Main Menu
Tournament Menu

EPBF / Dynamic Billard European Championships 2021 Antalya
EC Men 9-Ball

Draw & Results

Round 1

A001 - GORST FedorGORST F.
0
0
Walkover
A002 Tue, 09:00 CANONIGA AlvaroCANONIGA A.
7
9
SOUSA Joao SOUSA J. T14
A003 Tue, 09:00 LECHNER MaximilianLECHNER M.
9
6
FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. T01
A004 Tue, 09:00 THYDE JeppeTHYDE J.
6
9
BARTOL RobertoBARTOL R. T11
A005 - DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z.
0
0
Walkover
A006 Tue, 09:00 KOYLU Sami MahmutKOYLU S.
6
9
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T15
A007 Tue, 09:00 KANATLAR SakiKANATLAR S.
9
8
ILIC NenadILIC N. T16
A008 - LAAR RainerLAAR R.
0
0
Walkover
A009 - WETZEL SamWETZEL S.
0
0
Walkover
A010 Tue, 09:00 POLACH JaroslavPOLACH J.
9
0
KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E. T07
A011 Tue, 09:00 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
9
3
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J. T21
A012 - FILIPPOU VyronasFILIPPOU V.
0
0
Walkover
A013 - LUTSKER SergeyLUTSKER S.
0
0
Walkover
A014 Tue, 09:00 SOUQUET RalfSOUQUET R.
9
5
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T18
A015 Tue, 09:00 ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F.
9
5
FEIJEN NielsFEIJEN N. T22
A016 - PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
0
0
Walkover
A017 - HE MarioHE Mario .
0
0
Walkover
A018 Tue, 09:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
8
9
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T04
A019 Tue, 09:00 BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B.
4
9
STEPANOV KonstantinSTEPANOV K. T20
A020 - MELIGALIOTIS ChristosMELIGALIOTIS C.
0
0
Walkover
A021 - MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
0
0
Walkover
A022 Tue, 09:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
9
4
WEISS AdrianWEISS A. T17
A023 Tue, 09:00 KOVAC LukasKOVAC L.
9
3
PETRONI FabioPETRONI F. T19
A024 - HUBER StefanHUBER S.
0
0
Walkover
A025 - YILDRIM OnurYILDRIM O.
0
0
Walkover
A026 Tue, 10:45 LABUTIS PijusLABUTIS P.
9
3
KUCKHERM LarsKUCKHERM L. T22
A027 Tue, 10:45 HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M.
9
5
VRANESEVIC LjubisaVRANESEVIC L. T13
A028 - KRAUSE MickeyKRAUSE M.
0
0
Walkover
A029 - SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
0
0
Walkover
A030 Tue, 10:45 BARTOL MichelBARTOL M.
9
5
SOUSA BrunoSOUSA B. T07
A031 Tue, 10:45 VAN LIEROP JanVAN L.
9
5
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T10
A032 - LAAKSONEN KimLAAKSONEN K.
0
0
Walkover
A033 - KAPLAN TomaszKAPLAN T.
0
0
Walkover
A034 Tue, 10:45 USKI JaniUSKI J.
8
9
REMEZ AliakseiREMEZ A. T19
A035 Tue, 10:45 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
5
9
HYBLER RomanHYBLER R. T06
A036 - TRTOVAC HarisTRTOVAC H.
0
0
Walkover
A037 - LENTZ ChristofferLENTZ C.
0
0
Walkover
A038 Tue, 10:45 ALTUR OnucALTUR O.
9
7
PONGERS YannickPONGERS Y. T14
A039 Tue, 10:45 CELIK EmreCELIK E.
7
9
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T21
A040 - SOLA AnteSOLA A.
0
0
Walkover
A041 - SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
0
0
Walkover
A042 Tue, 10:45 KORKMAZ KadirKORKMAZ K.
3
9
MACIOL DanielMACIOL D. T03
A043 Tue, 10:45 ZALMAN DavidZALMAN D.
9
8
URBAN PetrURBAN P. T20
A044 - NALIVKO DmitrijsNALIVKO D.
0
0
Walkover
A045 - PALUYAN MikitaPALUYAN M.
0
0
Walkover
A046 Tue, 10:45 DAGAS Melih AliDAGAS M.
7
9
LISNIC MarkoLISNIC M. T15
A047 Tue, 10:45 GRADISNIK KlemenGRADISNIK K.
3
9
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T08
A048 - GRABE DenisGRABE D.
0
0
Walkover
A049 - ZHANG TianfangZHANG T.
0
0
Walkover
A050 Tue, 10:45 SILVA MiquelSILVA M.
9
5
KIRACTI MatthiasKIRACTI M. T09
A051 Tue, 10:45 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
9
4
DEMOSTHENOUS ProdromosDEMOSTHENOUS P. T11
A052 - PATSURA VitaliyPATSURA V.
0
0
Walkover
A053 - GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A.
0
0
Walkover
A054 Tue, 10:45 TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S.
3
9
ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I. T04
A055 Tue, 10:45 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
8
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T02
A056 - KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A.
0
0
Walkover
A057 - JUNGO DimitriJUNGO D.
0
0
Walkover
A058 Tue, 10:45 MAIMRE GertMAIMRE G.
9
5
VAITUKAITIS SauliusVAITUKAITIS S. T01
A059 Tue, 10:45 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
5
9
REGLI RonaldREGLI R. T18
A060 - HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L.
0
0
Walkover
A061 - MADSEN AndreasMADSEN A.
0
0
Walkover
A062 Tue, 10:45 BUGARSKI MilanBUGARSKI M.
6
9
FERREIRA AmericoFERREIRA A. T17
A063 Tue, 10:45 CIDAM DogukanCIDAM D.
3
9
CANDELA FrancescoCANDELA F. T05
A064 - FILLER JoshuaFILLER J.
0
0
Walkover

Losers Round 1

A097 - Walkover
0
0
CANONIGA AlvaroCANONIGA A.
A098 Tue, 18:30 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
9
3
THYDE JeppeTHYDE J. T02
A099 - Walkover
0
0
KOYLU Sami MahmutKOYLU S.
A100 - ILIC NenadILIC N.
0
0
Walkover
A101 - Walkover
0
0
KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
A102 - SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
0
0
Walkover
A103 - Walkover
0
0
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
A104 - FEIJEN NielsFEIJEN N.
0
0
Walkover
A105 - Walkover
0
0
SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
A106 - BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B.
0
0
Walkover
A107 - Walkover
0
0
WEISS AdrianWEISS A.
A108 - PETRONI FabioPETRONI F.
0
0
Walkover
A109 - Walkover
0
0
KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
A110 - VRANESEVIC LjubisaVRANESEVIC L.
0
0
Walkover
A111 - Walkover
0
0
SOUSA BrunoSOUSA B.
A112 - GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
0
0
Walkover
A113 - Walkover
0
0
USKI JaniUSKI J.
A114 - GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
0
0
Walkover
A115 - Walkover
0
0
PONGERS YannickPONGERS Y.
A116 - CELIK EmreCELIK E.
0
0
Walkover
A117 - Walkover
0
0
KORKMAZ KadirKORKMAZ K.
A118 - URBAN PetrURBAN P.
0
0
Walkover
A119 - Walkover
0
0
DAGAS Melih AliDAGAS M.
A120 - GRADISNIK KlemenGRADISNIK K.
0
0
Walkover
A121 - Walkover
0
0
KIRACTI MatthiasKIRACTI M.
A122 - DEMOSTHENOUS ProdromosDEMOSTHENOUS P.
0
0
Walkover
A123 - Walkover
0
0
TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S.
A124 - HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
0
0
Walkover
A125 - Walkover
0
0
VAITUKAITIS SauliusVAITUKAITIS S.
A126 - IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
0
0
Walkover
A127 - Walkover
0
0
BUGARSKI MilanBUGARSKI M.
A128 - CIDAM DogukanCIDAM D.
0
0
Walkover

Winners Qualification

A065 Tue, 15:00 GORST FedorGORST F.
9
2
SOUSA Joao SOUSA J. T10
A066 Tue, 15:00 LECHNER MaximilianLECHNER M.
5
9
BARTOL RobertoBARTOL R. T11
A067 Tue, 15:00 DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z.
6
9
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T21
A068 Tue, 15:00 KANATLAR SakiKANATLAR S.
9
1
LAAR RainerLAAR R. T20
A069 Tue, 15:00 WETZEL SamWETZEL S.
7
9
POLACH JaroslavPOLACH J. T18
A070 Tue, 15:00 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
9
8
FILIPPOU VyronasFILIPPOU V. T05
A071 Tue, 15:00 LUTSKER SergeyLUTSKER S.
9
8
SOUQUET RalfSOUQUET R. T01
A072 Tue, 15:00 ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F.
6
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S. T12
A073 Tue, 15:00 HE MarioHE Mario .
9
6
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T22
A074 Tue, 15:00 STEPANOV KonstantinSTEPANOV K.
9
3
MELIGALIOTIS ChristosMELIGALIOTIS C. T19
A075 Tue, 15:00 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
8
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T16
A076 Tue, 15:00 KOVAC LukasKOVAC L.
7
9
HUBER StefanHUBER S. T13
A077 Tue, 15:00 YILDRIM OnurYILDRIM O.
8
9
LABUTIS PijusLABUTIS P. T17
A078 Tue, 15:00 HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M.
2
9
KRAUSE MickeyKRAUSE M. T14
A079 Tue, 16:45 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
9
1
BARTOL MichelBARTOL M. T13
A080 Tue, 16:45 VAN LIEROP JanVAN L.
9
4
LAAKSONEN KimLAAKSONEN K. T06
A081 Tue, 16:45 KAPLAN TomaszKAPLAN T.
9
4
REMEZ AliakseiREMEZ A. T02
A082 Tue, 16:45 HYBLER RomanHYBLER R.
9
5
TRTOVAC HarisTRTOVAC H. T10
A083 Tue, 16:45 LENTZ ChristofferLENTZ C.
9
2
ALTUR OnucALTUR O. T08
A084 Tue, 16:45 SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
9
7
SOLA AnteSOLA A. T21
A085 Tue, 16:45 SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
6
9
MACIOL DanielMACIOL D. T09
A086 Tue, 16:45 ZALMAN DavidZALMAN D.
9
2
NALIVKO DmitrijsNALIVKO D. T19
A087 Tue, 16:45 PALUYAN MikitaPALUYAN M.
5
9
LISNIC MarkoLISNIC M. T11
A088 Tue, 16:45 GEORGIOU LefterisGEORGIOU L.
4
9
GRABE DenisGRABE D. T16
A089 Tue, 16:45 ZHANG TianfangZHANG T.
6
9
SILVA MiquelSILVA M. T07
A090 Tue, 16:45 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
9
4
PATSURA VitaliyPATSURA V. T01
A091 Tue, 16:45 GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A.
6
9
ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I. T20
A092 Tue, 16:45 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
8
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A. T22
A093 Tue, 16:45 JUNGO DimitriJUNGO D.
9
7
MAIMRE GertMAIMRE G. T15
A094 Tue, 16:45 REGLI RonaldREGLI R.
9
2
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T03
A095 Tue, 16:45 MADSEN AndreasMADSEN A.
9
7
FERREIRA AmericoFERREIRA A. T14
A096 Tue, 16:45 CANDELA FrancescoCANDELA F.
9
8
FILLER JoshuaFILLER J. T17

Losers Qualification

A129 Wed, 09:00 CANONIGA AlvaroCANONIGA A.
6
9
FILLER JoshuaFILLER J. T02
A130 Wed, 09:00 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M.
9
6
FERREIRA AmericoFERREIRA A. T20
A131 Wed, 09:00 KOYLU Sami MahmutKOYLU S.
5
9
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T10
A132 Wed, 09:00 ILIC NenadILIC N.
7
9
MAIMRE GertMAIMRE G. T15
A133 Wed, 09:00 KONUKLU Emir AhmetKONUKLU E.
2
9
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A. T12
A134 Wed, 09:00 SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
6
9
GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A. T18
A135 Wed, 09:00 BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
9
6
PATSURA VitaliyPATSURA V. T17
A136 Wed, 09:00 FEIJEN NielsFEIJEN N.
9
8
ZHANG TianfangZHANG T. T01
A137 Wed, 09:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
8
9
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T16
A138 Wed, 09:00 BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B.
8
9
PALUYAN MikitaPALUYAN M. T04
A139 Wed, 10:45 WEISS AdrianWEISS A.
9
7
NALIVKO DmitrijsNALIVKO D. T20
A140 Wed, 10:45 PETRONI FabioPETRONI F.
9
8
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A. T08
A141 Wed, 10:45 KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
8
9
SOLA AnteSOLA A. T22
A142 Wed, 10:45 VRANESEVIC LjubisaVRANESEVIC L.
8
9
ALTUR OnucALTUR O. T16
A143 Wed, 10:45 SOUSA BrunoSOUSA B.
9
6
TRTOVAC HarisTRTOVAC H. T02
A144 Wed, 10:45 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
7
9
REMEZ AliakseiREMEZ A. T10
A145 Wed, 10:45 USKI JaniUSKI J.
9
8
LAAKSONEN KimLAAKSONEN K. T03
A146 Wed, 10:45 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R.
9
6
BARTOL MichelBARTOL M. T14
A147 Wed, 10:45 PONGERS YannickPONGERS Y.
9
6
HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. T09
A148 Wed, 10:45 CELIK EmreCELIK E.
5
9
YILDRIM OnurYILDRIM O. T01
A149 Wed, 10:45 KORKMAZ KadirKORKMAZ K.
6
9
KOVAC LukasKOVAC L. T21
A150 Wed, 10:45 URBAN PetrURBAN P.
9
8
GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. T17
A151 Wed, 10:45 DAGAS Melih AliDAGAS M.
9
8
MELIGALIOTIS ChristosMELIGALIOTIS C. T13
A152 Wed, 10:45 GRADISNIK KlemenGRADISNIK K.
9
7
DE RUYTER TimDE RUYTER T. T07
A153 Wed, 10:45 KIRACTI MatthiasKIRACTI M.
7
9
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T06
A154 Wed, 10:45 DEMOSTHENOUS ProdromosDEMOSTHENOUS P.
0
9
SOUQUET RalfSOUQUET R. T12
A155 Wed, 10:45 TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S.
9
5
FILIPPOU VyronasFILIPPOU V. T15
A156 Wed, 10:45 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
9
4
WETZEL SamWETZEL S. T11
A157 Wed, 10:45 VAITUKAITIS SauliusVAITUKAITIS S.
4
9
LAAR RainerLAAR R. T19
A158 Wed, 10:45 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
9
7
DOMJÁN ZsoltDOMJÁN Z. T05
A159 Wed, 10:45 BUGARSKI MilanBUGARSKI M.
5
9
LECHNER MaximilianLECHNER M. T04
A160 Wed, 10:45 CIDAM DogukanCIDAM D.
2
9
SOUSA Joao SOUSA J. T18

SE - Last 64

SE01 Wed, 14:15 GORST FedorGORST F.
9
2
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T17
SE02 Wed, 14:15 BARTOL RobertoBARTOL R.
9
4
GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R. T17
SE03 Wed, 14:15 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
9
4
REMEZ AliakseiREMEZ A. T18
SE04 Wed, 14:15 KANATLAR SakiKANATLAR S.
8
9
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T15
SE05 Wed, 14:15 POLACH JaroslavPOLACH J.
4
9
LECHNER MaximilianLECHNER M. T05
SE06 Wed, 14:15 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
9
5
ÖZDEMIR FerdiÖZDEMIR F. T12
SE07 Wed, 14:15 LUTSKER SergeyLUTSKER S.
8
9
ALTUR OnucALTUR O. T06
SE08 Wed, 14:15 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
9
0
SOUSA Joao SOUSA J. T02
SE09 Wed, 14:15 HE MarioHE Mario .
7
9
PALUYAN MikitaPALUYAN M. T03
SE10 Wed, 14:15 STEPANOV KonstantinSTEPANOV K.
5
9
PONGERS YannickPONGERS Y. T19
SE11 Wed, 14:15 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
3
DAGAS Melih AliDAGAS M. T01
SE12 Wed, 14:15 HUBER StefanHUBER S.
2
9
GRADISNIK KlemenGRADISNIK K. T08
SE13 Wed, 14:15 LABUTIS PijusLABUTIS P.
9
5
IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. T11
SE14 Wed, 14:15 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
9
3
GARCIA-SOBRADO AlvaroGARCIA-SOBRADO A. T22
SE15 Wed, 14:15 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
9
3
YILDRIM OnurYILDRIM O. T20
SE16 Wed, 14:15 VAN LIEROP JanVAN L.
9
5
TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S. T07
SE17 Wed, 14:15 KAPLAN TomaszKAPLAN T.
9
3
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T16
SE18 Wed, 14:15 HYBLER RomanHYBLER R.
6
9
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A. T14
SE19 Wed, 14:15 LENTZ ChristofferLENTZ C.
3
9
FILLER JoshuaFILLER J. T13
SE20 Wed, 14:15 SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
9
5
KOVAC LukasKOVAC L. T10
SE21 Wed, 14:15 MACIOL DanielMACIOL D.
9
2
MAIMRE GertMAIMRE G. T09
SE22 Wed, 14:15 ZALMAN DavidZALMAN D.
3
9
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T21
SE23 Wed, 16:00 LISNIC MarkoLISNIC M.
6
9
FEIJEN NielsFEIJEN N. T08
SE24 Wed, 16:00 GRABE DenisGRABE D.
9
8
USKI JaniUSKI J. T20
SE25 Wed, 16:00 SILVA MiquelSILVA M.
9
7
SOLA AnteSOLA A. T16
SE26 Wed, 16:00 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
9
5
SOUSA BrunoSOUSA B. T09
SE27 Wed, 16:00 ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I.
9
8
WEISS AdrianWEISS A. T18
SE28 Wed, 16:00 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
7
URBAN PetrURBAN P. T19
SE29 Wed, 16:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
9
4
PETRONI FabioPETRONI F. T07
SE30 Wed, 16:00 REGLI RonaldREGLI R.
9
7
SOUQUET RalfSOUQUET R. T02
SE31 Wed, 16:00 MADSEN AndreasMADSEN A.
9
6
LAAR RainerLAAR R. T10
SE32 Wed, 16:00 CANDELA FrancescoCANDELA F.
7
9
FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. T04

SE - Last 32

SE33 Wed, 18:00 GORST FedorGORST F.
9
5
BARTOL RobertoBARTOL R. T03
SE34 Wed, 18:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
9
5
GEORGIOU LefterisGEORGIOU L. T09
SE35 Wed, 18:00 LECHNER MaximilianLECHNER M.
7
9
SKONECZNY MariuszSKONECZNY M. T07
SE36 Wed, 18:00 ALTUR OnucALTUR O.
1
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S. T20
SE37 Wed, 18:00 PALUYAN MikitaPALUYAN M.
5
9
PONGERS YannickPONGERS Y. T10
SE38 Wed, 18:00 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
6
GRADISNIK KlemenGRADISNIK K. T15
SE39 Wed, 18:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
9
4
KRAUSE MickeyKRAUSE M. T04
SE40 Wed, 18:00 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
9
1
VAN LIEROP JanVAN L. T17
SE41 Wed, 18:00 KAPLAN TomaszKAPLAN T.
9
6
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A. T11
SE42 Wed, 18:00 FILLER JoshuaFILLER J.
9
6
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T02
SE43 Wed, 18:00 MACIOL DanielMACIOL D.
9
5
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T01
SE44 Wed, 18:00 FEIJEN NielsFEIJEN N.
9
8
GRABE DenisGRABE D. T16
SE45 Wed, 18:00 SILVA MiquelSILVA M.
9
7
MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A. T08
SE46 Wed, 18:00 ECHEVERRIA Iker AndoniECHEVERRIA I.
7
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T18
SE47 Wed, 18:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
9
4
REGLI RonaldREGLI R. T21
SE48 Wed, 18:00 MADSEN AndreasMADSEN A.
7
9
FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. T19

SE - Last 16

SE49 Wed, 20:00 GORST FedorGORST F.
4
9
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F. T05
SE50 Wed, 20:00 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
3
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S. T22
SE51 Wed, 20:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
6
9
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C. T06
SE52 Wed, 20:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
9
6
SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W. T17
SE53 Wed, 20:00 KAPLAN TomaszKAPLAN T.
7
9
FILLER JoshuaFILLER J. T01
SE54 Wed, 20:00 MACIOL DanielMACIOL D.
6
9
FEIJEN NielsFEIJEN N. T03
SE55 Wed, 20:00 SILVA MiquelSILVA M.
4
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T12
SE56 Wed, 20:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
7
9
FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. T20

SE - Quarter Finals

SE57 Thu, 10:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
4
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S. T08
SE58 Thu, 10:00 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
6
9
LABUTIS PijusLABUTIS P. T12
SE59 Thu, 10:00 FILLER JoshuaFILLER J.
9
8
FEIJEN NielsFEIJEN N. T01
SE60 Thu, 10:00 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
7
FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. T05

SE - Semi Finals

SE61 Thu, 12:00 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
9
7
LABUTIS PijusLABUTIS P. T03
SE62 Thu, 12:00 FILLER JoshuaFILLER J.
9
6
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T02

SE - Final

SE63 Thu, 14:00 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
8
9
FILLER JoshuaFILLER J. T01