Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
U19 8-Ball

Order of Play

R1-A001 - U19 7 KASABOV AleksandarKASABOV A. 0 0   Walkover
R1-A003 - U19 7 PAUL DorianPAUL D. 0 0   Walkover
R1-A004 - U19 7 LIALIN IhorLIALIN I. 0 0   Walkover
R1-A005 - U19 7 MUSIL TobiasMUSIL T. 0 0   Walkover
R1-A008 - U19 7 ARDA DavidARDA D. 0 0   Walkover
R1-A009 - U19 7 ASTL SimonASTL S. 0 0   Walkover
R1-A011 - U19 7 CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C. 0 0   Walkover
R1-A012 - U19 7 HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. 0 0   Walkover
R1-A013 - U19 7 GULIĆ MarioGULIĆ M. 0 0   Walkover
R1-A014 - U19 7 STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. 0 0   Walkover
R1-A016 - U19 7 RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A. 0 0   Walkover
R1-A017 - U19 7 URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. 0 0   Walkover
R1-A019 - U19 7 MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M. 0 0   Walkover
R1-A020 - U19 7 PALUYAN MikitaPALUYAN M. 0 0   Walkover
R1-A021 - U19 7 JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N. 0 0   Walkover
R1-A022 - U19 7 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. 0 0   Walkover
R1-A024 - U19 7 REMEZ AliakseiREMEZ A. 0 0   Walkover
R1-A025 - U19 7 KOBETS ValentynKOBETS V. 0 0   Walkover
R1-A028 - U19 7 MONTANARI LucaMONTANARI L. 0 0   Walkover
R1-A029 - U19 7 HEEL FlorianHEEL F. 0 0   Walkover
R1-A030 - U19 7 HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. 0 0   Walkover
R1-A032 - U19 7 AREFEV EgorAREFEV E. 0 0   Walkover
LR1-A049 - U19 7 Walkover 0 0   TENK EnrikTENK E.
LR1-A050 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A051 - U19 7 Walkover 0 0   MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M.
LR1-A052 - U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 0 0   Walkover
LR1-A053 - U19 7 Walkover 0 0   KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A.
LR1-A054 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A055 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A056 - U19 7 BRACIKA DusanBRACIKA D. 0 0   Walkover
LR1-A057 - U19 7 Walkover 0 0   FRANK MichalFRANK M.
LR1-A058 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A059 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A060 - U19 7 MRAZEK DavidMRAZEK D. 0 0   Walkover
LR1-A061 - U19 7 Walkover 0 0   SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A.
LR1-A062 - U19 7 TRHLIK AdamTRHLIK A. 0 0   Walkover
LR1-A063 - U19 7 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A064 - U19 7 KURAL SzymonKURAL S. 0 0   Walkover
LR2-A066 - U19 7 Walkover 0 0   HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E.
LR2-A070 - U19 7 Walkover 0 0   JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N.
LR2-A071 - U19 7 Walkover 0 0   MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M.
LR2-A074 - U19 7 Walkover 0 0   STENSROD Albert-RomanSTENSROD A.
LR2-A075 - U19 7 Walkover 0 0   CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C.
LR2-A079 - U19 7 Walkover 0 0   PAUL DorianPAUL D.

Aug 4, 2021, 9:30

R1-A002 Wed, 09:30 U19 7 JAMORSKI OskarJAMORSKI O. 7 5   TENK EnrikTENK E. T22
R1-A006 Wed, 09:30 U19 7 MAIMRE GertMAIMRE G. 7 3   MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. T18
R1-A007 Wed, 09:30 U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 3 7   PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. T16
R1-A010 Wed, 09:30 U19 7 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 7 2   KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. T03
R1-A015 Wed, 09:30 U19 7 PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H. 7 6   BRACIKA DusanBRACIKA D. T05
R1-A018 Wed, 09:30 U19 7 FRANK MichalFRANK M. 0 7   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T02
R1-A023 Wed, 09:30 U19 7 MRAZEK DavidMRAZEK D. 3 7   RADICS RolandRADICS R. T04
R1-A026 Wed, 09:30 U19 7 SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. 1 7   KNUEVER MitchelKNUEVER M. T21
R1-A027 Wed, 09:30 U19 7 TRHLIK AdamTRHLIK A. 6 7   MRVA Kristian MRVA K. T19
R1-A031 Wed, 09:30 U19 7 EBERT ClemensEBERT C. 7 5   KURAL SzymonKURAL S. T17

Aug 4, 2021, 11:15

WR1-A033 Wed, 11:15 U19 7 KASABOV AleksandarKASABOV A. 2 7   JAMORSKI OskarJAMORSKI O. T06
WR1-A034 Wed, 11:15 U19 7 PAUL DorianPAUL D. 6 7   LIALIN IhorLIALIN I. T13
WR1-A035 Wed, 11:15 U19 7 MUSIL TobiasMUSIL T. 7 3   MAIMRE GertMAIMRE G. T10
WR1-A036 Wed, 11:15 U19 7 PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. 5 7   ARDA DavidARDA D. T20
WR1-A037 Wed, 11:15 U19 7 ASTL SimonASTL S. FF 0   GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T09
WR1-A038 Wed, 11:15 U19 7 CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C. 4 7   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T15
WR1-A039 Wed, 11:15 U19 7 GULIĆ MarioGULIĆ M. 7 4   STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T07
WR1-A040 Wed, 11:15 U19 7 PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H. 4 7   RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A. T09
WR1-A041 Wed, 11:15 U19 7 URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. 7 0   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T01
WR1-A042 Wed, 11:15 U19 7 MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M. 1 7   PALUYAN MikitaPALUYAN M. T03
WR1-A043 Wed, 11:15 U19 7 JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N. 0 7   NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T14
WR1-A044 Wed, 11:15 U19 7 RADICS RolandRADICS R. 2 7   REMEZ AliakseiREMEZ A. T17
WR1-A045 Wed, 11:15 U19 7 KOBETS ValentynKOBETS V. 7 4   KNUEVER MitchelKNUEVER M. T11
WR1-A046 Wed, 11:15 U19 7 MRVA Kristian MRVA K. 7 4   MONTANARI LucaMONTANARI L. T19
WR1-A047 Wed, 11:15 U19 7 HEEL FlorianHEEL F. 7 2   HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. T12
WR1-A048 Wed, 11:15 U19 7 EBERT ClemensEBERT C. 3 7   AREFEV EgorAREFEV E. T08

Aug 5, 2021, 9:00

LR2-A065 Thu, 09:00 U19 7 TENK EnrikTENK E. 6 7   EBERT ClemensEBERT C. T06
LR2-A067 Thu, 09:00 U19 7 MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. 7 3   MONTANARI LucaMONTANARI L. T23
LR2-A068 Thu, 09:00 U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 7 1   KNUEVER MitchelKNUEVER M. T10
LR2-A069 Thu, 09:00 U19 7 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. 7 5   RADICS RolandRADICS R. T20
LR2-A072 Thu, 09:00 U19 7 BRACIKA DusanBRACIKA D. 3 7   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T07
LR2-A073 Thu, 09:00 U19 7 FRANK MichalFRANK M. 7 3   PETTERSEN Henrik HaugePETTERSEN H. T21
LR2-A076 Thu, 09:00 U19 7 MRAZEK DavidMRAZEK D. 5 7   ASTL SimonASTL S. T03
LR2-A077 Thu, 09:00 U19 7 SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. 7 4   PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. T01
LR2-A078 Thu, 09:00 U19 7 TRHLIK AdamTRHLIK A. 6 7   MAIMRE GertMAIMRE G. T02
LR2-A080 Thu, 09:00 U19 7 KURAL SzymonKURAL S. 7 3   KASABOV AleksandarKASABOV A. T24
WQ-A081 Thu, 09:00 U19 7 JAMORSKI OskarJAMORSKI O. 7 1   LIALIN IhorLIALIN I. T15
WQ-A082 Thu, 09:00 U19 7 MUSIL TobiasMUSIL T. 5 7   ARDA DavidARDA D. T16

Aug 5, 2021, 10:45

WQ-A083 Thu, 10:45 U19 7 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 7 6   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T07
WQ-A084 Thu, 10:45 U19 7 GULIĆ MarioGULIĆ M. 7 2   RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A. T05
WQ-A085 Thu, 10:45 U19 7 URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. 0 7   PALUYAN MikitaPALUYAN M. T13
WQ-A086 Thu, 10:45 U19 7 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. 3 7   REMEZ AliakseiREMEZ A. T16
WQ-A087 Thu, 10:45 U19 7 KOBETS ValentynKOBETS V. 7 6   MRVA Kristian MRVA K. T11
WQ-A088 Thu, 10:45 U19 7 HEEL FlorianHEEL F. 7 4   AREFEV EgorAREFEV E. T24

Aug 5, 2021, 12:30

LR3-A089 Thu, 12:30 U19 7 EBERT ClemensEBERT C. 3 7   HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. T02
LR3-A090 Thu, 12:30 U19 7 MADZAREVIC MilenkoMADZAREVIC M. 1 7   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T19
LR3-A091 Thu, 12:30 U19 7 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. 7 1   JAKOBIJS NiklavsJAKOBIJS N. T11
LR3-A092 Thu, 12:30 U19 7 MARTINOLLI MoritzMARTINOLLI M. 3 7   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T04
LR3-A093 Thu, 12:30 U19 7 FRANK MichalFRANK M. 2 7   STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T15
LR3-A094 Thu, 12:30 U19 7 CORNELIUSSEN CatoCORNELIUSSEN C. 1 7   ASTL SimonASTL S. T09
LR3-A095 Thu, 12:30 U19 7 SEVASTYANOV ArsenySEVASTYANOV A. 2 7   MAIMRE GertMAIMRE G. T03
LR3-A096 Thu, 12:30 U19 7 PAUL DorianPAUL D. 5 7   KURAL SzymonKURAL S. T10

Aug 5, 2021, 18:00

LQ-A097 Thu, 18:00 U19 7 HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. 7 2   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T15
LQ-A098 Thu, 18:00 U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 7 0   RADOVANOVIC AndrejRADOVANOVIC A. T16
LQ-A099 Thu, 18:00 U19 7 KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. 7 6   LIALIN IhorLIALIN I. T17
LQ-A100 Thu, 18:00 U19 7 SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. 7 6   MUSIL TobiasMUSIL T. T20
LQ-A101 Thu, 18:00 U19 7 STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. 7 5   MRVA Kristian MRVA K. T18
LQ-A102 Thu, 18:00 U19 7 ASTL SimonASTL S. 6 7   AREFEV EgorAREFEV E. T22
LQ-A103 Thu, 18:00 U19 7 MAIMRE GertMAIMRE G. 5 7   URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. T23
LQ-A104 Thu, 18:00 U19 7 KURAL SzymonKURAL S. 7 6   NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T24

Aug 6, 2021, 14:00

L16-SE01 Fri, 14:00 U19 7 JAMORSKI OskarJAMORSKI O. 7 4   STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T13
L16-SE02 Fri, 14:00 U19 7 ARDA DavidARDA D. 1 7   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T21
L16-SE03 Fri, 14:00 U19 7 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 7 0   URBAŃSKI MIchałURBAŃSKI M. T11
L16-SE04 Fri, 14:00 U19 7 GULIĆ MarioGULIĆ M. 7 1   HIRVENHEIMO EetuHIRVENHEIMO E. T09
L16-SE05 Fri, 14:00 U19 7 PALUYAN MikitaPALUYAN M. 7 5   AREFEV EgorAREFEV E. T03
L16-SE06 Fri, 14:00 U19 7 REMEZ AliakseiREMEZ A. 5 7   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T06
L16-SE07 Fri, 14:00 U19 7 KOBETS ValentynKOBETS V. 7 6   KOVALERCHIK ArseniiKOVALERCHIK A. T22
L16-SE08 Fri, 14:00 U19 7 HEEL FlorianHEEL F. 4 7   KURAL SzymonKURAL S. T15

Aug 6, 2021, 15:45

QF-SE09 Fri, 15:45 U19 7 JAMORSKI OskarJAMORSKI O. 6 7   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T02
QF-SE10 Fri, 15:45 U19 7 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 7 5   GULIĆ MarioGULIĆ M. T07
QF-SE11 Fri, 15:45 U19 7 PALUYAN MikitaPALUYAN M. 7 2   SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T23
QF-SE12 Fri, 15:45 U19 7 KOBETS ValentynKOBETS V. 4 7   KURAL SzymonKURAL S. T08

Aug 6, 2021, 17:30

SF-SE13 Fri, 17:30 U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 7 5   GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T24
SF-SE14 Fri, 17:30 U19 7 PALUYAN MikitaPALUYAN M. 5 7   KURAL SzymonKURAL S. T01

Aug 6, 2021, 19:15

F-SE15 Fri, 19:15 U19 7 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 4 7   KURAL SzymonKURAL S. T04