Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
Girls Teams

Order of Play

R1-A001 - GT 2 RUSSIARUSSIA . 0 0   Walkover
R1-A003 - GT 2 BELARUSBELARUS . 0 0   Walkover
R1-A004 - GT 2 UKRAINEUKRAINE . 0 0   Walkover
R1-A005 - GT 2 POLANDPOLAND . 0 0   Walkover
R1-A006 - GT 2 TURKISH CYPRIOTTURKISH C. 0 0   Walkover
R1-A007 - GT 2 NETHERLANDSNETHERLANDS . 0 0   Walkover
R1-A008 - GT 2 AUSTRIAAUSTRIA . 0 0   Walkover
LR1-A013 - GT 2 Walkover 0 0   SWITZERLANDSWITZERLAND .
LR1-A014 - GT 2 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A015 - GT 2 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A016 - GT 2 Walkover 0 0   Walkover
LQ-A018 - GT 2 Walkover 0 0   TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
LQ-A019 - GT 2 Walkover 0 0   UKRAINEUKRAINE .
LQ-A020 - GT 2 Walkover 0 0   GERMANYGERMANY .

Aug 3, 2021, 14:30

R1-A002 Tue, 14:30 GT 2 GERMANYGERMANY . 2 0   SWITZERLANDSWITZERLAND .
R1-A002 Tue, 14:30 GT 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N. 5 3   VOLERY ShirinVOLERY S. T20
R1-A002 Tue, 14:30 GT 6 HEINE VivienHEINE V. 6 4   SOMMER ThaliaSOMMER T. T21
R1-A002 Tue, 14:30 GT 99 0 0  

Aug 5, 2021, 18:00

WQ-A009 Thu, 18:00 GT 2 RUSSIARUSSIA . 2 0   GERMANYGERMANY .
WQ-A009 Thu, 18:00 GT 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. 5 3   GABRIEL NataliaGABRIEL N. T04
WQ-A009 Thu, 18:00 GT 6 VORONINA VarvaraVORONINA V. 6 3   HEINE VivienHEINE V. T03
WQ-A009 Thu, 18:00 GT 99 0 0  
WQ-A010 Thu, 18:00 GT 2 BELARUSBELARUS . 2 0   UKRAINEUKRAINE .
WQ-A010 Thu, 18:00 GT 5 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. 5 3   VINOKUROVA PolinaVINOKUROVA . T11
WQ-A010 Thu, 18:00 GT 6 CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. 6 5   KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T12
WQ-A010 Thu, 18:00 GT 99 0 0  
WQ-A011 Thu, 18:00 GT 2 POLANDPOLAND . 2 1   TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
WQ-A011 Thu, 18:00 GT 5 JONSKA IzabellaJONSKA I. 3 5   YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S. T13
WQ-A011 Thu, 18:00 GT 6 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. 6 5   GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T14
WQ-A011 Thu, 18:00 GT 99 POLANDPOLAND . 4 1   TURKISH CYPRIOTTURKISH C. T13
WQ-A012 Thu, 18:00 GT 2 NETHERLANDSNETHERLANDS . 1 2   AUSTRIAAUSTRIA .
WQ-A012 Thu, 18:00 GT 5 RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. 0 5   PRIMUS LenaPRIMUS L. T01
WQ-A012 Thu, 18:00 GT 6 VERHAREN TaraVERHAREN T. 6 5   KAPELLER SarahKAPELLER S. T02
WQ-A012 Thu, 18:00 GT 99 NETHERLANDSNETHERLANDS . 1 4   AUSTRIAAUSTRIA . T01

Aug 5, 2021, 20:30

LQ-A017 Thu, 20:30 GT 2 SWITZERLANDSWITZERLAND . 0 2   NETHERLANDSNETHERLANDS .
LQ-A017 Thu, 20:30 GT 5 SOMMER ThaliaSOMMER T. 2 5   SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T23
LQ-A017 Thu, 20:30 GT 6 VOLERY ShirinVOLERY S. 5 6   RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T24
LQ-A017 Thu, 20:30 GT 99 0 0  

Aug 7, 2021, 16:00

QF-SE01 Sat, 16:00 GT 2 RUSSIARUSSIA . 2 0   NETHERLANDSNETHERLANDS .
QF-SE01 Sat, 16:00 GT 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. 5 0   SCHUURMAN JolienSCHUURMAN J. T11
QF-SE01 Sat, 16:00 GT 6 VORONINA VarvaraVORONINA V. 6 4   RADEMAKERS MeganRADEMAKERS M. T12
QF-SE01 Sat, 16:00 GT 99 0 0  
QF-SE02 Sat, 16:00 GT 2 BELARUSBELARUS . 2 0   TURKISH CYPRIOTTURKISH C.
QF-SE02 Sat, 16:00 GT 5 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. 5 4   GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T13
QF-SE02 Sat, 16:00 GT 6 MURHA MilenaMURHA M. 6 1   YAZGANANKAN SevimsuYAZGANANKAN S. T14
QF-SE02 Sat, 16:00 GT 99 0 0  
QF-SE03 Sat, 16:00 GT 2 POLANDPOLAND . 1 2   GERMANYGERMANY .
QF-SE03 Sat, 16:00 GT 5 JONSKA IzabellaJONSKA I. 5 3   GABRIEL NataliaGABRIEL N. T15
QF-SE03 Sat, 16:00 GT 6 PAWELCZYK DominikaPAWELCZYK D. 3 6   HEINE VivienHEINE V. T16
QF-SE03 Sat, 16:00 GT 99 POLANDPOLAND . 4 5   GERMANYGERMANY . T15
QF-SE04 Sat, 16:00 GT 2 AUSTRIAAUSTRIA . 2 0   UKRAINEUKRAINE .
QF-SE04 Sat, 16:00 GT 5 PRIMUS LenaPRIMUS L. 5 2   LYKHOLAT ViraLYKHOLAT V. T17
QF-SE04 Sat, 16:00 GT 6 RIEGLER AnnaRIEGLER A. 6 2   KALIAIEVA MarynaKALIAIEVA M. T18
QF-SE04 Sat, 16:00 GT 99 0 0  

Aug 8, 2021, 14:30

SF-SE05 Sun, 14:30 GT 2 RUSSIARUSSIA . 2 0   BELARUSBELARUS .
SF-SE05 Sun, 14:30 GT 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. 5 1   MURHA MilenaMURHA M. T20
SF-SE05 Sun, 14:30 GT 6 VORONINA VarvaraVORONINA V. 6 3   CHEPRASOVA DariaCHEPRASOVA D. T21
SF-SE05 Sun, 14:30 GT 99 0 0  
SF-SE06 Sun, 14:30 GT 2 GERMANYGERMANY . 1 2   AUSTRIAAUSTRIA .
SF-SE06 Sun, 14:30 GT 5 GABRIEL NataliaGABRIEL N. 3 5   PRIMUS LenaPRIMUS L. T04
SF-SE06 Sun, 14:30 GT 6 HEINE VivienHEINE V. 6 4   RIEGLER AnnaRIEGLER A. T05
SF-SE06 Sun, 14:30 GT 99 GERMANYGERMANY . 1 3   AUSTRIAAUSTRIA . T01

Aug 8, 2021, 16:30

F-SE07 Sun, 16:30 GT 2 RUSSIARUSSIA . 2 0   AUSTRIAAUSTRIA .
F-SE07 Sun, 16:30 GT 5 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. 5 4   PRIMUS LenaPRIMUS L. T02
F-SE07 Sun, 16:30 GT 6 VORONINA VarvaraVORONINA V. 6 4   RIEGLER AnnaRIEGLER A. T01
F-SE07 Sun, 16:30 GT 99 0 0