Menu

Euro Tour Tallinn

Draw & Results

Round 1

A001 - 9 SANCHEZ RUIZ Francisco SANCHEZ R. 0 0 Walkover
A002 Sat, 09:00 9 KSIPOLITEAS Panagiotis KSIPOLITEAS P. 9 3 JOKINEN Sami JOKINEN S. T09
A003 Sat, 09:00 9 LANNOYE Kevin LANNOYE K. 9 6 ANDRIKOPOULOS Petros ANDRIKOPOULOS P. T03
A004 Sat, 09:00 9 GARCIA FERNANDEZ Salvador GARCIA F. 9 1 PÄRNPUU Rene PÄRNPUU R. T04
A005 - 9 GLONT Flavian Ionut GLONT F. 0 0 Walkover
A006 Sat, 09:00 9 GONZÁLEZ PALACIOS Daniel GONZÁLEZ P. 9 8 CASTILLO Jose CASTILLO J. T11
A007 Sat, 09:00 9 DÖRNER Yuma DÖRNER Y. 9 2 OSTROVSKYI Ruslan OSTROVSKYI R. T12
A008 - 9 MENN Luca MENN L. 0 0 Walkover
A009 - 9 HYBLER Roman HYBLER R. 0 0 Walkover
A010 Sat, 09:00 9 TAMKEVIČIUS Paulius TAMKEVIČIUS P. 9 5 ERMANSONS Peteris ERMANSONS P. T13
A011 Sat, 09:00 9 STEFANOPOULOS Vagelis STEFANOPOULOS V. 9 2 DE SANTIS Davide DE SANTIS D. T19
A012 - 9 EVE Alexandre EVE A. 0 0 Walkover
A013 - 9 JÄNESMÄE Marek JÄNESMÄE M. 0 0 Walkover
A014 Sat, 09:00 9 DARBI Kristafors DARBI K. 9 6 LIGI Henrik-Johann LIGI H. T05
A015 Sat, 09:00 9 VIKSNA Kārlis VIKSNA K. 1 9 SCHMANDT Dennis SCHMANDT D. T16
A016 - 9 DELGADO Jose Alberto DELGADO J. 0 0 Walkover
B001 - 9 FORTUNSKI Mieszko FORTUNSKI M. 0 0 Walkover
B002 Sat, 09:00 9 THORN Michael THORN M. 5 9 GNADEBERG Karl GNADEBERG K. T20
B003 Sat, 09:00 9 CORREIA Henrique CORREIA H. 9 4 JEDRZEJCZAK Dawid JEDRZEJCZAK D. T06
B004 Sat, 09:00 9 MAKKONEN Petri MAKKONEN P. 9 2 IONESCU Andrei IONESCU A. T24
B005 - 9 PIILBAUM Janno PIILBAUM J. 0 0 Walkover
B006 Sat, 09:00 9 VÄYRYNEN Matti VÄYRYNEN M. 9 2 MASING Ants-Kristjan MASING A. T22
B007 Sat, 09:00 9 MRNKA Ralf MRNKA R. 6 9 SEVASTYANOV Arseny SEVASTYANOV A. T02
B008 - 9 URBAN Petr URBAN P. 0 0 Walkover
B009 - 9 KORNMESSER Jonas KORNMESSER J. 0 0 Walkover
B010 Sat, 09:00 9 SAIOV Stanislav SAIOV S. 9 5 ESPRIT Gareth ESPRIT G. T23
B011 Sat, 09:00 9 BUGARSKI Milan BUGARSKI M. 1 9 MATIKAINEN Casper MATIKAINEN C. T01
B012 - 9 LAIKRE Walter LAIKRE W. 0 0 Walkover
B013 - 9 VAITUKAITIS Saulius VAITUKAITIS S. 0 0 Walkover
B014 Sat, 09:00 9 KÜBLER Daniel KÜBLER D. 0 9 IVANOVSKI Boris IVANOVSKI B. T14
B015 Sat, 09:00 9 TELEGIN Aleksej TELEGIN . 3 9 WEISS Adrian WEISS A. T17
B016 - 9 SZEWCZYK Wojciech SZEWCZYK W. 0 0 Walkover
C001 - 9 FEIJEN Niels FEIJEN N. 0 0 Walkover
C002 Sat, 09:00 9 TAMM Sander TAMM S. 1 9 AZAR Senharip AZAR S. T21
C003 Sat, 09:00 9 BUGARSKI Luka BUGARSKI L. 9 3 ZABIT Sertac ZABIT S. T08
C004 Sat, 09:00 9 JERMIKIMOV Aleksandr JERMIKIMOV A. 9 4 HALLIKAS Jani HALLIKAS J. T07
C005 - 9 KAKARIS Antonis KAKARIS A. 0 0 Walkover
C006 Sat, 09:00 9 ABU-HELAIEL Khader ABU-HELAIEL K. 2 9 HORSUNS Aleksandrs HORSUNS A. T18
C007 Sat, 09:00 9 VIRTARANTA Jere VIRTARANTA J. 9 8 HANSEN Jonas-Kvalsund HANSEN J. T10
C008 - 9 PIERGIOVANNI Davy PIERGIOVANNI D. 0 0 Walkover
C009 - 9 GANGFLØT Emil-Andre GANGFLØT E. 0 0 Walkover
C010 Sat, 09:00 9 AURESTO Toma AURESTO T. 9 3 TIMERMANIS Guntars TIMERMANIS G. T15
C011 Sat, 10:30 9 ANDERSSON Lukas ANDERSSON . 0 DIS EL BOUALITI Mohammed Adnane EL BOUALITI . T05
C012 - 9 SCHMIT ROMERO IGNACIO SCHMIT R. 0 0 Walkover
C013 - 9 ROMPPANEN Riku ROMPPANEN R. 0 0 Walkover
C014 Sat, 10:30 9 OEGAARD Mikael OEGAARD M. 9 4 DOHR Niklas DOHR N. T13
C015 Sat, 10:30 9 SILINS Oskars SILINS O. FF 3 KONT Sander KONT S. T21
C016 - 9 MACIOL Daniel MACIOL D. 0 0 Walkover
D001 - 9 KAZAKIS Alexander KAZAKIS A. 0 0 Walkover
D002 Sat, 10:30 9 MAIMRE Revo MAIMRE R. 4 9 LAAR Rainer LAAR R. T20
D003 Sat, 10:30 9 JUVA Markus JUVA M. 0 DIS XU WANG Liang XU WANG L. T10
D004 Sat, 10:30 9 MOROZ Mykola MOROZ M. 9 6 MUTTO Mahmut MUTTO M. T18
D005 - 9 LYANNIY Arthur LYANNIY A. 0 0 Walkover
D006 Sat, 10:30 9 MIGLANS Elvis MIGLANS E. 4 9 KOUKIADAKIS Konstantinos KOUKIADAKIS K. T21
D007 Sat, 10:30 9 MÄGI Mark MÄGI M. 9 8 SANTOS Samuel SANTOS S. T01
D008 - 9 SOUFI Mohammad SOUFI M. 0 0 Walkover
D009 - 9 CANDELA Francesco CANDELA F. 0 0 Walkover
D010 Sat, 10:30 9 OLSSON Henrik OLSSON H. 3 9 LAAKSONEN Kim LAAKSONEN K. T07
D011 Sat, 10:30 9 GRÖNSTEN Ragnar GRÖNSTEN R. 4 9 RUDENKO Nikita RUDENKO N. T09
D012 - 9 TARASENKO Arseny TARASENKO A. 0 0 Walkover
D013 - 9 KURS Marko KURS M. 0 0 Walkover
D014 Sat, 10:30 9 LANGSTRÖM Karo LANGSTRÖM K. 3 9 REHEPAPP Mihkel REHEPAPP M. T15
D015 Sat, 10:30 9 OLECH Michal OLECH M. 9 1 MØLMANN Øystein MØLMANN . T24
D016 - 9 BONGERS Tobias BONGERS T. 0 0 Walkover
E001 - 9 HE Mario HE Mario . 0 0 Walkover
E002 Sat, 10:30 9 MALIK Isa MALIK I. 1 9 STANKIEWICZ Adam STANKIEWICZ A. T10
E003 Sat, 10:30 9 AURESTO Leevi AURESTO L. 9 5 SAUKKONEN Jani SAUKKONEN J. T06
E004 Sat, 10:30 9 BELMONTE Ivan BELMONTE I. 9 6 LORENZTEN-STYR Daniel LORENZTEN-STYR . T16
E005 - 9 LABUTIS Pijus LABUTIS P. 0 0 Walkover
E006 Sat, 10:30 9 JUGIC - SALKIC Mervan JUGIC -. 2 9 USKI Jani USKI J. T02
E007 Sat, 10:30 9 JÜRGENSON Gert JÜRGENSON G. 0 DIS PELTONEN Tommi PELTONEN T. T08
E008 - 9 PAPAGEORGIOU Christos PAPAGEORGIOU C. 0 0 Walkover
E009 - 9 KAPLAN Tomasz KAPLAN T. 0 0 Walkover
E010 Sat, 10:30 9 STEFANOV Bojan STEFANOV B. 9 0 GNADEBERG Gert GNADEBERG G. T14
E011 Sat, 10:30 9 HEDIN Robert HEDIN R. 3 9 GRANAT Nico GRANAT N. T17
E012 - 9 SAADAWY Mohsein SAADAWY M. 0 0 Walkover
E013 - 9 PETROV Andres PETROV A. 0 0 Walkover
E014 Sat, 10:30 9 RIIKONEN Mika RIIKONEN M. 9 1 HEINONEN Jarno HEINONEN J. T04
E015 Sat, 10:30 9 TEITTINEN Juho TEITTINEN J. 6 9 SUORANIEMI Aatu SUORANIEMI A. T22
E016 - 9 BABICA Radoslaw BABICA R. 0 0 Walkover
F001 - 9 SZOLNOKI Oliver SZOLNOKI O. 0 0 Walkover
F002 Sat, 10:30 9 ANNEXSTAD Sigurd ANNEXSTAD S. 1 9 JOHANNING Nils JOHANNING N. T12
F003 Sat, 10:30 9 NASIROV Azhdar NASIROV A. 9 5 DEISENRIEDER Dominik DEISENRIEDER . T19
F004 Sat, 12:00 9 ROMPPANEN Eero ROMPPANEN E. 0 9 VOGEL Felix VOGEL F. T10
F005 - 9 ESLAH Navid ESLAH N. 0 0 Walkover
F006 Sat, 12:00 9 KURAL Szymon KURAL S. 3 9 BELMONTE BLANCA Carlos BELMONTE B. T02
F007 Sat, 12:00 9 SIEKKINEN Jani SIEKKINEN J. 9 3 TRIVYZAS Gerasimos TRIVYZAS G. T22
F008 - 9 ZALMAN David ZALMAN D. 0 0 Walkover
F009 - 9 LOUKATOS Dimitris LOUKATOS D. 0 0 Walkover
F010 Sat, 12:00 9 DI MARTINO Giovanni DI MARTINO G. 6 9 LAGUNAS Sergio LAGUNAS S. T07
F011 Sat, 12:00 9 STACHOWIAK Sambor STACHOWIAK S. 7 9 GRIES Holger GRIES H. T17
F012 - 9 SADYHOV Chingiz SADYHOV C. 0 0 Walkover
F013 - 9 HAUGEN Joakim HAUGEN J. 0 0 Walkover
F014 Sat, 12:00 9 ERM Erki ERM E. 9 8 RUDSHAVN Ole Kristian RUDSHAVN O. T01
F015 Sat, 12:00 9 GARMARK Kim Soo GARMARK K. 8 9 STENSROD Albert-Roman STENSROD A. T24
F016 - 9 REGLI Ronald REGLI R. 0 0 Walkover
G001 - 9 ALCAIDE David ALCAIDE D. 0 0 Walkover
G002 Sat, 12:00 9 FIEBIG Markus FIEBIG M. 2 9 GARDELOF Erik GARDELOF E. T06
G003 Sat, 12:00 9 LEPPIAHO Markus LEPPIAHO M. 9 3 DRAGANS Maksims DRAGANS M. T13
G004 Sat, 12:00 9 DINCER Ramazan DINCER R. 9 3 KUUSIK Kristjan KUUSIK K. T09
G005 - 9 SIPAVIČIUS Virginijus SIPAVIČIUS V. 0 0 Walkover
G006 Sat, 12:00 9 GAMA Manuel GAMA M. 9 7 MILIOLI Andrea MILIOLI . T11
G007 Sat, 12:00 9 VENTSEL Illimar VENTSEL I. 9 4 MONTALBANO Aurelio MONTALBANO A. T12
G008 - 9 SNIEGOCKI Mateusz SNIEGOCKI M. 0 0 Walkover
G009 - 9 BATKOWSKI Sebastian BATKOWSKI S. 0 0 Walkover
G010 Sat, 12:00 9 BOGUSZEWSKI Paweł BOGUSZEWSKI P. 9 3 PLEER Gunnar PLEER G. T15
G011 Sat, 12:00 9 OLKKONEN Otto OLKKONEN O. 3 9 GARZIA Francesco GARZIA F. T20
G012 - 9 ANTONAKIS George ANTONAKIS G. 0 0 Walkover
G013 - 9 BORGSTRÖM Ville BORGSTRÖM V. 0 0 Walkover
G014 Sat, 12:00 9 LUHAVEE Nils LUHAVEE N. 7 9 ZAPPI Simone ZAPPI S. T19
G015 Sat, 12:00 9 SALEH Taha SALEH T. DIS 0 GRILO Joao GRILO J. T21
G016 - 9 GRABE Denis GRABE D. 0 0 Walkover
H001 - 9 KACI Eklent KACI E. 0 0 Walkover
H002 Sat, 12:00 9 RASSI Friedrich RASSI F. 8 9 LEPP Oliver LEPP O. T04
H003 Sat, 12:00 9 MONTEJO Manuel MONTEJO M. 7 9 MAIMRE Gert MAIMRE G. T03
H004 Sat, 12:00 9 COELHO Ivan COELHO I. 7 9 HIETAMIES Sasu HIETAMIES S. T08
H005 - 9 KATTAI Kevin KATTAI K. 0 0 Walkover
H006 Sat, 12:00 9 DIMMLICH Robert DIMMLICH R. 4 9 ERNST Nicolas ERNST N. T14
H007 Sat, 12:00 9 CATARINO Marcelo CATARINO M. 4 9 BAKHTAOUI Ayoub BAKHTAOUI . T23
H008 - 9 TURKOWSKI Michał TURKOWSKI M. 0 0 Walkover
H009 - 9 ALNAR Mustafa ALNAR M. 0 0 Walkover
H010 Sat, 12:00 9 SANLISOY Osman SANLISOY O. 9 5 IORGULESCU Tiberius IORGULESCU T. T05
H011 Sat, 12:00 9 BACIRCIOGLU Daniel BACIRCIOGLU D. 9 2 SASKA Juss SASKA J. T18
H012 - 9 MSCISZ Adam MSCISZ A. 0 0 Walkover
H013 - 9 RANTALA Reijo RANTALA R. 0 0 Walkover
H014 Sat, 13:30 9 SILVA Miquel SILVA M. 6 9 RIMBOT Nicolas RIMBOT N. T09
H015 Sat, 13:30 9 VÄHI Taavi Sven VÄHI T. 4 9 KRAFT Kai KRAFT K. T21
H016 - 9 SCHJETNE Mats SCHJETNE M. 0 0 Walkover

Winners Round 1

A017 Sat, 13:30 9 SANCHEZ RUIZ Francisco SANCHEZ R. 9 6 KSIPOLITEAS Panagiotis KSIPOLITEAS P. T01
A018 Sat, 13:30 9 LANNOYE Kevin LANNOYE K. 5 9 GARCIA FERNANDEZ Salvador GARCIA F. T12
A019 Sat, 13:30 9 GLONT Flavian Ionut GLONT F. 9 6 GONZÁLEZ PALACIOS Daniel GONZÁLEZ P. T05
A020 Sat, 13:30 9 DÖRNER Yuma DÖRNER Y. 4 9 MENN Luca MENN L. T14
A021 Sat, 13:30 9 HYBLER Roman HYBLER R. 9 3 TAMKEVIČIUS Paulius TAMKEVIČIUS P. T15
A022 Sat, 13:30 9 STEFANOPOULOS Vagelis STEFANOPOULOS V. 7 9 EVE Alexandre EVE A. T20
A023 Sat, 13:30 9 JÄNESMÄE Marek JÄNESMÄE M. 3 9 DARBI Kristafors DARBI K. T06
A024 Sat, 13:30 9 SCHMANDT Dennis SCHMANDT D. 5 9 DELGADO Jose Alberto DELGADO J. T07
B017 Sat, 13:30 9 FORTUNSKI Mieszko FORTUNSKI M. 5 9 GNADEBERG Karl GNADEBERG K. T19
B018 Sat, 13:30 9 CORREIA Henrique CORREIA H. 1 9 MAKKONEN Petri MAKKONEN P. T22
B019 Sat, 13:30 9 PIILBAUM Janno PIILBAUM J. 5 9 VÄYRYNEN Matti VÄYRYNEN M. T18
B020 Sat, 13:30 9 SEVASTYANOV Arseny SEVASTYANOV A. 9 5 URBAN Petr URBAN P. T08
B021 Sat, 13:30 9 KORNMESSER Jonas KORNMESSER J. 6 9 SAIOV Stanislav SAIOV S. T10
B022 Sat, 13:30 9 MATIKAINEN Casper MATIKAINEN C. 7 9 LAIKRE Walter LAIKRE W. T04
B023 Sat, 13:30 9 VAITUKAITIS Saulius VAITUKAITIS S. 2 9 IVANOVSKI Boris IVANOVSKI B. T23
B024 Sat, 13:30 9 WEISS Adrian WEISS A. 3 9 SZEWCZYK Wojciech SZEWCZYK W. T16
C017 Sat, 13:30 9 FEIJEN Niels FEIJEN N. 9 4 AZAR Senharip AZAR S. T02
C018 Sat, 13:30 9 BUGARSKI Luka BUGARSKI L. 9 3 JERMIKIMOV Aleksandr JERMIKIMOV A. T24
C019 Sat, 13:30 9 KAKARIS Antonis KAKARIS A. 9 3 HORSUNS Aleksandrs HORSUNS A. T17
C020 Sat, 13:30 9 VIRTARANTA Jere VIRTARANTA J. 9 4 PIERGIOVANNI Davy PIERGIOVANNI D. T13
C021 Sat, 15:00 9 GANGFLØT Emil-Andre GANGFLØT E. 9 4 AURESTO Toma AURESTO T. T13
C022 Sat, 15:00 9 ANDERSSON Lukas ANDERSSON . 7 9 SCHMIT ROMERO IGNACIO SCHMIT R. T22
C023 Sat, 15:00 9 ROMPPANEN Riku ROMPPANEN R. 9 7 OEGAARD Mikael OEGAARD M. T07
C024 Sat, 15:00 9 KONT Sander KONT S. 6 9 MACIOL Daniel MACIOL D. T10
D017 Sat, 15:00 9 KAZAKIS Alexander KAZAKIS A. 9 2 LAAR Rainer LAAR R. T24
D018 Sat, 15:00 9 JUVA Markus JUVA M. 5 9 MOROZ Mykola MOROZ M. T23
D019 Sat, 15:00 9 LYANNIY Arthur LYANNIY A. 5 9 KOUKIADAKIS Konstantinos KOUKIADAKIS K. T08
D020 Sat, 15:00 9 MÄGI Mark MÄGI M. 3 9 SOUFI Mohammad SOUFI M. T02
D021 Sat, 15:00 9 CANDELA Francesco CANDELA F. 8 9 LAAKSONEN Kim LAAKSONEN K. T18
D022 Sat, 15:00 9 RUDENKO Nikita RUDENKO N. 9 3 TARASENKO Arseny TARASENKO A. T09
D023 Sat, 15:00 9 KURS Marko KURS M. 3 9 REHEPAPP Mihkel REHEPAPP M. T19
D024 Sat, 15:00 9 OLECH Michal OLECH M. 7 9 BONGERS Tobias BONGERS T. T04
E017 Sat, 15:00 9 HE Mario HE Mario . 6 9 STANKIEWICZ Adam STANKIEWICZ A. T01
E018 Sat, 15:00 9 AURESTO Leevi AURESTO L. 8 9 BELMONTE Ivan BELMONTE I. T05
E019 Sat, 15:00 9 LABUTIS Pijus LABUTIS P. 9 7 USKI Jani USKI J. T15
E020 Sat, 15:00 9 JÜRGENSON Gert JÜRGENSON G. 2 9 PAPAGEORGIOU Christos PAPAGEORGIOU C. T17
E021 Sat, 15:00 9 KAPLAN Tomasz KAPLAN T. 9 3 STEFANOV Bojan STEFANOV B. T20
E022 Sat, 15:00 9 GRANAT Nico GRANAT N. 6 9 SAADAWY Mohsein SAADAWY M. T03
E023 Sat, 15:00 9 PETROV Andres PETROV A. 5 9 RIIKONEN Mika RIIKONEN M. T16
E024 Sat, 15:00 9 SUORANIEMI Aatu SUORANIEMI A. 9 7 BABICA Radoslaw BABICA R. T14
F017 Sat, 15:00 9 SZOLNOKI Oliver SZOLNOKI O. 9 5 JOHANNING Nils JOHANNING N. T06
F018 Sat, 15:00 9 NASIROV Azhdar NASIROV A. 3 9 VOGEL Felix VOGEL F. T12
F019 Sat, 15:00 9 ESLAH Navid ESLAH N. 6 9 BELMONTE BLANCA Carlos BELMONTE B. T21
F020 Sat, 15:00 9 SIEKKINEN Jani SIEKKINEN J. 9 2 ZALMAN David ZALMAN D. T11
F021 Sat, 16:30 9 LOUKATOS Dimitris LOUKATOS D. 9 5 LAGUNAS Sergio LAGUNAS S. T13
F022 Sat, 16:30 9 GRIES Holger GRIES H. 9 3 SADYHOV Chingiz SADYHOV C. T19
F023 Sat, 16:30 9 HAUGEN Joakim HAUGEN J. 4 9 ERM Erki ERM E. T21
F024 Sat, 16:30 9 STENSROD Albert-Roman STENSROD A. 5 9 REGLI Ronald REGLI R. T15
G017 Sat, 16:30 9 ALCAIDE David ALCAIDE D. 9 4 GARDELOF Erik GARDELOF E. T02
G018 Sat, 16:30 9 LEPPIAHO Markus LEPPIAHO M. 4 9 DINCER Ramazan DINCER R. T07
G019 Sat, 16:30 9 SIPAVIČIUS Virginijus SIPAVIČIUS V. 1 9 GAMA Manuel GAMA M. T11
G020 Sat, 16:30 9 VENTSEL Illimar VENTSEL I. 7 9 SNIEGOCKI Mateusz SNIEGOCKI M. T06
G021 Sat, 16:30 9 BATKOWSKI Sebastian BATKOWSKI S. 9 2 BOGUSZEWSKI Paweł BOGUSZEWSKI P. T23
G022 Sat, 16:30 9 GARZIA Francesco GARZIA F. 8 9 ANTONAKIS George ANTONAKIS G. T14
G023 Sat, 16:30 9 BORGSTRÖM Ville BORGSTRÖM V. 5 9 ZAPPI Simone ZAPPI S. T24
G024 Sat, 16:30 9 GRILO Joao GRILO J. 7 9 GRABE Denis GRABE D. T17
H017 Sat, 16:30 9 KACI Eklent KACI E. FF 3 LEPP Oliver LEPP O. T02
H018 Sat, 16:30 9 MAIMRE Gert MAIMRE G. 9 5 HIETAMIES Sasu HIETAMIES S. T03
H019 Sat, 16:30 9 KATTAI Kevin KATTAI K. 3 9 ERNST Nicolas ERNST N. T22
H020 Sat, 16:30 9 BAKHTAOUI Ayoub BAKHTAOUI . 8 9 TURKOWSKI Michał TURKOWSKI M. T12
H021 Sat, 16:30 9 ALNAR Mustafa ALNAR M. 3 9 SANLISOY Osman SANLISOY O. T16
H022 Sat, 16:30 9 BACIRCIOGLU Daniel BACIRCIOGLU D. 9 2 MSCISZ Adam MSCISZ A. T09
H023 Sat, 16:30 9 RANTALA Reijo RANTALA R. 3 9 RIMBOT Nicolas RIMBOT N. T20
H024 Sat, 16:30 9 KRAFT Kai KRAFT K. 6 9 SCHJETNE Mats SCHJETNE M. T01

Losers Round 1

A025 - 9 Walkover 0 0 JOKINEN Sami JOKINEN S.
A026 Sat, 18:00 9 ANDRIKOPOULOS Petros ANDRIKOPOULOS P. 9 3 PÄRNPUU Rene PÄRNPUU R. T23
A027 - 9 Walkover 0 0 CASTILLO Jose CASTILLO J.
A028 - 9 OSTROVSKYI Ruslan OSTROVSKYI R. 0 0 Walkover
A029 - 9 Walkover 0 0 ERMANSONS Peteris ERMANSONS P.
A030 - 9 DE SANTIS Davide DE SANTIS D. 0 0 Walkover
A031 - 9 Walkover 0 0 LIGI Henrik-Johann LIGI H.
A032 - 9 VIKSNA Kārlis VIKSNA K. 0 0 Walkover
B025 - 9 Walkover 0 0 THORN Michael THORN M.
B026 Sat, 18:00 9 JEDRZEJCZAK Dawid JEDRZEJCZAK D. 9 7 IONESCU Andrei IONESCU A. T19
B027 - 9 Walkover 0 0 MASING Ants-Kristjan MASING A.
B028 - 9 MRNKA Ralf MRNKA R. 0 0 Walkover
B029 - 9 Walkover 0 0 ESPRIT Gareth ESPRIT G.
B030 - 9 BUGARSKI Milan BUGARSKI M. 0 0 Walkover
B031 - 9 Walkover 0 0 KÜBLER Daniel KÜBLER D.
B032 - 9 TELEGIN Aleksej TELEGIN . 0 0 Walkover
C025 - 9 Walkover 0 0 TAMM Sander TAMM S.
C026 Sat, 18:00 9 ZABIT Sertac ZABIT S. 9 3 HALLIKAS Jani HALLIKAS J. T13
C027 - 9 Walkover 0 0 ABU-HELAIEL Khader ABU-HELAIEL K.
C028 - 9 HANSEN Jonas-Kvalsund HANSEN J. 0 0 Walkover
C029 - 9 Walkover 0 0 TIMERMANIS Guntars TIMERMANIS G.
C030 - 9 Walkover 0 0 Walkover
C031 - 9 Walkover 0 0 DOHR Niklas DOHR N.
C032 - 9 SILINS Oskars SILINS O. 0 0 Walkover
D025 - 9 Walkover 0 0 MAIMRE Revo MAIMRE R.
D026 Sat, 18:00 9 Walkover 0 0 MUTTO Mahmut MUTTO M.
D027 - 9 Walkover 0 0 MIGLANS Elvis MIGLANS E.
D028 - 9 SANTOS Samuel SANTOS S. 0 0 Walkover
D029 - 9 Walkover 0 0 OLSSON Henrik OLSSON H.
D030 - 9 GRÖNSTEN Ragnar GRÖNSTEN R. 0 0 Walkover
D031 - 9 Walkover 0 0 LANGSTRÖM Karo LANGSTRÖM K.
D032 - 9 MØLMANN Øystein MØLMANN . 0 0 Walkover
E025 - 9 Walkover 0 0 MALIK Isa MALIK I.
E026 Sat, 18:00 9 SAUKKONEN Jani SAUKKONEN J. 9 4 LORENZTEN-STYR Daniel LORENZTEN-STYR . T11
E027 - 9 Walkover 0 0 JUGIC - SALKIC Mervan JUGIC -.
E028 - 9 Walkover 0 0 Walkover
E029 - 9 Walkover 0 0 GNADEBERG Gert GNADEBERG G.
E030 - 9 HEDIN Robert HEDIN R. 0 0 Walkover
E031 - 9 Walkover 0 0 HEINONEN Jarno HEINONEN J.
E032 - 9 TEITTINEN Juho TEITTINEN J. 0 0 Walkover
F025 - 9 Walkover 0 0 ANNEXSTAD Sigurd ANNEXSTAD S.
F026 Sat, 18:00 9 DEISENRIEDER Dominik DEISENRIEDER . 9 0 ROMPPANEN Eero ROMPPANEN E. T20
F027 - 9 Walkover 0 0 KURAL Szymon KURAL S.
F028 - 9 TRIVYZAS Gerasimos TRIVYZAS G. 0 0 Walkover
F029 - 9 Walkover 0 0 DI MARTINO Giovanni DI MARTINO G.
F030 - 9 STACHOWIAK Sambor STACHOWIAK S. 0 0 Walkover
F031 - 9 Walkover 0 0 RUDSHAVN Ole Kristian RUDSHAVN O.
F032 - 9 GARMARK Kim Soo GARMARK K. 0 0 Walkover
G025 - 9 Walkover 0 0 FIEBIG Markus FIEBIG M.
G026 Sat, 18:00 9 DRAGANS Maksims DRAGANS M. 9 6 KUUSIK Kristjan KUUSIK K. T18
G027 - 9 Walkover 0 0 MILIOLI Andrea MILIOLI .
G028 - 9 MONTALBANO Aurelio MONTALBANO A. 0 0 Walkover
G029 - 9 Walkover 0 0 PLEER Gunnar PLEER G.
G030 - 9 OLKKONEN Otto OLKKONEN O. 0 0 Walkover
G031 - 9 Walkover 0 0 LUHAVEE Nils LUHAVEE N.
G032 - 9 Walkover 0 0 Walkover
H025 - 9 Walkover 0 0 RASSI Friedrich RASSI F.
H026 Sat, 18:00 9 MONTEJO Manuel MONTEJO M. 7 9 COELHO Ivan COELHO I. T21
H027 - 9 Walkover 0 0 DIMMLICH Robert DIMMLICH R.
H028 - 9 CATARINO Marcelo CATARINO M. 0 0 Walkover
H029 - 9 Walkover 0 0 IORGULESCU Tiberius IORGULESCU T.
H030 - 9 SASKA Juss SASKA J. 0 0 Walkover
H031 - 9 Walkover 0 0 SILVA Miquel SILVA M.
H032 - 9 VÄHI Taavi Sven VÄHI T. 0 0 Walkover

Losers Round 2

A033 Sat, 18:00 9 JOKINEN Sami JOKINEN S. 9 8 SCHMANDT Dennis SCHMANDT D. T07
A034 Sat, 19:30 9 ANDRIKOPOULOS Petros ANDRIKOPOULOS P. 9 2 JÄNESMÄE Marek JÄNESMÄE M. T15
A035 Sat, 18:00 9 CASTILLO Jose CASTILLO J. 2 9 STEFANOPOULOS Vagelis STEFANOPOULOS V. T16
A036 Sat, 18:00 9 OSTROVSKYI Ruslan OSTROVSKYI R. 9 7 TAMKEVIČIUS Paulius TAMKEVIČIUS P. T15
A037 Sat, 18:00 9 ERMANSONS Peteris ERMANSONS P. 3 9 DÖRNER Yuma DÖRNER Y. T02
A038 Sat, 18:00 9 DE SANTIS Davide DE SANTIS D. 9 7 GONZÁLEZ PALACIOS Daniel GONZÁLEZ P. T24
A039 Sat, 18:00 9 LIGI Henrik-Johann LIGI H. 1 9 LANNOYE Kevin LANNOYE K. T22
A040 Sat, 19:30 9 VIKSNA Kārlis VIKSNA K. 3 9 KSIPOLITEAS Panagiotis KSIPOLITEAS P. T16
B033 Sat, 19:30 9 THORN Michael THORN M. 3 9 WEISS Adrian WEISS A. T14
B034 Sat, 19:30 9 JEDRZEJCZAK Dawid JEDRZEJCZAK D. 9 8 VAITUKAITIS Saulius VAITUKAITIS S. T23
B035 Sat, 19:30 9 MASING Ants-Kristjan MASING A. 2 9 MATIKAINEN Casper MATIKAINEN C. T19
B036 Sat, 19:30 9 MRNKA Ralf MRNKA R. 5 9 KORNMESSER Jonas KORNMESSER J. T09
B037 Sat, 19:30 9 ESPRIT Gareth ESPRIT G. 5 9 URBAN Petr URBAN P. T02
B038 Sat, 19:30 9 BUGARSKI Milan BUGARSKI M. 9 2 PIILBAUM Janno PIILBAUM J. T17
B039 Sat, 19:30 9 KÜBLER Daniel KÜBLER D. 0 9 CORREIA Henrique CORREIA H. T12
B040 Sat, 19:30 9 TELEGIN Aleksej TELEGIN . 0 9 FORTUNSKI Mieszko FORTUNSKI M. T13
C033 Sat, 19:30 9 TAMM Sander TAMM S. 7 9 KONT Sander KONT S. T11
C034 Sat, 19:30 9 ZABIT Sertac ZABIT S. 2 9 OEGAARD Mikael OEGAARD M. T04
C035 Sat, 19:30 9 ABU-HELAIEL Khader ABU-HELAIEL K. 3 9 ANDERSSON Lukas ANDERSSON . T08
C036 Sat, 19:30 9 HANSEN Jonas-Kvalsund HANSEN J. 6 9 AURESTO Toma AURESTO T. T18
C037 Sat, 19:30 9 TIMERMANIS Guntars TIMERMANIS G. 9 4 PIERGIOVANNI Davy PIERGIOVANNI D. T22
C038 Sat, 19:30 9 Walkover 0 0 HORSUNS Aleksandrs HORSUNS A.
C039 Sat, 19:30 9 DOHR Niklas DOHR N. 9 7 JERMIKIMOV Aleksandr JERMIKIMOV A. T05
C040 Sat, 19:30 9 SILINS Oskars SILINS O. 1 9 AZAR Senharip AZAR S. T07
D033 Sat, 19:30 9 MAIMRE Revo MAIMRE R. 9 8 OLECH Michal OLECH M. T01
D034 Sat, 19:30 9 MUTTO Mahmut MUTTO M. 9 2 KURS Marko KURS M. T20
D035 Sat, 19:30 9 MIGLANS Elvis MIGLANS E. 9 2 TARASENKO Arseny TARASENKO A. T03
D036 Sat, 19:30 9 SANTOS Samuel SANTOS S. 9 7 CANDELA Francesco CANDELA F. T06
D037 Sat, 21:00 9 OLSSON Henrik OLSSON H. 9 8 MÄGI Mark MÄGI M. T01
D038 Sat, 21:00 9 GRÖNSTEN Ragnar GRÖNSTEN R. 9 3 LYANNIY Arthur LYANNIY A. T09
D039 Sat, 21:00 9 LANGSTRÖM Karo LANGSTRÖM K. 7 9 JUVA Markus JUVA M. T13
D040 Sat, 21:00 9 MØLMANN Øystein MØLMANN . 3 9 LAAR Rainer LAAR R. T18
E033 Sat, 21:00 9 MALIK Isa MALIK I. 0 9 BABICA Radoslaw BABICA R. T24
E034 Sat, 21:00 9 SAUKKONEN Jani SAUKKONEN J. 5 9 PETROV Andres PETROV A. T14
E035 Sat, 21:00 9 JUGIC - SALKIC Mervan JUGIC -. 6 9 GRANAT Nico GRANAT N. T03
E036 Sat, 21:00 9 Walkover 0 0 STEFANOV Bojan STEFANOV B.
E037 Sat, 21:00 9 GNADEBERG Gert GNADEBERG G. 9 8 JÜRGENSON Gert JÜRGENSON G. T21
E038 Sat, 21:00 9 HEDIN Robert HEDIN R. 2 9 USKI Jani USKI J. T15
E039 Sat, 21:00 9 HEINONEN Jarno HEINONEN J. 1 9 AURESTO Leevi AURESTO L. T17
E040 Sat, 21:00 9 TEITTINEN Juho TEITTINEN J. 6 9 HE Mario HE Mario . T02
F033 Sat, 21:00 9 ANNEXSTAD Sigurd ANNEXSTAD S. 1 9 STENSROD Albert-Roman STENSROD A. T04
F034 Sat, 21:00 9 DEISENRIEDER Dominik DEISENRIEDER . 8 9 HAUGEN Joakim HAUGEN J. T07
F035 Sat, 21:00 9 KURAL Szymon KURAL S. 9 4 SADYHOV Chingiz SADYHOV C. T06
F036 Sat, 21:00 9 TRIVYZAS Gerasimos TRIVYZAS G. 9 8 LAGUNAS Sergio LAGUNAS S. T22
F037 Sat, 21:00 9 DI MARTINO Giovanni DI MARTINO G. 1 9 ZALMAN David ZALMAN D. T08
F038 Sat, 21:00 9 STACHOWIAK Sambor STACHOWIAK S. 9 5 ESLAH Navid ESLAH N. T05
F039 Sat, 21:00 9 RUDSHAVN Ole Kristian RUDSHAVN O. 9 8 NASIROV Azhdar NASIROV A. T20
F040 Sat, 21:00 9 GARMARK Kim Soo GARMARK K. 9 3 JOHANNING Nils JOHANNING N. T16
G033 Sat, 21:00 9 FIEBIG Markus FIEBIG M.