Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
U17 Straight

Draw & Results

Round 1

A001 - LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D.
0
0
Walkover
A002 Sun, 09:00 KOSTIC LazarKOSTIC L.
70
75
VOGEL FelixVOGEL F. T01
A003 Sun, 09:00 MOROZ MykolaMOROZ M.
75
21
GOUZIEN YannGOUZIEN Y. T02
A004 Sun, 09:00 ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M.
11
75
KONT SanderKONT S. T06
A005 Sun, 09:00 ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E.
75
53
MAIMRE RevoMAIMRE R. T04
A006 Sun, 09:00 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S.
75
50
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T11
A007 Sun, 09:00 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V.
52
75
BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T14
A008 - CUELI HURTADO PelayoCUELI H.
0
0
Walkover
A009 - HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A.
0
0
Walkover
A010 Sun, 09:00 VICIC SNAJDAR MihaVICIC S.
13
75
STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T15
A011 Sun, 09:00 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J.
75
19
KONT MartenKONT M. T16
A012 Sun, 09:00 VENTSEL IllimarVENTSEL I.
75
23
GRADISNIK DavidGRADISNIK D. T10
A013 Sun, 09:00 VAN BERKEL MikaVAN B.
75
54
HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. T17
A014 Sun, 09:00 BENKO MaksBENKO M.
75
39
PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. T07
A015 Sun, 09:00 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
75
63
MATTERN EricMATTERN E. T09
A016 - DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I.
0
0
Walkover
A017 - SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M.
0
0
Walkover
A018 Sun, 09:00 BOZTUNA AliBOZTUNA A.
20
75
NARVOLA JoriNARVOLA J. T13
A019 Sun, 09:00 YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T.
24
75
HIETAMIES SasuHIETAMIES S. T08
A020 Sun, 09:00 SZABO MarkSZABO M.
4
75
TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. T05
A021 Sun, 09:00 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A.
75
9
RUS BlazRUS B. T12
A022 Sun, 11:00 KOROLEV MaksimKOROLEV M.
10
75
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T21
A023 Sun, 11:00 JASTRZAB DominikJASTRZAB D.
75
65
SINI DavideSINI D. T19
A024 - SEVGUM SeyhanSEVGUM S.
0
0
Walkover
A025 - POLIEIKO KirillPOLIEIKO K.
0
0
Walkover
A026 Sun, 11:00 SAASEN BrandonSAASEN B.
27
75
LAIKRE WalterLAIKRE W. T17
A027 Sun, 11:00 RUDENKO IvanRUDENKO I.
49
75
VIK MatousVIK M. T16
A028 Sun, 11:00 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W.
75
14
PETTERSEN Robin HaugePETTERSEN R. T23
A029 Sun, 11:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
75
33
DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. T15
A030 Sun, 11:00 BÖGE FinnBÖGE F.
70
75
BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T03
A031 Sun, 11:00 BADOVINAC MajBADOVINAC M.
22
75
SWADZBA AdamSWADZBA A. T24
A032 - GALIC LukaGALIC L.
0
0
Walkover

Losers Round 1

A049 - Walkover
0
0
KOSTIC LazarKOSTIC L.
A050 Sun, 15:00 GOUZIEN YannGOUZIEN Y.
75
52
ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. T20
A051 Sun, 15:00 MAIMRE RevoMAIMRE R.
22
75
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T10
A052 - SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V.
0
0
Walkover
A053 - Walkover
0
0
VICIC SNAJDAR MihaVICIC S.
A054 Sun, 15:00 KONT MartenKONT M.
61
75
GRADISNIK DavidGRADISNIK D. T22
A055 Sun, 15:00 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S.
75
69
PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. T15
A056 - MATTERN EricMATTERN E.
0
0
Walkover
A057 - Walkover
0
0
BOZTUNA AliBOZTUNA A.
A058 Sun, 15:00 YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T.
75
61
SZABO MarkSZABO M. T13
A059 Sun, 15:00 RUS BlazRUS B.
28
75
KOROLEV MaksimKOROLEV M. T23
A060 - SINI DavideSINI D.
0
0
Walkover
A061 - Walkover
0
0
SAASEN BrandonSAASEN B.
A062 Sun, 15:00 RUDENKO IvanRUDENKO I.
75
52
PETTERSEN Robin HaugePETTERSEN R. T19
A063 Sun, 15:00 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A.
75
30
BÖGE FinnBÖGE F. T17
A064 - BADOVINAC MajBADOVINAC M.
0
0
Walkover

Winners Qualification

A033 Sun, 13:00 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D.
75
6
VOGEL FelixVOGEL F. T17
A034 Sun, 13:00 MOROZ MykolaMOROZ M.
75
34
KONT SanderKONT S. T06
A035 Sun, 13:00 ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E.
37
75
STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T20
A036 Sun, 13:00 BUGARSKI LukaBUGARSKI L.
75
67
CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T24
A037 Sun, 13:00 HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A.
18
75
STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T13
A038 Sun, 13:00 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J.
38
75
VENTSEL IllimarVENTSEL I. T23
A039 Sun, 13:00 VAN BERKEL MikaVAN B.
75
31
BENKO MaksBENKO M. T15
A040 Sun, 13:00 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
75
41
DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T21
A041 Sun, 13:00 SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M.
75
57
NARVOLA JoriNARVOLA J. T02
A042 Sun, 13:00 HIETAMIES SasuHIETAMIES S.
75
65
TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. T16
A043 Sun, 13:00 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A.
59
75
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T22
A044 Sun, 13:00 JASTRZAB DominikJASTRZAB D.
75
3
SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T09
A045 Sun, 13:00 POLIEIKO KirillPOLIEIKO K.
47
75
LAIKRE WalterLAIKRE W. T19
A046 Sun, 13:00 VIK MatousVIK M.
58
75
FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T08
A047 Sun, 13:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
75
37
BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T01
A048 Sun, 13:00 SWADZBA AdamSWADZBA A.
56
75
GALIC LukaGALIC L. T18

Losers Qualification

A065 Sun, 17:00 KOSTIC LazarKOSTIC L.
75
60
SWADZBA AdamSWADZBA A. T01
A066 Sun, 17:00 GOUZIEN YannGOUZIEN Y.
16
75
BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T22
A067 Sun, 17:00 SOKOLOV EgorSOKOLOV E.
75
50
VIK MatousVIK M. T17
A068 Sun, 17:00 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V.
29
75
POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T06
A069 Sun, 17:00 VICIC SNAJDAR MihaVICIC S.
75
38
SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T21
A070 Sun, 17:00 GRADISNIK DavidGRADISNIK D.
26
75
CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T12
A071 Sun, 17:00 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S.
39
75
TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. T11
A072 Sun, 17:00 MATTERN EricMATTERN E.
75
56
NARVOLA JoriNARVOLA J. T24
A073 Sun, 17:00 BOZTUNA AliBOZTUNA A.
54
75
DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T18
A074 Sun, 17:00 YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T.
44
75
BENKO MaksBENKO M. T13
A075 Sun, 17:00 KOROLEV MaksimKOROLEV M.
65
75
SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. T19
A076 Sun, 17:00 SINI DavideSINI D.
75
33
HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. T16
A077 Sun, 17:00 SAASEN BrandonSAASEN B.
75
68
CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T20
A078 Sun, 17:00 RUDENKO IvanRUDENKO I.
75
38
ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. T23
A079 Sun, 17:00 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A.
75
63
KONT SanderKONT S. T15
A080 Sun, 17:00 BADOVINAC MajBADOVINAC M.
49
75
VOGEL FelixVOGEL F. T10

SE - Last 32

SE01 Sun, 19:00 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D.
75
7
DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T16
SE02 Sun, 19:00 MOROZ MykolaMOROZ M.
71
75
RUDENKO IvanRUDENKO I. T11
SE03 Sun, 19:00 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S.
75
64
CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T10
SE04 Sun, 19:00 BUGARSKI LukaBUGARSKI L.
45
75
BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T24
SE05 Sun, 19:00 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S.
75
50
VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T01
SE06 Sun, 19:00 VENTSEL IllimarVENTSEL I.
75
31
SAASEN BrandonSAASEN B. T21
SE07 Sun, 19:00 VAN BERKEL MikaVAN B.
75
32
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T14
SE08 Sun, 19:00 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
75
34
VOGEL FelixVOGEL F. T18
SE09 Sun, 19:00 SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M.
8
75
TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. T19
SE10 Sun, 19:00 HIETAMIES SasuHIETAMIES S.
64
75
BENKO MaksBENKO M. T13
SE11 Sun, 19:00 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
56
75
DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. T22
SE12 Sun, 19:00 JASTRZAB DominikJASTRZAB D.
75
21
SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. T15
SE13 Sun, 19:00 LAIKRE WalterLAIKRE W.
55
75
KOSTIC LazarKOSTIC L. T20
SE14 Sun, 19:00 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W.
75
36
POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T23
SE15 Sun, 19:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
75
9
MATTERN EricMATTERN E. T17
SE16 Sun, 19:00 GALIC LukaGALIC L.
75
34
SINI DavideSINI D. T12

SE - Last 16

SE17 Sun, 21:00 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D.
75
23
RUDENKO IvanRUDENKO I. T08
SE18 Sun, 21:00 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S.
75
37
BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T05
SE19 Sun, 21:00 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S.
75
31
VENTSEL IllimarVENTSEL I. T09
SE20 Sun, 21:00 VAN BERKEL MikaVAN B.
53
75
SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T02
SE21 Sun, 21:00 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J.
75
34
BENKO MaksBENKO M. T03
SE22 Sun, 21:00 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A.
43
75
JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T07
SE23 Sun, 21:00 KOSTIC LazarKOSTIC L.
58
75
FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T06
SE24 Sun, 21:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
75
39
GALIC LukaGALIC L. T04

SE - Quarter Finals

SE25 Mon, 09:00 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D.
41
75
STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T01
SE26 Mon, 09:00 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S.
75
47
SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T03
SE27 Mon, 09:00 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J.
75
30
JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T06
SE28 Mon, 09:00 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W.
75
58
PONGERS YannickPONGERS Y. T08

SE - Semi Finals

SE29 Mon, 11:00 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S.
49
75
STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T02
SE30 Mon, 11:00 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J.
48
75
FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T01

SE - Final

SE31 Mon, 13:00 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S.
75
43
FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T02