Menu

Draw & Results

Round 1

A001 - 7 IVANOVSKAIA Veronika IVANOVSKAIA V. 0 0 Walkover
A002 Sat, 10:00 7 KOSTIC Lucija KOSTIC L. 3 7 MATAS Amalia MATAS A. T09
A003 Sat, 10:00 7 SCHUURMAN Jolien SCHUURMAN J. 7 1 NAKARI Tiina NAKARI T. T10
A004 Sat, 10:00 7 VOGELMANN Tina VOGELMANN T. 7 3 BREITCREUZ Charlotte BREITCREUZ C. T11
A005 - 7 LAITINEN Sari LAITINEN S. 0 0 Walkover
A006 Sat, 10:00 7 SOININEN Tuija SOININEN T. 7 3 ORLE Elo ORLE E. T14
A007 Sat, 10:00 7 ULLMANN-HYBLER Yvonne ULLMANN-HYBLER Y. 7 5 VÄYRYNEN Riikka VÄYRYNEN R. T16
A008 - 7 GRADISNIK Ana GRADISNIK A. 0 0 Walkover
A009 - 7 SÜßENGUTH Melanie SÜßENGUTH M. 0 0 Walkover
A010 Sat, 10:00 7 LÖFGREN Ann-Sofie LÖFGREN A. 7 6 RIEGLER Anna RIEGLER A. T17
A011 Sat, 10:00 7 OSSIPOVA Jana OSSIPOVA J. 5 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. T19
A012 Sat, 10:00 7 SAARINEN Laura SAARINEN L. 5 7 FRANCO Vania FRANCO V. T13
A013 Sat, 10:00 7 KING Andra KING A. 5 7 NILSSON Annika NILSSON A. T15
A014 Sat, 10:00 7 SINILNIKOVA Aleksandra SINILNIKOVA A. 2 7 ROCHA Sara ROCHA S. T12
A015 Sat, 10:00 7 MARGETA Monika MARGETA M. 5 7 HAEFLIGER Ortenzia HAEFLIGER O. T18
A016 - 7 FILLER Pia FILLER P. 0 0 Walkover
A017 - 7 SARAC Bojana SARAC B. 0 0 Walkover
A018 Sat, 12:00 7 CISTERNINO Sabrina CISTERNINO S. 3 7 ANDERSSON Ulrika ANDERSSON U. T09
A019 Sat, 12:00 7 WESOLOWSKA Katarzyna WESOLOWSKA K. 4 7 ROPERO Maria Teresa ROPERO M. T06
A020 Sat, 12:00 7 GABRIEL Natalia GABRIEL N. 6 7 ZABEK Monika ZABEK M. T07
A021 Sat, 12:00 7 KUUTTI Julia KUUTTI J. 2 7 VOLERY Shirin VOLERY S. T08
A022 Sat, 12:00 7 GRINTSUK Anna GRINTSUK A. 7 1 LINNAS Lotte LINNAS L. T10
A023 Sat, 12:00 7 WITZEL Kim Christin WITZEL K. 7 2 SAARINEN Ella SAARINEN E. T11
A024 - 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. 0 0 Walkover
A025 - 7 TORVUND Nina TORVUND N. 0 0 Walkover
A026 Sat, 13:30 7 SIRANCHUK Darya SIRANCHUK D. 7 3 PANULA Tuuliina PANULA T. T09
A027 Sat, 13:30 7 ORAVAINEN Emmi ORAVAINEN E. 7 5 LOSSEVA Anastasia LOSSEVA A. T08
A028 Sat, 13:30 7 HELVIK Ine HELVIK I. 4 7 HJALMARSTRÖM Linnea HJALMARSTRÖM L. T04
A029 Sat, 13:30 7 JARUSAUSKAITE Agne JARUSAUSKAITE A. 5 7 VON ROHR Claudia VON R. T02
A030 Sat, 13:30 7 IANNINI Sara IANNINI S. 0 7 VIRTANEN Miia VIRTANEN M. T11
A031 Sat, 13:30 7 FURBERG Louise FURBERG L. 7 2 INDLEKOFER Johanna INDLEKOFER J. T10
A032 - 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. 0 0 Walkover

Losers Round 1

A049 - 7 Walkover 0 0 KOSTIC Lucija KOSTIC L.
A050 Sat, 20:00 7 NAKARI Tiina NAKARI T. 7 2 BREITCREUZ Charlotte BREITCREUZ C. T18
A051 Sat, 20:00 7 Walkover 0 0 ORLE Elo ORLE E.
A052 Sat, 20:00 7 VÄYRYNEN Riikka VÄYRYNEN R. 0 0 Walkover
A053 - 7 Walkover 0 0 RIEGLER Anna RIEGLER A.
A054 Sat, 20:00 7 OSSIPOVA Jana OSSIPOVA J. 2 7 SAARINEN Laura SAARINEN L. T09
A055 Sat, 20:00 7 KING Andra KING A. 7 6 SINILNIKOVA Aleksandra SINILNIKOVA A. T20
A056 - 7 MARGETA Monika MARGETA M. 0 0 Walkover
A057 - 7 Walkover 0 0 CISTERNINO Sabrina CISTERNINO S.
A058 Sat, 20:00 7 WESOLOWSKA Katarzyna WESOLOWSKA K. 7 2 GABRIEL Natalia GABRIEL N. T06
A059 Sat, 20:00 7 KUUTTI Julia KUUTTI J. 7 2 LINNAS Lotte LINNAS L. T19
A060 - 7 SAARINEN Ella SAARINEN E. 0 0 Walkover
A061 - 7 Walkover 0 0 PANULA Tuuliina PANULA T.
A062 Sat, 20:00 7 LOSSEVA Anastasia LOSSEVA A. 1 7 HELVIK Ine HELVIK I. T17
A063 Sat, 20:00 7 JARUSAUSKAITE Agne JARUSAUSKAITE A. 4 7 IANNINI Sara IANNINI S. T12
A064 - 7 INDLEKOFER Johanna INDLEKOFER J. 0 0 Walkover

Winners Qualification

A033 Sat, 18:30 7 IVANOVSKAIA Veronika IVANOVSKAIA V. 7 5 MATAS Amalia MATAS A. T10
A034 Sat, 18:30 7 SCHUURMAN Jolien SCHUURMAN J. 5 7 VOGELMANN Tina VOGELMANN T. T03
A035 Sat, 18:30 7 LAITINEN Sari LAITINEN S. 7 4 SOININEN Tuija SOININEN T. T15
A036 Sat, 18:30 7 ULLMANN-HYBLER Yvonne ULLMANN-HYBLER Y. 6 7 GRADISNIK Ana GRADISNIK A. T04
A037 Sat, 18:30 7 SÜßENGUTH Melanie SÜßENGUTH M. 7 0 LÖFGREN Ann-Sofie LÖFGREN A. T09
A038 Sat, 18:30 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. 0 7 FRANCO Vania FRANCO V. T12
A039 Sat, 18:30 7 NILSSON Annika NILSSON A. 4 7 ROCHA Sara ROCHA S. T13
A040 Sat, 18:30 7 HAEFLIGER Ortenzia HAEFLIGER O. 3 7 FILLER Pia FILLER P. T02
A041 Sat, 18:30 7 SARAC Bojana SARAC B. 7 4 ANDERSSON Ulrika ANDERSSON U. T06
A042 Sat, 18:30 7 ROPERO Maria Teresa ROPERO M. 7 4 ZABEK Monika ZABEK M. T16
A043 Sat, 18:30 7 VOLERY Shirin VOLERY S. 7 3 GRINTSUK Anna GRINTSUK A. T08
A044 Sat, 18:30 7 WITZEL Kim Christin WITZEL K. 7 4 KAPLAN Ina KAPLAN I. T07
A045 Sat, 18:30 7 TORVUND Nina TORVUND N. 7 6 SIRANCHUK Darya SIRANCHUK D. T01
A046 Sat, 18:30 7 ORAVAINEN Emmi ORAVAINEN E. 4 7 HJALMARSTRÖM Linnea HJALMARSTRÖM L. T05
A047 Sat, 18:30 7 VON ROHR Claudia VON R. 7 4 VIRTANEN Miia VIRTANEN M. T11
A048 Sat, 18:30 7 FURBERG Louise FURBERG L. 7 4 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. T14

Losers Qualification

A065 Sat, 21:30 7 KOSTIC Lucija KOSTIC L. 3 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. T08
A066 Sat, 21:30 7 NAKARI Tiina NAKARI T. 7 5 VIRTANEN Miia VIRTANEN M. T09
A067 Sat, 21:30 7 ORLE Elo ORLE E. 6 7 ORAVAINEN Emmi ORAVAINEN E. T07
A068 Sat, 21:30 7 VÄYRYNEN Riikka VÄYRYNEN R. 2 7 SIRANCHUK Darya SIRANCHUK D. T14
A069 Sat, 21:30 7 RIEGLER Anna RIEGLER A. 3 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. T02
A070 Sat, 21:30 7 SAARINEN Laura SAARINEN L. 2 7 GRINTSUK Anna GRINTSUK A. T15
A071 Sat, 21:30 7 KING Andra KING A. 4 7 ZABEK Monika ZABEK M. T04
A072 Sat, 21:30 7 MARGETA Monika MARGETA M. 7 4 ANDERSSON Ulrika ANDERSSON U. T10
A073 Sat, 21:30 7 CISTERNINO Sabrina CISTERNINO S. 5 7 HAEFLIGER Ortenzia HAEFLIGER O. T11
A074 Sat, 21:30 7 WESOLOWSKA Katarzyna WESOLOWSKA K. 7 1 NILSSON Annika NILSSON A. T03
A075 Sat, 21:30 7 KUUTTI Julia KUUTTI J. 2 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. T13
A076 Sat, 21:30 7 SAARINEN Ella SAARINEN E. 5 7 LÖFGREN Ann-Sofie LÖFGREN A. T05
A077 Sat, 21:30 7 PANULA Tuuliina PANULA T. 7 3 ULLMANN-HYBLER Yvonne ULLMANN-HYBLER Y. T01
A078 Sat, 21:30 7 HELVIK Ine HELVIK I. 7 5 SOININEN Tuija SOININEN T. T16
A079 Sat, 21:30 7 IANNINI Sara IANNINI S. 7 4 SCHUURMAN Jolien SCHUURMAN J. T08
A080 Sat, 21:30 7 INDLEKOFER Johanna INDLEKOFER J. 2 7 MATAS Amalia MATAS A. T03

SE - Last 32

SE01 Sun, 09:00 7 IVANOVSKAIA Veronika IVANOVSKAIA V. 7 6 WESOLOWSKA Katarzyna WESOLOWSKA K. T01
SE02 Sun, 09:00 7 VOGELMANN Tina VOGELMANN T. 7 3 PANULA Tuuliina PANULA T. T15
SE03 Sun, 09:00 7 LAITINEN Sari LAITINEN S. 7 6 GRINTSUK Anna GRINTSUK A. T14
SE04 Sun, 09:00 7 GRADISNIK Ana GRADISNIK A. 5 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. T11
SE05 Sun, 09:00 7 SÜßENGUTH Melanie SÜßENGUTH M. 7 3 ZABEK Monika ZABEK M. T05
SE06 Sun, 09:00 7 FRANCO Vania FRANCO V. 2 7 IANNINI Sara IANNINI S. T07
SE07 Sun, 09:00 7 ROCHA Sara ROCHA S. 7 2 ORAVAINEN Emmi ORAVAINEN E. T06
SE08 Sun, 09:00 7 FILLER Pia FILLER P. 7 0 LÖFGREN Ann-Sofie LÖFGREN A. T02
SE09 Sun, 09:00 7 SARAC Bojana SARAC B. 7 4 HELVIK Ine HELVIK I. T08
SE10 Sun, 09:00 7 ROPERO Maria Teresa ROPERO M. 5 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. T16
SE11 Sun, 09:00 7 VOLERY Shirin VOLERY S. 5 7 MARGETA Monika MARGETA M. T10
SE12 Sun, 09:00 7 WITZEL Kim Christin WITZEL K. 4 7 HAEFLIGER Ortenzia HAEFLIGER O. T13
SE13 Sun, 09:00 7 TORVUND Nina TORVUND N. 1 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. T04
SE14 Sun, 09:00 7 HJALMARSTRÖM Linnea HJALMARSTRÖM L. 6 7 SIRANCHUK Darya SIRANCHUK D. T12
SE15 Sun, 09:00 7 VON ROHR Claudia VON R. 7 2 MATAS Amalia MATAS A. T03
SE16 Sun, 09:00 7 FURBERG Louise FURBERG L. 7 4 NAKARI Tiina NAKARI T. T09

SE - Last 16

SE17 Sun, 10:30 7 IVANOVSKAIA Veronika IVANOVSKAIA V. 6 7 VOGELMANN Tina VOGELMANN T. T11
SE18 Sun, 10:30 7 LAITINEN Sari LAITINEN S. 3 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. T10
SE19 Sun, 10:30 7 SÜßENGUTH Melanie SÜßENGUTH M. 7 4 IANNINI Sara IANNINI S. T09
SE20 Sun, 10:30 7 ROCHA Sara ROCHA S. 2 7 FILLER Pia FILLER P. T05
SE21 Sun, 10:30 7 SARAC Bojana SARAC B. 6 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. T01
SE22 Sun, 10:30 7 MARGETA Monika MARGETA M. 7 2 HAEFLIGER Ortenzia HAEFLIGER O. T03
SE23 Sun, 10:30 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. 7 6 SIRANCHUK Darya SIRANCHUK D. T02
SE24 Sun, 10:30 7 VON ROHR Claudia VON R. 3 7 FURBERG Louise FURBERG L. T04

SE - Quarter Finals

SE25 Sun, 12:00 7 VOGELMANN Tina VOGELMANN T. 2 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. T05
SE26 Sun, 12:00 7 SÜßENGUTH Melanie SÜßENGUTH M. 4 7 FILLER Pia FILLER P. T03
SE27 Sun, 12:00 7 NYBERG BENJAMIN Helena NYBERG B. 3 7 MARGETA Monika MARGETA M. T02
SE28 Sun, 12:00 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. 7 6 FURBERG Louise FURBERG L. T01

SE - Semi Finals

SE29 Sun, 14:00 7 ZALEWSKA Oliwia ZALEWSKA O. 3 7 FILLER Pia FILLER P. T01
SE30 Sun, 15:30 7 MARGETA Monika MARGETA M. 4 7 KAPLAN Ina KAPLAN I. T01

SE - Final

SE31 Sun, 17:00 7 FILLER Pia FILLER P. 7 5 KAPLAN Ina KAPLAN I. T01