Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships 2021 Antalya
EC Men 10-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
0
0
Walkover
A002 Wed, 09:00 DE RUYTER TimDE RUYTER T.
8
5
PALUYAN MikitaPALUYAN M. T02
A003 Wed, 09:00 HE MarioHE Mario .
8
5
VIRTARANTA JereVIRTARANTA J. T03
A004 Wed, 09:00 KOYLU Sami MahmutKOYLU S.
8
3
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T04
A005 Wed, 09:00 KOVAC LukasKOVAC L.
8
6
RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O. T07
A006 Wed, 09:00 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
8
5
THYDE JeppeTHYDE J. T08
A007 Wed, 09:00 USKI JaniUSKI J.
6
8
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A. T09
A008 Wed, 09:00 LENTZ ChristofferLENTZ C.
8
0
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T11
A009 - PATSURA VitaliyPATSURA V.
0
0
Walkover
A010 Wed, 09:00 ALNAR MustafaALNAR M.
3
8
GORST FedorGORST F. T14
A011 Wed, 09:00 ILIC NenadILIC N.
8
3
TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S. T15
A012 Wed, 09:00 LANG DanielLANG D.
5
8
IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. T12
A013 Wed, 09:00 WEISS AdrianWEISS A.
8
2
VAITUKAITIS SauliusVAITUKAITIS S. T06
A014 Wed, 09:00 SOUQUET RalfSOUQUET R.
3
8
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T16
A015 Wed, 09:00 FILLER JoshuaFILLER J.
4
8
GRABE DenisGRABE D. T01
A016 - CANONIGA AlvaroCANONIGA A.
0
0
Walkover
A017 - LABUTIS PijusLABUTIS P.
0
0
Walkover
A018 Wed, 09:00 GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A.
5
8
BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B. T13
A019 Wed, 09:00 DELLINO StefanoDELLINO S.
8
2
CORREIA CarlosCORREIA C. T05
A020 Wed, 09:00 STEPANOV KonstantinSTEPANOV K.
8
3
WETZEL SamWETZEL S. T10
A021 Wed, 10:45 CELIK EmreCELIK E.
8
2
ALTUR OnucALTUR O. T06
A022 Wed, 10:45 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
8
0
CORRIERI DanieleCORRIERI D. T11
A023 Wed, 10:45 KANATLAR SakiKANATLAR S.
5
8
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T12
A024 - BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
0
0
Walkover
A025 - VIITANEN WilliamVIITANEN W.
0
0
Walkover
A026 Wed, 10:45 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
8
7
ZHANG TianfangZHANG T. T04
A027 Wed, 10:45 VILCHES-PARDO PaulVILCHES-PARDO P.
4
8
DA COSTA TonyDA COSTA T. T10
A028 Wed, 10:45 BARTOL RobertoBARTOL R.
8
5
PETRONI FabioPETRONI F. T14
A029 Wed, 10:45 FEIJEN NielsFEIJEN N.
8
2
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T05
A030 Wed, 10:45 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
8
4
MELIGALIOTIS ChristosMELIGALIOTIS C. T07
A031 Wed, 10:45 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
1
8
LECHNER MaximilianLECHNER M. T17
A032 - GRILO JoaoGRILO J.
0
0
Walkover
A033 - HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
0
0
Walkover
A034 Wed, 10:45 SOLA AnteSOLA A.
7
8
SILVA MiquelSILVA M. T16
A035 Wed, 10:45 LAAR RainerLAAR R.
8
7
VRANESEVIC LjubisaVRANESEVIC L. T15
A036 Wed, 10:45 BARTOL MichelBARTOL M.
2
8
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J. T02
A037 Wed, 10:45 URBAN PetrURBAN P.
8
4
KIRACTI MatthiasKIRACTI M. T22
A038 Wed, 10:45 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
8
6
DEGIRMENCI SametDEGIRMENCI S. T09
A039 Wed, 10:45 ALACAM BilgeALACAM B.
5
8
KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E. T20
A040 Wed, 10:45 MACIOL DanielMACIOL D.
8
2
VAN LIEROP JanVAN L. T19
A041 - LISNIC MarkoLISNIC M.
0
0
Walkover
A042 Wed, 10:45 HYBLER RomanHYBLER R.
8
3
YILDRIM OnurYILDRIM O. T18
A043 Wed, 10:45 SOUSA Joao SOUSA J.
4
8
PECELJ AleksaPECELJ A. T01
A044 Wed, 10:45 GRADISNIK KlemenGRADISNIK K.
3
8
LUTSKER SergeyLUTSKER S. T13
A045 Wed, 10:45 POLACH JaroslavPOLACH J.
8
7
REMEZ AliakseiREMEZ A. T08
A046 Wed, 10:45 JUNGO DimitriJUNGO D.
7
8
KUCKHERM LarsKUCKHERM L. T21
A047 Wed, 10:45 ERCULJ MatjazERCULJ M.
8
4
MAIMRE GertMAIMRE G. T03
A048 - KAPLAN TomaszKAPLAN T.
0
0
Walkover
A049 - SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
0
0
Walkover
A050 Wed, 12:30 CANDELA FrancescoCANDELA F.
7
8
FILIPPOU VyronasFILIPPOU V. T12
A051 Wed, 12:30 PONGERS YannickPONGERS Y.
8
5
ZALMAN DavidZALMAN D. T14
A052 Wed, 12:30 CIDAM DogukanCIDAM D.
0
FF
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T14
A053 Wed, 12:30 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
7
8
FERREIRA AmericoFERREIRA A. T10
A054 Wed, 12:30 COKSOYLER EminCOKSOYLER E.
0
8
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T04
A055 Wed, 12:30 MENN LucaMENN L.
6
8
REGLI RonaldREGLI R. T19
A056 - BUGARSKI MilanBUGARSKI M.
0
0
Walkover
A057 Wed, 12:30 RESCH DanielRESCH D.
8
7
LEBDUŠKA FilipLEBDUŠKA F. T03
A058 Wed, 12:30 SOUSA BrunoSOUSA B.
7
8
ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I. T02
A059 Wed, 12:30 SANLISOY OsmanSANLISOY O.
8
6
HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. T18
A060 Wed, 12:30 NALIVKO DmitrijsNALIVKO D.
1
8
LAAKSONEN KimLAAKSONEN K. T09
A061 Wed, 12:30 VATANSEVER IbrahimVATANSEVER I.
3
8
MADSEN AndreasMADSEN A. T06
A062 Wed, 12:30 KORKMAZ KadirKORKMAZ K.
7
8
DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z. T21
A063 Wed, 12:30 MÄGI MarkMÄGI M.
8
1
SEVIK Mehmet HaktanSEVIK M. T15
A064 - MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
0
0
Walkover

Losers Round 1

A097 - Walkover
0
0
PALUYAN MikitaPALUYAN M.
A098 Wed, 18:30 VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
6
8
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T14
A099 Wed, 18:30 RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
8
2
THYDE JeppeTHYDE J. T01
A100 Wed, 18:30 USKI JaniUSKI J.
8
3
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T18
A101 - Walkover
0
0
ALNAR MustafaALNAR M.
A102 Wed, 18:30 TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S.
3
8
LANG DanielLANG D. T11
A103 Wed, 18:30 VAITUKAITIS SauliusVAITUKAITIS S.
2
8
SOUQUET RalfSOUQUET R. T10
A104 - FILLER JoshuaFILLER J.
0
0
Walkover
A105 - Walkover
0
0
GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A.
A106 Wed, 18:30 CORREIA CarlosCORREIA C.
8
7
WETZEL SamWETZEL S. T21
A107 Wed, 18:30 ALTUR OnucALTUR O.
4
8
CORRIERI DanieleCORRIERI D. T13
A108 - KANATLAR SakiKANATLAR S.
0
0
Walkover
A109 - Walkover
0
0
ZHANG TianfangZHANG T.
A110 Wed, 18:30 VILCHES-PARDO PaulVILCHES-PARDO P.
5
8
PETRONI FabioPETRONI F. T07
A111 Wed, 18:30 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
8
5
MELIGALIOTIS ChristosMELIGALIOTIS C. T02
A112 - GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
0
0
Walkover
A113 - Walkover
0
0
SOLA AnteSOLA A.
A114 Wed, 18:30 VRANESEVIC LjubisaVRANESEVIC L.
5
8
BARTOL MichelBARTOL M. T22
A115 Wed, 18:30 KIRACTI MatthiasKIRACTI M.
8
4
DEGIRMENCI SametDEGIRMENCI S. T08
A116 Wed, 18:30 ALACAM BilgeALACAM B.
0
8
VAN LIEROP JanVAN L. T20
A117 - Walkover
0
0
YILDRIM OnurYILDRIM O.
A118 Wed, 18:30 SOUSA Joao SOUSA J.
8
5
GRADISNIK KlemenGRADISNIK K. T05
A119 Wed, 18:30 REMEZ AliakseiREMEZ A.
6
8
JUNGO DimitriJUNGO D. T09
A120 - MAIMRE GertMAIMRE G.
0
0
Walkover
A121 - Walkover
0
0
CANDELA FrancescoCANDELA F.
A122 Wed, 18:30 ZALMAN DavidZALMAN D.
8
2
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T15
A123 Wed, 18:30 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
8
5
COKSOYLER EminCOKSOYLER E. T03
A124 - MENN LucaMENN L.
0
0
Walkover
A125 Wed, 18:30 LEBDUŠKA FilipLEBDUŠKA F.
4
8
SOUSA BrunoSOUSA B. T12
A126 Wed, 18:30 HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M.
8
3
NALIVKO DmitrijsNALIVKO D. T06
A127 Wed, 18:30 VATANSEVER IbrahimVATANSEVER I.
8
7
KORKMAZ KadirKORKMAZ K. T19
A128 - SEVIK Mehmet HaktanSEVIK M.
0
0
Walkover

Winners Qualification

A065 Wed, 15:00 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
5
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T08
A066 Wed, 15:00 HE MarioHE Mario .
8
4
KOYLU Sami MahmutKOYLU S. T01
A067 Wed, 15:00 KOVAC LukasKOVAC L.
2
8
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S. T02
A068 Wed, 15:00 SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
8
5
LENTZ ChristofferLENTZ C. T20
A069 Wed, 15:00 PATSURA VitaliyPATSURA V.
5
8
GORST FedorGORST F. T16
A070 Wed, 15:00 ILIC NenadILIC N.
4
8
IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. T21
A071 Wed, 15:00 WEISS AdrianWEISS A.
7
8
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T10
A072 Wed, 15:00 GRABE DenisGRABE D.
8
4
CANONIGA AlvaroCANONIGA A. T22
A073 Wed, 15:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
8
3
BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B. T07
A074 Wed, 15:00 DELLINO StefanoDELLINO S.
3
8
STEPANOV KonstantinSTEPANOV K. T19
A075 Wed, 15:00 CELIK EmreCELIK E.
6
8
KRAUSE MickeyKRAUSE M. T18
A076 Wed, 16:45 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
6
8
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T07
A077 Wed, 16:45 VIITANEN WilliamVIITANEN W.
4
8
MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A. T12
A078 Wed, 16:45 DA COSTA TonyDA COSTA T.
3
8
BARTOL RobertoBARTOL R. T08
A079 Wed, 16:45 FEIJEN NielsFEIJEN N.
7
8
SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W. T16
A080 Wed, 16:45 LECHNER MaximilianLECHNER M.
8
7
GRILO JoaoGRILO J. T18
A081 Wed, 16:45 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
4
8
SILVA MiquelSILVA M. T02
A082 Wed, 16:45 LAAR RainerLAAR R.
7
8
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J. T22
A083 Wed, 16:45 URBAN PetrURBAN P.
7
8
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T17
A084 Wed, 16:45 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
3
8
MACIOL DanielMACIOL D. T13
A085 Wed, 16:45 LISNIC MarkoLISNIC M.
4
8
HYBLER RomanHYBLER R. T21
A086 Wed, 16:45 PECELJ AleksaPECELJ A.
6
8
LUTSKER SergeyLUTSKER S. T04
A087 Wed, 16:45 POLACH JaroslavPOLACH J.
5
8
KUCKHERM LarsKUCKHERM L. T05
A088 Wed, 16:45 ERCULJ MatjazERCULJ M.
3
8
KAPLAN TomaszKAPLAN T. T09
A089 Wed, 16:45 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
8
7
FILIPPOU VyronasFILIPPOU V. T19
A090 Wed, 16:45 PONGERS YannickPONGERS Y.
8
3
CIDAM DogukanCIDAM D. T03
A091 Wed, 16:45 FERREIRA AmericoFERREIRA A.
8
4
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T06
A092 Wed, 16:45 REGLI RonaldREGLI R.
8
7
BUGARSKI MilanBUGARSKI M. T11
A093 Wed, 16:45 RESCH DanielRESCH D.
6
8
ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I. T14
A094 Wed, 16:45 SANLISOY OsmanSANLISOY O.
3
8
LAAKSONEN KimLAAKSONEN K. T20
A095 Wed, 16:45 MADSEN AndreasMADSEN A.
8
3
DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z. T15
A096 Wed, 16:45 MÄGI MarkMÄGI M.
5
8
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C. T01

Losers Qualification

A129 Wed, 20:15 PALUYAN MikitaPALUYAN M.
6
8
MÄGI MarkMÄGI M. T17
A130 Wed, 20:15 ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F.
8
2
DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z. T14
A131 Wed, 20:15 RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
8
3
SANLISOY OsmanSANLISOY O. T02
A132 Wed, 20:15 USKI JaniUSKI J.
8
5
RESCH DanielRESCH D. T07
A133 Wed, 20:15 ALNAR MustafaALNAR M.
8
4
BUGARSKI MilanBUGARSKI M. T12
A134 Wed, 20:15 LANG DanielLANG D.
3
8
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T10
A135 Wed, 20:15 SOUQUET RalfSOUQUET R.
8
2
CIDAM DogukanCIDAM D. T22
A136 Wed, 20:15 FILLER JoshuaFILLER J.
8
3
FILIPPOU VyronasFILIPPOU V. T21
A137 Wed, 20:15 GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A.
3
8
ERCULJ MatjazERCULJ M. T16
A138 Wed, 20:15 CORREIA CarlosCORREIA C.
1
8
POLACH JaroslavPOLACH J. T18
A139 Wed, 20:15 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
8
7
PECELJ AleksaPECELJ A. T09
A140 Wed, 20:15 KANATLAR SakiKANATLAR S.
8
7
LISNIC MarkoLISNIC M. T13
A141 Wed, 20:15 ZHANG TianfangZHANG T.
8
2
KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E. T15
A142 Wed, 20:15 PETRONI FabioPETRONI F.
6
8
URBAN PetrURBAN P. T05
A143 Wed, 20:15 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
8
4
LAAR RainerLAAR R. T19
A144 Wed, 20:15 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
2
8
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T01
A145 Thu, 09:00 SOLA AnteSOLA A.
8
5
GRILO JoaoGRILO J. T01
A146 Thu, 09:00 BARTOL MichelBARTOL M.
6
8
FEIJEN NielsFEIJEN N. T17
A147 Thu, 09:00 KIRACTI MatthiasKIRACTI M.
4
8
DA COSTA TonyDA COSTA T. T22
A148 Thu, 09:00 VAN LIEROP JanVAN L.
8
5
VIITANEN WilliamVIITANEN W. T20
A149 Thu, 09:00 YILDRIM OnurYILDRIM O.
5
8
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T07
A150 Thu, 09:00 SOUSA Joao SOUSA J.
4
8
CELIK EmreCELIK E. T10
A151 Thu, 09:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
8
7
DELLINO StefanoDELLINO S. T19
A152 Thu, 09:00 MAIMRE GertMAIMRE G.
8
6
BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B. T14
A153 Thu, 09:00 CANDELA FrancescoCANDELA F.
6
8
CANONIGA AlvaroCANONIGA A. T18
A154 Thu, 09:00 ZALMAN DavidZALMAN D.
3
8
WEISS AdrianWEISS A. T08
A155 Thu, 09:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
8
5
ILIC NenadILIC N. T02
A156 Thu, 09:00 MENN LucaMENN L.
8
4
PATSURA VitaliyPATSURA V. T15
A157 Thu, 09:00 SOUSA BrunoSOUSA B.
3
8
LENTZ ChristofferLENTZ C. T21
A158 Thu, 09:00 HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M.
2
8
KOVAC LukasKOVAC L. T03
A159 Thu, 09:00 VATANSEVER IbrahimVATANSEVER I.
6
8
KOYLU Sami MahmutKOYLU S. T09
A160 Thu, 09:00 SEVIK Mehmet HaktanSEVIK M.
3
8
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T16

SE - Last 64

SE01 Thu, 12:30 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
4
WEISS AdrianWEISS A. T02
SE02 Thu, 12:30 HE MarioHE Mario .
8
6
KOVAC LukasKOVAC L. T08
SE03 Thu, 12:30 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
7
8
SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T17
SE04 Thu, 12:30 SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
8
3
DA COSTA TonyDA COSTA T. T12
SE05 Thu, 12:30 GORST FedorGORST F.
8
0
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T03
SE06 Thu, 12:30 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
6
8
ALNAR MustafaALNAR M. T09
SE07 Thu, 12:30 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
8
7
POLACH JaroslavPOLACH J. T16
SE08 Thu, 12:30 GRABE DenisGRABE D.
7
8
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T04
SE09 Thu, 12:30 LABUTIS PijusLABUTIS P.
8
4
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T13
SE10 Thu, 12:30 STEPANOV KonstantinSTEPANOV K.
6
8
KANATLAR SakiKANATLAR S. T18
SE11 Thu, 12:30 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
8
6
KOYLU Sami MahmutKOYLU S. T19
SE12 Thu, 12:30 BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
8
6
VAN LIEROP JanVAN L. T20
SE13 Thu, 12:30 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
7
8
JUNGO DimitriJUNGO D. T10
SE14 Thu, 12:30 BARTOL RobertoBARTOL R.
8
4
CELIK EmreCELIK E. T21
SE15 Thu, 12:30 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
8
1
RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O. T06
SE16 Thu, 12:30 LECHNER MaximilianLECHNER M.
8
2
LENTZ ChristofferLENTZ C. T14
SE17 Thu, 12:30 SILVA MiquelSILVA M.
6
8
MAIMRE GertMAIMRE G. T15
SE18 Thu, 12:30 SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
6
8
FEIJEN NielsFEIJEN N. T11
SE19 Thu, 12:30 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
7
8
CANONIGA AlvaroCANONIGA A. T07
SE20 Thu, 12:30 MACIOL DanielMACIOL D.
8
1
USKI JaniUSKI J. T05
SE21 Thu, 12:30 HYBLER RomanHYBLER R.
8
7
FILLER JoshuaFILLER J. T01
SE22 Thu, 12:30 LUTSKER SergeyLUTSKER S.
8
5
ERCULJ MatjazERCULJ M. T22
SE23 Thu, 14:15 KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
7
8
URBAN PetrURBAN P. T04
SE24 Thu, 14:15 KAPLAN TomaszKAPLAN T.
8
5
ZHANG TianfangZHANG T. T01
SE25 Thu, 14:15 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
8
5
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T08
SE26 Thu, 14:15 PONGERS YannickPONGERS Y.
4
8
MENN LucaMENN L. T09
SE27 Thu, 14:15 FERREIRA AmericoFERREIRA A.
6
8
CORRIERI DanieleCORRIERI D. T06
SE28 Thu, 14:15 REGLI RonaldREGLI R.
4
8
MÄGI MarkMÄGI M. T15
SE29 Thu, 14:15 ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I.
8
2
SOLA AnteSOLA A. T05
SE30 Thu, 14:15 LAAKSONEN KimLAAKSONEN K.
8
6
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T20
SE31 Thu, 14:15 MADSEN AndreasMADSEN A.
3
8
SOUQUET RalfSOUQUET R. T12
SE32 Thu, 14:15 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
8
3
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T17

SE - Last 32

SE33 Thu, 16:00 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
4
HE MarioHE Mario . T12
SE34 Thu, 16:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
8
6
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A. T02
SE35 Thu, 16:00 GORST FedorGORST F.
8
1
ALNAR MustafaALNAR M. T19
SE36 Thu, 16:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
8
3
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T15
SE37 Thu, 16:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
8
7
KANATLAR SakiKANATLAR S. T07
SE38 Thu, 16:00 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
7
8
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T13
SE39 Thu, 16:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
8
3
BARTOL RobertoBARTOL R. T08
SE40 Thu, 16:00 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
7
8
LECHNER MaximilianLECHNER M. T01
SE41 Thu, 16:00 MAIMRE GertMAIMRE G.
4
8
FEIJEN NielsFEIJEN N. T14
SE42 Thu, 16:00 CANONIGA AlvaroCANONIGA A.
3
8
MACIOL DanielMACIOL D. T21
SE43 Thu, 16:00 HYBLER RomanHYBLER R.
8
7
LUTSKER SergeyLUTSKER S. T20
SE44 Thu, 16:00 URBAN PetrURBAN P.
8
3
KAPLAN TomaszKAPLAN T. T03
SE45 Thu, 16:00 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
8
4
MENN LucaMENN L. T18
SE46 Thu, 16:00 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
1
8
MÄGI MarkMÄGI M. T16
SE47 Thu, 16:00 ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I.
3
8
LAAKSONEN KimLAAKSONEN K. T17
SE48 Thu, 16:00 SOUQUET RalfSOUQUET R.
8
7
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C. T04

SE - Last 16

SE49 Fri, 14:30 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
6
SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T10
SE50 Fri, 14:30 GORST FedorGORST F.
8
1
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T15
SE51 Fri, 14:30 LABUTIS PijusLABUTIS P.
5
8
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T19
SE52 Fri, 14:30 JUNGO DimitriJUNGO D.
7
8
LECHNER MaximilianLECHNER M. T09
SE53 Fri, 14:30 FEIJEN NielsFEIJEN N.
3
8
MACIOL DanielMACIOL D. T18
SE54 Fri, 14:30 HYBLER RomanHYBLER R.
8
2
URBAN PetrURBAN P. T08
SE55 Fri, 14:30 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
8
7
MÄGI MarkMÄGI M. T11
SE56 Fri, 14:30 LAAKSONEN KimLAAKSONEN K.
3
8
SOUQUET RalfSOUQUET R. T07

SE - Quarter Finals

SE57 Fri, 16:30 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
6
GORST FedorGORST F. T01
SE58 Fri, 16:30 BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
8
4
LECHNER MaximilianLECHNER M. T03
SE59 Fri, 16:30 MACIOL DanielMACIOL D.
8
4
HYBLER RomanHYBLER R. T08
SE60 Fri, 16:30 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
1
8
SOUQUET RalfSOUQUET R. T06

SE - Semi Finals

SE61 Fri, 18:15 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
3
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T01
SE62 Fri, 18:15 MACIOL DanielMACIOL D.
8
3
SOUQUET RalfSOUQUET R. T02

SE - Final

SE63 Fri, 20:00 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
8
4
MACIOL DanielMACIOL D. T01