Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships Youth 2021 Laško
U17 8-Ball

Order of Play

R1-A001 - U17 6 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 0 0   Walkover
R1-A009 - U17 6 HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. 0 0   Walkover
R1-A016 - U17 6 SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. 0 0   Walkover
R1-A017 - U17 6 DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. 0 0   Walkover
R1-A024 - U17 6 YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T. 0 0   Walkover
R1-A032 - U17 6 GALIC LukaGALIC L. 0 0   Walkover
LR1-A049 - U17 6 Walkover 0 0   BÖGE FinnBÖGE F.
LR1-A053 - U17 6 Walkover 0 0   SEVGUM SeyhanSEVGUM S.
LR1-A056 - U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 0 0   Walkover
LR1-A057 - U17 6 Walkover 0 0   RUS BlazRUS B.
LR1-A060 - U17 6 VOGEL FelixVOGEL F. 0 0   Walkover
LR1-A064 - U17 6 HONCHAR BohdanHONCHAR B. 0 0   Walkover

Aug 4, 2021, 9:30

R1-A002 Wed, 09:30 U17 6 BÖGE FinnBÖGE F. 4 6   DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. T10
R1-A003 Wed, 09:30 U17 6 SAASEN BrandonSAASEN B. 1 6   BENKO MaksBENKO M. T01
R1-A004 Wed, 09:30 U17 6 POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. 3 6   KONT SanderKONT S. T24
R1-A005 Wed, 09:30 U17 6 GOUZIEN YannGOUZIEN Y. 1 6   SWADZBA AdamSWADZBA A. T09
R1-A006 Wed, 09:30 U17 6 KOSTIC LazarKOSTIC L. 6 5   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T06
R1-A007 Wed, 09:30 U17 6 NARVOLA JoriNARVOLA J. 6 5   VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T15
R1-A008 Wed, 09:30 U17 6 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. 2 6   SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T14
R1-A010 Wed, 09:30 U17 6 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. 6 4   SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T20
R1-A011 Wed, 09:30 U17 6 PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. 6 4   GRADISNIK DavidGRADISNIK D. T08
R1-A012 Wed, 09:30 U17 6 SINI DavideSINI D. 6 5   ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. T11
R1-A013 Wed, 09:30 U17 6 BADOVINAC MajBADOVINAC M. 2 6   MOROZ MykolaMOROZ M. T23
R1-A014 Wed, 09:30 U17 6 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. 6 2   SZABO MarkSZABO M. T13
R1-A015 Wed, 09:30 U17 6 RUDENKO IvanRUDENKO I. 6 2   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T07
R1-A018 Wed, 09:30 U17 6 RUS BlazRUS B. 2 6   CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T12

Aug 4, 2021, 11:15

R1-A019 Wed, 11:15 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 6 0   KONT MartenKONT M. T02
R1-A020 Wed, 11:15 U17 6 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. 6 3   BOZTUNA AliBOZTUNA A. T22
R1-A021 Wed, 11:15 U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 6 1   KOROLEV MaksimKOROLEV M. T21
R1-A022 Wed, 11:15 U17 6 LAIKRE WalterLAIKRE W. 0 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T18
R1-A023 Wed, 11:15 U17 6 VOGEL FelixVOGEL F. 3 6   BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T23
R1-A025 Wed, 11:15 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 6 1   MAIMRE RevoMAIMRE R. T16
R1-A026 Wed, 11:15 U17 6 MATTERN EricMATTERN E. 5 6   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T24
R1-A027 Wed, 11:15 U17 6 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 6 4   AURESTO LeeviAURESTO L. T04

Aug 5, 2021, 9:00

R1-A028 Thu, 09:00 U17 6 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. 6 3   VAN BERKEL MikaVAN B. T09
R1-A029 Thu, 09:00 U17 6 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V. 2 6   SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. T19
R1-A030 Thu, 09:00 U17 6 ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. 2 6   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T18
R1-A031 Thu, 09:00 U17 6 HONCHAR BohdanHONCHAR B. 3 6   VLK MatousVLK M. T04

Aug 5, 2021, 10:45

WQ-A033 Thu, 10:45 U17 6 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 4 6   DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. T02
WQ-A034 Thu, 10:45 U17 6 BENKO MaksBENKO M. 4 6   KONT SanderKONT S. T09
WQ-A035 Thu, 10:45 U17 6 SWADZBA AdamSWADZBA A. 4 6   KOSTIC LazarKOSTIC L. T03
WQ-A036 Thu, 10:45 U17 6 NARVOLA JoriNARVOLA J. 1 6   SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T23
WQ-A037 Thu, 10:45 U17 6 HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. 2 6   HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. T17
WQ-A038 Thu, 10:45 U17 6 PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. 1 6   SINI DavideSINI D. T14
WQ-A039 Thu, 10:45 U17 6 MOROZ MykolaMOROZ M. 1 6   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T21
WQ-A040 Thu, 10:45 U17 6 RUDENKO IvanRUDENKO I. 6 4   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. T19
WQ-A041 Thu, 10:45 U17 6 DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. 1 6   CUELI HURTADO PelayoCUELI H. T06
WQ-A042 Thu, 10:45 U17 6 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. 3 6   STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T22

Aug 5, 2021, 12:30

WQ-A043 Thu, 12:30 U17 6 HIETAMIES SasuHIETAMIES S. 2 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T07
WQ-A044 Thu, 12:30 U17 6 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 6 1   YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T. T18
WQ-A045 Thu, 12:30 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 6 5   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T13
WQ-A046 Thu, 12:30 U17 6 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 6 3   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T16
WQ-A047 Thu, 12:30 U17 6 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. 6 3   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T20
WQ-A048 Thu, 12:30 U17 6 VLK MatousVLK M. 3 6   GALIC LukaGALIC L. T05
LR1-A050 Thu, 12:30 U17 6 SAASEN BrandonSAASEN B. 0 6   POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T14
LR1-A051 Thu, 12:30 U17 6 GOUZIEN YannGOUZIEN Y. 4 6   VENTSEL IllimarVENTSEL I. T23
LR1-A052 Thu, 12:30 U17 6 VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. 1 6   SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T08
LR1-A054 Thu, 12:30 U17 6 GRADISNIK DavidGRADISNIK D. 1 6   ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. T06
LR1-A055 Thu, 12:30 U17 6 BADOVINAC MajBADOVINAC M. 3 6   SZABO MarkSZABO M. T12
LR1-A058 Thu, 12:30 U17 6 KONT MartenKONT M. 0 6   BOZTUNA AliBOZTUNA A. T24
LR1-A059 Thu, 12:30 U17 6 KOROLEV MaksimKOROLEV M. 2 6   LAIKRE WalterLAIKRE W. T21
LR1-A061 Thu, 12:30 U17 6 MAIMRE RevoMAIMRE R. 4 6   MATTERN EricMATTERN E. T01
LR1-A062 Thu, 12:30 U17 6 AURESTO LeeviAURESTO L. 6 3   VAN BERKEL MikaVAN B. T17
LR1-A063 Thu, 12:30 U17 6 SANDAKCHIEV VasilSANDAKCHIEV V. 5 6   ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. T22

Aug 5, 2021, 14:15

LQ-A065 Thu, 14:15 U17 6 BÖGE FinnBÖGE F. 6 1   VLK MatousVLK M. T23
LQ-A066 Thu, 14:15 U17 6 POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. 6 5   HAUGE PETTERSEN RobinHAUGE P. T03
LQ-A067 Thu, 14:15 U17 6 VENTSEL IllimarVENTSEL I. 3 6   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T04
LQ-A068 Thu, 14:15 U17 6 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. 2 6   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T11
LQ-A069 Thu, 14:15 U17 6 SEVGUM SeyhanSEVGUM S. 6 4   YANCHYLENKA TsimafeiYANCHYLENKA T. T16
LQ-A070 Thu, 14:15 U17 6 ÖZKULAYLI EfeÖZKULAYLI E. 4 6   HIETAMIES SasuHIETAMIES S. T20
LQ-A071 Thu, 14:15 U17 6 SZABO MarkSZABO M. 4 6   CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T02
LQ-A072 Thu, 14:15 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 2   DZEDZIULIA IlyaDZEDZIULIA I. T07
LQ-A073 Thu, 14:15 U17 6 RUS BlazRUS B. 0 6   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. T09
LQ-A074 Thu, 14:15 U17 6 BOZTUNA AliBOZTUNA A. 3 6   MOROZ MykolaMOROZ M. T13
LQ-A075 Thu, 14:15 U17 6 LAIKRE WalterLAIKRE W. 6 0   PAVLINJEK SvitPAVLINJEK S. T21
LQ-A076 Thu, 14:15 U17 6 VOGEL FelixVOGEL F. 6 1   HAURYLENKA AndrewHAURYLENKA A. T18
LQ-A077 Thu, 14:15 U17 6 MATTERN EricMATTERN E. 6 3   NARVOLA JoriNARVOLA J. T24
LQ-A078 Thu, 14:15 U17 6 AURESTO LeeviAURESTO L. 4 6   SWADZBA AdamSWADZBA A. T01
LQ-A079 Thu, 14:15 U17 6 ÖNGÖREN Mehmet AydinÖNGÖREN M. 0 6   BENKO MaksBENKO M. T22
LQ-A080 Thu, 14:15 U17 6 HONCHAR BohdanHONCHAR B. 0 6   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T05

Aug 5, 2021, 16:00

L32-SE01 Thu, 16:00 U17 6 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. 6 1   SWADZBA AdamSWADZBA A. T24
L32-SE02 Thu, 16:00 U17 6 KONT SanderKONT S. 6 5   HIETAMIES SasuHIETAMIES S. T18
L32-SE03 Thu, 16:00 U17 6 KOSTIC LazarKOSTIC L. 5 6   BUGARSKI LukaBUGARSKI L. T19
L32-SE04 Thu, 16:00 U17 6 SOKOLOV EgorSOKOLOV E. 5 6   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T06
L32-SE05 Thu, 16:00 U17 6 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. 6 3   LAIKRE WalterLAIKRE W. T08
L32-SE06 Thu, 16:00 U17 6 SINI DavideSINI D. 2 6   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T09
L32-SE07 Thu, 16:00 U17 6 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. 1 6   MATTERN EricMATTERN E. T10
L32-SE08 Thu, 16:00 U17 6 RUDENKO IvanRUDENKO I. 4 6   BENKO MaksBENKO M. T15
L32-SE09 Thu, 16:00 U17 6 CUELI HURTADO PelayoCUELI H. 6 3   MOROZ MykolaMOROZ M. T01
L32-SE10 Thu, 16:00 U17 6 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. 6 0   SCHLEINDLER MarkusSCHLEINDLER M. T11
L32-SE11 Thu, 16:00 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 6 4   VOGEL FelixVOGEL F. T13
L32-SE12 Thu, 16:00 U17 6 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 4 6   POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T21
L32-SE13 Thu, 16:00 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 6 3   BÖGE FinnBÖGE F. T03
L32-SE14 Thu, 16:00 U17 6 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 5 6   CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T17
L32-SE15 Thu, 16:00 U17 6 SILANTJEVAS JokubasSILANTJEVAS J. 2 6   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T04
L32-SE16 Thu, 16:00 U17 6 GALIC LukaGALIC L. 6 2   SEVGUM SeyhanSEVGUM S. T22

Aug 6, 2021, 14:00

L16-SE17 Fri, 14:00 U17 6 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. 3 6   KONT SanderKONT S. T01
L16-SE18 Fri, 14:00 U17 6 BUGARSKI LukaBUGARSKI L. 4 6   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T20
L16-SE19 Fri, 14:00 U17 6 HAEGMANS SonnyHAEGMANS S. 2 6   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T14
L16-SE20 Fri, 14:00 U17 6 MATTERN EricMATTERN E. 6 2   BENKO MaksBENKO M. T17
L16-SE21 Fri, 14:00 U17 6 CUELI HURTADO PelayoCUELI H. 4 6   STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. T18
L16-SE22 Fri, 14:00 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 6 0   POLIEIKO KirillPOLIEIKO K. T16
L16-SE23 Fri, 14:00 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 6 4   CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T10
L16-SE24 Fri, 14:00 U17 6 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 6 1   GALIC LukaGALIC L. T12

Aug 6, 2021, 15:45

QF-SE25 Fri, 15:45 U17 6 KONT SanderKONT S. 1 6   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T09
QF-SE26 Fri, 15:45 U17 6 LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. 6 5   MATTERN EricMATTERN E. T24
QF-SE27 Fri, 15:45 U17 6 STARKERMANN SilvanSTARKERMANN S. 2 6   PONGERS YannickPONGERS Y. T01
QF-SE28 Fri, 15:45 U17 6 TEITTINEN JuhoTEITTINEN J. 4 6   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T10

Aug 6, 2021, 17:30

SF-SE29 Fri, 17:30 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 3   LASZKOWSKI DennisLASZKOWSKI D. T05
SF-SE30 Fri, 17:30 U17 6 PONGERS YannickPONGERS Y. 2 6   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T04

Aug 6, 2021, 19:15

F-SE31 Fri, 19:15 U17 6 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 0 6   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T02