Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships 2021 Antalya
EC Women 10-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - FELDMANN ChristineFELDMANN C.
0
0
Walkover
A002 Wed, 09:00 NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V.
1
6
LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. T17
A003 - QIU EliseQIU E.
0
0
Walkover
A004 - MOSCETTI CristinaMOSCETTI C.
0
0
Walkover
A005 - FILLER PiaFILLER P.
0
0
Walkover
A006 - KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
0
0
Walkover
A007 - GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
0
0
Walkover
A008 - NGUYEN MyNGUYEN M.
0
0
Walkover
A009 - SARAC BojanaSARAC B.
0
0
Walkover
A010 Wed, 09:00 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
6
1
GARCIA EncarnacionGARCIA E. T22
A011 - VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
0
0
Walkover
A012 - MARGETA MonikaMARGETA M.
0
0
Walkover
A013 - DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
0
0
Walkover
A014 - ZABEK MonikaZABEK M.
0
0
Walkover
A015 Wed, 09:00 MATAS AmaliaMATAS A.
0
6
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T18
A016 - SAARINEN LauraSAARINEN L.
0
0
Walkover
A017 - RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
0
0
Walkover
A018 Wed, 09:00 PIJPERS LynnPIJPERS L.
5
6
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T19
A019 - ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
0
0
Walkover
A020 - GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
0
0
Walkover
A021 - FURBERG LouiseFURBERG L.
0
0
Walkover
A022 - VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
0
0
Walkover
A023 Wed, 09:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
3
6
TORVUND NinaTORVUND N. T20
A024 - HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
0
0
Walkover
A025 - FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
0
0
Walkover
A026 - ROCHA SaraROCHA S.
0
0
Walkover
A027 - KANATLAR ElçinKANATLAR E.
0
0
Walkover
A028 - VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
0
0
Walkover
A029 - ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
0
0
Walkover
A030 - FRANCO VaniaFRANCO V.
0
0
Walkover
A031 Wed, 09:00 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M.
4
6
KAPLAN InaKAPLAN I. T21
A032 - TKACH KristinaTKACH K.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A033 Wed, 12:30 FELDMANN ChristineFELDMANN C.
3
6
LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. T17
A034 Wed, 12:30 QIU EliseQIU E.
3
6
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T07
A035 Wed, 12:30 FILLER PiaFILLER P.
FF
0
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
A036 Wed, 12:30 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
6
1
NGUYEN MyNGUYEN M. T01
A037 Wed, 12:30 SARAC BojanaSARAC B.
6
4
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T20
A038 Wed, 15:00 VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
6
3
MARGETA MonikaMARGETA M. T13
A039 Wed, 15:00 DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
1
6
ZABEK MonikaZABEK M. T06
A040 Wed, 15:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
6
0
SAARINEN LauraSAARINEN L. T14
A041 Wed, 15:00 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
6
5
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T11
A042 Wed, 15:00 ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
6
0
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A. T05
A043 Wed, 15:00 FURBERG LouiseFURBERG L.
3
6
VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T15
A044 Wed, 15:00 TORVUND NinaTORVUND N.
6
2
HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. T03
A045 Wed, 15:00 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
6
1
ROCHA SaraROCHA S. T12
A046 Wed, 15:00 KANATLAR ElçinKANATLAR E.
6
3
VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. T04
A047 Wed, 15:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
4
6
FRANCO VaniaFRANCO V. T09
A048 Wed, 15:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
6
4
TKACH KristinaTKACH K. T17

Losers Round 1

A049 - Walkover
0
0
NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V.
A050 - Walkover
0
0
Walkover
A051 - Walkover
0
0
Walkover
A052 - Walkover
0
0
Walkover
A053 - Walkover
0
0
GARCIA EncarnacionGARCIA E.
A054 - Walkover
0
0
Walkover
A055 - Walkover
0
0
Walkover
A056 - MATAS AmaliaMATAS A.
0
0
Walkover
A057 - Walkover
0
0
PIJPERS LynnPIJPERS L.
A058 - Walkover
0
0
Walkover
A059 - Walkover
0
0
Walkover
A060 - RIEGLER AnnaRIEGLER A.
0
0
Walkover
A061 - Walkover
0
0
Walkover
A062 - Walkover
0
0
Walkover
A063 - Walkover
0
0
Walkover
A064 - SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A065 Wed, 20:15 NAGORNA ViktoriiaNAGORNA V.
4
6
TKACH KristinaTKACH K. T11
A066 - Walkover
0
0
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
A067 - Walkover
0
0
VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
A068 - Walkover
0
0
ROCHA SaraROCHA S.
A069 Wed, 20:15 GARCIA EncarnacionGARCIA E.
6
1
HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. T08
A070 - Walkover
0
0
FURBERG LouiseFURBERG L.
A071 - Walkover
0
0
GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
A072 Wed, 20:15 MATAS AmaliaMATAS A.
3
6
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T20
A073 Wed, 20:15 PIJPERS LynnPIJPERS L.
6
2
SAARINEN LauraSAARINEN L. T03
A074 - Walkover
0
0
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A.
A075 - Walkover
0
0
MARGETA MonikaMARGETA M.
A076 Wed, 20:15 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
5
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T04
A077 - Walkover
0
0
NGUYEN MyNGUYEN M.
A078 - Walkover
0
0
FILLER PiaFILLER P.
A079 - Walkover
0
0
QIU EliseQIU E.
A080 Wed, 20:15 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M.
4
6
FELDMANN ChristineFELDMANN C. T06

Losers Round 3

A089 Thu, 10:45 TKACH KristinaTKACH K.
5
6
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T01
A090 Thu, 10:45 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
6
1
ROCHA SaraROCHA S. T15
A091 Thu, 10:45 GARCIA EncarnacionGARCIA E.
0
6
FURBERG LouiseFURBERG L. T20
A092 Thu, 10:45 GHAFFARI AlaraGHAFFARI A.
2
6
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T11
A093 Thu, 10:45 PIJPERS LynnPIJPERS L.
6
5
DIANISEVICHUS AlisaDIANISEVICHUS A. T03
A094 Thu, 10:45 MARGETA MonikaMARGETA M.
4
6
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T22
A095 Thu, 10:45 NGUYEN MyNGUYEN M.
5
6
FILLER PiaFILLER P. T16
A096 Thu, 10:45 QIU EliseQIU E.
6
3
FELDMANN ChristineFELDMANN C. T07

Winners Qualification

A081 Thu, 10:45 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
6
1
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T18
A082 Thu, 10:45 KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
5
6
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T06
A083 Thu, 10:45 SARAC BojanaSARAC B.
6
2
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. T10
A084 Thu, 10:45 ZABEK MonikaZABEK M.
1
6
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T19
A085 Thu, 10:45 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
6
5
ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T08
A086 Thu, 10:45 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
2
6
TORVUND NinaTORVUND N. T02
A087 Thu, 10:45 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
6
1
KANATLAR ElçinKANATLAR E. T21
A088 Thu, 10:45 FRANCO VaniaFRANCO V.
3
6
KAPLAN InaKAPLAN I. T17

Losers Qualification

A097 Thu, 14:15 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
6
5
ZABEK MonikaZABEK M. T11
A098 Thu, 14:15 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
2
6
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. T13
A099 Thu, 14:15 FURBERG LouiseFURBERG L.
6
3
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S. T22
A100 Thu, 14:15 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
6
4
MOSCETTI CristinaMOSCETTI C. T14
A101 Thu, 14:15 PIJPERS LynnPIJPERS L.
4
6
FRANCO VaniaFRANCO V. T19
A102 Thu, 14:15 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
4
KANATLAR ElçinKANATLAR E. T03
A103 Thu, 14:15 FILLER PiaFILLER P.
2
6
VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T02
A104 Thu, 14:15 QIU EliseQIU E.
3
6
ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T21

SE - Last 16

SE01 Fri, 14:30 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
1
6
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T12
SE02 Fri, 14:30 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
6
4
ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T14
SE03 Fri, 14:30 SARAC BojanaSARAC B.
6
4
FURBERG LouiseFURBERG L. T02
SE04 Fri, 14:30 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
6
3
VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. T20
SE05 Fri, 14:30 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
6
4
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T05
SE06 Fri, 14:30 TORVUND NinaTORVUND N.
6
5
FRANCO VaniaFRANCO V. T03
SE07 Fri, 14:30 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
6
1
VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T01
SE08 Fri, 14:30 KAPLAN InaKAPLAN I.
6
0
RIEGLER AnnaRIEGLER A. T21

SE - Quarter Finals

SE09 Fri, 16:30 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
6
3
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T07
SE10 Fri, 16:30 SARAC BojanaSARAC B.
6
2
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T05
SE11 Fri, 16:30 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
6
1
TORVUND NinaTORVUND N. T09
SE12 Fri, 16:30 FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M.
6
2
KAPLAN InaKAPLAN I. T02

SE - Semi Finals

SE13 Fri, 18:15 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
6
5
SARAC BojanaSARAC B. T04
SE14 Fri, 18:15 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
6
2
FEFILOVA MargaritaFEFILOVA M. T03

SE - Final

SE15 Fri, 20:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
6
2
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T02