Menu

EPBF / Dynamic Billard European Pool Championships 2022 Laško
EC Women 10-Ball

Order of Play

R1-A001 - W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 0 0   Walkover
R1-A003 - W 6 ROPERO Maria TeresaROPERO M. 0 0   Walkover
R1-A004 - W 6 GARCIA EncarnacionGARCIA E. 0 0   Walkover
R1-A005 - W 6 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. 0 0   Walkover
R1-A006 - W 6 GLOBOČNIK MajaGLOBOČNIK M. 0 0   Walkover
R1-A007 - W 6 FELDMANN ChristineFELDMANN C. 0 0   Walkover
R1-A008 - W 6 ZLATEVA KristinaZLATEVA K. 0 0   Walkover
R1-A009 - W 6 PRIMUS LenaPRIMUS L. 0 0   Walkover
R1-A011 - W 6 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. 0 0   Walkover
R1-A012 - W 6 FRANCO VaniaFRANCO V. 0 0   Walkover
R1-A013 - W 6 MLEJNKOVA MarketaMLEJNKOVA M. 0 0   Walkover
R1-A014 - W 6 PIJPERS LynnPIJPERS L. 0 0   Walkover
R1-A016 - W 6 RIEGLER AnnaRIEGLER A. 0 0   Walkover
R1-A017 - W 6 SARAC BojanaSARAC B. 0 0   Walkover
R1-A019 - W 6 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. 0 0   Walkover
R1-A020 - W 6 KJØRSVIK LineKJØRSVIK L. 0 0   Walkover
R1-A021 - W 6 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. 0 0   Walkover
R1-A022 - W 6 VOGELMANN TinaVOGELMANN T. 0 0   Walkover
R1-A024 - W 6 MATAS AmaliaMATAS A. 0 0   Walkover
R1-A025 - W 6 GOLOB NatalijaGOLOB N. 0 0   Walkover
R1-A027 - W 6 GRADISNIK AnaGRADISNIK A. 0 0   Walkover
R1-A028 - W 6 VON ROHR ClaudiaVON R. 0 0   Walkover
R1-A029 - W 6 RADEMAKERS MelissaRADEMAKERS M. 0 0   Walkover
R1-A030 - W 6 SAARINEN LauraSAARINEN L. 0 0   Walkover
R1-A032 - W 6 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. 0 0   Walkover
LR1-A049 - W 6 Walkover 0 0   FURBERG LouiseFURBERG L.
LR1-A050 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A051 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A052 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A053 - W 6 Walkover 0 0   LACKA IzabelaLACKA I.
LR1-A054 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A055 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A056 - W 6 VOLERY ShirinVOLERY S. 0 0   Walkover
LR1-A057 - W 6 Walkover 0 0   LEGUEN HeloiseLEGUEN H.
LR1-A058 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A059 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A060 - W 6 CHEVRIER CamilleCHEVRIER C. 0 0   Walkover
LR1-A061 - W 6 Walkover 0 0   VIRTANEN MiiaVIRTANEN M.
LR1-A062 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A063 - W 6 Walkover 0 0   Walkover
LR1-A064 - W 6 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. 0 0   Walkover
LR2-A066 - W 6 Walkover 0 0   SAARINEN LauraSAARINEN L.
LR2-A067 - W 6 Walkover 0 0   GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
LR2-A068 - W 6 Walkover 0 0   GOLOB NatalijaGOLOB N.
LR2-A070 - W 6 Walkover 0 0   LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F.
LR2-A071 - W 6 Walkover 0 0   VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R.
LR2-A074 - W 6 Walkover 0 0   PIJPERS LynnPIJPERS L.
LR2-A075 - W 6 Walkover 0 0   FRANCO VaniaFRANCO V.
LR2-A078 - W 6 Walkover 0 0   GLOBOČNIK MajaGLOBOČNIK M.
LR2-A079 - W 6 Walkover 0 0   GARCIA EncarnacionGARCIA E.

Mar 4, 2022, 11:00

R1-A002 Fri, 11:00 W 6 FURBERG LouiseFURBERG L. 2 6   NGUYEN MyNGUYEN M. T19
R1-A010 Fri, 11:00 W 6 LACKA IzabelaLACKA I. 4 6   TORVUND NinaTORVUND N. T27
R1-A015 Fri, 11:00 W 6 KANATLAR ElçinKANATLAR E. 6 5   VOLERY ShirinVOLERY S. T13
R1-A018 Fri, 11:00 W 6 LEGUEN HeloiseLEGUEN H. 0 6   FILLER PiaFILLER P. T01
R1-A023 Fri, 11:00 W 6 CHEVRIER CamilleCHEVRIER C. 1 6   ROCHA SaraROCHA S. T02
R1-A026 Fri, 11:00 W 6 VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. 2 6   KAPLAN InaKAPLAN I. T03
R1-A031 Fri, 11:00 W 6 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. 6 3   IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. T15

Mar 4, 2022, 15:00

WR1-A033 Fri, 15:00 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 4   NGUYEN MyNGUYEN M. T01
WR1-A034 Fri, 15:00 W 6 ROPERO Maria TeresaROPERO M. 6 4   GARCIA EncarnacionGARCIA E. T05
WR1-A035 Fri, 15:00 W 6 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. 6 3   GLOBOČNIK MajaGLOBOČNIK M. T07
WR1-A036 Fri, 15:00 W 6 FELDMANN ChristineFELDMANN C. 3 6   ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T09
WR1-A037 Fri, 15:00 W 6 PRIMUS LenaPRIMUS L. 6 2   TORVUND NinaTORVUND N. T15
WR1-A038 Fri, 15:00 W 6 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. 6 3   FRANCO VaniaFRANCO V. T10
WR1-A039 Fri, 15:00 W 6 MLEJNKOVA MarketaMLEJNKOVA M. 6 4   PIJPERS LynnPIJPERS L. T12
WR1-A040 Fri, 15:00 W 6 KANATLAR ElçinKANATLAR E. 4 6   RIEGLER AnnaRIEGLER A. T13
WR1-A041 Fri, 15:00 W 6 SARAC BojanaSARAC B. 4 6   FILLER PiaFILLER P. T17
WR1-A042 Fri, 15:00 W 6 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. 0 6   KJØRSVIK LineKJØRSVIK L. T04
WR1-A043 Fri, 15:00 W 6 LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. 4 6   VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T18
WR1-A044 Fri, 15:00 W 6 ROCHA SaraROCHA S. 4 6   MATAS AmaliaMATAS A. T16
WR1-A045 Fri, 15:00 W 6 GOLOB NatalijaGOLOB N. 0 6   KAPLAN InaKAPLAN I. T20
WR1-A046 Fri, 15:00 W 6 GRADISNIK AnaGRADISNIK A. 4 6   VON ROHR ClaudiaVON R. T21
WR1-A047 Fri, 15:00 W 6 RADEMAKERS MelissaRADEMAKERS M. 6 1   SAARINEN LauraSAARINEN L. T22
WR1-A048 Fri, 15:00 W 6 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. 5 6   RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T24

Mar 5, 2022, 9:00

LR2-A065 Sat, 09:00 W 6 FURBERG LouiseFURBERG L. 3 6   ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T02
LR2-A069 Sat, 09:00 W 6 LACKA IzabelaLACKA I. 3 6   ROCHA SaraROCHA S. T04
LR2-A072 Sat, 09:00 W 6 VOLERY ShirinVOLERY S. 0 6   SARAC BojanaSARAC B. T16
LR2-A073 Sat, 09:00 W 6 LEGUEN HeloiseLEGUEN H. 4 6   KANATLAR ElçinKANATLAR E. T09
LR2-A076 Sat, 09:00 W 6 CHEVRIER CamilleCHEVRIER C. 3 6   TORVUND NinaTORVUND N. T10
LR2-A077 Sat, 09:00 W 6 VIRTANEN MiiaVIRTANEN M. 2 6   FELDMANN ChristineFELDMANN C. T14
LR2-A080 Sat, 09:00 W 6 IVANOVSKAIA VeronikaIVANOVSKAIA V. 4 6   NGUYEN MyNGUYEN M. T20

Mar 5, 2022, 10:45

WQ-A081 Sat, 10:45 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 1   ROPERO Maria TeresaROPERO M. T17
WQ-A082 Sat, 10:45 W 6 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. 4 6   ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T12
WQ-A083 Sat, 10:45 W 6 PRIMUS LenaPRIMUS L. 2 6   SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T27
WQ-A084 Sat, 10:45 W 6 MLEJNKOVA MarketaMLEJNKOVA M. 4 6   RIEGLER AnnaRIEGLER A. T25
WQ-A085 Sat, 10:45 W 6 FILLER PiaFILLER P. 4 6   KJØRSVIK LineKJØRSVIK L. T01
WQ-A086 Sat, 10:45 W 6 VOGELMANN TinaVOGELMANN T. 3 6   MATAS AmaliaMATAS A. T28
WQ-A087 Sat, 10:45 W 6 KAPLAN InaKAPLAN I. 6 2   VON ROHR ClaudiaVON R. T18
WQ-A088 Sat, 10:45 W 6 RADEMAKERS MelissaRADEMAKERS M. 2 6   RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T19
LR3-A089 Sat, 10:45 W 6 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. 6 1   SAARINEN LauraSAARINEN L. T21
LR3-A090 Sat, 10:45 W 6 GRADISNIK AnaGRADISNIK A. 6 2   GOLOB NatalijaGOLOB N. T13
LR3-A091 Sat, 10:45 W 6 ROCHA SaraROCHA S. 6 2   LOPEZ FIBLA SilviaLOPEZ F. T03
LR3-A092 Sat, 10:45 W 6 VÄYRYNEN RiikkaVÄYRYNEN R. 4 6   SARAC BojanaSARAC B. T08
LR3-A093 Sat, 10:45 W 6 KANATLAR ElçinKANATLAR E. 4 6   PIJPERS LynnPIJPERS L. T04
LR3-A094 Sat, 10:45 W 6 FRANCO VaniaFRANCO V. 6 3   TORVUND NinaTORVUND N. T26
LR3-A095 Sat, 10:45 W 6 FELDMANN ChristineFELDMANN C. 6 5   GLOBOČNIK MajaGLOBOČNIK M. T24
LR3-A096 Sat, 10:45 W 6 GARCIA EncarnacionGARCIA E. 2 6   NGUYEN MyNGUYEN M. T15

Mar 5, 2022, 14:15

LQ-A097 Sat, 14:15 W 6 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. 6 0   MLEJNKOVA MarketaMLEJNKOVA M. T07
LQ-A098 Sat, 14:15 W 6 GRADISNIK AnaGRADISNIK A. 6 2   PRIMUS LenaPRIMUS L. T16
LQ-A099 Sat, 14:15 W 6 ROCHA SaraROCHA S. 6 0   HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V. T24
LQ-A100 Sat, 14:15 W 6 SARAC BojanaSARAC B. 6 2   ROPERO Maria TeresaROPERO M. T02
LQ-A101 Sat, 14:15 W 6 PIJPERS LynnPIJPERS L. 5 6   RADEMAKERS MelissaRADEMAKERS M. T26
LQ-A102 Sat, 14:15 W 6 FRANCO VaniaFRANCO V. 2 6   VON ROHR ClaudiaVON R. T14
LQ-A103 Sat, 14:15 W 6 FELDMANN ChristineFELDMANN C. 6 5   VOGELMANN TinaVOGELMANN T. T27
LQ-A104 Sat, 14:15 W 6 NGUYEN MyNGUYEN M. 2 6   FILLER PiaFILLER P. T19

Mar 5, 2022, 19:30

L16-SE01 Sat, 19:30 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 3   ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O. T22
L16-SE02 Sat, 19:30 W 6 ZLATEVA KristinaZLATEVA K. 6 0   SARAC BojanaSARAC B. T03
L16-SE03 Sat, 19:30 W 6 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. 6 5   RADEMAKERS MelissaRADEMAKERS M. T13
L16-SE04 Sat, 19:30 W 6 RIEGLER AnnaRIEGLER A. 3 6   FILLER PiaFILLER P. T12
L16-SE05 Sat, 19:30 W 6 KJØRSVIK LineKJØRSVIK L. 4 6   ROCHA SaraROCHA S. T24
L16-SE06 Sat, 19:30 W 6 MATAS AmaliaMATAS A. 6 3   VON ROHR ClaudiaVON R. T16
L16-SE07 Sat, 19:30 W 6 KAPLAN InaKAPLAN I. 6 2   GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T11
L16-SE08 Sat, 19:30 W 6 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. 6 4   FELDMANN ChristineFELDMANN C. T09

Mar 6, 2022, 15:00

QF-SE09 Sun, 15:00 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 5   ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T18
QF-SE10 Sun, 15:00 W 6 SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. 6 3   FILLER PiaFILLER P. T17
QF-SE11 Sun, 15:00 W 6 ROCHA SaraROCHA S. 6 2   MATAS AmaliaMATAS A. T19
QF-SE12 Sun, 15:00 W 6 KAPLAN InaKAPLAN I. 6 1   RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T20

Mar 6, 2022, 17:00

SF-SE13 Sun, 17:00 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 3   SÜßENGUTH MelanieSÜßENGUTH M. T24
SF-SE14 Sun, 17:00 W 6 ROCHA SaraROCHA S. 1 6   KAPLAN InaKAPLAN I. T23

Mar 6, 2022, 20:30

F-SE15 Sun, 20:30 W 6 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. 6 3   KAPLAN InaKAPLAN I. T02