Menu

Euro-Tour Austria - Sankt Johann im Pongau

Order of Play

R1-A001 - ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
0
0
Walkover
R1-A003 - GASPAR YiniGASPAR Y.
0
0
Walkover
R1-A004 - MICHL KarinMICHL K.
0
0
Walkover
R1-A005 - ROCHA SaraROCHA S.
0
0
Walkover
R1-A006 - WINKLER MarionWINKLER M.
0
0
Walkover
R1-A008 - ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
0
0
Walkover
R1-A009 - GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
0
0
Walkover
R1-A011 - KUSTOS BeatrixKUSTOS B.
0
0
Walkover
R1-A012 - GRIM KristinaGRIM K.
0
0
Walkover
R1-A013 - ZABEK MonikaZABEK M.
0
0
Walkover
R1-A014 - BAK EwaBAK E.
0
0
Walkover
R1-A016 - HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
0
0
Walkover
R1-A017 - KAPLAN InaKAPLAN I.
0
0
Walkover
R1-A019 - MASKOVA EvaMASKOVA E.
0
0
Walkover
R1-A020 - KAPELLER SarahKAPELLER S.
0
0
Walkover
R1-A021 - PIJPERS LynnPIJPERS L.
0
0
Walkover
R1-A022 - SOLOVJEV ValentinaSOLOVJEV V.
0
0
Walkover
R1-A024 - FRANCO VaniaFRANCO V.
0
0
Walkover
R1-A025 - FILLER PiaFILLER .
0
0
Walkover
R1-A027 - RIEGLER AnnaRIEGLER A.
0
0
Walkover
R1-A028 - ROHMER Nathalie ROHMER N.
0
0
Walkover
R1-A029 - MATAS AmaliaMATAS A.
0
0
Walkover
R1-A030 - GLATZ SigridGLATZ S.
0
0
Walkover
R1-A032 - VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
0
0
Walkover
LR1-A049 - Walkover
0
0
KNAPP SeychelyneKNAPP S.
LR1-A050 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A051 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A052 - BACHMAIER PaulaBACHMAIER P.
0
0
Walkover
LR1-A053 - Walkover
0
0
VOLERY ShirinVOLERY S.
LR1-A054 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A055 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A056 - HOLIEVA DariaHOLIEVA D.
0
0
Walkover
LR1-A057 - Walkover
0
0
TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V.
LR1-A058 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A059 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A060 - STEINLAGE ChristineSTEINLAGE C.
0
0
Walkover
LR1-A061 - Walkover
0
0
ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
LR1-A062 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A063 - Walkover
0
0
Walkover
LR1-A064 - BRUNNER MelanieBRUNNER M.
0
0
Walkover
LR2-A066 - Walkover
0
0
GLATZ SigridGLATZ S.
LR2-A067 - Walkover
0
0
RIEGLER AnnaRIEGLER A.
LR2-A070 - Walkover
0
0
SOLOVJEV ValentinaSOLOVJEV V.
LR2-A071 - Walkover
0
0
KAPELLER SarahKAPELLER S.
LR2-A074 - Walkover
0
0
BAK EwaBAK E.
LR2-A075 - Walkover
0
0
GRIM KristinaGRIM K.
LR2-A078 - Walkover
0
0
WINKLER MarionWINKLER M.
LR2-A079 - Walkover
0
0
GASPAR YiniGASPAR Y.

Jun 19, 2021, 9:00

R1-A002 Sat, 09:00 STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D.
7
0
KNAPP SeychelyneKNAPP S.
R1-A007 Sat, 09:00 BACHMAIER PaulaBACHMAIER P.
1
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
R1-A010 Sat, 09:00 SARAC BojanaSARAC B.
7
2
VOLERY ShirinVOLERY S.
R1-A015 Sat, 09:00 HOLIEVA DariaHOLIEVA D.
2
7
STATECZNY DianaSTATECZNY D.
R1-A018 Sat, 09:00 LACKA IzaLACKA I.
7
4
TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V.
R1-A023 Sat, 09:00 STADLER ChantalSTADLER C.
7
2
STEINLAGE ChristineSTEINLAGE C.
R1-A026 Sat, 09:00 ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
5
7
PRIMUS LenaPRIMUS L.
R1-A031 Sat, 09:00 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
7
1
BRUNNER MelanieBRUNNER M.
WR1-A034 Sat, 09:00 GASPAR YiniGASPAR Y.
4
7
MICHL KarinMICHL K.
WR1-A035 Sat, 09:00 ROCHA SaraROCHA S.
7
3
WINKLER MarionWINKLER M.
WR1-A038 Sat, 09:00 KUSTOS BeatrixKUSTOS B.
7
6
GRIM KristinaGRIM K.
WR1-A039 Sat, 09:00 ZABEK MonikaZABEK M.
7
6
BAK EwaBAK E.

Jun 19, 2021, 11:00

WR1-A033 Sat, 11:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
7
4
STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D.
WR1-A036 Sat, 11:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
4
7
ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
WR1-A037 Sat, 11:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
5
SARAC BojanaSARAC B.
WR1-A040 Sat, 11:00 STATECZNY DianaSTATECZNY D.
7
4
HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
WR1-A041 Sat, 11:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
7
1
LACKA IzaLACKA I.
WR1-A042 Sat, 11:00 MASKOVA EvaMASKOVA E.
7
6
KAPELLER SarahKAPELLER S.
WR1-A043 Sat, 11:00 PIJPERS LynnPIJPERS L.
7
6
SOLOVJEV ValentinaSOLOVJEV V.
WR1-A044 Sat, 11:00 STADLER ChantalSTADLER C.
7
3
FRANCO VaniaFRANCO V.
WR1-A045 Sat, 11:00 FILLER PiaFILLER .
5
7
PRIMUS LenaPRIMUS L.
WR1-A046 Sat, 11:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
6
7
ROHMER Nathalie ROHMER N.
WR1-A047 Sat, 11:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
5
GLATZ SigridGLATZ S.
WR1-A048 Sat, 11:00 RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
7
5
VOGELMANN TinaVOGELMANN T.

Jun 19, 2021, 13:00

LR2-A065 Sat, 13:00 KNAPP SeychelyneKNAPP S.
1
7
VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
LR2-A068 Sat, 13:00 BACHMAIER PaulaBACHMAIER P.
2
7
FILLER PiaFILLER .
LR2-A069 Sat, 13:00 VOLERY ShirinVOLERY S.
3
7
FRANCO VaniaFRANCO V.
LR2-A072 Sat, 13:00 HOLIEVA DariaHOLIEVA D.
7
3
LACKA IzaLACKA I.
LR2-A073 Sat, 13:00 TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V.
4
7
HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
LR2-A076 Sat, 13:00 STEINLAGE ChristineSTEINLAGE C.
3
7
SARAC BojanaSARAC B.
LR2-A077 Sat, 13:00 ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
3
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
LR2-A080 Sat, 13:00 BRUNNER MelanieBRUNNER M.
5
7
STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D.

Jun 19, 2021, 17:00

WQ-A081 Sat, 17:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
7
4
MICHL KarinMICHL K.
WQ-A082 Sat, 17:00 ROCHA SaraROCHA S.
6
7
ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
WQ-A083 Sat, 17:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
1
KUSTOS BeatrixKUSTOS B.
WQ-A084 Sat, 17:00 ZABEK MonikaZABEK M.
7
4
STATECZNY DianaSTATECZNY D.
WQ-A085 Sat, 17:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
7
1
MASKOVA EvaMASKOVA E.
WQ-A086 Sat, 17:00 PIJPERS LynnPIJPERS L.
5
7
STADLER ChantalSTADLER C.
WQ-A087 Sat, 17:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
7
4
ROHMER Nathalie ROHMER N.
WQ-A088 Sat, 17:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
6
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T.
LR3-A089 Sat, 17:00 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
7
3
GLATZ SigridGLATZ S.
LR3-A090 Sat, 17:00 RIEGLER AnnaRIEGLER A.
5
7
FILLER PiaFILLER .
LR3-A091 Sat, 17:00 FRANCO VaniaFRANCO V.
7
0
SOLOVJEV ValentinaSOLOVJEV V.
LR3-A092 Sat, 17:00 KAPELLER SarahKAPELLER S.
7
4
HOLIEVA DariaHOLIEVA D.
LR3-A093 Sat, 17:00 HUBRTOVA VeronikaHUBRTOVA V.
3
7
BAK EwaBAK E.
LR3-A094 Sat, 17:00 GRIM KristinaGRIM K.
7
4
SARAC BojanaSARAC B.
LR3-A095 Sat, 17:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
1
WINKLER MarionWINKLER M.
LR3-A096 Sat, 17:00 GASPAR YiniGASPAR Y.
3
7
STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D.

Jun 19, 2021, 19:00

LQ-A097 Sat, 19:00 VOGELMANN TinaVOGELMANN T.
6
7
KUSTOS BeatrixKUSTOS B.
LQ-A098 Sat, 19:00 FILLER PiaFILLER .
7
6
STATECZNY DianaSTATECZNY D.
LQ-A099 Sat, 19:00 FRANCO VaniaFRANCO V.
5
7
MICHL KarinMICHL K.
LQ-A100 Sat, 19:00 KAPELLER SarahKAPELLER S.
4
7
ROCHA SaraROCHA S.

Jun 19, 2021, 21:00

LQ-A101 Sat, 21:00 BAK EwaBAK E.
7
4
ROHMER Nathalie ROHMER N. T17
LQ-A102 Sat, 21:00 GRIM KristinaGRIM K.
7
2
RADEMAKERS TamaraRADEMAKERS T. T20
LQ-A103 Sat, 21:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
7
2
MASKOVA EvaMASKOVA E. T18
LQ-A104 Sat, 21:00 STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D.
7
3
PIJPERS LynnPIJPERS L. T19

Jun 20, 2021, 9:00

L16-SE01 Sun, 09:00 ZALEWSKA OliwiaZALEWSKA O.
2
7
KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E. T12
L16-SE02 Sun, 09:00 ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
7
0
STEINMETZ DeniseSTEINMETZ D. T11
L16-SE03 Sun, 09:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
5
GRIM KristinaGRIM K. T16
L16-SE04 Sun, 09:00 ZABEK MonikaZABEK M.
7
3
ROCHA SaraROCHA S. T19
L16-SE05 Sun, 09:00 KAPLAN InaKAPLAN I.
4
7
FILLER PiaFILLER . T10
L16-SE06 Sun, 09:00 STADLER ChantalSTADLER C.
7
5
BAK EwaBAK E. T13
L16-SE07 Sun, 09:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
7
6
MICHL KarinMICHL K. T18
L16-SE08 Sun, 09:00 MATAS AmaliaMATAS A.
7
4
KUSTOS BeatrixKUSTOS B. T15

Jun 20, 2021, 11:00

QF-SE09 Sun, 11:00 KIBAROGLU EyllulKIBAROGLU E.
5
7
ZLATEVA KristinaZLATEVA K. T14
QF-SE10 Sun, 11:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
5
ZABEK MonikaZABEK M. T20
QF-SE11 Sun, 11:00 FILLER PiaFILLER .
7
4
STADLER ChantalSTADLER C. T18
QF-SE12 Sun, 11:00 PRIMUS LenaPRIMUS L.
6
7
MATAS AmaliaMATAS A. T16

Jun 20, 2021, 13:30

SF-SE13 Sun, 13:30 ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
6
7
GRADISNIK AnaGRADISNIK A. T02
SF-SE14 Sun, 13:30 FILLER PiaFILLER .
7
5
MATAS AmaliaMATAS A. T03

Jun 20, 2021, 15:00

F-SE15 Sun, 15:00 GRADISNIK AnaGRADISNIK A.
7
5
FILLER PiaFILLER . T01