Menu

Euro Tour - Laško Open

Draw & Results

Round 1

A001 - KACI EklentKACI E.
0
0
Walkover
A002 Thu, 09:00 BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B.
9
7
CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A. T17
A003 Thu, 09:00 LENTZ ChristofferLENTZ C.
9
7
COELHO IvanCOELHO I. T16
A004 Thu, 09:00 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
9
3
HAMID HervisHAMID H. T15
A005 - DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A.
0
0
Walkover
A006 Thu, 09:00 BRABIN AntonisBRABIN A.
9
4
SARAC BojanaSARAC B. T08
A007 Thu, 09:00 MARGETA MonikaMARGETA M.
1
9
GEORG WilhelmGEORG W. T02
A008 - MACIOL DanielMACIOL D.
0
0
Walkover
A009 - PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
0
0
Walkover
A010 Thu, 09:00 HARADINAJ FitimHARADINAJ F.
9
1
JASAR ElvisJASAR E. T07
A011 Thu, 09:00 BACI BujarBACI B.
9
8
EBERT ClemensEBERT C. T09
A012 - KULOYANTS ValeryKULOYANTS V.
0
0
Walkover
A013 - NGUYEN MyNGUYEN M.
0
0
Walkover
A014 Thu, 09:00 TSYRYKAU UladzislauTSYRYKAU U.
1
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T06
A015 Thu, 09:00 ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
4
9
SLACEK DavidSLACEK D. T04
A016 - EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
0
0
Walkover
B001 - SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
0
0
Walkover
B002 Thu, 09:00 GRONSTEN RagnarGRONSTEN R.
9
2
CAMPAGNOLA FabioCAMPAGNOLA F. T22
B003 Thu, 09:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
6
9
TONINI GianmarcoTONINI G. T11
B004 Thu, 09:00 GUERZONI AlessandroGUERZONI A.
3
9
SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T18
B005 - REGLI RonaldREGLI R.
0
0
Walkover
B006 Thu, 09:00 PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
5
9
FRIESENEGGER MarkusFRIESENEGGER M. T21
B007 Thu, 09:00 GARZIA FrancescoGARZIA F.
9
2
ISAILOVIC IvanISAILOVIC I. T19
B008 - SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
0
0
Walkover
B009 - GORST FedorGORST F.
0
0
Walkover
B010 Thu, 09:00 MESSNER BenoMESSNER B.
7
9
ROMPPANEN EeroROMPPANEN E. T01
B011 Thu, 09:00 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
9
1
CANDELA FrancescoCANDELA F. T05
B012 - ČUČNIK FranciČUČNIK F.
0
0
Walkover
B013 Thu, 09:00 ZALMAN DavidZALMAN D.
9
4
HOISS TobiasHOISS T. T23
B014 Thu, 09:00 BORDIGNON GiulianoBORDIGNON G.
9
7
FRANCO VaniaFRANCO V. T10
B015 Thu, 09:00 KOLENC BlazKOLENC B.
9
3
BUCHGRABER ThomasBUCHGRABER T. T14
B016 - ALCAIDE DavidALCAIDE D.
0
0
Walkover
C001 - SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
0
0
Walkover
C002 Thu, 09:00 ALVES Ruben ALVES .
9
8
TODOROV Daniel TODOROV D. T13
C003 Thu, 09:00 WASHBURN CalvinWASHBURN C.
9
6
REGIELI DominikREGIELI D. T03
C004 Thu, 09:00 DE SANTIS DavideDE SANTIS D.
9
6
TENK EnrikTENK E. T20
C005 - PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
0
0
Walkover
C006 Thu, 09:00 MONDINI GianniMONDINI G.
0
9
PETRONI FabioPETRONI F. T12
C007 Thu, 10:30 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
9
2
REISCHL MarkusREISCHL M. T09
C008 - DORENBURG MarcoDORENBURG M.
0
0
Walkover
C009 - KONIAR JakubKONIAR J.
0
0
Walkover
C010 Thu, 10:30 PUTNIK IvicaPUTNIK I.
5
9
AKDAG RamazanAKDAG R. T16
C011 Thu, 10:30 MUKLEWICZ MichalMUKLEWICZ M.
4
9
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T17
C012 - PONGERS YannickPONGERS Y.
0
0
Walkover
C013 - TERZIĆ FarukTERZIĆ F.
0
0
Walkover
C014 Thu, 10:30 FEIJEN NielsFEIJEN N.
9
0
ROCHA SaraROCHA S. T19
C015 Thu, 10:30 TIKLEV DiliyanTIKLEV D.
9
4
GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A. T06
C016 - KAPLAN TomaszKAPLAN T.
0
0
Walkover
D001 - HE MarioHE Mario .
0
0
Walkover
D002 Thu, 10:30 GSPANDL Patrick GSPANDL P.
9
7
SIRANCHUK DaryaSIRANCHUK D. T20
D003 Thu, 10:30 DAYYANI AryanDAYYANI A.
2
9
JOOS SteffenJOOS S. T18
D004 Thu, 10:30 SAMMARINI ElioSAMMARINI E.
9
8
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J. T04
D005 - SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
0
0
Walkover
D006 Thu, 10:30 STECHER MarcelSTECHER M.
4
9
TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V. T24
D007 Thu, 10:30 STRUGAR VukSTRUGAR V.
0
9
SOUTO JonasSOUTO J. T01
D008 - HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
0
0
Walkover
D009 - BABICA RadoslawBABICA R.
0
0
Walkover
D010 Thu, 10:30 SCHWARZENECKER RaminSCHWARZENECKER R.
1
9
FUEHRLINGER MarkusFUEHRLINGER M. T13
D011 Thu, 10:30 SATLER BoštjanSATLER B.
6
9
POSCHL ThomasPOSCHL T. T11
D012 - LISÍK JozefLISÍK J.
0
0
Walkover
D013 - VAN LIEROP JanVAN L.
0
0
Walkover
D014 Thu, 10:30 GRADISNIK MitjaGRADISNIK M.
9
8
REMPE JanREMPE J. T03
D015 Thu, 10:30 TKACH KristinaTKACH K.
7
9
ERNST BrunoERNST B. T02
D016 - ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
0
0
Walkover
E001 - GRABE DenisGRABE D.
0
0
Walkover
E002 Thu, 10:30 CZERWINSKY MartinCZERWINSKY M.
3
9
SPAHIU BesarSPAHIU B. T07
E003 Thu, 10:30 BIZAL BlazBIZAL B.
9
7
LAGUNAS SergioLAGUNAS S. T10
E004 Thu, 10:30 MOLNAR Laszlo MilanMOLNAR L.
7
9
STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T22
E005 - KIESL PatrickKIESL P.
0
0
Walkover
E006 Thu, 10:30 BENKO MaksBENKO M.
9
8
KNUEVER Peter KNUEVER . T05
E007 Thu, 10:30 MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M.
9
5
PUTZ ClemensPUTZ C. T21
E008 - LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
0
0
Walkover
E009 - HYBLER RomanHYBLER R.
0
0
Walkover
E010 Thu, 10:30 GRIM KristinaGRIM K.
4
9
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T23
E011 Thu, 10:30 KRAFT KaiKRAFT K.
6
9
ŽUŽEK GorazdŽUŽEK G. T15
E012 - MIKEK VladimirMIKEK V.
0
0
Walkover
E013 - WEICHHART MarkusWEICHHART M.
0
0
Walkover
E014 Thu, 12:00 HUBER StefanHUBER S.
9
8
KORNMESSER JonasKORNMESSER J. T12
E015 Thu, 12:00 VICIC SNAJDAR MihaVICIC S.
9
8
MONTANARI LucaMONTANARI L. T04
E016 - SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
0
0
Walkover
F001 - JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
0
0
Walkover
F002 Thu, 12:00 SPASOV SpasianSPASOV S.
9
7
KAPLAN JornKAPLAN J. T18
F003 Thu, 12:00 BENEDIČIČ Tomaž BENEDIČIČ T.
2
9
SOUFI MohammadSOUFI M. T11
F004 Thu, 12:00 NUNEZ IvanNUNEZ I.
9
7
ZAPPI SimoneZAPPI S. T13
F005 - KAPLAN InaKAPLAN I.
0
0
Walkover
F006 Thu, 12:00 PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A.
5
9
CORRIERI DanieleCORRIERI D. T01
F007 Thu, 10:30 STAN AlinSTAN A.
1
9
LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M. T14
F008 - BONGERS TobiasBONGERS T.
0
0
Walkover
F009 - SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
0
0
Walkover
F010 Thu, 12:00 SOBIECH DAWIDSOBIECH D.
6
9
ABU HANTASH Murad sorinABU H. T22
F011 Thu, 09:00 SAFIULLIN MarselSAFIULLIN M.
DIS
0
PECELJ AleksaPECELJ A. T24
F012 - LISIK ZdenkoLISIK Z.
0
0
Walkover
F013 Thu, 12:00 KNUEVER MitchelKNUEVER M.
9
4
DARDA GoranDARDA G. T19
F014 Thu, 10:30 KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A.
9
4
CZAPLA BartlomiejCZAPLA B. T08
F015 Thu, 12:00 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
9
3
STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A. T20
F016 - CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
0
0
Walkover
G001 - KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
0
0
Walkover
G002 Thu, 12:00 DÖRNER YumaDÖRNER Y.
9
0
KONT SanderKONT S. T09
G003 Thu, 12:00 PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M.
9
6
ZAJC MihaZAJC M. T06
G004 Thu, 12:00 RADOVOVIC EdvinRADOVOVIC E.
5
9
MÄGI MarkMÄGI M. T17
G005 - FILLER PiaFILLER .
0
0
Walkover
G006 Thu, 12:00 ROMPPANEN RikuROMPPANEN R.
9
7
PANDZA IvoPANDZA I. T21
G007 Thu, 12:00 BLACHOWSKI PawelBLACHOWSKI P.
9
5
JUVA MarkusJUVA M. T08
G008 - SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
0
0
Walkover
G009 - FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
0
0
Walkover
G010 Thu, 12:00 SAVIC StefanSAVIC S.
4
9
HASSLER Steve HASSLER . T24
G011 Thu, 10:30 JURISIC IgorJURISIC I.
9
1
ULJAN BojanULJAN B. T12
G012 - VAN BERKEL MikaVAN B.
0
0
Walkover
G013 Thu, 12:00 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
2
GOMEZ VincentGOMEZ V. T23
G014 Thu, 12:00 PONGERS QuintenPONGERS Q.
9
7
NIKL KristijanNIKL K. T05
G015 Thu, 12:00 PRITSCHOW FabianPRITSCHOW F.
8
9
FILIPIČ RobertFILIPIČ R. T02
G016 - BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
0
0
Walkover
H001 - FILLER JoshuaFILLER J.
0
0
Walkover
H002 Thu, 12:00 LEBDUŠKA FilipLEBDUŠKA F.
2
9
BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T14
H003 Thu, 12:00 URBAN PetrURBAN P.
9
6
HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L. T07
H004 Thu, 13:30 MÄRZ Mario MÄRZ M.
4
9
STETTINGER GeorgSTETTINGER G. T09
H005 - BONNELYKKE Andreas SteenBONNELYKKE A.
0
0
Walkover
H006 Thu, 13:30 KWIT JozefKWIT J.
0
9
HOEBERL GeorgHOEBERL G. T19
H007 Thu, 13:30 MENN LucaMENN L.
4
9
PAPAGEORGIOU ChristosPAPAGEORGIOU C. T10
H008 - MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
0
0
Walkover
H009 - SOUQUET RalfSOUQUET R.
0
0
Walkover
H010 Thu, 13:30 TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S.
9
4
YOSEF Yossi-HayYOSEF Y. T11
H011 Thu, 13:30 MATAS AmaliaMATAS A.
7
9
HENZI PhilipHENZI P. T22
H012 - PANDOLFO AntonioPANDOLFO A.
0
0
Walkover
H013 - ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
0
0
Walkover
H014 Thu, 13:30 ERCULJ MatjazERCULJ M.
3
9
MADSEN AndreasMADSEN A. T07
H015 Thu, 13:30 ARNOLD ThomasARNOLD T.
2
9
CORREIA HenriqueCORREIA H. T17
H016 - LECHNER MaximillianLECHNER M.
0
0
Walkover

Winners Round 1

A017 Thu, 13:30 KACI EklentKACI E.
9
4
BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B. T20
A018 Thu, 13:30 LENTZ ChristofferLENTZ C.
9
3
SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T15
A019 Thu, 13:30 DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A.
0
9
BRABIN AntonisBRABIN A. T21
A020 Thu, 13:30 GEORG WilhelmGEORG W.
2
9
MACIOL DanielMACIOL D. T06
A021 Thu, 13:30 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
9
6
HARADINAJ FitimHARADINAJ F. T12
A022 Thu, 13:30 BACI BujarBACI B.
4
9
KULOYANTS ValeryKULOYANTS V. T23
A023 Thu, 13:30 NGUYEN MyNGUYEN M.
7
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. T08
A024 Thu, 13:30 SLACEK DavidSLACEK D.
1
9
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N. T14
B017 Thu, 13:30 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
9
7
GRONSTEN RagnarGRONSTEN R. T14
B018 Thu, 13:30 TONINI GianmarcoTONINI G.
8
9
SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T18
B019 Thu, 13:30 REGLI RonaldREGLI R.
9
0
FRIESENEGGER MarkusFRIESENEGGER M. T01
B020 Thu, 13:30 GARZIA FrancescoGARZIA F.
7
9
SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T24
B021 Thu, 13:30 GORST FedorGORST F.
9
1
ROMPPANEN EeroROMPPANEN E. T19
B022 Thu, 13:30 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
9
3
ČUČNIK FranciČUČNIK F. T16
B023 Thu, 13:30 ZALMAN DavidZALMAN D.
9
4
BORDIGNON GiulianoBORDIGNON G. T03
B024 Thu, 13:30 KOLENC BlazKOLENC B.
0
9
ALCAIDE DavidALCAIDE D. T03
C017 Thu, 15:00 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
3
ALVES Ruben ALVES . T04
C018 Thu, 15:00 WASHBURN CalvinWASHBURN C.
5
9
DE SANTIS DavideDE SANTIS D. T10
C019 Thu, 15:00 PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
9
8
PETRONI FabioPETRONI F. T18
C020 Thu, 15:00 GNADEBERG KarlGNADEBERG K.
8
9
DORENBURG MarcoDORENBURG M. T04
C021 Thu, 15:00 KONIAR JakubKONIAR J.
9
4
AKDAG RamazanAKDAG R. T17
C022 Thu, 15:00 SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
9
7
PONGERS YannickPONGERS Y. T19
C023 Thu, 15:00 TERZIĆ FarukTERZIĆ F.
3
9
FEIJEN NielsFEIJEN N. T03
C024 Thu, 15:00 TIKLEV DiliyanTIKLEV D.
3
9
KAPLAN TomaszKAPLAN T. T07
D017 Thu, 15:00 HE MarioHE Mario .
9
1
GSPANDL Patrick GSPANDL P. T02
D018 Thu, 15:00 JOOS SteffenJOOS S.
3
9
SAMMARINI ElioSAMMARINI E. T21
D019 Thu, 15:00 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
9
3
TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V. T20
D020 Thu, 15:00 SOUTO JonasSOUTO J.
9
6
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T01
D021 Thu, 15:00 BABICA RadoslawBABICA R.
9
2
FUEHRLINGER MarkusFUEHRLINGER M. T12
D022 Thu, 15:00 POSCHL ThomasPOSCHL T.
9
4
LISÍK JozefLISÍK J. T13
D023 Thu, 15:00 VAN LIEROP JanVAN L.
9
2
GRADISNIK MitjaGRADISNIK M. T15
D024 Thu, 15:00 ERNST BrunoERNST B.
3
9
ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W. T11
E017 Thu, 15:00 GRABE DenisGRABE D.
9
6
SPAHIU BesarSPAHIU B. T24
E018 Thu, 15:00 BIZAL BlazBIZAL B.
5
9
STENSROD Albert-RomanSTENSROD A. T23
E019 Thu, 15:00 KIESL PatrickKIESL P.
9
3
BENKO MaksBENKO M. T13
E020 Thu, 15:00 MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M.
3
9
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D. T06
E021 Thu, 15:00 HYBLER RomanHYBLER R.
9
5
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T05
E022 Thu, 15:00 ŽUŽEK GorazdŽUŽEK G.
9
2
MIKEK VladimirMIKEK V. T14
E023 Thu, 15:00 WEICHHART MarkusWEICHHART M.
6
9
HUBER StefanHUBER S. T16
E024 Thu, 15:00 VICIC SNAJDAR MihaVICIC S.
3
9
SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O. T09
F017 Thu, 16:30 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
7
9
SPASOV SpasianSPASOV S. T09
F018 Thu, 16:30 SOUFI MohammadSOUFI M.
9
7
NUNEZ IvanNUNEZ I. T15
F019 Thu, 16:30 KAPLAN InaKAPLAN I.
4
9
CORRIERI DanieleCORRIERI D. T22
F020 Thu, 16:30 LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M.
6
9
BONGERS TobiasBONGERS T. T20
F021 Thu, 16:30 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
9
3
ABU HANTASH Murad sorinABU H. T12
F022 Thu, 16:30 PECELJ AleksaPECELJ A.
9
3
LISIK ZdenkoLISIK Z. T08
F023 Thu, 16:30 KNUEVER MitchelKNUEVER M.
5
9
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A. T21
F024 Thu, 16:30 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
9
1
CHINAHOV RuslanCHINAHOV R. T06
G017 Thu, 16:30 KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
9
2
DÖRNER YumaDÖRNER Y. T05
G018 Thu, 16:30 PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M.
2
9
MÄGI MarkMÄGI M. T23
G019 Thu, 16:30 FILLER PiaFILLER .
9
7
ROMPPANEN RikuROMPPANEN R. T07
G020 Thu, 16:30 BLACHOWSKI PawelBLACHOWSKI P.
9
4
SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K. T23
G021 Thu, 16:30 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
9
3
HASSLER Steve HASSLER . T20
G022 Thu, 16:30 JURISIC IgorJURISIC I.
5
9
VAN BERKEL MikaVAN B. T06
G023 Thu, 16:30 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
3
PONGERS QuintenPONGERS Q. T13
G024 Thu, 16:30 FILIPIČ RobertFILIPIČ R.
4
9
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T11
H017 Thu, 16:30 FILLER JoshuaFILLER J.
9
3
BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T01
H018 Thu, 16:30 URBAN PetrURBAN P.
6
9
STETTINGER GeorgSTETTINGER G. T19
H019 Thu, 16:30 BONNELYKKE Andreas SteenBONNELYKKE A.
5
9
HOEBERL GeorgHOEBERL G. T03
H020 Thu, 16:30 PAPAGEORGIOU ChristosPAPAGEORGIOU C.
9
5
MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A. T24
H021 Thu, 16:30 SOUQUET RalfSOUQUET R.
9
5
TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S. T02
H022 Thu, 16:30 HENZI PhilipHENZI P.
1
9
PANDOLFO AntonioPANDOLFO A. T16
H023 Thu, 16:30 ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
4
9
MADSEN AndreasMADSEN A. T10
H024 Thu, 16:30 CORREIA HenriqueCORREIA H.
4
9
LECHNER MaximillianLECHNER M. T17

Losers Round 1

A025 - Walkover
0
0
CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A.
A026 Thu, 18:00 COELHO IvanCOELHO I.
9
4
HAMID HervisHAMID H. T05
A027 - Walkover
0
0
SARAC BojanaSARAC B.
A028 - MARGETA MonikaMARGETA M.
0
0
Walkover
A029 - Walkover
0
0
JASAR ElvisJASAR E.
A030 - EBERT ClemensEBERT C.
0
0
Walkover
A031 Thu, 18:00 Walkover
0
0
TSYRYKAU UladzislauTSYRYKAU U.
A032 - ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
0
0
Walkover
B025 - Walkover
0
0
CAMPAGNOLA FabioCAMPAGNOLA F.
B026 Thu, 18:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
9
4
GUERZONI AlessandroGUERZONI A. T12
B027 - Walkover
0
0
PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
B028 - ISAILOVIC IvanISAILOVIC I.
0
0
Walkover
B029 - Walkover
0
0
MESSNER BenoMESSNER B.
B030 - CANDELA FrancescoCANDELA F.
0
0
Walkover
B031 Thu, 18:00 HOISS TobiasHOISS T.
9
7
FRANCO VaniaFRANCO V. T08
B032 - BUCHGRABER ThomasBUCHGRABER T.
0
0
Walkover
C025 - Walkover
0
0
TODOROV Daniel TODOROV D.
C026 Thu, 18:00 REGIELI DominikREGIELI D.
1
9
TENK EnrikTENK E. T13
C027 - Walkover
0
0
MONDINI GianniMONDINI G.
C028 - REISCHL MarkusREISCHL M.
0
0
Walkover
C029 - Walkover
0
0
PUTNIK IvicaPUTNIK I.
C030 - MUKLEWICZ MichalMUKLEWICZ M.
0
0
Walkover
C031 Thu, 18:00 Walkover
0
0
ROCHA SaraROCHA S.
C032 - GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
0
0
Walkover
D025 - Walkover
0
0
SIRANCHUK DaryaSIRANCHUK D.
D026 Thu, 18:00 DAYYANI AryanDAYYANI A.
2
9
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J. T01
D027 - Walkover
0
0
STECHER MarcelSTECHER M.
D028 - STRUGAR VukSTRUGAR V.
0
0
Walkover
D029 - Walkover
0
0
SCHWARZENECKER RaminSCHWARZENECKER R.
D030 - SATLER BoštjanSATLER B.
0
0
Walkover
D031 Thu, 18:00 Walkover
0
0
REMPE JanREMPE J.
D032 - TKACH KristinaTKACH K.
0
0
Walkover
E025 - Walkover
0
0
CZERWINSKY MartinCZERWINSKY M.
E026 Thu, 18:00 LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
9
3
MOLNAR Laszlo MilanMOLNAR L. T07
E027 - Walkover
0
0
KNUEVER Peter KNUEVER .
E028 - PUTZ ClemensPUTZ C.
0
0
Walkover
E029 - Walkover
0
0
GRIM KristinaGRIM K.
E030 - KRAFT KaiKRAFT K.
0
0
Walkover
E031 Thu, 18:00 Walkover
0
0
KORNMESSER JonasKORNMESSER J.
E032 - MONTANARI LucaMONTANARI L.
0
0
Walkover
F025 - Walkover
0
0
KAPLAN JornKAPLAN J.
F026 Thu, 18:00 BENEDIČIČ Tomaž BENEDIČIČ T.
3
9
ZAPPI SimoneZAPPI S. T09
F027 - Walkover
0
0
PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A.
F028 - STAN AlinSTAN A.
0
0
Walkover
F029 - Walkover
0
0
SOBIECH DAWIDSOBIECH D.
F030 - Walkover
0
0
Walkover
F031 Thu, 18:00 DARDA GoranDARDA G.
5
9
CZAPLA BartlomiejCZAPLA B. T21
F032 - STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
0
0
Walkover
G025 - Walkover
0
0
KONT SanderKONT S.
G026 Thu, 18:00 ZAJC MihaZAJC M.
6
9
RADOVOVIC EdvinRADOVOVIC E. T10
G027 - Walkover
0
0
PANDZA IvoPANDZA I.
G028 - JUVA MarkusJUVA M.
0
0
Walkover
G029 - Walkover
0
0
SAVIC StefanSAVIC S.
G030 - ULJAN BojanULJAN B.
0
0
Walkover
G031 Thu, 18:00 GOMEZ VincentGOMEZ V.
9
5
NIKL KristijanNIKL K. T24
G032 - PRITSCHOW FabianPRITSCHOW F.
0
0
Walkover
H025 - Walkover
0
0
LEBDUŠKA FilipLEBDUŠKA F.
H026 Thu, 18:00 HAJŠMAN LadislavHAJŠMAN L.
6
9
MÄRZ Mario MÄRZ M. T11
H027 - Walkover
0
0
KWIT JozefKWIT J.
H028 - MENN LucaMENN L.
0
0
Walkover
H029 - Walkover
0
0
YOSEF Yossi-HayYOSEF Y.
H030 - MATAS AmaliaMATAS A.
0
0
Walkover
H031 Thu, 18:00 Walkover
0
0
ERCULJ MatjazERCULJ M.
H032 - ARNOLD ThomasARNOLD T.
0
0
Walkover

Losers Round 2

A033 Thu, 18:00 CHERNYSHOV AleksanderCHERNYSHOV A.
9
5
SLACEK DavidSLACEK D. T15
A034 Thu, 22:00 COELHO IvanCOELHO I.
9
8
NGUYEN MyNGUYEN M. T04
A035 Thu, 18:00 SARAC BojanaSARAC B.
7
9
BACI BujarBACI B. T02
A036 Thu, 18:00 MARGETA MonikaMARGETA M.
4
9
HARADINAJ FitimHARADINAJ F. T22
A037 Thu, 18:00 JASAR ElvisJASAR E.
5
9
GEORG WilhelmGEORG W. T04
A038 Thu, 18:00 EBERT ClemensEBERT C.
5
9
DZUSKAEV AndreiDZUSKAEV A. T18
A039 Thu, 22:00 TSYRYKAU UladzislauTSYRYKAU U.
9
3
SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D. T05
A040 Thu, 18:00 ZLATEVA KristinaZLATEVA K.
6
9
BELHASSEN BenjaminBELHASSEN B. T17
B033 Thu, 18:00 CAMPAGNOLA FabioCAMPAGNOLA F.
9
5
KOLENC BlazKOLENC B. T14
B034 Thu, 22:00 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E.
9
4
BORDIGNON GiulianoBORDIGNON G. T11
B035 Thu, 18:00 PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
9
4
ČUČNIK FranciČUČNIK F. T16
B036 Thu, 20:30 ISAILOVIC IvanISAILOVIC I.
9
3
ROMPPANEN EeroROMPPANEN E. T22
B037 Thu, 20:30 MESSNER BenoMESSNER B.
0
9
GARZIA FrancescoGARZIA F. T11
B038 Thu, 20:30 CANDELA FrancescoCANDELA F.
7
9
FRIESENEGGER MarkusFRIESENEGGER M. T10
B039 Thu, 22:00 HOISS TobiasHOISS T.
9
5
TONINI GianmarcoTONINI G. T12
B040 Thu, 20:30 BUCHGRABER ThomasBUCHGRABER T.
1
9
GRONSTEN RagnarGRONSTEN R. T07
C033 Thu, 20:30 TODOROV Daniel TODOROV D.
6
9
TIKLEV DiliyanTIKLEV D. T09
C034 Thu, 22:00 TENK EnrikTENK E.
6
9
TERZIĆ FarukTERZIĆ F. T13
C035 Thu, 20:30 MONDINI GianniMONDINI G.
2
9
PONGERS YannickPONGERS Y. T01
C036 Thu, 20:30 REISCHL MarkusREISCHL M.
5
9
AKDAG RamazanAKDAG R. T12
C037 Thu, 20:30 PUTNIK IvicaPUTNIK I.
7
9
GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T13
C038 Thu, 20:30 MUKLEWICZ MichalMUKLEWICZ M.
9
4
PETRONI FabioPETRONI F. T15
C039 Thu, 22:00 ROCHA SaraROCHA S.
5
9
WASHBURN CalvinWASHBURN C. T16
C040 Thu, 20:30 GULEIKOVA AleksandraGULEIKOVA A.
7
9
ALVES Ruben ALVES . T02
D033 Thu, 20:30 SIRANCHUK DaryaSIRANCHUK D.
7
9
ERNST BrunoERNST B. T03
D034 Thu, 22:00 DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
9
7
GRADISNIK MitjaGRADISNIK M. T06
D035 Thu, 20:30 STECHER MarcelSTECHER M.
9
7
LISÍK JozefLISÍK J. T23
D036 Thu, 20:30 STRUGAR VukSTRUGAR V.
8
9
FUEHRLINGER MarkusFUEHRLINGER M. T14
D037 Thu, 20:30 SCHWARZENECKER RaminSCHWARZENECKER R.
2
9
HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T24
D038 Thu, 20:30 SATLER BoštjanSATLER B.
8
9
TRUSHEVSKAIA Valeriia TRUSHEVSKAIA V. T20
D039 Thu, 22:00 REMPE JanREMPE J.
8
9
JOOS SteffenJOOS S. T19
D040 Thu, 20:30 TKACH KristinaTKACH K.
9
5
GSPANDL Patrick GSPANDL P. T04
E033 Thu, 20:30 CZERWINSKY MartinCZERWINSKY M.
9
4
VICIC SNAJDAR MihaVICIC S. T08
E034 Fri, 09:00 LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
5
9
WEICHHART MarkusWEICHHART M. T17
E035 Thu, 20:30 KNUEVER Peter KNUEVER .
9
1
MIKEK VladimirMIKEK V. T16
E036 Thu, 20:30 PUTZ ClemensPUTZ C.
0
9
SOKOLOV EgorSOKOLOV E. T05
E037 Thu, 20:30 GRIM KristinaGRIM K.
9
7
MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M. T06
E038 Thu, 20:30 KRAFT KaiKRAFT K.
9
6
BENKO MaksBENKO M. T21
E039 Fri, 09:00 KORNMESSER JonasKORNMESSER J.
9
3
BIZAL BlazBIZAL B. T22
E040 Thu, 20:30 MONTANARI LucaMONTANARI L.
5
9
SPAHIU BesarSPAHIU B. T18
F033 Thu, 20:30 KAPLAN JornKAPLAN J.
9
6
CHINAHOV RuslanCHINAHOV R. T19
F034 Fri, 09:00 ZAPPI SimoneZAPPI S.
4
9
KNUEVER MitchelKNUEVER M. T10
F035 Thu, 20:30 PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A.
9
4
LISIK ZdenkoLISIK Z. T17
F036 Thu, 22:00 STAN AlinSTAN A.
0
9
ABU HANTASH Murad sorinABU H. T17
F037 Thu, 22:00 SOBIECH DAWIDSOBIECH D.
5
9
LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M. T21
F038 Thu, 22:00 Walkover
0
0
KAPLAN InaKAPLAN I.
F039 Fri, 09:00 CZAPLA BartlomiejCZAPLA B.
9
5
NUNEZ IvanNUNEZ I. T07
F040 Thu, 22:00 STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
4
9
JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K. T09
G033 Thu, 22:00 KONT SanderKONT S.
9
3
FILIPIČ RobertFILIPIČ R. T20
G034 Fri, 09:00 RADOVOVIC EdvinRADOVOVIC E.
7
9
PONGERS QuintenPONGERS Q. T16
G035 Thu, 22:00 PANDZA IvoPANDZA I.
9
2
JURISIC IgorJURISIC I. T18
G036 Thu, 22:00 JUVA MarkusJUVA M.
9
4
HASSLER Steve HASSLER . T24
G037 Thu, 22:00 SAVIC StefanSAVIC S.
1
9
SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K. T08
G038 Thu, 22:00 ULJAN BojanULJAN B.
2
9
ROMPPANEN RikuROMPPANEN R. T23
G039 Fri, 09:00 GOMEZ VincentGOMEZ V.
4
9
PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M. T03
G040 Thu, 22:00 PRITSCHOW FabianPRITSCHOW F.
2
9
DÖRNER YumaDÖRNER Y. T03
H033 Thu, 22:00 LEBDUŠKA FilipLEBDUŠKA F.
2
9
CORREIA HenriqueCORREIA H. T14
H034 Fri, 09:00 MÄRZ Mario MÄRZ M.
9
1
ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y. T24
H035 Thu, 22:00 KWIT JozefKWIT J.
6
9
HENZI PhilipHENZI P. T02
H036 Thu, 22:00 MENN LucaMENN L.
9
7
TOMAŽIČ SimonTOMAŽIČ S. T01
H037 Thu, 22:00 YOSEF Yossi-HayYOSEF Y.
4
9
MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A. T22
H038 Thu, 22:00 MATAS AmaliaMATAS A.
5
9
BONNELYKKE Andreas SteenBONNELYKKE A. T15
H039 Fri, 09:00 ERCULJ MatjazERCULJ M.
9
8
URBAN PetrURBAN P. T04
H040 Thu, 22:00 ARNOLD ThomasARNOLD T.
9
5
BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T07

Winners Round 2

A041 Fri, 09:00 KACI EklentKACI E.
9
6
LENTZ ChristofferLENTZ C. T01
A042 Fri, 09:00 BRABIN AntonisBRABIN A.
5
9
MACIOL DanielMACIOL D. T23
A043 Fri, 09:00 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
9
8
KULOYANTS ValeryKULOYANTS V. T21
A044 Fri, 09:00 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
8
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N. T05
B041 Fri, 09:00 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
9
1
SCHRÖDER JoelSCHRÖDER J. T09
B042 Fri, 09:00 REGLI RonaldREGLI R.
9
8
SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T12
B043 Fri, 09:00 GORST FedorGORST F.
9
6
GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G. T14
B044 Fri, 09:00 ZALMAN DavidZALMAN D.
3
9
ALCAIDE DavidALCAIDE D. T11
C041 Fri, 09:00 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
2
DE SANTIS DavideDE SANTIS D. T15
C042 Fri, 09:00 PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
4
9
DORENBURG MarcoDORENBURG M. T08
C043 Fri, 09:00 KONIAR JakubKONIAR J.
9
5
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M. T20