Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships 2021 Antalya
EC Women Teams

Draw & Results

Round 1

A001 - PORTUGALPORTUGAL .
0
0
Walkover
A002 Thu, 16:00 FINLANDFINLAND .
0
2
TURKEYTURKEY .
A002 Thu, 16:00 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
4
6
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S. T09
A002 Thu, 16:00 SAARINEN LauraSAARINEN L.
1
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T10
A002 Thu, 16:00
0
0
A003 - SPAINSPAIN .
0
0
Walkover
A004 - POLANDPOLAND .
0
0
Walkover
A005 - RUSSIARUSSIA .
0
0
Walkover
A006 - NETHERLANDSNETHERLANDS .
0
0
Walkover
A007 - SWEDENSWEDEN .
0
0
Walkover
A008 - GERMANYGERMANY .
0
0
Walkover

Winners Round 1

A009 Fri, 10:45 PORTUGALPORTUGAL .
1
2
TURKEYTURKEY .
A009 Fri, 10:45 FRANCO VaniaFRANCO V.
6
4
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S. T16
A009 Fri, 10:45 ROCHA SaraROCHA S.
5
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T17
A009 Fri, 10:45 PORTUGALPORTUGAL .
10
12
TURKEYTURKEY .
A010 Fri, 10:45 SPAINSPAIN .
1
2
POLANDPOLAND .
A010 Fri, 10:45 MATAS AmaliaMATAS A.
3
6
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T19
A010 Fri, 10:45 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
7
2
ZABEK MonikaZABEK M. T18
A010 Fri, 10:45 SPAINSPAIN .
2
5
POLANDPOLAND .
A011 Fri, 10:45 RUSSIARUSSIA .
2
0
NETHERLANDSNETHERLANDS .
A011 Fri, 10:45 TKACH KristinaTKACH K.
6
3
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T05
A011 Fri, 10:45 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
7
2
QIU EliseQIU E. T12
A011 Fri, 10:45
0
0
A012 Fri, 10:45 SWEDENSWEDEN .
2
1
GERMANYGERMANY .
A012 Fri, 10:45 MARGETA MonikaMARGETA M.
5
6
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T20
A012 Fri, 10:45 NGUYEN MyNGUYEN M.
7
4
VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T21
A012 Fri, 10:45 SWEDENSWEDEN .
3
0
GERMANYGERMANY . T21

Losers Round 1

A013 - Walkover
0
0
FINLANDFINLAND .
A014 - Walkover
0
0
Walkover
A015 - Walkover
0
0
Walkover
A016 - Walkover
0
0
Walkover

Losers Round 2

A017 Fri, 12:30 FINLANDFINLAND .
0
2
GERMANYGERMANY .
A017 Fri, 12:30 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
1
6
SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T20
A017 Fri, 12:30 VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
3
7
KAPLAN InaKAPLAN I. T21
A017 Fri, 12:30
0
0
A018 - Walkover
0
0
NETHERLANDSNETHERLANDS .
A019 - Walkover
0
0
SPAINSPAIN .
A020 - Walkover
0
0
PORTUGALPORTUGAL .

Losers Round 3

A023 Sun, 13:00 GERMANYGERMANY .
2
0
NETHERLANDSNETHERLANDS .
A023 Sun, 13:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
6
2
QIU EliseQIU E. T19
A023 Sun, 13:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
7
4
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T18
A023 Sun, 13:00
0
0
A024 Sun, 13:00 SPAINSPAIN .
2
0
PORTUGALPORTUGAL .
A024 Sun, 13:00 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
6
5
ROCHA SaraROCHA S. T20
A024 Sun, 13:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
5
FRANCO VaniaFRANCO V. T21
A024 Sun, 13:00
0
0

Winners Qualification

A021 Fri, 12:30 TURKEYTURKEY .
0
2
POLANDPOLAND .
A021 Fri, 12:30 KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S.
0
6
ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T12
A021 Fri, 12:30 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
2
7
ZABEK MonikaZABEK M. T05
A021 Fri, 12:30
0
0
A022 Fri, 12:30 RUSSIARUSSIA .
1
2
SWEDENSWEDEN .
A022 Fri, 12:30 TKACH KristinaTKACH K.
6
2
MARGETA MonikaMARGETA M. T16
A022 Fri, 12:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
4
7
NGUYEN MyNGUYEN M. T17
A022 Fri, 12:30 RUSSIARUSSIA .
3
4
SWEDENSWEDEN .

Losers Qualification

A025 Sun, 16:00 GERMANYGERMANY .
2
1
TURKEYTURKEY .
A025 Sun, 16:00 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V.
6
2
KOKTEN-GULEC SinemKOKTEN-GULEC S. T12
A025 Sun, 16:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
3
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T05
A025 Sun, 16:00 GERMANYGERMANY .
4
2
TURKEYTURKEY . T05
A026 Sun, 16:00 SPAINSPAIN .
0
2
RUSSIARUSSIA .
A026 Sun, 16:00 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
3
6
TKACH KristinaTKACH K. T20
A026 Sun, 16:00 MATAS AmaliaMATAS A.
4
7
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T21
A026 Sun, 16:00
0
0

SE - Semi Finals

SE01 Sun, 18:00 POLANDPOLAND .
0
2
RUSSIARUSSIA .
SE01 Sun, 18:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
4
6
TKACH KristinaTKACH K. T12
SE01 Sun, 18:00 ZABEK MonikaZABEK M.
2
7
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T05
SE01 Sun, 18:00
0
0
SE02 Sun, 18:00 SWEDENSWEDEN .
0
2
GERMANYGERMANY .
SE02 Sun, 18:00 FURBERG LouiseFURBERG L.
3
6
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T09
SE02 Sun, 18:00 NGUYEN MyNGUYEN M.
3
7
KAPLAN InaKAPLAN I. T10
SE02 Sun, 18:00
0
0

SE - Final

SE03 Sun, 20:30 RUSSIARUSSIA .
2
0
GERMANYGERMANY .
SE03 Sun, 20:30 TKACH KristinaTKACH K.
6
3
IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T06
SE03 Sun, 20:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
7
4
KAPLAN InaKAPLAN I. T07
SE03 Sun, 20:30
0
0