Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
U19 Straight

Draw & Results

Round 1

A001 - ARDA DavidARDA D.
0
0
Walkover
A002 Sun, 09:00 MRVA Kristian MRVA K.
65
100
KNUEVER MitchelKNUEVER M. T03
A003 - CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C.
0
0
Walkover
A004 - KASABOV AleksandarKASABOV A.
0
0
Walkover
A005 - REMEZ AliakseiREMEZ A.
0
0
Walkover
A006 - MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M.
0
0
Walkover
A007 Sun, 09:00 RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A.
44
100
SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. T19
A008 - PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H.
0
0
Walkover
A009 - GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
0
0
Walkover
A010 Sun, 09:00 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
89
100
DÖRNER YumaDÖRNER Y. T18
A011 - HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J.
0
0
Walkover
A012 - NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
0
0
Walkover
A013 - TENK EnrikTENK E.
0
0
Walkover
A014 - MONTANARI LucaMONTANARI L.
0
0
Walkover
A015 Sun, 09:00 LIALIN IhorLIALIN I.
100
54
KOBETS ValentynKOBETS V. T20
A016 - MUSIL TobiasMUSIL T.
0
0
Walkover
A017 - HEEL FlorianHEEL F.
0
0
Walkover
A018 Sun, 09:00 TRHLIK AdamTRHLIK A.
37
100
MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. T23
A019 - PAUL DorianPAUL D.
0
0
Walkover
A020 - FRANK MichalFRANK M.
0
0
Walkover
A021 - MAIMRE GertMAIMRE G.
0
0
Walkover
A022 - GULIC MarioGULIC M.
0
0
Walkover
A023 Sun, 09:00 HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E.
19
100
JAMORSKI OskarJAMORSKI O. T24
A024 - AREFEV EgorAREFEV E.
0
0
Walkover
A025 - PALUYAN MikitaPALUYAN M.
0
0
Walkover
A026 Sun, 09:00 MRAZEK DavidMRAZEK D.
100
52
BRACIKA DusanBRACIKA D. T22
A027 - KURAL SzymonKURAL S.
0
0
Walkover
A028 - SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J.
0
0
Walkover
A029 - EBERT ClemensEBERT C.
0
0
Walkover
A030 - URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M.
0
0
Walkover
A031 Sun, 09:00 JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N.
71
100
STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T21
A032 - ASTL SimonASTL S.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A033 Sun, 11:00 ARDA DavidARDA D.
100
57
KNUEVER MitchelKNUEVER M. T22
A034 Sun, 11:00 CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C.
100
75
KASABOV AleksandarKASABOV A. T06
A035 Sun, 11:00 REMEZ AliakseiREMEZ A.
100
9
MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M. T09
A036 Sun, 11:00 SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A.
100
58
PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H. T07
A037 Sun, 11:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
100
5
DÖRNER YumaDÖRNER Y. T20
A038 Sun, 11:00 HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J.
79
100
NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T04
A039 Sun, 11:00 TENK EnrikTENK E.
76
100
MONTANARI LucaMONTANARI L. T02
A040 Sun, 11:00 LIALIN IhorLIALIN I.
62
100
MUSIL TobiasMUSIL T. T01
A041 Sun, 11:00 HEEL FlorianHEEL F.
100
75
MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. T05
A042 Sun, 11:00 PAUL DorianPAUL D.
100
94
FRANK MichalFRANK M. T10
A043 Sun, 11:00 MAIMRE GertMAIMRE G.
100
79
GULIC MarioGULIC M. T14
A044 Sun, 11:00 JAMORSKI OskarJAMORSKI O.
100
21
AREFEV EgorAREFEV E. T13
A045 Sun, 11:00 PALUYAN MikitaPALUYAN M.
100
60
MRAZEK DavidMRAZEK D. T18
A046 Sun, 11:00 KURAL SzymonKURAL S.
100
44
SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T12
A047 Sun, 11:00 EBERT ClemensEBERT C.
100
53
URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. T08
A048 Sun, 11:00 STENSROD Albert-RomanSTENSROD A.
100
54
ASTL SimonASTL S. T11

Losers Round 1

A049 - Walkover
0
0
MRVA Kristian MRVA K.
A050 - Walkover
0
0
Walkover
A051 - Walkover
0
0
Walkover
A052 - RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A.
0
0
Walkover
A053 - Walkover
0
0
KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
A054 - Walkover
0
0
Walkover
A055 - Walkover
0
0
Walkover
A056 - KOBETS ValentynKOBETS V.
0
0
Walkover
A057 - Walkover
0
0
TRHLIK AdamTRHLIK A.
A058 - Walkover
0
0
Walkover
A059 - Walkover
0
0
Walkover
A060 - HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E.
0
0
Walkover
A061 - Walkover
0
0
BRACIKA DusanBRACIKA D.
A062 - Walkover
0
0
Walkover
A063 - Walkover
0
0
Walkover
A064 - JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A065 Sun, 13:00 MRVA Kristian MRVA K.
56
100
ASTL SimonASTL S. T12
A066 - Walkover
0
0
URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M.
A067 - Walkover
0
0
SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J.
A068 Sun, 13:00 RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A.
72
100
MRAZEK DavidMRAZEK D. T05
A069 Sun, 13:00 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
100
83
AREFEV EgorAREFEV E. T11
A070 - Walkover
0
0
GULIC MarioGULIC M.
A071 - Walkover
0
0
FRANK MichalFRANK M.
A072 Sun, 13:00 KOBETS ValentynKOBETS V.
100
77
MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. T03
A073 Sun, 13:00 TRHLIK AdamTRHLIK A.
51
100
LIALIN IhorLIALIN I. T09
A074 - Walkover
0
0
TENK EnrikTENK E.
A075 - Walkover
0
0
HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J.
A076 Sun, 13:00 HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E.
100
92
DÖRNER YumaDÖRNER Y. T04
A077 Sun, 13:00 BRACIKA DusanBRACIKA D.
93
100
PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H. T07
A078 - Walkover
0
0
MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M.
A079 - Walkover
0
0
KASABOV AleksandarKASABOV A.
A080 Sun, 13:00 JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N.
43
100
KNUEVER MitchelKNUEVER M. T14

Losers Round 3

A089 Sun, 15:00 ASTL SimonASTL S.
71
100
URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. T04
A090 Sun, 15:00 SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J.
100
57
MRAZEK DavidMRAZEK D. T05
A091 Sun, 15:00 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
100
63
GULIC MarioGULIC M. T07
A092 Sun, 15:00 FRANK MichalFRANK M.
61
100
KOBETS ValentynKOBETS V. T03
A093 Sun, 15:00 LIALIN IhorLIALIN I.
100
88
TENK EnrikTENK E. T09
A094 Sun, 15:00 HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J.
0
DIS
HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. T11
A095 Sun, 15:00 PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H.
100
20
MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M. T12
A096 Sun, 15:00 KASABOV AleksandarKASABOV A.
94
100
KNUEVER MitchelKNUEVER M. T14

Winners Qualification

A081 Sun, 15:00 ARDA DavidARDA D.
100
96
CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C. T02
A082 Sun, 15:00 REMEZ AliakseiREMEZ A.
100
82
SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. T21
A083 Sun, 15:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
5
100
NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T01
A084 Sun, 15:00 MONTANARI LucaMONTANARI L.
100
66
MUSIL TobiasMUSIL T. T24
A085 Sun, 15:00 HEEL FlorianHEEL F.
100
86
PAUL DorianPAUL D. T08
A086 Sun, 15:00 MAIMRE GertMAIMRE G.
22
100
JAMORSKI OskarJAMORSKI O. T16
A087 Sun, 15:00 PALUYAN MikitaPALUYAN M.
5
100
KURAL SzymonKURAL S. T18
A088 Sun, 15:00 EBERT ClemensEBERT C.
68
100
STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T06

Losers Qualification

A097 Sun, 19:00 URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M.
29
100
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T07
A098 Sun, 19:00 SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J.
74
100
MUSIL TobiasMUSIL T. T03
A099 Sun, 19:00 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
100
40
CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C. T06
A100 Sun, 19:00 KOBETS ValentynKOBETS V.
57
100
SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. T08
A101 Sun, 19:00 LIALIN IhorLIALIN I.
69
100
PALUYAN MikitaPALUYAN M. T05
A102 Sun, 19:00 HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J.
83
100
EBERT ClemensEBERT C. T02
A103 Sun, 19:00 PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H.
38
100
PAUL DorianPAUL D. T09
A104 Sun, 19:00 KNUEVER MitchelKNUEVER M.
94
100
MAIMRE GertMAIMRE G. T04

SE - Last 16

SE01 Sun, 21:00 ARDA DavidARDA D.
100
58
PALUYAN MikitaPALUYAN M. T10
SE02 Sun, 21:00 REMEZ AliakseiREMEZ A.
43
100
EBERT ClemensEBERT C. T15
SE03 Sun, 21:00 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
100
18
PAUL DorianPAUL D. T01
SE04 Sun, 21:00 MONTANARI LucaMONTANARI L.
31
100
SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. T16
SE05 Sun, 21:00 HEEL FlorianHEEL F.
71
100
MAIMRE GertMAIMRE G. T17
SE06 Sun, 21:00 JAMORSKI OskarJAMORSKI O.
100
97
KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. T21
SE07 Sun, 21:00 KURAL SzymonKURAL S.
100
17
MUSIL TobiasMUSIL T. T22
SE08 Sun, 21:00 STENSROD Albert-RomanSTENSROD A.
89
100
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T23

SE - Quarter Finals

SE09 Mon, 09:00 ARDA DavidARDA D.
100
76
EBERT ClemensEBERT C. T02
SE10 Mon, 09:00 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
100
84
SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. T04
SE11 Mon, 09:00 MAIMRE GertMAIMRE G.
53
100
JAMORSKI OskarJAMORSKI O. T05
SE12 Mon, 09:00 KURAL SzymonKURAL S.
100
98
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T07

SE - Semi Finals

SE13 Mon, 11:00 ARDA DavidARDA D.
29
100
NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T04
SE14 Mon, 11:00 JAMORSKI OskarJAMORSKI O.
31
100
KURAL SzymonKURAL S. T03

SE - Final

SE15 Mon, 13:00 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
100
22
KURAL SzymonKURAL S. T01