Menu

Dynamic Billard Treviso Open 2020

Draw & Results

Round 1

A001 - FILLER JoshuaFILLER J.
0
0
A002 Thu, 09:00 LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
9
7
WEISS AdrianWEISS A.
A003 Thu, 09:00 REMPE JanREMPE J.
9
6
TRUSHEVSKAIA ValeriiaTRUSHEVSKAIA V.
A004 Thu, 09:00 CORREIA HenriqueCORREIA H.
9
3
CORSO MassimilianoCORSO M.
A005 - FERRARA AlbertoFERRARA A.
0
0
A006 Thu, 10:30 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
2
9
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
A007 Thu, 10:30 GRUBER StefanGRUBER S.
7
9
NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
A008 - FEIJEN NielsFEIJEN N.
0
0
A009 - SARIS IvarSARIS I.
0
0
A010 Thu, 10:30 RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
6
9
CANDELA FrancescoCANDELA F.
A011 Thu, 12:00 MELLING ChrisMELLING C.
9
2
NUNEZ IvanNUNEZ I.
A012 Thu, 12:00 ESPOSITO CosimoESPOSITO C.
1
9
BONGERS TobiasBONGERS T.
A013 Thu, 13:30 USKI JaniUSKI J.
9
6
SAMMARINI ElioSAMMARINI E.
A014 Thu, 13:30 DOHR NiklasDOHR N.
9
4
VRAKAS AthanasiosVRAKAS A.
A015 Thu, 13:30 GARZIA FrancescoGARZIA F.
7
9
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
A016 - SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
0
0
B001 - SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
0
0
B002 Thu, 09:00 SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
5
9
OSTROWSKI PiotrOSTROWSKI P.
B003 Thu, 09:00 SOUTO JonasSOUTO J.
9
3
CASTRIOTA MauroCASTRIOTA M.
B004 Thu, 09:00 SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
4
9
GEIHE JohannesGEIHE J.
B005 - TRIVIZAS GerasimosTRIVIZAS G.
0
0
B006 Thu, 10:30 ANGELINI MatteoANGELINI M.
4
9
FILLER PiaFILLER P.
B007 Thu, 10:30 KONRAD DanielKONRAD D.
9
8
SPRANGERS StefanSPRANGERS S.
B008 - PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
0
0
B009 - HYBLER RomanHYBLER R.
0
0
B010 Thu, 10:30 GIORDANI AlessandroGIORDANI A.
6
9
PUCAR ZoranPUCAR Z.
B011 Thu, 12:00 MATVIENKO VladimirMATVIENKO V.
9
4
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
B012 - REHEPAP MihkelREHEPAP M.
0
0
B013 Thu, 13:30 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
8
9
GARCIA-FONSECA JorgeGARCIA-FONSECA J.
B014 Thu, 13:30 VALCHEV MarioVALCHEV M.
9
8
CABELLO CarlosCABELLO C.
B015 Thu, 13:30 RIZZI FabioRIZZI F.
9
5
MARIC FlorijanMARIC F.
B016 - SOUQUET RalfSOUQUET R.
0
0
C001 - CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
0
0
C002 Thu, 09:00 SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
9
0
HENNING MaxHENNING M.
C003 Thu, 09:00 MAJID ImranMAJID I.
9
4
CIPRIAN GabrielCIPRIAN G.
C004 Thu, 09:00 VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
9
4
GRONSTEN RagnarGRONSTEN R.
C005 - ALNAR MustafaALNAR M.
0
0
C006 Thu, 10:30 FALAPPA EnricoFALAPPA E.
3
9
PUTSCHE JannikPUTSCHE J.
C007 Thu, 10:30 DI MARTINO GiovanniDI MARTINO G.
9
6
BONKE ThorstenBONKE T.
C008 - LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
0
0
C009 - OUSCHAN Albin Jr.OUSCHAN A.
0
0
C010 Thu, 12:00 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
9
1
KRAMER MartinKRAMER M.
C011 Thu, 12:00 CIANCIARUSO AndreaCIANCIARUSO A.
0
0
JOHNSON MaxwellJOHNSON M.
C012 - ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
0
0
C013 Thu, 13:30 SYAROV GabrielSYAROV G.
1
9
LUTSKER SergeyLUTSKER S.
C014 Thu, 13:30 FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
9
5
HAMALAINEN VilleHAMALAINEN V.
C015 Thu, 13:30 PATIENT ChrisPATIENT C.
6
9
PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
C016 - BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
0
0
D001 - GORST FedorGORST F.
0
0
D002 Thu, 09:00 RESCH DanielRESCH D.
9
2
GNADENBERG KarlGNADENBERG K.
D003 Thu, 09:00 REGLI RonaldREGLI R.
9
3
COZMA VasileCOZMA V.
D004 Thu, 09:00 FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
9
8
DAMICO AlbertoDAMICO A.
D005 - MATRIZI ArjanMATRIZI A.
0
0
D006 Thu, 10:30 TEIXERA PedroTEIXERA P.
5
9
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
D007 Thu, 10:30 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
9
3
BIANCHINI Michele BIANCHINI M.
D008 - BABICA RadoslawBABICA R.
0
0
D009 - ALCAIDE DavidALCAIDE D.
0
0
D010 Thu, 12:00 BERNARDO BrunoBERNARDO B.
8
9
SKVORTSOV ViacheslavSKVORTSOV V.
D011 Thu, 12:00 SANLISOY OsmanSANLISOY O.
9
6
CODINA LLONCH MarcCODINA L.
D012 - HUETTER MichaelHUETTER M.
0
0
D013 Thu, 13:30 THYDE JeppeTHYDE J.
9
6
GJYSHINCA AmarGJYSHINCA A.
D014 Thu, 13:30 OUSCHAN JasminOUSCHAN J.
2
9
APPLETON DarrenAPPLETON D.
D015 Thu, 13:30 PONGERS QuintenPONGERS Q.
9
5
PALE JohanPALE J.
D016 - GIALLOURAKIS DamianosGIALLOURAKIS D.
0
0
E001 - KACI EklentKACI E.
0
0
E002 Thu, 09:00 RUSLANOV StanimirRUSLANOV S.
9
5
LABUTIS PijusLABUTIS P.
E003 Thu, 09:00 VARTIAINEN JohannaVARTIAINEN J.
4
9
PEREIRA ManuelPEREIRA M.
E004 Thu, 09:00 SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G.
9
7
KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
E005 - TURKOWSKI MichalTURKOWSKI M.
0
0
E006 Thu, 10:30 MILIOLI Andrea MILIOLI .
3
9
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
E007 Thu, 10:30 MALAI NickMALAI N.
9
5
DEFRASNES StephenDEFRASNES S.
E008 - SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
0
0
E009 - DUDANETS MaksimDUDANETS M.
0
0
E010 Thu, 12:00 CANILLAS MiquelCANILLAS M.
2
9
SVILAR ZoranSVILAR Z.
E011 Thu, 12:00 GEORGIOU LefterisGEORGIOU L.
1
9
SROCZYNSKI Wojciech SROCZYNSKI W.
E012 Thu, 12:00 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
8
9
SANDERSON ElliottSANDERSON E.
E013 Thu, 13:30 LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M.
6
9
ASCHERI GianlucaASCHERI G.
E014 Thu, 13:30 SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
9
5
DELLINO StefanoDELLINO S.
E015 Thu, 15:00 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
2
9
SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
E016 - KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
0
0
F001 - KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
0
0
F002 Thu, 09:00 ANAR BoraANAR B.
9
1
GATSBY FranciscoGATSBY F.
F003 Thu, 09:00 LEON DanielLEON D.
3
9
WOLF JanWOLF J.
F004 Thu, 10:30 ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
5
9
SHAW JaysonSHAW J.
F005 - POSCHL ThomasPOSCHL T.
0
0
F006 Thu, 10:30 MADSEN AndreasMADSEN A.
9
3
QIU EliseQIU E.
F007 Thu, 10:30 ALVES Ruben ALVES .
5
9
STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
F008 - SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
0
0
F009 - ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
0
0
F010 Thu, 12:00 DEL SANTO-SANZ JavierDEL S.
6
9
AKDAG RamazanAKDAG R.
F011 Thu, 12:00 DOMENECH Emilio-JofreDOMENECH E.
7
9
MELKONYAN BabkenMELKONYAN B.
F012 - LIKOWSKI PiotrLIKOWSKI P.
0
0
F013 Thu, 13:30 TONINI GianmarcoTONINI G.
9
7
MSCISZ AdamMSCISZ A.
F014 Thu, 13:30 CASTELLANO ValerioCASTELLANO V.
9
8
SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
F015 Thu, 15:00 NAWAWAT KenNAWAWAT K.
0
0
HEEB SteveHEEB S.
F016 - LECHNER MaximillianLECHNER M.
0
0
G001 - JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
0
0
G002 Thu, 09:00 PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
8
9
HAMID HervisHAMID H.
G003 Thu, 09:00 LISIK ZdenkoLISIK Z.
1
9
JUNGO DimitriJUNGO D.
G004 Thu, 10:30 LISNIC MarkoLISNIC M.
8
9
GOMEZ VincentGOMEZ V.
G005 - BUCKLEY BenjiBUCKLEY B.
0
0
G006 Thu, 10:30 PRICE MarcelPRICE M.
9
7
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
G007 Thu, 10:30 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
9
6
MONTANARI LucaMONTANARI L.
G008 - SILVA MiquelSILVA M.
0
0
G009 - HE MarioHE Mario .
0
0
G010 Thu, 12:00 STENSROD AlbertSTENSROD A.
5
9
KNITTEL ThomasKNITTEL T.
G011 Thu, 12:00 ERCULJ MatjazERCULJ M.
8
9
ORTMANN OliverORTMANN O.
G012 - BRAGA Mihai RobertBRAGA M.
0
0
G013 Thu, 13:30 PALMIERI Marco PALMIERI M.
8
9
VAN LIEROP JanVAN L.
G014 Thu, 13:30 KOUKIADAKIS KonstantinosKOUKIADAKIS K.
9
2
DE WIT PepijnDE WIT P.
G015 Thu, 15:00 PECELJ AleksaPECELJ A.
9
8
SINI RiccardoSINI R.
G016 - SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
0
0
H001 - GRABE DenisGRABE D.
0
0
H002 Thu, 09:00 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
2
9
MACIOL DanielMACIOL D.
H003 Thu, 09:00 AMORATI Giacomo MariaAMORATI G.
1
9
LIZANA JuanLIZANA J.
H004 Thu, 10:30 GANGFLOT Emil-AndreGANGFLOT E.
8
9
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
H005 - GANGFLOT Ole-TobiasGANGFLOT O.
0
0
H006 Thu, 10:30 GEORG WilhelmGEORG W.
9
6
PETRONI FabioPETRONI F.
H007 Thu, 10:30 DE RUYTER TimDE RUYTER T.
9
4
ZOIDIS VasileiosZOIDIS V.
H008 - FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
0
0
H009 - KONIAR JakubKONIAR J.
0
0
H010 Thu, 12:00 TORRES JohnTORRES J.
9
2
SCHLEINER RomanSCHLEINER R.
H011 Thu, 12:00 FALDUTO AntoninoFALDUTO A.
2
9
VYVEY DylanVYVEY D.
H012 Thu, 13:30 DORENBURG MarcoDORENBURG M.
9
8
LOLAS MenelaosLOLAS M.
H013 Thu, 13:30 PATSURA VitaliyPATSURA V.
2
9
PONGERS YannickPONGERS Y.
H014 Thu, 13:30 TENK EnrikTENK E.
9
7
PEREIRA PedroPEREIRA P.
H015 Thu, 15:00 KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A.
9
1
STECHER MarcelSTECHER M.
H016 - GRAY MarkGRAY M.
0
0

Winners Round 1

A017 Thu, 15:00 FILLER JoshuaFILLER J.
9
2
LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
A018 Thu, 15:00 REMPE JanREMPE J.
6
9
CORREIA HenriqueCORREIA H.
A019 Thu, 15:00 FERRARA AlbertoFERRARA A.
2
9
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
A020 Thu, 16:30 NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
6
9
FEIJEN NielsFEIJEN N.
A021 Thu, 16:30 SARIS IvarSARIS I.
9
1
CANDELA FrancescoCANDELA F.
A022 Thu, 18:00 MELLING ChrisMELLING C.
3
9
BONGERS TobiasBONGERS T.
A023 Thu, 18:00 USKI JaniUSKI J.
9
1
DOHR NiklasDOHR N.
A024 Thu, 18:00 CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
7
9
SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
B017 Thu, 15:00 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
9
7
OSTROWSKI PiotrOSTROWSKI P.
B018 Thu, 15:00 SOUTO JonasSOUTO J.
9
0
GEIHE JohannesGEIHE J.
B019 Thu, 16:30 TRIVIZAS GerasimosTRIVIZAS G.
9
0
FILLER PiaFILLER P.
B020 Thu, 16:30 KONRAD DanielKONRAD D.
4
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
B021 Thu, 16:30 HYBLER RomanHYBLER R.
9
3
PUCAR ZoranPUCAR Z.
B022 Thu, 18:00 MATVIENKO VladimirMATVIENKO V.
9
7
REHEPAP MihkelREHEPAP M.
B023 Thu, 18:00 GARCIA-FONSECA JorgeGARCIA-FONSECA J.
2
9
VALCHEV MarioVALCHEV M.
B024 Thu, 18:00 RIZZI FabioRIZZI F.
8
9
SOUQUET RalfSOUQUET R.
C017 Thu, 15:00 CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
8
9
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
C018 Thu, 15:00 MAJID ImranMAJID I.
6
9
VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
C019 Thu, 16:30 ALNAR MustafaALNAR M.
9
7
PUTSCHE JannikPUTSCHE J.
C020 Thu, 16:30 DI MARTINO GiovanniDI MARTINO G.
2
9
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
C021 Thu, 16:30 OUSCHAN Albin Jr.OUSCHAN A.
9
5
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
C022 Thu, 18:00 CIANCIARUSO AndreaCIANCIARUSO A.
7
9
ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
C023 Thu, 18:00 LUTSKER SergeyLUTSKER S.
9
6
FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
C024 Thu, 18:00 PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
9
7
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
D017 Thu, 15:00 GORST FedorGORST F.
9
8
RESCH DanielRESCH D.
D018 Thu, 15:00 REGLI RonaldREGLI R.
9
4
FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
D019 Thu, 16:30 MATRIZI ArjanMATRIZI A.
9
8
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
D020 Thu, 16:30 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
5
9
BABICA RadoslawBABICA R.
D021 Thu, 16:30 ALCAIDE DavidALCAIDE D.
9
3
SKVORTSOV ViacheslavSKVORTSOV V.
D022 Thu, 18:00 SANLISOY OsmanSANLISOY O.
9
2
HUETTER MichaelHUETTER M.
D023 Thu, 18:00 THYDE JeppeTHYDE J.
9
6
APPLETON DarrenAPPLETON D.
D024 Thu, 19:30 PONGERS QuintenPONGERS Q.
9
8
GIALLOURAKIS DamianosGIALLOURAKIS D.
E017 Thu, 15:00 KACI EklentKACI E.
9
6
RUSLANOV StanimirRUSLANOV S.
E018 Thu, 15:00 PEREIRA ManuelPEREIRA M.
9
7
SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G.
E019 Thu, 16:30 TURKOWSKI MichalTURKOWSKI M.
5
9
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
E020 Thu, 16:30 MALAI NickMALAI N.
9
4
SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
E021 Thu, 16:30 DUDANETS MaksimDUDANETS M.
9
8
SVILAR ZoranSVILAR Z.
E022 Thu, 18:00 SROCZYNSKI Wojciech SROCZYNSKI W.
7
9
SANDERSON ElliottSANDERSON E.
E023 Thu, 18:00 ASCHERI GianlucaASCHERI G.
5
9
SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
E024 Thu, 19:30 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
7
9
KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
F017 Thu, 15:00 KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
9
0
ANAR BoraANAR B.
F018 Thu, 15:00 WOLF JanWOLF J.
3
9
SHAW JaysonSHAW J.
F019 Thu, 16:30 POSCHL ThomasPOSCHL T.
5
9
MADSEN AndreasMADSEN A.
F020 Thu, 16:30 STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
5
9
SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
F021 Thu, 16:30 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
9
8
AKDAG RamazanAKDAG R.
F022 Thu, 18:00 MELKONYAN BabkenMELKONYAN B.
3
9
LIKOWSKI PiotrLIKOWSKI P.
F023 Thu, 18:00 TONINI GianmarcoTONINI G.
9
1
CASTELLANO ValerioCASTELLANO V.
F024 Thu, 19:30 HEEB SteveHEEB S.
1
9
LECHNER MaximillianLECHNER M.
G017 Thu, 15:00 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
9
5
HAMID HervisHAMID H.
G018 Thu, 15:00 JUNGO DimitriJUNGO D.
9
3
GOMEZ VincentGOMEZ V.
G019 Thu, 16:30 BUCKLEY BenjiBUCKLEY B.
4
9
PRICE MarcelPRICE M.
G020 Thu, 16:30 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
9
7
SILVA MiquelSILVA M.
G021 Thu, 18:00 HE MarioHE Mario .
9
5
KNITTEL ThomasKNITTEL T.
G022 Thu, 18:00 ORTMANN OliverORTMANN O.
8
9
BRAGA Mihai RobertBRAGA M.
G023 Thu, 18:00 VAN LIEROP JanVAN L.
8
9
KOUKIADAKIS KonstantinosKOUKIADAKIS K.
G024 Thu, 19:30 PECELJ AleksaPECELJ A.
9
7
SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
H017 Thu, 15:00 GRABE DenisGRABE D.
9
6
MACIOL DanielMACIOL D.
H018 Thu, 15:00 LIZANA JuanLIZANA J.
3
9
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
H019 Thu, 16:30 GANGFLOT Ole-TobiasGANGFLOT O.
3
9
GEORG WilhelmGEORG W.
H020 Thu, 16:30 DE RUYTER TimDE RUYTER T.
9
4
FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
H021 Thu, 18:00 KONIAR JakubKONIAR J.
9
2
TORRES JohnTORRES J.
H022 Thu, 18:00 VYVEY DylanVYVEY D.
5
9
DORENBURG MarcoDORENBURG M.
H023 Thu, 18:00 PONGERS YannickPONGERS Y.
9
4
TENK EnrikTENK E.
H024 Thu, 19:30 KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A.
5
9
GRAY MarkGRAY M.

Losers Round 1

A025 - Loser from A001
0
0
WEISS AdrianWEISS A.
A026 Thu, 19:30 TRUSHEVSKAIA ValeriiaTRUSHEVSKAIA V.
9
5
CORSO MassimilianoCORSO M.
A027 - Loser from A005
0
0
HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
A028 - GRUBER StefanGRUBER S.
0
0
Loser from A008
A029 - Loser from A009
0
0
RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
A030 Thu, 19:30 NUNEZ IvanNUNEZ I.
9
1
ESPOSITO CosimoESPOSITO C.
A031 Thu, 21:00 SAMMARINI ElioSAMMARINI E.
9
2
VRAKAS AthanasiosVRAKAS A.
A032 - GARZIA FrancescoGARZIA F.
0
0
Loser from A016
B025 - Loser from B001
0
0
SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
B026 Thu, 19:30 CASTRIOTA MauroCASTRIOTA M.
9
6
SKOROKHODOV DmytroSKOROKHODOV D.
B027 - Loser from B005
0
0
ANGELINI MatteoANGELINI M.
B028 - SPRANGERS StefanSPRANGERS S.
0
0
Loser from B008
B029 - Loser from B009
0
0
GIORDANI AlessandroGIORDANI A.
B030 Thu, 19:30 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
0
0
Loser from B012
B031 Thu, 21:00 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
9
5
CABELLO CarlosCABELLO C.
B032 - MARIC FlorijanMARIC F.
0
0
Loser from B016
C025 - Loser from C001
0
0
HENNING MaxHENNING M.
C026 Thu, 19:30 CIPRIAN GabrielCIPRIAN G.
5
9
GRONSTEN RagnarGRONSTEN R.
C027 - Loser from C005
0
0
FALAPPA EnricoFALAPPA E.
C028 - BONKE ThorstenBONKE T.
0
0
Loser from C008
C029 - Loser from C009
0
0
KRAMER MartinKRAMER M.
C030 Thu, 19:30 JOHNSON MaxwellJOHNSON M.
0
0
Loser from C012
C031 Thu, 21:00 SYAROV GabrielSYAROV G.
3
9
HAMALAINEN VilleHAMALAINEN V.
C032 - PATIENT ChrisPATIENT C.
0
0
Loser from C016
D025 - Loser from D001
0
0
GNADENBERG KarlGNADENBERG K.
D026 Thu, 19:30 COZMA VasileCOZMA V.
9
5
DAMICO AlbertoDAMICO A.
D027 - Loser from D005
0
0
TEIXERA PedroTEIXERA P.
D028 - BIANCHINI Michele BIANCHINI M.
0
0
Loser from D008
D029 - Loser from D009
0
0
BERNARDO BrunoBERNARDO B.
D030 Thu, 19:30 CODINA LLONCH MarcCODINA L.
0
0
Loser from D012
D031 Thu, 21:00 GJYSHINCA AmarGJYSHINCA A.
2
9
OUSCHAN JasminOUSCHAN J.
D032 - PALE JohanPALE J.
0
0
Loser from D016
E025 - Loser from E001
0
0
LABUTIS PijusLABUTIS P.
E026 Thu, 19:30 VARTIAINEN JohannaVARTIAINEN J.
1
9
KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
E027 - Loser from E005
0
0
MILIOLI Andrea MILIOLI .
E028 - DEFRASNES StephenDEFRASNES S.
0
0
Loser from E008
E029 - Loser from E009
0
0
CANILLAS MiquelCANILLAS M.
E030 Thu, 19:30 GEORGIOU LefterisGEORGIOU L.
8
9
IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
E031 Thu, 21:00 LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M.
9
6
DELLINO StefanoDELLINO S.
E032 - GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
0
0
Loser from E016
F025 - Loser from F001
0
0
GATSBY FranciscoGATSBY F.
F026 Thu, 19:30 LEON DanielLEON D.
0
9
ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
F027 - Loser from F005
0
0
QIU EliseQIU E.
F028 - ALVES Ruben ALVES .
0
0
Loser from F008
F029 - Loser from F009
0
0
DEL SANTO-SANZ JavierDEL S.
F030 Thu, 19:30 DOMENECH Emilio-JofreDOMENECH E.
0
0
Loser from F012
F031 Thu, 21:00 MSCISZ AdamMSCISZ A.
4
9
SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
F032 - NAWAWAT KenNAWAWAT K.
0
0
Loser from F016
G025 - Loser from G001
0
0
PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
G026 Thu, 19:30 LISIK ZdenkoLISIK Z.
1
9
LISNIC MarkoLISNIC M.
G027 - Loser from G005
0
0
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
G028 - MONTANARI LucaMONTANARI L.
0
0
Loser from G008
G029 - Loser from G009
0
0
STENSROD AlbertSTENSROD A.
G030 Thu, 19:30 ERCULJ MatjazERCULJ M.
0
0
Loser from G012
G031 Thu, 21:00 PALMIERI Marco PALMIERI M.
4
9
DE WIT PepijnDE WIT P.
G032 - SINI RiccardoSINI R.
0
0
Loser from G016
H025 - Loser from H001
0
0
CORRIERI DanieleCORRIERI D.
H026 Thu, 19:30 AMORATI Giacomo MariaAMORATI G.
2
9
GANGFLOT Emil-AndreGANGFLOT E.
H027 - Loser from H005
0
0
PETRONI FabioPETRONI F.
H028 - ZOIDIS VasileiosZOIDIS V.
0
0
Loser from H008
H029 - Loser from H009
0
0
SCHLEINER RomanSCHLEINER R.
H030 Thu, 19:30 FALDUTO AntoninoFALDUTO A.
2
9
LOLAS MenelaosLOLAS M.
H031 Thu, 21:00 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
5
PEREIRA PedroPEREIRA P.
H032 - STECHER MarcelSTECHER M.
0
0
Loser from H016

Losers Round 2

A033 Thu, 21:00 WEISS AdrianWEISS A.
9
3
CAPPELLA GianlucaCAPPELLA G.
A034 Thu, 21:00 TRUSHEVSKAIA ValeriiaTRUSHEVSKAIA V.
2
9
DOHR NiklasDOHR N.
A035 Thu, 22:30 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
9
8
MELLING ChrisMELLING C.
A036 Thu, 22:30 GRUBER StefanGRUBER S.
3
9
CANDELA FrancescoCANDELA F.
A037 Thu, 22:30 RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
9
7
NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M.
A038 Thu, 23:45 NUNEZ IvanNUNEZ I.
9
6
FERRARA AlbertoFERRARA A.
A039 Thu, 23:45 SAMMARINI ElioSAMMARINI E.
6
9
REMPE JanREMPE J.
A040 Fri, 09:00 GARZIA FrancescoGARZIA F.
4
9
LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
B033 Thu, 21:00 SCHNEIDER MichaelSCHNEIDER M.
5
9
RIZZI FabioRIZZI F.
B034 Thu, 21:00 CASTRIOTA MauroCASTRIOTA M.
9
3
GARCIA-FONSECA JorgeGARCIA-FONSECA J.
B035 Thu, 22:30 ANGELINI MatteoANGELINI M.
3
9
REHEPAP MihkelREHEPAP M.
B036 Thu, 22:30 SPRANGERS StefanSPRANGERS S.
9
4
PUCAR ZoranPUCAR Z.
B037 Thu, 22:30 GIORDANI AlessandroGIORDANI A.
7
9
KONRAD DanielKONRAD D.
B038 Thu, 23:45 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
7
FILLER PiaFILLER P.
B039 Thu, 23:45 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
9
6
GEIHE JohannesGEIHE J.
B040 Fri, 09:00 MARIC FlorijanMARIC F.
4
9
OSTROWSKI PiotrOSTROWSKI P.
C033 Thu, 21:00 HENNING MaxHENNING M.
3
9
BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
C034 Thu, 21:00 GRONSTEN RagnarGRONSTEN R.
2
9
FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
C035 Thu, 22:30 FALAPPA EnricoFALAPPA E.
4
9
CIANCIARUSO AndreaCIANCIARUSO A.
C036 Thu, 22:30 BONKE ThorstenBONKE T.
0
9
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
C037 Thu, 23:45 KRAMER MartinKRAMER M.
0
9
DI MARTINO GiovanniDI MARTINO G.
C038 Thu, 23:45 JOHNSON MaxwellJOHNSON M.
0
0
PUTSCHE JannikPUTSCHE J.
C039 Thu, 23:45 HAMALAINEN VilleHAMALAINEN V.
8
9
MAJID ImranMAJID I.
C040 Fri, 09:00 PATIENT ChrisPATIENT C.
1
9
CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
D033 Thu, 21:00 GNADENBERG KarlGNADENBERG K.
2
9
GIALLOURAKIS DamianosGIALLOURAKIS D.
D034 Thu, 21:00 COZMA VasileCOZMA V.
1
9
APPLETON DarrenAPPLETON D.
D035 Thu, 22:30 TEIXERA PedroTEIXERA P.
9
2
HUETTER MichaelHUETTER M.
D036 Thu, 22:30 BIANCHINI Michele BIANCHINI M.
8
9
SKVORTSOV ViacheslavSKVORTSOV V.
D037 Thu, 23:45 BERNARDO BrunoBERNARDO B.
3
9
MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
D038 Thu, 23:45 CODINA LLONCH MarcCODINA L.
8
9
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
D039 Thu, 23:45 OUSCHAN JasminOUSCHAN J.
7
9
FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
D040 Fri, 09:00 PALE JohanPALE J.
6
9
RESCH DanielRESCH D.
E033 Thu, 21:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
9
7
SKONECZNY MariuszSKONECZNY M.
E034 Thu, 21:00 KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
9
5
ASCHERI GianlucaASCHERI G.
E035 Thu, 22:30 MILIOLI Andrea MILIOLI .
3
9
SROCZYNSKI Wojciech SROCZYNSKI W.
E036 Thu, 22:30 DEFRASNES StephenDEFRASNES S.
1
9
SVILAR ZoranSVILAR Z.
E037 Thu, 23:45 CANILLAS MiquelCANILLAS M.
2
9
SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
E038 Thu, 23:45 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
9
4
TURKOWSKI MichalTURKOWSKI M.
E039 Thu, 23:45 LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M.
9
7
SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G.
E040 Fri, 09:00 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
9
7
RUSLANOV StanimirRUSLANOV S.
F033 Thu, 21:00 GATSBY FranciscoGATSBY F.
9
8
HEEB SteveHEEB S.
F034 Thu, 22:30 ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
9
2
CASTELLANO ValerioCASTELLANO V.
F035 Thu, 22:30 QIU EliseQIU E.
4
9
MELKONYAN BabkenMELKONYAN B.
F036 Thu, 22:30 ALVES Ruben ALVES .
2
9
AKDAG RamazanAKDAG R.
F037 Thu, 23:45 DEL SANTO-SANZ JavierDEL S.
7
9
STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
F038 Thu, 23:45 DOMENECH Emilio-JofreDOMENECH E.
6
9
POSCHL ThomasPOSCHL T.
F039 Thu, 23:45 SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
9
6
WOLF JanWOLF J.
F040 Fri, 09:00 NAWAWAT KenNAWAWAT K.
0
0
ANAR BoraANAR B.
G033 Thu, 21:00 PLEUNIK DanielPLEUNIK D.
1
9
SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
G034 Thu, 22:30 LISNIC MarkoLISNIC M.
5
9
VAN LIEROP JanVAN L.
G035 Thu, 22:30 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
2
ORTMANN OliverORTMANN O.
G036 Thu, 22:30 MONTANARI LucaMONTANARI L.
8
9
KNITTEL ThomasKNITTEL T.
G037 Thu, 23:45 STENSROD AlbertSTENSROD A.
6
9
SILVA MiquelSILVA M.
G038 Thu, 23:45 ERCULJ MatjazERCULJ M.
8
9
BUCKLEY BenjiBUCKLEY B.
G039 Thu, 23:45 DE WIT PepijnDE WIT P.
9
1
GOMEZ VincentGOMEZ V.
G040 Fri, 09:00 SINI RiccardoSINI R.
9
1
HAMID HervisHAMID H.
H033 Thu, 21:00 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
9
2
KLASOVIC AndrejaKLASOVIC A.
H034 Thu, 22:30 GANGFLOT Emil-AndreGANGFLOT E.
9
2
TENK EnrikTENK E.
H035 Thu, 22:30 PETRONI FabioPETRONI F.
9
3
VYVEY DylanVYVEY D.
H036 Thu, 22:30 ZOIDIS VasileiosZOIDIS V.
9
8
TORRES JohnTORRES J.
H037 Thu, 23:45 SCHLEINER RomanSCHLEINER R.
3
9
FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
H038 Thu, 23:45 LOLAS MenelaosLOLAS M.
7
9
GANGFLOT Ole-TobiasGANGFLOT O.
H039 Fri, 09:00 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
0
LIZANA JuanLIZANA J.
H040 Fri, 09:00 STECHER MarcelSTECHER M.
7
9
MACIOL DanielMACIOL D.

Winners Round 2

A041 Fri, 09:00 FILLER JoshuaFILLER J.
9
4
CORREIA HenriqueCORREIA H.
A042 Fri, 09:00 MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
9
8
FEIJEN NielsFEIJEN N.
A043 Fri, 10:30 SARIS IvarSARIS I.
8
9
BONGERS TobiasBONGERS T.
A044 Fri, 10:30 USKI JaniUSKI J.
9
8
SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
B041 Fri, 09:00 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
9
6
SOUTO JonasSOUTO J.
B042 Fri, 09:00 TRIVIZAS GerasimosTRIVIZAS G.
5
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
B043 Fri, 10:30 HYBLER RomanHYBLER R.
9
4
MATVIENKO VladimirMATVIENKO V.
B044 Fri, 10:30 VALCHEV MarioVALCHEV M.
5
9
SOUQUET RalfSOUQUET R.
C041 Fri, 09:00 SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
4
9
VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
C042 Fri, 09:00 ALNAR MustafaALNAR M.
5
9
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
C043 Fri, 10:30 OUSCHAN Albin Jr.OUSCHAN A.
9
1
ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
C044 Fri, 10:30 LUTSKER SergeyLUTSKER S.
9
7
PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
D041 Fri, 09:00 GORST FedorGORST F.
9
4
REGLI RonaldREGLI R.
D042 Fri, 09:00 MATRIZI ArjanMATRIZI A.
8
9
BABICA RadoslawBABICA R.
D043 Fri, 10:30 ALCAIDE DavidALCAIDE D.
9
5
SANLISOY OsmanSANLISOY O.
D044 Fri, 10:30 THYDE JeppeTHYDE J.
7
9
PONGERS QuintenPONGERS Q.
E041 Fri, 09:00 KACI EklentKACI E.
9
1
PEREIRA ManuelPEREIRA M.
E042 Fri, 10:30 EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
9
8
MALAI NickMALAI N.
E043 Fri, 10:30 DUDANETS MaksimDUDANETS M.
6
9
SANDERSON ElliottSANDERSON E.
E044 Fri, 10:30 SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
9
6
KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
F041 Fri, 09:00 KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
7
9
SHAW JaysonSHAW J.
F042 Fri, 10:30 MADSEN AndreasMADSEN A.
8
9
SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
F043 Fri, 10:30 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
9
4
LIKOWSKI PiotrLIKOWSKI P.
F044 Fri, 10:30 TONINI GianmarcoTONINI G.
6
9
LECHNER MaximillianLECHNER M.
G041 Fri, 09:00 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
9
5
JUNGO DimitriJUNGO D.
G042 Fri, 10:30 PRICE MarcelPRICE M.
7
9
KRAUSE MickeyKRAUSE M.
G043 Fri, 10:30 HE MarioHE Mario .
9
2
BRAGA Mihai RobertBRAGA M.
G044 Fri, 10:30 KOUKIADAKIS KonstantinosKOUKIADAKIS K.
5
9
PECELJ AleksaPECELJ A.
H041 Fri, 09:00 GRABE DenisGRABE D.
6
9
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
H042 Fri, 10:30 GEORG WilhelmGEORG W.
2
9
DE RUYTER TimDE RUYTER T.
H043 Fri, 10:30 KONIAR JakubKONIAR J.
3
9
DORENBURG MarcoDORENBURG M.
H044 Fri, 10:30 PONGERS YannickPONGERS Y.
2
9
GRAY MarkGRAY M.

Losers Round 3

A045 Fri, 10:30 WEISS AdrianWEISS A.
3
9
DOHR NiklasDOHR N.
A046 Fri, 12:00 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
9
4
CANDELA FrancescoCANDELA F.
A047 Fri, 12:00 RUDSHAVN Ole KristianRUDSHAVN O.
5
9
NUNEZ IvanNUNEZ I.
A048 Fri, 13:30 REMPE JanREMPE J.
9
8
LAGUNAS SergioLAGUNAS S.
B045 Fri, 12:00 RIZZI FabioRIZZI F.
9
6
CASTRIOTA MauroCASTRIOTA M.
B046 Fri, 12:00 REHEPAP MihkelREHEPAP M.
9
5
SPRANGERS StefanSPRANGERS S.
B047 Fri, 12:00 KONRAD DanielKONRAD D.
2
9
BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
B048 Fri, 13:30 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
9
8
OSTROWSKI PiotrOSTROWSKI P.
C045 Fri, 12:00 BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M.
4
9
FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
C046 Fri, 12:00 CIANCIARUSO AndreaCIANCIARUSO A.
3
9
DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
C047 Fri, 12:00 DI MARTINO GiovanniDI MARTINO G.
8
9
PUTSCHE JannikPUTSCHE J.
C048 Fri, 13:30 MAJID ImranMAJID I.
3
9
CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
D045 Fri, 12:00 GIALLOURAKIS DamianosGIALLOURAKIS D.
2
9
APPLETON DarrenAPPLETON D.
D046 Fri, 12:00 TEIXERA PedroTEIXERA P.
9
6
SKVORTSOV ViacheslavSKVORTSOV V.
D047 Fri, 12:00 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
9
8
SEROSHTAN AndreySEROSHTAN A.
D048 Fri, 13:30 FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
9
8
RESCH DanielRESCH D.
E045 Fri, 12:00 LABUTIS PijusLABUTIS P.
5
9
KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
E046 Fri, 12:00 SROCZYNSKI Wojciech SROCZYNSKI W.
7
9
SVILAR ZoranSVILAR Z.
E047 Fri, 12:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
9
3
IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G.
E048 Fri, 13:30 LAUWEREYNS MoritzLAUWEREYNS M.
6
9
GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
F045 Fri, 12:00 GATSBY FranciscoGATSBY F.
5
9
ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
F046 Fri, 12:00 MELKONYAN BabkenMELKONYAN B.
7
9
AKDAG RamazanAKDAG R.
F047 Fri, 12:00 STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A.
1
9
POSCHL ThomasPOSCHL T.
F048 Fri, 13:30 SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
9
5
ANAR BoraANAR B.
G045 Fri, 12:00 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
7
VAN LIEROP JanVAN L.
G046 Fri, 12:00 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
4
KNITTEL ThomasKNITTEL T.
G047 Fri, 13:30 SILVA MiquelSILVA M.
9
4
BUCKLEY BenjiBUCKLEY B.
G048 Fri, 13:30 DE WIT PepijnDE WIT P.
9
3
SINI RiccardoSINI R.
H045 Fri, 12:00 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
9
3
GANGFLOT Emil-AndreGANGFLOT E.
H046 Fri, 12:00 PETRONI FabioPETRONI F.
9
5
ZOIDIS VasileiosZOIDIS V.
H047 Fri, 13:30 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
9
5
GANGFLOT Ole-TobiasGANGFLOT O.
H048 Fri, 13:30 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
8
MACIOL DanielMACIOL D.

Losers Round 4

A049 Fri, 13:30 DOHR NiklasDOHR N.
4
9
FEIJEN NielsFEIJEN N.
A050 Fri, 13:30 HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
9
5
CORREIA HenriqueCORREIA H.
A051 Fri, 15:00 NUNEZ IvanNUNEZ I.
3
9
SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
A052 Fri, 15:00 REMPE JanREMPE J.
9
8
SARIS IvarSARIS I.
B049 Fri, 13:30 RIZZI FabioRIZZI F.
9
6
TRIVIZAS GerasimosTRIVIZAS G.
B050 Fri, 13:30 REHEPAP MihkelREHEPAP M.
9
8
SOUTO JonasSOUTO J.
B051 Fri, 15:00 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
9
3
VALCHEV MarioVALCHEV M.
B052 Fri, 15:00 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
9
7
MATVIENKO VladimirMATVIENKO V.
C049 Fri, 13:30 FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
9
8
ALNAR MustafaALNAR M.
C050 Fri, 13:30 DIAZ-PIZARRO FranciscoDIAZ-PIZARRO F.
3
9
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
C051 Fri, 15:00 PUTSCHE JannikPUTSCHE J.
3
9
PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
C052 Fri, 15:00 CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
9
1
ULLMANN-HYBLER YvonneULLMANN-HYBLER Y.
D049 Fri, 13:30 APPLETON DarrenAPPLETON D.
9
5
MATRIZI ArjanMATRIZI A.
D050 Fri, 15:00 TEIXERA PedroTEIXERA P.
2
9
REGLI RonaldREGLI R.
D051 Fri, 15:00 MONTPELLIER AlexMONTPELLIER A.
7
9
THYDE JeppeTHYDE J.
D052 Fri, 15:00 FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
9
5
SANLISOY OsmanSANLISOY O.
E049 Fri, 13:30 KUCKHERM LarsKUCKHERM L.
7
9
MALAI NickMALAI N.
E050 Fri, 15:00 SVILAR ZoranSVILAR Z.
9
5
PEREIRA ManuelPEREIRA M.
E051 Fri, 15:00 SCHJETNE MatsSCHJETNE M.
6
9
KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
E052 Fri, 15:00 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
9
7
DUDANETS MaksimDUDANETS M.
F049 Fri, 13:30 ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
9
7
MADSEN AndreasMADSEN A.
F050 Fri, 15:00 AKDAG RamazanAKDAG R.
7
9
KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
F051 Fri, 15:00 POSCHL ThomasPOSCHL T.
6
9
TONINI GianmarcoTONINI G.
F052 Fri, 15:00 SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
9
5
LIKOWSKI PiotrLIKOWSKI P.
G049 Fri, 13:30 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
8
PRICE MarcelPRICE M.
G050 Fri, 15:00 MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
9
6
JUNGO DimitriJUNGO D.
G051 Fri, 15:00 SILVA MiquelSILVA M.
9
3
KOUKIADAKIS KonstantinosKOUKIADAKIS K.
G052 Fri, 15:00 DE WIT PepijnDE WIT P.
9
0
BRAGA Mihai RobertBRAGA M.
H049 Fri, 13:30 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
9
3
GEORG WilhelmGEORG W.
H050 Fri, 15:00 PETRONI FabioPETRONI F.
9
5
GRABE DenisGRABE D.
H051 Fri, 15:00 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
9
6
PONGERS YannickPONGERS Y.
H052 Fri, 15:00 PATSURA VitaliyPATSURA V.
9
4
KONIAR JakubKONIAR J.

Winners Round 3

A053 Fri, 16:30 FILLER JoshuaFILLER J.
9
5
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
A054 Fri, 16:30 BONGERS TobiasBONGERS T.
9
3
USKI JaniUSKI J.
B053 Fri, 16:30 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
7
9
PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
B054 Fri, 16:30 HYBLER RomanHYBLER R.
3
9
SOUQUET RalfSOUQUET R.
C053 Fri, 16:30 VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
9
7
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
C054 Fri, 16:30 OUSCHAN Albin Jr.OUSCHAN A.
9
1
LUTSKER SergeyLUTSKER S.
D053 Fri, 16:30 GORST FedorGORST F.
6
9
BABICA RadoslawBABICA R.
D054 Fri, 16:30 ALCAIDE DavidALCAIDE D.
9
2
PONGERS QuintenPONGERS Q.
E053 Fri, 16:30 KACI EklentKACI E.
9
6
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
E054 Fri, 16:30 SANDERSON ElliottSANDERSON E.
6
9
SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
F053 Fri, 16:30 SHAW JaysonSHAW J.
5
9
SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
F054 Fri, 16:30 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
6
9
LECHNER MaximillianLECHNER M.
G053 Fri, 16:30 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
8
9
KRAUSE MickeyKRAUSE M.
G054 Fri, 16:30 HE MarioHE Mario .
9
6
PECELJ AleksaPECELJ A.
H053 Fri, 16:30 DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
3
9
DE RUYTER TimDE RUYTER T.
H054 Fri, 16:30 DORENBURG MarcoDORENBURG M.
9
8
GRAY MarkGRAY M.

Losers Round 5

A055 Fri, 16:30 FEIJEN NielsFEIJEN N.
9
7
HOHMANN ThorstenHOHMANN T.
A056 Fri, 18:00 SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
9
6
REMPE JanREMPE J.
B055 Fri, 16:30 RIZZI FabioRIZZI F.
9
1
REHEPAP MihkelREHEPAP M.
B056 Fri, 18:00 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S.
7
9
BEZDAN AttilaBEZDAN A.
C055 Fri, 16:30 FROEHLICH ChristianFROEHLICH C.
7
9
SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
C056 Fri, 18:00 PIERGIOVANNI DavyPIERGIOVANNI D.
3
9
CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
D055 Fri, 16:30 APPLETON DarrenAPPLETON D.
6
9
REGLI RonaldREGLI R.
D056 Fri, 18:00 THYDE JeppeTHYDE J.
8
9
FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
E055 Fri, 16:30 MALAI NickMALAI N.
9
7
SVILAR ZoranSVILAR Z.
E056 Fri, 18:00 KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
9
4
GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G.
F055 Fri, 18:00 ANTONAKIS GeorgeANTONAKIS G.
2
9
KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
F056 Fri, 18:00 TONINI GianmarcoTONINI G.
9
5
SALLMAYER NicoSALLMAYER N.
G055 Fri, 18:00 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
6
MATIKAINEN CasperMATIKAINEN C.
G056 Fri, 18:00 SILVA MiquelSILVA M.
6
9
DE WIT PepijnDE WIT P.
H055 Fri, 18:00 CORRIERI DanieleCORRIERI D.
5
9
PETRONI FabioPETRONI F.
H056 Fri, 18:00 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
9
5
PATSURA VitaliyPATSURA V.

Losers Round 6

A057 Fri, 18:00 FEIJEN NielsFEIJEN N.
6
9
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
A058 Fri, 19:30 SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O.
7
9
USKI JaniUSKI J.
B057 Fri, 18:00 RIZZI FabioRIZZI F.
3
9
SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.
B058 Fri, 19:30 BEZDAN AttilaBEZDAN A.
5
9
HYBLER RomanHYBLER R.
C057 Fri, 18:00 SIEKKINEN JaniSIEKKINEN J.
7
9
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
C058 Fri, 19:30 CHINAHOV RuslanCHINAHOV R.
8
9
LUTSKER SergeyLUTSKER S.
D057 Fri, 18:00 REGLI RonaldREGLI R.
5
9
GORST FedorGORST F.
D058 Fri, 19:30 FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
9
4
PONGERS QuintenPONGERS Q.
E057 Fri, 18:00 MALAI NickMALAI N.
9
3
EKONOMOPOULOS NikosEKONOMOPOULOS N.
E058 Fri, 19:30 KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
9
4
SANDERSON ElliottSANDERSON E.
F057 Fri, 19:30 KAZAKIS AlexanderKAZAKIS A.
8
9
SHAW JaysonSHAW J.
F058 Fri, 19:30 TONINI GianmarcoTONINI G.
3
9
ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
G057 Fri, 19:30 SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
9
3
JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K.
G058 Fri, 19:30 DE WIT PepijnDE WIT P.
9
7
PECELJ AleksaPECELJ A.
H057 Fri, 19:30 PETRONI FabioPETRONI F.
9
2
DELGADO Jose AlbertoDELGADO J.
H058 Fri, 19:30 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
9
6
GRAY MarkGRAY M.

SE - Last 32

SE01 Fri, 21:30 FILLER JoshuaFILLER J.
8
9
GORST FedorGORST F.
SE02 Fri, 21:30 BONGERS TobiasBONGERS T.
9
2
DE WIT PepijnDE WIT P.
SE03 Fri, 21:30 PEHLIVANOVIC SanjinPEHLIVANOVIC S.
8
9
HYBLER RomanHYBLER R.
SE04 Fri, 21:30 SOUQUET RalfSOUQUET R.
3
9
SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
SE05 Fri, 21:30 VIRTARANTA JereVIRTARANTA J.
2
9
USKI JaniUSKI J.
SE06 Fri, 21:30 OUSCHAN Albin Jr.OUSCHAN A.
8
9
SHAW JaysonSHAW J.
SE07 Fri, 21:30 BABICA RadoslawBABICA R.
5
9
KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
SE08 Fri, 21:30 ALCAIDE DavidALCAIDE D.
8
9
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
SE09 Fri, 21:30 KACI EklentKACI E.
9
6
LUTSKER SergeyLUTSKER S.
SE10 Fri, 21:30 SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
9
2
LOUKATOS DimitrisLOUKATOS D.
SE11 Fri, 21:30 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W.
1
9
FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
SE12 Fri, 21:30 LECHNER MaximillianLECHNER M.
9
6
MALAI NickMALAI N.
SE13 Fri, 21:30 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
9
7
FEFILAVA MarharytaFEFILAVA M.
SE14 Fri, 21:30 HE MarioHE Mario .
9
7
PETRONI FabioPETRONI F.
SE15 Fri, 21:30 DE RUYTER TimDE RUYTER T.
9
7
ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W.
SE16 Fri, 21:30 DORENBURG MarcoDORENBURG M.
5
9
SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.

SE - Last 16

SE17 Sat, 10:00 GORST FedorGORST F.
9
7
BONGERS TobiasBONGERS T.
SE18 Sat, 10:00 HYBLER RomanHYBLER R.
2
9
SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
SE19 Sat, 10:00 USKI JaniUSKI J.
8
9
SHAW JaysonSHAW J.
SE20 Sat, 10:00 KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
9
7
MAKKONEN PetriMAKKONEN P.
SE21 Sat, 10:00 KACI EklentKACI E.
9
6
SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K.
SE22 Sat, 10:00 FORTUNSKI MieskoFORTUNSKI M.
8
9
LECHNER MaximillianLECHNER M.
SE23 Sat, 10:00 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
9
7
HE MarioHE Mario .
SE24 Sat, 10:00 DE RUYTER TimDE RUYTER T.
7
9
SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.

SE - Quarter Finals

SE25 Sat, 12:00 GORST FedorGORST F.
9
5
SANCHEZ RUIZ FranciscoSANCHEZ R.
SE26 Sat, 12:00 SHAW JaysonSHAW J.
9
4
KAPLAN ThomaszKAPLAN T.
SE27 Sat, 12:00 KACI EklentKACI E.
9
0
LECHNER MaximillianLECHNER M.
SE28 Sat, 12:00 KRAUSE MickeyKRAUSE M.
4
9
SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.

SE - Semi Finals

SE29 Sat, 14:00 GORST FedorGORST F.
3
9
SHAW JaysonSHAW J.
SE30 Sat, 15:30 KACI EklentKACI E.
9
6
SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M.

SE - Final

SE31 Sat, 17:30 SHAW JaysonSHAW J.
9
8
KACI EklentKACI E.