00 G 5 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S 3 5 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M T04
WR1-A022 Mon, 18:00 G 5 VORONINA VarvaraVORONINA V 5 2 HEINE VivienHEINE V T23
WR1-A023 Mon, 18:00 G 5 RIEGLER AnnaRIEGLER A 4 5 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J T06
WR1-A024 Mon, 18:00 G 5 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A 5 2 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA T21

Aug 2, 2021, 19:30

LR2-A033 Mon, 19:30 G 5 HAUGE PETTERSEN VictoriaHAUGE P 3 5 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA T08
LR2-A034 Mon, 19:30 G 5 SOMMER ThaliaSOMMER T 2 5 RIEGLER AnnaRIEGLER A T11
LR2-A035 Mon, 19:30 G 5 HJALMARSTRÖM LinneaHJALMARSTRÖM L 3 5 HEINE VivienHEINE V T07
LR2-A036 Mon, 19:30 G 5 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V 5 3 YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S T10
LR2-A037 Mon, 19:30 G 5 MURHA MilenaMURHA M 5 1 VERHAREN TaraVERHAREN T T22
LR2-A038 Mon, 19:30 G 5 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M 5 3 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A T16
LR2-A039 Mon, 19:30 G 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N 5 3 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D T21
LR2-A040 Mon, 19:30 G 5 VOLERY ShirinVOLERY S 5 0 JONSKA IzabellaJONSKA I T06

Aug 3, 2021, 12:30

WQ-A041 Tue, 12:30 G 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A 5 4 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T09
WQ-A042 Tue, 12:30 G 5 PRIMUS LenaPRIMUS L 4 5 KAPELLER SarahKAPELLER S T04
WQ-A043 Tue, 12:30 G 5 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M 2 5 VORONINA VarvaraVORONINA V T11
WQ-A044 Tue, 12:30 G 5 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J 0 5 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A T12
LR3-A045 Tue, 12:30 G 5 VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA 1 5 RIEGLER AnnaRIEGLER A T03
LR3-A046 Tue, 12:30 G 5 HEINE VivienHEINE V 5 0 LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V T05
LR3-A047 Tue, 12:30 G 5 MURHA MilenaMURHA M 4 5 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M T06
LR3-A048 Tue, 12:30 G 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N 5 4 VOLERY ShirinVOLERY S T07

Aug 4, 2021, 13:00

LQ-A049 Wed, 13:00 G 5 RIEGLER AnnaRIEGLER A 5 2 PRIMUS LenaPRIMUS L T05
LQ-A050 Wed, 13:00 G 5 HEINE VivienHEINE V 4 5 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T03
LQ-A051 Wed, 13:00 G 5 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M 5 0 SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J T04
LQ-A052 Wed, 13:00 G 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N 5 2 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M T06

Aug 4, 2021, 16:00

QF-SE01 Wed, 16:00 G 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A 3 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N T15
QF-SE02 Wed, 16:00 G 5 KAPELLER SarahKAPELLER S 5 4 RIEGLER AnnaRIEGLER A T19
QF-SE03 Wed, 16:00 G 5 VORONINA VarvaraVORONINA V 5 2 KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M T10
QF-SE04 Wed, 16:00 G 5 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A 0 5 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T18

Aug 4, 2021, 17:45

SF-SE05 Wed, 17:45 G 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N 3 5 KAPELLER SarahKAPELLER S T03
SF-SE06 Wed, 17:45 G 5 VORONINA VarvaraVORONINA V 3 5 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T04

Aug 4, 2021, 19:30

F-SE07 Wed, 19:30 G 5 KAPELLER SarahKAPELLER S 5 4 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D T02