Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships 2021 Antalya
EC Women 9-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
0
0
Walkover
A002 Tue, 09:00 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
7
5
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S. T10
A003 - HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
0
0
Walkover
A004 - ROCHA SaraROCHA S.
0
0
Walkover
A005 - RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
0
0
Walkover
A006 - PIJPERS LynnPIJPERS L.
0
0
Walkover
A007 - IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
0
0
Walkover
A008 - FRANCO VaniaFRANCO V.
0
0
Walkover
A009 - GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
0
0
Walkover
A010 Tue, 09:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
4
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T13
A011 - ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
0
0
Walkover
A012 - SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M.
0
0
Walkover
A013 - QIU EliseQIU E.
0
0
Walkover
A014 - FURBERG LouiseFURBERG L.
0
0
Walkover
A015 Tue, 09:00 FILLER PiaFILLER P.
7
1
GARCIA EncarnacionGARCIA E. T02
A016 - VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
0
0
Walkover
A017 - VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
0
0
Walkover
A018 Tue, 09:00 TORVUND NinaTORVUND N.
7
2
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T12
A019 - MARGETA MonikaMARGETA M.
0
0
Walkover
A020 - ZABEK MonikaZABEK M.
0
0
Walkover
A021 - SAARINEN LauraSAARINEN L.
0
0
Walkover
A022 - FELDMANN ChristineFELDMANN C.
0
0
Walkover
A023 - DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
0
0
Walkover
A024 - KANATLAR ElçinKANATLAR E.
0
0
Walkover
A025 - MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
0
0
Walkover
A026 - NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V.
0
0
Walkover
A027 - SARAC BojanaSARAC B.
0
0
Walkover
A028 - RIEGLER AnnaRIEGLER A.
0
0
Walkover
A029 - FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
0
0
Walkover
A030 - VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
0
0
Walkover
A031 Tue, 09:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
4
7
TKACH KristinaTKACH K. T05
A032 - NGUYEN MyNGUYEN M.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A033 Tue, 12:30 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
6
LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. T03
A034 Tue, 12:30 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
2
7
ROCHA SaraROCHA S. T11
A035 Tue, 12:30 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
7
2
PIJPERS LynnPIJPERS L. T07
A036 Tue, 12:30 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
7
5
FRANCO VaniaFRANCO V. T08
A037 Tue, 12:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
2
7
MATAS AmaliaMATAS A. T10
A038 Tue, 12:30 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
2
7
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T09
A039 Tue, 12:30 QIU EliseQIU E.
5
7
FURBERG LouiseFURBERG L. T18
A040 Tue, 12:30 FILLER PiaFILLER P.
7
1
VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. T21
A041 Tue, 12:30 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
7
2
TORVUND NinaTORVUND N. T02
A042 Tue, 12:30 MARGETA MonikaMARGETA M.
7
0
ZABEK MonikaZABEK M. T12
A043 Tue, 12:30 SAARINEN LauraSAARINEN L.
3
7
FELDMANN ChristineFELDMANN C. T17
A044 Tue, 12:30 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
7
5
KANATLAR ElçinKANATLAR E. T16
A045 Tue, 12:30 MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
3
7
NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V. T14
A046 Tue, 12:30 SARAC BojanaSARAC B.
7
1
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T19
A047 Tue, 12:30 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
7
2
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. T20
A048 Tue, 12:30 TKACH KristinaTKACH K.
7
2
NGUYEN MyNGUYEN M. T01

Losers Round 1

A049 - Walkover
0
0
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
A050 - Walkover
0
0
Walkover
A051 - Walkover
0
0
Walkover
A052 - Walkover
0
0
Walkover
A053 - Walkover
0
0
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
A054 - Walkover
0
0
Walkover
A055 - Walkover
0
0
Walkover
A056 - GARCIA EncarnacionGARCIA E.
0
0
Walkover
A057 - Walkover
0
0
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
A058 - Walkover
0
0
Walkover
A059 - Walkover
0
0
Walkover
A060 - Walkover
0
0
Walkover
A061 - Walkover
0
0
Walkover
A062 - Walkover
0
0
Walkover
A063 - Walkover
0
0
Walkover
A064 - KAPLAN InaKAPLAN I.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A065 Tue, 18:30 KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
0
7
NGUYEN MyNGUYEN M. T11
A066 - Walkover
0
0
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
A067 - Walkover
0
0
RIEGLER AnnaRIEGLER A.
A068 - Walkover
0
0
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
A069 Tue, 18:30 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
2
KANATLAR ElçinKANATLAR E. T03
A070 - Walkover
0
0
SAARINEN LauraSAARINEN L.
A071 - Walkover
0
0
ZABEK MonikaZABEK M.
A072 Tue, 18:30 GARCIA EncarnacionGARCIA E.
5
7
TORVUND NinaTORVUND N. T17
A073 Tue, 18:30 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
7
3
VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. T10
A074 - Walkover
0
0
QIU EliseQIU E.
A075 - Walkover
0
0
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
A076 - Walkover
0
0
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
A077 - Walkover
0
0
FRANCO VaniaFRANCO V.
A078 - Walkover
0
0
PIJPERS LynnPIJPERS L.
A079 - Walkover
0
0
HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
A080 Tue, 18:30 KAPLAN InaKAPLAN I.
7
1
LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. T18

Losers Round 3

A089 Wed, 12:30 NGUYEN MyNGUYEN M.
7
5
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. T16
A090 Wed, 12:30 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
7
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T09
A091 Wed, 12:30 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
2
SAARINEN LauraSAARINEN L. T18
A092 Wed, 12:30 ZABEK MonikaZABEK M.
7
5
TORVUND NinaTORVUND N. T01
A093 Wed, 12:30 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
4
7
QIU EliseQIU E. T15
A094 Wed, 12:30 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
7
2
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T02
A095 Wed, 12:30 FRANCO VaniaFRANCO V.
7
3
PIJPERS LynnPIJPERS L. T03
A096 Wed, 12:30 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
1
7
KAPLAN InaKAPLAN I. T10

Winners Qualification

A081 Wed, 09:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
3
7
ROCHA SaraROCHA S. T21
A082 Wed, 09:00 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
4
7
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T19
A083 Wed, 09:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
2
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T13
A084 Wed, 09:00 FURBERG LouiseFURBERG L.
6
7
FILLER PiaFILLER P. T14
A085 Wed, 09:00 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
7
5
MARGETA MonikaMARGETA M. T09
A086 Wed, 09:00 FELDMANN ChristineFELDMANN C.
7
5
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T11
A087 Wed, 09:00 NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V.
4
7
SARAC BojanaSARAC B. T08
A088 Wed, 09:00 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
5
7
TKACH KristinaTKACH K. T22

Losers Qualification

A097 Wed, 16:00 NGUYEN MyNGUYEN M.
6
7
FURBERG LouiseFURBERG L. T12
A098 Wed, 16:00 MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
2
7
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T21
A099 Wed, 16:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
4
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T06
A100 Wed, 16:00 ZABEK MonikaZABEK M.
4
7
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T03
A101 Wed, 16:00 QIU EliseQIU E.
0
7
FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M. T05
A102 Wed, 16:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
7
4
NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V. T14
A103 Wed, 16:00 FRANCO VaniaFRANCO V.
7
2
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T11
A104 Wed, 16:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
7
5
MARGETA MonikaMARGETA M. T01

SE - Last 16

SE01 Wed, 20:00 ROCHA SaraROCHA S.
6
7
KAPLAN InaKAPLAN I. T07
SE02 Wed, 20:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
7
2
FURBERG LouiseFURBERG L. T11
SE03 Wed, 20:00 MATAS AmaliaMATAS A.
6
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T10
SE04 Wed, 20:00 FILLER PiaFILLER P.
6
7
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T04
SE05 Wed, 20:00 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
7
2
FRANCO VaniaFRANCO V. T14
SE06 Wed, 20:00 FELDMANN ChristineFELDMANN C.
4
7
FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M. T13
SE07 Wed, 20:00 SARAC BojanaSARAC B.
2
7
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T15
SE08 Wed, 20:00 TKACH KristinaTKACH K.
7
4
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T02

SE - Quarter Finals

SE09 Thu, 10:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
4
7
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T10
SE10 Thu, 10:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
6
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T02
SE11 Thu, 10:00 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
2
7
FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M. T17
SE12 Thu, 10:00 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M.
7
6
TKACH KristinaTKACH K. T06

SE - Semi Finals

SE13 Thu, 12:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
7
4
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T01
SE14 Thu, 12:00 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
7
2
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T08

SE - Final

SE15 Thu, 14:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
3
7
FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M. T02