Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
U17 10-Ball

Order of Play

R1-A001 - U17 6 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 0 0   Walkover
R1-A008 - U17 6 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 0 0   Walkover
R1-A009 - U17 6 VLK MatousVLK M. 0 0   Walkover
R1-A016 - U17 6 DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. 0 0   Walkover
R1-A017 - U17 6 SAASEN BrandonSAASEN B. 0 0   Walkover
R1-A024 - U17 6 MATTERN EricMATTERN E. 0 0   Walkover
R1-A025 - U17 6 BENKO MaksBENKO M. 0 0   Walkover
R1-A032 - U17 6 MAIMRE RevoMAIMRE R. 0 0   Walkover
LR1-A049 - U17 6 Walkover 0 0   LAIKRE WalterLAIKRE W.
LR1-A052 - U17 6 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. 0 0   Walkover
LR1-A053 - U17 6 Walkover 0 0   YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T.
LR1-A056 - U17 6 HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. 0 0   Walkover
LR1-A057 - U17 6 Walkover 0 0   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M.
LR1-A060 - U17 6 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. 0 0   Walkover
LR1-A061 - U17 6 Walkover 0 0   BÖGE FinnBÖGE F.
LR1-A064 - U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 0 0   Walkover

Aug 2, 2021, 15:00

R1-A002 Mon, 15:00 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 6 4   LAIKRE WalterLAIKRE W. T08
R1-A003 Mon, 15:00 U17 6 KONT SanderKONT S. 6 1   GRADISNIK DavidGRADISNIK D. T03
R1-A004 Mon, 15:00 U17 6 ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. 1 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T17
R1-A005 Mon, 15:00 U17 6 SOKOLOV EgorSOKOLOV E. 6 2   BOZTUNA AliBOZTUNA A. T15
R1-A006 Mon, 15:00 U17 6 SINI DavideSINI D. 6 1   KONT MartenKONT M. T21
R1-A007 Mon, 15:00 U17 6 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. 2 6   RUDENKO IvanRUDENKO I. T06
R1-A010 Mon, 15:00 U17 6 VOGEL FelixVOGEL F. 6 1   YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T. T23
R1-A011 Mon, 15:00 U17 6 MOROZ MykolaMOROZ M. 6 1   RUS BlazRUS B. T04
R1-A012 Mon, 15:00 U17 6 SZABO MarkSZABO M. 2 6   VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T01
R1-A013 Mon, 15:00 U17 6 BADOVINAC MajBADOVINAC M. 5 6   GALIC LukaGALIC L. T02
R1-A014 Mon, 15:00 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 2   ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. T09
R1-A015 Mon, 15:00 U17 6 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. 6 0   HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. T05
R1-A018 Mon, 15:00 U17 6 VAN BERKEL MikaVAN B. 6 2   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. T18
R1-A019 Mon, 15:00 U17 6 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 4 6   KOROLEV MaksimKOROLEV M. T07
R1-A020 Mon, 15:00 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 6 1   SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T16

Aug 2, 2021, 16:30

R1-A021 Mon, 16:30 U17 6 KOSTIC LazarKOSTIC L. 6 3   POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T06
R1-A022 Mon, 16:30 U17 6 SWADZBA AdamSWADZBA A. 5 6   CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T21
R1-A023 Mon, 16:30 U17 6 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. 6 3   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T02
R1-A026 Mon, 16:30 U17 6 BÖGE FinnBÖGE F. 2 6   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T05
R1-A027 Mon, 16:30 U17 6 BUGARSKI LukaBUGARSKI L. 6 2   PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. T07
R1-A028 Mon, 16:30 U17 6 AURESTO LeeviAURESTO L. 6 1   GOUZIEN YannGOUZIEN Y. T14
R1-A029 Mon, 16:30 U17 6 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. 0 6   STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T01
R1-A030 Mon, 16:30 U17 6 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V. 4 6   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T03

Aug 2, 2021, 18:00

R1-A031 Mon, 18:00 U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 5 6   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T14
WQ-A033 Mon, 18:00 U17 6 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 4 6   TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. T18
WQ-A034 Mon, 18:00 U17 6 KONT SanderKONT S. 5 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T07
WQ-A035 Mon, 18:00 U17 6 SOKOLOV EgorSOKOLOV E. 6 5   SINI DavideSINI D. T01
WQ-A036 Mon, 18:00 U17 6 RUDENKO IvanRUDENKO I. 5 6   FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T03
WQ-A037 Mon, 18:00 U17 6 VLK MatousVLK M. 3 6   VOGEL FelixVOGEL F. T19
WQ-A038 Mon, 18:00 U17 6 MOROZ MykolaMOROZ M. 6 3   VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T09
WQ-A039 Mon, 18:00 U17 6 GALIC LukaGALIC L. 2 6   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T13
WQ-A040 Mon, 18:00 U17 6 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. 6 4   DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T20
WQ-A041 Mon, 18:00 U17 6 SAASEN BrandonSAASEN B. 0 6   VAN BERKEL MikaVAN B. T22
WQ-A042 Mon, 18:00 U17 6 KOROLEV MaksimKOROLEV M. 0 6   CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T10
WQ-A043 Mon, 18:00 U17 6 KOSTIC LazarKOSTIC L. 3 6   CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T02
WQ-A044 Mon, 18:00 U17 6 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. 6 3   MATTERN EricMATTERN E. T12
WQ-A045 Mon, 18:00 U17 6 BENKO MaksBENKO M. 6 4   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T11
WQ-A046 Mon, 18:00 U17 6 BUGARSKI LukaBUGARSKI L. 3 6   AURESTO LeeviAURESTO L. T24
WQ-A047 Mon, 18:00 U17 6 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. 6 0   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T08

Aug 2, 2021, 19:30

WQ-A048 Mon, 19:30 U17 6 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. 6 2   MAIMRE RevoMAIMRE R. T15

Aug 3, 2021, 9:00

LR1-A050 Tue, 09:00 U17 6 GRADISNIK DavidGRADISNIK D. 3 6   ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. T04
LR1-A051 Tue, 09:00 U17 6 BOZTUNA AliBOZTUNA A. 6 3   KONT MartenKONT M. T02
LR1-A054 Tue, 09:00 U17 6 RUS BlazRUS B. 6 3   SZABO MarkSZABO M. T05
LR1-A055 Tue, 09:00 U17 6 BADOVINAC MajBADOVINAC M. 5 6   ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. T03
LR1-A058 Tue, 09:00 U17 6 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 6 0   SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T01
LR1-A059 Tue, 09:00 U17 6 POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. 6 4   SWADZBA AdamSWADZBA A. T11
LR1-A062 Tue, 09:00 U17 6 PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. 5 6   GOUZIEN YannGOUZIEN Y. T08
LR1-A063 Tue, 09:00 U17 6 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. 2 6   SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V. T06

Aug 3, 2021, 10:30

LQ-A065 Tue, 10:30 U17 6 LAIKRE WalterLAIKRE W. 6 2   MAIMRE RevoMAIMRE R. T12
LQ-A066 Tue, 10:30 U17 6 ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. 4 6   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T04
LQ-A067 Tue, 10:30 U17 6 BOZTUNA AliBOZTUNA A. 2 6   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T06
LQ-A068 Tue, 10:30 U17 6 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. 2 6   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T11
LQ-A069 Tue, 10:30 U17 6 YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T. 1 6   MATTERN EricMATTERN E. T19
LQ-A070 Tue, 10:30 U17 6 RUS BlazRUS B. 2 6   KOSTIC LazarKOSTIC L. T03
LQ-A071 Tue, 10:30 U17 6 ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. 2 6   KOROLEV MaksimKOROLEV M. T07
LQ-A072 Tue, 10:30 U17 6 HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. 6 3   SAASEN BrandonSAASEN B. T20
LQ-A073 Tue, 10:30 U17 6 SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. 6 4   DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T21
LQ-A074 Tue, 10:30 U17 6 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 5 6   GALIC LukaGALIC L. T02
LQ-A075 Tue, 10:30 U17 6 POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. 6 5   VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T01
LQ-A076 Tue, 10:30 U17 6 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. 6 0   VLK MatousVLK M. T14
LQ-A077 Tue, 10:30 U17 6 BÖGE FinnBÖGE F. 6 4   RUDENKO IvanRUDENKO I. T15
LQ-A078 Tue, 10:30 U17 6 GOUZIEN YannGOUZIEN Y. 1 6   SINI DavideSINI D. T22
LQ-A079 Tue, 10:30 U17 6 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V. 1 6   KONT SanderKONT S. T13
LQ-A080 Tue, 10:30 U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 6 3   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T16

Aug 3, 2021, 12:30

L32-SE01 Tue, 12:30 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 3 6   HIETAMIES SasuHIETAMIES S. T19
L32-SE02 Tue, 12:30 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 6 3   SINI DavideSINI D. T20
L32-SE03 Tue, 12:30 U17 6 SOKOLOV EgorSOKOLOV E. 5 6   KONT SanderKONT S. T16
L32-SE04 Tue, 12:30 U17 6 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 6 1   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T23
L32-SE05 Tue, 12:30 U17 6 VOGEL FelixVOGEL F. 4 6   GALIC LukaGALIC L. T22
L32-SE06 Tue, 12:30 U17 6 MOROZ MykolaMOROZ M. 6 3   BÖGE FinnBÖGE F. T14
L32-SE07 Tue, 12:30 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 2   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T17
L32-SE08 Tue, 12:30 U17 6 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. 6 4   KOROLEV MaksimKOROLEV M. T15
L32-SE09 Tue, 12:30 U17 6 VAN BERKEL MikaVAN B. 6 1   KOSTIC LazarKOSTIC L. T21
L32-SE10 Tue, 12:30 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 6 2   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. T13
L32-SE11 Tue, 12:30 U17 6 CUELI HURTADO PelayoCUELI H. 6 2   HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. T08
L32-SE12 Tue, 12:30 U17 6 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. 5 6   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T02
L32-SE13 Tue, 12:30 U17 6 BENKO MaksBENKO M. 6 5   POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T10
L32-SE14 Tue, 12:30 U17 6 AURESTO LeeviAURESTO L. 6 3   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T18
L32-SE15 Tue, 12:30 U17 6 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. 2 6   MATTERN EricMATTERN E. T01
L32-SE16 Tue, 12:30 U17 6 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. 6 5   LAIKRE WalterLAIKRE W. T24

Aug 4, 2021, 13:00

L16-SE17 Wed, 13:00 U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 1 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T18
L16-SE18 Wed, 13:00 U17 6 KONT SanderKONT S. 1 6   FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T11
L16-SE19 Wed, 13:00 U17 6 GALIC LukaGALIC L. 6 2   MOROZ MykolaMOROZ M. T23
L16-SE20 Wed, 13:00 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 1   SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T01
L16-SE21 Wed, 13:00 U17 6 VAN BERKEL MikaVAN B. 4 6   CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T21
L16-SE22 Wed, 13:00 U17 6 CUELI HURTADO PelayoCUELI H. 2 6   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T02
L16-SE23 Wed, 13:00 U17 6 BENKO MaksBENKO M. 6 2   AURESTO LeeviAURESTO L. T22
L16-SE24 Wed, 13:00 U17 6 MATTERN EricMATTERN E. 6 5   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T08

Aug 4, 2021, 16:00

QF-SE25 Wed, 16:00 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 6 0   FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T05
QF-SE26 Wed, 16:00 U17 6 GALIC LukaGALIC L. 6 4   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T17
QF-SE27 Wed, 16:00 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 6 5   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T03
QF-SE28 Wed, 16:00 U17 6 BENKO MaksBENKO M. 3 6   MATTERN EricMATTERN E. T01

Aug 4, 2021, 17:45

SF-SE29 Wed, 17:45 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 6 1   GALIC LukaGALIC L. T02
SF-SE30 Wed, 17:45 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 2 6   MATTERN EricMATTERN E. T01

Aug 4, 2021, 19:30

F-SE31 Wed, 19:30 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 5 6   MATTERN EricMATTERN E. T01