Menu

Euro Tour Sankt Johann im Pongau

Order of Play

R1-A001 - M 9 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W. 0 0   Walkover
LR1-A025 - M 9 Walkover 0 0   GARZIA FrancescoGARZIA F.
R1-B001 - M 9 MACIOL DanielMACIOL D. 0 0   Walkover
R1-B016 - M 9 HYBLER RomanHYBLER R. 0 0   Walkover
LR1-B025 - M 9 Walkover 0 0   HOEBERL GeorgHOEBERL G.
R1-C001 - M 9 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W. 0 0   Walkover
LR1-C025 - M 9 Walkover 0 0   JOVCHEVSKI MartinJOVCHEVSKI M.
R1-D001 - M 9 HE MarioHE Mario . 0 0   Walkover
LR1-D025 - M 9 Walkover 0 0   ESPRIT GarethESPRIT G.
R1-E001 - M 9 FILLER JoshuaFILLER J. 0 0   Walkover
LR1-E025 - M 9 Walkover 0 0   TOMFORDE KayTOMFORDE K.
R1-F001 - M 9 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. 0 0   Walkover
LR1-F025 - M 9 Walkover 0 0   ALBLOOSHI AbdulsalamALBLOOSHI A.
R1-G001 - M 9 SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O. 0 0   Walkover
R1-G016 - M 9 SOUFI MohammadSOUFI M. 0 0   Walkover
LR1-G025 - M 9 Walkover 0 0   ZAJAC DominikZAJAC D.
R1-H001 - M 9 FEIJEN NielsFEIJEN N. 0 0   Walkover
LR1-H025 - M 9 Walkover 0 0   DERVISIS FragkiskosDERVISIS F.

Apr 14, 2023, 9:00

R1-A002 Fri, 09:00 M 9 GARZIA FrancescoGARZIA F. 2 9   GUTTENBERGER DanielGUTTENBERGER D. T03
R1-A003 Fri, 09:00 M 9 ROSSI IvanoROSSI I. 1 9   HORT BenediktHORT B. T09
R1-A004 Fri, 09:00 M 9 DRENTH MichelDRENTH M. 9 7   DEISENRIEDER DominikDEISENRIEDER . T10
R1-A005 Fri, 09:00 M 9 DORENBURG MarcoDORENBURG M. 9 2   AVDIU BurimAVDIU B. T11
R1-A006 Fri, 09:00 M 9 THORN MichaelTHORN M. 9 4   VÁRADI AndrásVÁRADI A. T14
R1-A007 Fri, 09:00 M 9 TRTOVAC HarisTRTOVAC H. 9 5   ŠULEK MatejŠULEK M. T02
R1-A008 Fri, 09:00 M 9 ZALMAN DavidZALMAN D. 9 6   ERNST NicolasERNST N. T04
R1-A009 Fri, 09:00 M 9 SPAHIU BesarSPAHIU B. 8 9   GUTJAHR RicardoGUTJAHR R. T17
R1-A010 Fri, 09:00 M 9 GRIESS PatrickGRIESS P. 2 9   OEGAARD MikaelOEGAARD M. T19
R1-A011 Fri, 09:00 M 9 BIERMANN RainerBIERMANN R. 4 9   OLSSON HenrikOLSSON H. T20
R1-A012 Fri, 09:00 M 9 JASTRZAB DominikJASTRZAB D. 9 5   POLACH JaroslavPOLACH J. T18
R1-A013 Fri, 09:00 M 9 KOSC MarekKOSC M. 6 9   LANNOYE KevinLANNOYE K. T07
R1-A014 Fri, 09:00 M 9 ZADEIKIS Kestutis Jr.ZADEIKIS K. DIS 0   GONZÁLEZ PALACIOS DanielGONZÁLEZ P.
R1-A015 Fri, 09:00 M 9 BOYANOV IvelinBOYANOV I. 7 9   REMPE JanREMPE J. T06
R1-A016 Fri, 09:00 M 9 ALNAR MustafaALNAR M. 9 1   RASSI FriedrichRASSI F. T16
R1-B002 Fri, 09:00 M 9 STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. 9 7   HOEBERL GeorgHOEBERL G. T12
R1-B003 Fri, 09:00 M 9 HARDTKE MatthiasHARDTKE M. 4 9   MONTEJO ManuelMONTEJO M. T21
R1-B004 Fri, 09:00 M 9 SCHMANDT DennisSCHMANDT D. 9 6   IORGULESCU TiberiusIORGULESCU T. T05
R1-B005 Fri, 09:00 M 9 ANDERSEN HenrikANDERSEN H. 3 9   HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. T13
R1-B006 Fri, 09:00 M 9 DEVLIN JimmyDEVLIN J. 1 9   TURKOWSKI MichałTURKOWSKI M. T15
R1-B007 Fri, 09:00 M 9 PUTSCHE JannikPUTSCHE J. 6 9   HARADINAJ FitimHARADINAJ F. T01
R1-B008 Fri, 09:00 M 9 DANIEL AndreasDANIEL A. 9 8   HERPERS MarcelHERPERS M. T08

Apr 14, 2023, 10:30

R1-B009 Fri, 10:30 M 9 CANDELA FrancescoCANDELA F. 9 8   MILIOLI Andrea MILIOLI . T04
R1-B010 Fri, 10:30 M 9 MELKONYAN BabkenMELKONYAN B. 9 1   KRAMER MartinKRAMER M. T14
R1-B011 Fri, 10:30 M 9 WELSCH JorgWELSCH J. 7 9   BONKE ThorstenBONKE T. T08
R1-B012 Fri, 10:30 M 9 MRVA KristianMRVA K. 9 7   WOLF JanWOLF J. T03
R1-B013 Fri, 10:30 M 9 SOLA AnteSOLA A. 5 9   LASZLO DanielLASZLO D. T01
R1-B014 Fri, 10:30 M 9 STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A. 9 3   MIRKOVIC BorivojeMIRKOVIC B. T12
R1-B015 Fri, 10:30 M 9 ROTHKAMP AndreasROTHKAMP . 4 9   KIRIAKIDIS AnastasiosKIRIAKIDIS A. T13
R1-C002 Fri, 10:30 M 9 HAUSBACHER KlausHAUSBACHER K. 9 7   JOVCHEVSKI MartinJOVCHEVSKI M. T07
R1-C003 Fri, 10:30 M 9 MRNKA RalfMRNKA R. 7 9   MUTTO MahmutMUTTO M. T22
R1-C004 Fri, 10:30 M 9 ARDA DavidARDA D. 9 6   HEBER RobinHEBER R. T21
R1-C005 Fri, 10:30 M 9 FIEBIG MarkusFIEBIG M. 9 4   VIMR JanVIMR J. T05
R1-C006 Fri, 10:30 M 9 AARTS IvoAARTS I. 9 3   BUSARAC PeterBUSARAC P. T20
R1-C007 Fri, 10:30 M 9 WOLLSCHLÄGER JacquesWOLLSCHLÄGER J. 3 9   GAVENCIAK MichalGAVENCIAK M. T16
R1-C008 Fri, 10:30 M 9 KORNMESSER JonasKORNMESSER J. 9 6   KNAUB KonstantinKNAUB K. T09
R1-C009 Fri, 10:30 M 9 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M. 9 2   WETZEL SamWETZEL S. T02
R1-C010 Fri, 10:30 M 9 TEIXEIRA VitorTEIXEIRA V. 3 9   GATTA CarloGATTA C. T11
R1-C011 Fri, 10:30 M 9 KOCH GerhardKOCH G. 5 9   KACZKOWSKI MichalKACZKOWSKI M. T19
R1-C012 Fri, 10:30 M 9 GLONT Flavian IonutGLONT F. 9 3   SAADAWY MohseinSAADAWY M. T15
R1-C013 Fri, 10:30 M 9 VAN LIEROP JanVAN L. 9 7   GULIĆ MarioGULIĆ M. T18
R1-C014 Fri, 10:30 M 9 VOGEL FelixVOGEL F. 0 DIS   RAJNIS ReneRAJNIS R.
R1-C015 Fri, 10:30 M 9 DOHR NiklasDOHR N. 9 4   MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M. T10

Apr 14, 2023, 12:00

R1-C016 Fri, 12:00 M 9 BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. 9 5   PANDUR MirzetPANDUR M. T02
R1-D002 Fri, 12:00 M 9 YAGLI MuhsinYAGLI M. 9 3   ESPRIT GarethESPRIT G. T15
R1-D003 Fri, 12:00 M 9 CASTELEIN CliffCASTELEIN C. DIS 0   SERRA RicardoSERRA R. T10
R1-D004 Fri, 12:00 M 9 YILMAZ AtillaYILMAZ A. 2 9   BARTOL RobertoBARTOL R. T05
R1-D005 Fri, 12:00 M 9 BEZDAN AttilaBEZDAN A. 9 5   RESCH DanielRESCH D. T07
R1-D006 Fri, 12:00 M 9 SINI DavideSINI D. 9 3   CATARINO Marcelo CATARINO M. T03
R1-D007 Fri, 12:00 M 9 WAGNER SebastianWAGNER S. 6 9   BINDER ThomasBINDER T. T13
R1-D008 Fri, 12:00 M 9 KURAL SzymonKURAL S. 9 4   STOREY SamSTOREY S. T04
R1-D009 Fri, 12:00 M 9 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. 8 9   MÄRZ Mario MÄRZ M. T08
R1-D010 Fri, 12:00 M 9 EL AMIN CarimEL AMIN C. 1 9   LECHNER MaximilianLECHNER M. T21
R1-D011 Fri, 12:00 M 9 GRIES HolgerGRIES H. 9 3   KÜBLER DanielKÜBLER D. T20
R1-D012 Fri, 12:00 M 9 HEEB SteveHEEB S. 7 9   POMBERGER PatrickPOMBERGER P. T17
R1-D013 Fri, 12:00 M 9 CAVALLI ValterCAVALLI V. 4 9   KRAFT KaiKRAFT K. T06
R1-D014 Fri, 12:00 M 9 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M. 9 1   HARDTKE MarkusHARDTKE M. T12
R1-D015 Fri, 12:00 M 9 VARGA BenceVARGA B. 9 4   TÜRK FlorianTÜRK F. T22
R1-D016 Fri, 12:00 M 9 KAPLAN TomaszKAPLAN T. 9 1   BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T16
R1-E002 Fri, 12:00 M 9 TOMFORDE KayTOMFORDE K. 7 9   WISSEN DavidWISSEN D. T10
R1-E003 Fri, 12:00 M 9 ORTMANN OliverORTMANN O. 9 7   TÜRKÜ UgurTÜRKÜ U. T01
R1-E004 Fri, 12:00 M 9 IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. 9 6   KOHLHOFER PeterKOHLHOFER P. T14
R1-E005 Fri, 12:00 M 9 SCHICKLING AndreSCHICKLING A. 9 6   HABO AlexHABO A. T19
R1-E006 Fri, 12:00 M 9 GRUBER StefanGRUBER S. 9 5   GOMEZ VincentGOMEZ V. T09
R1-E007 Fri, 12:00 M 9 BAKHTAOUI AyoubBAKHTAOUI . 8 9   GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R. T11

Apr 14, 2023, 13:30

R1-E008 Fri, 13:30 M 9 SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K. 9 2   WAGENMANN FrankWAGENMANN F. T01
R1-E009 Fri, 13:30 M 9 SCHJETNE MatsSCHJETNE M. 9 5   POSCHL ThomasPOSCHL T. T07
R1-E010 Fri, 13:30 M 9 SPITZKY MarcoSPITZKY M. 9 0   WOLFF MarcWOLFF M. T15
R1-E011 Fri, 13:30 M 9 BENKO MaksBENKO M. 4 9   GAMA ManuelGAMA M. T02
R1-E012 Fri, 13:30 M 9 OLECH MichalOLECH M. 9 2   GRAFF AndreasGRAFF A. T22
R1-E013 Fri, 13:30 M 9 PRIES DennisPRIES D. 5 9   SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G. T09
R1-E014 Fri, 13:30 M 9 JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. 9 2   JESZBERGER SteffenJESZBERGER S. T19
R1-E015 Fri, 13:30 M 9 ELLMER PatrickELLMER P. 0 DIS   ASCHAUER ThomasASCHAUER T.
R1-E016 Fri, 13:30 M 9 BONGERS TobiasBONGERS T. 9 1   ŠULEK TristanŠULEK T. T17
R1-F002 Fri, 13:30 M 9 MATRIZI ArjanMATRIZI A. 9 6   ALBLOOSHI AbdulsalamALBLOOSHI A. T03
R1-F003 Fri, 13:30 M 9 RIIKONEN MikaRIIKONEN M. 4 9   TINOCO JorgeTINOCO J. T21
R1-F004 Fri, 13:30 M 9 STOLKA HaraldSTOLKA H. 9 5   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T18
R1-F005 Fri, 13:30 M 9 LUDWIG Sebastian LUDWIG . 9 7   ERCULJ MatjazERCULJ M. T20
R1-F006 Fri, 13:30 M 9 RUDENKO IvanRUDENKO I. 9 4   GARMARK Kim SooGARMARK K. T05
R1-F007 Fri, 13:30 M 9 PARRA SANCHEZ Pascual PARRA S. 1 9   MENN LucaMENN L. T04
R1-F008 Fri, 13:30 M 9 URBAN PetrURBAN P. 9 3   ZUERCHER SandroZUERCHER S. T11
R1-F009 Fri, 13:30 M 9 KUCKHERM LarsKUCKHERM L. 9 1   RIEGLER JulianRIEGLER J. T08
R1-F010 Fri, 13:30 M 9 VITORINO PedroVITORINO P. 9 8   MIKO BalaszMIKO B. T14
R1-F011 Fri, 13:30 M 9 RODEN MarcelRODEN M. 4 9   MONTALBANO AurelioMONTALBANO A. T13
R1-F012 Fri, 13:30 M 9 FARINA GordonFARINA G. 9 7   CAVALLINI AndreaCAVALLINI A. T06
R1-F013 Fri, 13:30 M 9 WICH MichaelWICH M. 9 3   BANOVIC EdinBANOVIC E. T16
R1-F014 Fri, 13:30 M 9 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G. 3 9   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T12

Apr 14, 2023, 15:00

R1-F015 Fri, 15:00 M 9 GUGGEMOS Florian GUGGEMOS . 4 9   PONGERS QuintenPONGERS Q. T08
R1-F016 Fri, 15:00 M 9 SOUQUET RalfSOUQUET R. 9 2   REISCHL MarkusREISCHL M. T15
R1-G002 Fri, 15:00 M 9 ZAJAC DominikZAJAC D. 2 9   PONGERS YannickPONGERS Y. T02
R1-G003 Fri, 15:00 M 9 MUNGIURI PatrickMUNGIURI P. 4 9   ANDRIKOPOULOS PetrosANDRIKOPOULOS P. T18
R1-G004 Fri, 15:00 M 9 KAPLAN JornKAPLAN J. 9 2   LUHAVEE NilsLUHAVEE N. T03
R1-G005 Fri, 15:00 M 9 NEGLEIN FabianNEGLEIN F. 9 6   BELMONTE IvanBELMONTE I. T06
R1-G006 Fri, 15:00 M 9 REDŽIĆ Edin REDŽIĆ E. 6 9   MONTANARI LucaMONTANARI L. T17
R1-G007 Fri, 15:00 M 9 MEININGER SebastianMEININGER S. 2 9   FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T14
R1-G008 Fri, 15:00 M 9 HOHMANN ThorstenHOHMANN T. 4 9   NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T10
R1-G009 Fri, 15:00 M 9 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K. 9 4   HAUGEN JoakimHAUGEN J. T19
R1-G010 Fri, 15:00 M 9 KOVAC LukasKOVAC L. 6 9   RUDENKO NikitaRUDENKO N. T20
R1-G011 Fri, 15:00 M 9 VARBANOV KalinVARBANOV K. 9 0   DAMM ThomasDAMM T. T12
R1-G012 Fri, 15:00 M 9 THEIL PeterTHEIL P. 2 9   BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T07
R1-G013 Fri, 15:00 M 9 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 9 7   HAMID HervisHAMID H. T01
R1-G014 Fri, 15:00 M 9 SECENER EmirSECENER E. 4 9   PICHLER EmanuelPICHLER E. T13
R1-G015 Fri, 15:00 M 9 SPRINGER NikkoSPRINGER N. 6 9   KOEHLER ThomasKOEHLER T. T16
R1-H002 Fri, 15:00 M 9 DERVISIS FragkiskosDERVISIS F. 3 9   SOBIECH DawidSOBIECH D. T05
R1-H003 Fri, 15:00 M 9 KASPER StefanKASPER S. 9 3   MERZ FlorianMERZ F. T11
R1-H004 Fri, 15:00 M 9 JOHANNING NilsJOHANNING N. 9 1   MOUNTAIN PatrickMOUNTAIN P. T22
R1-H005 Fri, 15:00 M 9 NOSUHI RezaNOSUHI R. DIS 0   KIRACTI MatthiasKIRACTI M. T19
R1-H006 Fri, 15:00 M 9 REHEPAPP MihkelREHEPAPP M. 9 2   BODLOVIC IgorBODLOVIC I. T04

Apr 14, 2023, 16:30

WR1-A017 Fri, 16:30 M 9 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W. 9 7   GUTTENBERGER DanielGUTTENBERGER D. T01
WR1-A018 Fri, 16:30 M 9 HORT BenediktHORT B. 9 5   DRENTH MichelDRENTH M. T22
WR1-A019 Fri, 16:30 M 9 DORENBURG MarcoDORENBURG M. 9 6   THORN MichaelTHORN M. T21
WR1-A020 Fri, 16:30 M 9 TRTOVAC HarisTRTOVAC H. 4 9   ZALMAN DavidZALMAN D. T08
WR1-A021 Fri, 16:30 M 9 GUTJAHR RicardoGUTJAHR R. 8 9   OEGAARD MikaelOEGAARD M. T07
WR1-A022 Fri, 16:30 M 9 OLSSON HenrikOLSSON H. 2 9   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T09
WR1-A023 Fri, 16:30 M 9 LANNOYE KevinLANNOYE K. 0 DIS   GONZÁLEZ PALACIOS DanielGONZÁLEZ P. T06
WR1-A024 Fri, 16:30 M 9 REMPE JanREMPE J. 8 9   ALNAR MustafaALNAR M. T16
WR1-B017 Fri, 16:30 M 9 MACIOL DanielMACIOL D. 9 4   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T17
WR1-B018 Fri, 16:30 M 9 MONTEJO ManuelMONTEJO M. 9 3   SCHMANDT DennisSCHMANDT D. T03
WR1-B019 Fri, 16:30 M 9 HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. 5 9   TURKOWSKI MichałTURKOWSKI M. T11
WR1-B020 Fri, 16:30 M 9 HARADINAJ FitimHARADINAJ F. 9 7   DANIEL AndreasDANIEL A. T05
R1-H007 Fri, 16:30 M 9 KAUFHOLD RobinKAUFHOLD R. 5 9   RESHAT Meric RESHAT M. T15
R1-H008 Fri, 16:30 M 9 PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. 6 9   ABU HANTASH Murad sorinABU H. T10
R1-H009 Fri, 16:30 M 9 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 9 2   GROSSO AndreaGROSSO A. T09
R1-H010 Fri, 16:30 M 9 MAZIBORSKY MarioMAZIBORSKY M. 6 9   ALGHAMDI Khalid OmarALGHAMDI K. T04
R1-H011 Fri, 16:30 M 9 CORREIA HenriqueCORREIA H. 9 5   AZAR SenharipAZAR S. T02
R1-H012 Fri, 16:30 M 9 IVANOVSKI BorisIVANOVSKI B. 3 9   STAHL MarioSTAHL M. T20
R1-H013 Fri, 16:30 M 9 WALTHER MichaelWALTHER M. 9 7   DARDA GoranDARDA G. T19
R1-H014 Fri, 16:30 M 9 RIMBOT NicolasRIMBOT N. 9 8   PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M. T12
R1-H015 Fri, 16:30 M 9 PISKLOV JuriPISKLOV J. 9 2   ZAPPI SimoneZAPPI S. T14
R1-H016 Fri, 16:30 M 9 BABICA RadoslawBABICA R. 9 0   TOMECEK MilanTOMECEK M. T18

Apr 14, 2023, 18:00

WR1-B021 Fri, 18:00 M 9 CANDELA FrancescoCANDELA F. 9 5   MELKONYAN BabkenMELKONYAN B. T06
WR1-B022 Fri, 18:00 M 9 BONKE ThorstenBONKE T. 6 9   MRVA KristianMRVA K. T22
WR1-B023 Fri, 18:00 M 9 LASZLO DanielLASZLO D. 8 9   STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A. T13
WR1-B024 Fri, 18:00 M 9 KIRIAKIDIS AnastasiosKIRIAKIDIS A. 5 9   HYBLER RomanHYBLER R. T03
WR1-C017 Fri, 18:00 M 9 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W. 9 2   HAUSBACHER KlausHAUSBACHER K. T18
WR1-C018 Fri, 18:00 M 9 MUTTO MahmutMUTTO M. 5 9   ARDA DavidARDA D. T15
WR1-C019 Fri, 18:00 M 9 FIEBIG MarkusFIEBIG M. 3 9   AARTS IvoAARTS I. T09
WR1-C020 Fri, 18:00 M 9 GAVENCIAK MichalGAVENCIAK M. 9 1   KORNMESSER JonasKORNMESSER J. T21
WR1-C021 Fri, 18:00 M 9 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M. 9 0   GATTA CarloGATTA C. T11
WR1-C022 Fri, 18:00 M 9 KACZKOWSKI MichalKACZKOWSKI M. 2 9   GLONT Flavian IonutGLONT F. T08
WR1-C023 Fri, 18:00 M 9 VAN LIEROP JanVAN L. 8 9   VOGEL FelixVOGEL F. T01
WR1-C024 Fri, 18:00 M 9 DOHR NiklasDOHR N. 4 9   BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T08
WR1-D017 Fri, 18:00 M 9 HE MarioHE Mario . 9 6   YAGLI MuhsinYAGLI M. T04
WR1-D018 Fri, 18:00 M 9 SERRA RicardoSERRA R. 4 9   BARTOL RobertoBARTOL R. T19
WR1-D019 Fri, 18:00 M 9 BEZDAN AttilaBEZDAN A. 9 2   SINI DavideSINI D. T10
WR1-D020 Fri, 18:00 M 9 BINDER ThomasBINDER T. 3 9   KURAL SzymonKURAL S. T20
WR1-D021 Fri, 18:00 M 9 MÄRZ Mario MÄRZ M. 3 9   LECHNER MaximilianLECHNER M. T05
WR1-D022 Fri, 18:00 M 9 GRIES HolgerGRIES H. 6 9   POMBERGER PatrickPOMBERGER P. T14
WR1-D023 Fri, 18:00 M 9 KRAFT KaiKRAFT K. 1 9   SKONECZNY MariuszSKONECZNY M. T20
WR1-D024 Fri, 18:00 M 9 VARGA BenceVARGA B. 5 9   KAPLAN TomaszKAPLAN T. T12
WR1-E017 Fri, 18:00 M 9 FILLER JoshuaFILLER J. 9 3   WISSEN DavidWISSEN D. T02
WR1-E018 Fri, 18:00 M 9 ORTMANN OliverORTMANN O. 6 9   IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. T17

Apr 14, 2023, 19:30

WR1-E019 Fri, 19:30 M 9 SCHICKLING AndreSCHICKLING A. 9 4   GRUBER StefanGRUBER S. T05
WR1-E020 Fri, 19:30 M 9 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R. 6 9   SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K. T21
WR1-E021 Fri, 19:30 M 9 SCHJETNE MatsSCHJETNE M. 8 9   SPITZKY MarcoSPITZKY M. T15
WR1-E022 Fri, 19:30 M 9 GAMA ManuelGAMA M. 9 6   OLECH MichalOLECH M. T07
WR1-E023 Fri, 19:30 M 9 SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G. 7 9   JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. T17
WR1-E024 Fri, 19:30 M 9 ELLMER PatrickELLMER P. 3 9   BONGERS TobiasBONGERS T. T20
WR1-F017 Fri, 19:30 M 9 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. 9 4   MATRIZI ArjanMATRIZI A. T14
WR1-F018 Fri, 19:30 M 9 TINOCO JorgeTINOCO J. 9 5   STOLKA HaraldSTOLKA H. T16
WR1-F019 Fri, 19:30 M 9 LUDWIG Sebastian LUDWIG . 9 3   RUDENKO IvanRUDENKO I. T03
WR1-F020 Fri, 19:30 M 9 MENN LucaMENN L. 9 6   URBAN PetrURBAN P. T18
WR1-F021 Fri, 19:30 M 9 KUCKHERM LarsKUCKHERM L. 9 0   VITORINO PedroVITORINO P. T09
WR1-F022 Fri, 19:30 M 9 MONTALBANO AurelioMONTALBANO A. 6 9   FARINA GordonFARINA G. T10
WR1-F023 Fri, 19:30 M 9 WICH MichaelWICH M. 9 4   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T22
WR1-F024 Fri, 19:30 M 9 PONGERS QuintenPONGERS Q. 2 9   SOUQUET RalfSOUQUET R. T02
WR1-G017 Fri, 19:30 M 9 SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O. 8 9   PONGERS YannickPONGERS Y. T19
WR1-G018 Fri, 19:30 M 9 ANDRIKOPOULOS PetrosANDRIKOPOULOS P. 6 9   KAPLAN JornKAPLAN J. T12
WR1-G019 Fri, 19:30 M 9 NEGLEIN FabianNEGLEIN F. 5 9   MONTANARI LucaMONTANARI L. T11
WR1-G020 Fri, 19:30 M 9 FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. 9 8   NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T04
WR1-G021 Fri, 19:30 M 9 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K. 9 5   RUDENKO NikitaRUDENKO N. T13
WR1-G022 Fri, 19:30 M 9 VARBANOV KalinVARBANOV K. 9 8   BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T08
WR1-G023 Fri, 19:30 M 9 GNADEBERG KarlGNADEBERG K. 6 9   PICHLER EmanuelPICHLER E. T06
WR1-G024 Fri, 19:30 M 9 KOEHLER ThomasKOEHLER T. 4 9   SOUFI MohammadSOUFI M. T01

Apr 14, 2023, 21:00

LR1-A026 Fri, 21:00 M 9 ROSSI IvanoROSSI I. 4 9   DEISENRIEDER DominikDEISENRIEDER . T15
LR1-A027 Fri, 21:00 M 9 AVDIU BurimAVDIU B. 9 7   VÁRADI AndrásVÁRADI A. T14
LR1-A028 Fri, 21:00 M 9 ŠULEK MatejŠULEK M. 7 9   ERNST NicolasERNST N. T17
LR1-A029 Fri, 21:00 M 9 SPAHIU BesarSPAHIU B. 9 5   GRIESS PatrickGRIESS P. T04
LR1-A030 Fri, 21:00 M 9 BIERMANN RainerBIERMANN R. 3 9   POLACH JaroslavPOLACH J. T07
LR1-A031 Fri, 21:00 M 9 KOSC MarekKOSC M. 0 0   Walkover
LR1-A032 Fri, 21:00 M 9 BOYANOV IvelinBOYANOV I. 9 6   RASSI FriedrichRASSI F. T13
LR1-B026 Fri, 21:00 M 9 HARDTKE MatthiasHARDTKE M. 9 3   IORGULESCU TiberiusIORGULESCU T. T22
LR1-B027 Fri, 21:00 M 9 ANDERSEN HenrikANDERSEN H. 9 5   DEVLIN JimmyDEVLIN J. T16
LR1-B028 Fri, 21:00 M 9 PUTSCHE JannikPUTSCHE J. 9 6   HERPERS MarcelHERPERS M. T09
LR1-B029 Fri, 21:00 M 9 MILIOLI Andrea MILIOLI . 9 1   KRAMER MartinKRAMER M. T11
LR1-B030 Fri, 21:00 M 9 WELSCH JorgWELSCH J. 6 9   WOLF JanWOLF J. T19
LR1-B031 Fri, 21:00 M 9 SOLA AnteSOLA A. 9 3   MIRKOVIC BorivojeMIRKOVIC B. T05
LR1-B032 Fri, 21:00 M 9 ROTHKAMP AndreasROTHKAMP . 0 0   Walkover
WR1-H017 Fri, 21:00 M 9 FEIJEN NielsFEIJEN N. 9 4   SOBIECH DawidSOBIECH D. T02
WR1-H018 Fri, 21:00 M 9 KASPER StefanKASPER S. 9 4   JOHANNING NilsJOHANNING N. T10
WR1-H019 Fri, 21:00 M 9 KIRACTI MatthiasKIRACTI M. 5 9   REHEPAPP MihkelREHEPAPP M. T21
WR1-H020 Fri, 21:00 M 9 RESHAT Meric RESHAT M. 9 8   ABU HANTASH Murad sorinABU H. T03
WR1-H021 Fri, 21:00 M 9 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 9 5   ALGHAMDI Khalid OmarALGHAMDI K. T18
WR1-H022 Fri, 21:00 M 9 CORREIA HenriqueCORREIA H. 3 9   STAHL MarioSTAHL M. T06
WR1-H023 Fri, 21:00 M 9 WALTHER MichaelWALTHER M. 4 9   RIMBOT NicolasRIMBOT N. T20
WR1-H024 Fri, 21:00 M 9 PISKLOV JuriPISKLOV J. 9 5   BABICA RadoslawBABICA R. T12

Apr 14, 2023, 22:30

LR1-C026 Fri, 22:30 M 9 MRNKA RalfMRNKA R. 2 9   HEBER RobinHEBER R. T03
LR1-C027 Fri, 22:30 M 9 VIMR JanVIMR J. 3 9   BUSARAC PeterBUSARAC P. T16
LR1-C028 Fri, 22:30 M 9 WOLLSCHLÄGER JacquesWOLLSCHLÄGER J. 8 9   KNAUB KonstantinKNAUB K. T21
LR1-C029 Fri, 22:30 M 9 WETZEL SamWETZEL S. 9 4   TEIXEIRA VitorTEIXEIRA V. T18
LR1-C030 Fri, 22:30 M 9 KOCH GerhardKOCH G. 9 5   SAADAWY MohseinSAADAWY M. T09
LR1-C031 Fri, 22:30 M 9 GULIĆ MarioGULIĆ M. 0 0   Walkover
LR1-C032 Fri, 22:30 M 9 MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M. 9 6   PANDUR MirzetPANDUR M. T22
LR1-D026 Fri, 22:30 M 9 Walkover 0 0   YILMAZ AtillaYILMAZ A.
LR1-D027 Fri, 22:30 M 9 RESCH DanielRESCH D. 9 3   CATARINO Marcelo CATARINO M. T15
LR1-D028 Fri, 22:30 M 9 WAGNER SebastianWAGNER S. 9 8   STOREY SamSTOREY S. T06
LR1-D029 Fri, 22:30 M 9 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. 9 0   EL AMIN CarimEL AMIN C. T03
LR1-D030 Fri, 22:30 M 9 KÜBLER DanielKÜBLER D. 5 9   HEEB SteveHEEB S. T13
LR1-D031 Fri, 22:30 M 9 CAVALLI ValterCAVALLI V. 3 9   HARDTKE MarkusHARDTKE M. T11
LR1-D032 Fri, 22:30 M 9 TÜRK FlorianTÜRK F. 4 9   BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T04
LR1-E026 Fri, 22:30 M 9 TÜRKÜ UgurTÜRKÜ U. 9 1   KOHLHOFER PeterKOHLHOFER P. T18
LR1-E027 Fri, 22:30 M 9 HABO AlexHABO A. 5 9   GOMEZ VincentGOMEZ V. T02
LR1-E028 Fri, 22:30 M 9 BAKHTAOUI AyoubBAKHTAOUI . 9 7   WAGENMANN FrankWAGENMANN F. T07
LR1-E029 Fri, 22:30 M 9 POSCHL ThomasPOSCHL T. 9 3   WOLFF MarcWOLFF M. T17
LR1-E030 Fri, 22:30 M 9 BENKO MaksBENKO M. 9 1   GRAFF AndreasGRAFF A. T05
LR1-E031 Fri, 22:30 M 9 PRIES DennisPRIES D. 9 4   JESZBERGER SteffenJESZBERGER S. T08
LR1-E032 Fri, 22:30 M 9 Walkover 0 0   ŠULEK TristanŠULEK T.
LR1-F026 Fri, 22:30 M 9 RIIKONEN MikaRIIKONEN M. 6 9   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T01

Apr 15, 2023, 9:00

LR1-F027 Sat, 09:00 M 9 ERCULJ MatjazERCULJ M. 9 5   GARMARK Kim SooGARMARK K. T06
LR1-F028 Sat, 09:00 M 9 PARRA SANCHEZ Pascual PARRA S. 5 9   ZUERCHER SandroZUERCHER S. T05
LR1-F029 Sat, 09:00 M 9 RIEGLER JulianRIEGLER J. 2 9   MIKO BalaszMIKO B. T02
LR1-F030 Sat, 09:00 M 9 RODEN MarcelRODEN M. 2 9   CAVALLINI AndreaCAVALLINI A. T07
LR1-F031 Sat, 09:00 M 9 BANOVIC EdinBANOVIC E. 3 9   GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G. T08
LR1-F032 Sat, 09:00 M 9 GUGGEMOS Florian GUGGEMOS . 8 9   REISCHL MarkusREISCHL M. T09

Apr 15, 2023, 10:30

LR1-G026 Sat, 10:30 M 9 MUNGIURI PatrickMUNGIURI P. 9 8   LUHAVEE NilsLUHAVEE N. T12
LR1-G027 Sat, 10:30 M 9 BELMONTE IvanBELMONTE I. 3 9   REDŽIĆ Edin REDŽIĆ E. T22
LR1-G028 Sat, 10:30 M 9 MEININGER SebastianMEININGER S. 3 9   HOHMANN ThorstenHOHMANN T. T01
LR1-G029 Sat, 10:30 M 9 HAUGEN JoakimHAUGEN J. 5 9   KOVAC LukasKOVAC L. T04
LR1-G030 Sat, 10:30 M 9 DAMM ThomasDAMM T. 9 2   THEIL PeterTHEIL P. T16
LR1-G031 Sat, 10:30 M 9 HAMID HervisHAMID H. 6 9   SECENER EmirSECENER E. T07
LR1-G032 Sat, 10:30 M 9 SPRINGER NikkoSPRINGER N. 0 0   Walkover
LR1-H026 Sat, 10:30 M 9 MERZ FlorianMERZ F. 9 4   MOUNTAIN PatrickMOUNTAIN P. T05
LR1-H027 Sat, 10:30 M 9 Walkover 0 0   BODLOVIC IgorBODLOVIC I.
LR1-H028 Sat, 10:30 M 9 KAUFHOLD RobinKAUFHOLD R. 2 9   PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. T17
LR1-H029 Sat, 10:30 M 9 GROSSO AndreaGROSSO A. 9 5   MAZIBORSKY MarioMAZIBORSKY M. T10
LR1-H030 Sat, 10:30 M 9 AZAR SenharipAZAR S. 9 6   IVANOVSKI BorisIVANOVSKI B. T19
LR1-H031 Sat, 10:30 M 9 DARDA GoranDARDA G. 1 9   PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M. T20
LR1-H032 Sat, 10:30 M 9 ZAPPI SimoneZAPPI S. 5 9   TOMECEK MilanTOMECEK M. T21

Apr 15, 2023, 12:00

LR2-A033 Sat, 12:00 M 9 GARZIA FrancescoGARZIA F. 9 4   REMPE JanREMPE J. T21
LR2-A034 Sat, 12:00 M 9 DEISENRIEDER DominikDEISENRIEDER . 0 0   Walkover
LR2-A035 Sat, 12:00 M 9 AVDIU BurimAVDIU B. 4 9   OLSSON HenrikOLSSON H. T05
LR2-A036 Sat, 12:00 M 9 ERNST NicolasERNST N. 8 9   GUTJAHR RicardoGUTJAHR R. T03
LR2-A037 Sat, 12:00 M 9 SPAHIU BesarSPAHIU B. 5 9   TRTOVAC HarisTRTOVAC H. T17
LR2-A038 Sat, 12:00 M 9 POLACH JaroslavPOLACH J. 9 5   THORN MichaelTHORN M. T22
LR2-A039 Sat, 12:00 M 9 KOSC MarekKOSC M. 9 6   DRENTH MichelDRENTH M. T13
LR2-A040 Sat, 12:00 M 9 BOYANOV IvelinBOYANOV I. 6 9   GUTTENBERGER DanielGUTTENBERGER D. T07
LR2-B033 Sat, 12:00 M 9 HOEBERL GeorgHOEBERL G. 9 6   KIRIAKIDIS AnastasiosKIRIAKIDIS A. T11
LR2-B034 Sat, 12:00 M 9 HARDTKE MatthiasHARDTKE M. 9 5   LASZLO DanielLASZLO D. T12
LR2-B035 Sat, 12:00 M 9 ANDERSEN HenrikANDERSEN H. 4 9   BONKE ThorstenBONKE T. T14
LR2-B036 Sat, 12:00 M 9 PUTSCHE JannikPUTSCHE J. 5 9   MELKONYAN BabkenMELKONYAN B. T04
LR2-B037 Sat, 12:00 M 9 MILIOLI Andrea MILIOLI . 9 7   DANIEL AndreasDANIEL A. T18
LR2-B038 Sat, 12:00 M 9 WOLF JanWOLF J. 5 9   HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. T10
LR2-C040 Sat, 12:00 M 9 MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M. 9 4   HAUSBACHER KlausHAUSBACHER K. T16

Apr 15, 2023, 13:30

LR2-B039 Sat, 13:30 M 9 SOLA AnteSOLA A. 9 2   SCHMANDT DennisSCHMANDT D. T21
LR2-B040 Sat, 13:30 M 9 ROTHKAMP AndreasROTHKAMP . 7 9   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T04
LR2-C033 Sat, 13:30 M 9 JOVCHEVSKI MartinJOVCHEVSKI M. 0 9   DOHR NiklasDOHR N. T16
LR2-C034 Sat, 13:30 M 9 HEBER RobinHEBER R. 3 9   VAN LIEROP JanVAN L. T19
LR2-C035 Sat, 13:30 M 9 BUSARAC PeterBUSARAC P. 9 6   KACZKOWSKI MichalKACZKOWSKI M. T05
LR2-C036 Sat, 13:30 M 9 KNAUB KonstantinKNAUB K. 9 4   GATTA CarloGATTA C. T22
LR2-C037 Sat, 13:30 M 9 WETZEL SamWETZEL S. 6 9   KORNMESSER JonasKORNMESSER J. T03
LR2-C038 Sat, 13:30 M 9 KOCH GerhardKOCH G. 9 1   FIEBIG MarkusFIEBIG M. T20
LR2-C039 Sat, 13:30 M 9 GULIĆ MarioGULIĆ M. 9 3   MUTTO MahmutMUTTO M. T17
LR2-D033 Sat, 13:30 M 9 ESPRIT GarethESPRIT G. 4 9   VARGA BenceVARGA B. T12
LR2-D034 Sat, 13:30 M 9 YILMAZ AtillaYILMAZ A. 9 7   KRAFT KaiKRAFT K. T13
LR2-D035 Sat, 13:30 M 9 RESCH DanielRESCH D. 7 9   GRIES HolgerGRIES H. T14
LR2-D036 Sat, 13:30 M 9 WAGNER SebastianWAGNER S. 9 7   MÄRZ Mario MÄRZ M. T11

Apr 15, 2023, 15:30

LR2-D037 Sat, 15:30 M 9 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. 9 3   BINDER ThomasBINDER T. T16
LR2-D038 Sat, 15:30 M 9 HEEB SteveHEEB S. 8 9   SINI DavideSINI D. T10
LR2-D039 Sat, 15:30 M 9 HARDTKE MarkusHARDTKE M. 9 6   SERRA RicardoSERRA R. T05
LR2-D040 Sat, 15:30 M 9 BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. 9 5   YAGLI MuhsinYAGLI M. T22
LR2-E033 Sat, 15:30 M 9 TOMFORDE KayTOMFORDE K. 9 5   ELLMER PatrickELLMER P. T21
LR2-E034 Sat, 15:30 M 9 TÜRKÜ UgurTÜRKÜ U. 9 2   SOLYMOSI GaborSOLYMOSI G. T12
LR2-E035 Sat, 15:30 M 9 GOMEZ VincentGOMEZ V. 4 9   OLECH MichalOLECH M. T19
LR2-E036 Sat, 15:30 M 9 BAKHTAOUI AyoubBAKHTAOUI . 3 9   SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T06
LR2-E037 Sat, 15:30 M 9 POSCHL ThomasPOSCHL T. 4 9   GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R. T11
LR2-E038 Sat, 15:30 M 9 BENKO MaksBENKO M. 5 9   GRUBER StefanGRUBER S. T01
LR2-E039 Sat, 15:30 M 9 PRIES DennisPRIES D. 2 9   ORTMANN OliverORTMANN O. T07
LR2-E040 Sat, 15:30 M 9 ŠULEK TristanŠULEK T. 6 9   WISSEN DavidWISSEN D. T03
LR2-F033 Sat, 15:30 M 9 ALBLOOSHI AbdulsalamALBLOOSHI A. 3 9   PONGERS QuintenPONGERS Q. T13
LR2-F034 Sat, 15:30 M 9 DÖRNER YumaDÖRNER Y. 9 8   HANSEN Jonas-KvalsundHANSEN J. T08
LR2-F035 Sat, 15:30 M 9 ERCULJ MatjazERCULJ M. 9 0   MONTALBANO AurelioMONTALBANO A. T16
LR2-F036 Sat, 15:30 M 9 ZUERCHER SandroZUERCHER S. 5 9   VITORINO PedroVITORINO P. T18
LR2-F037 Sat, 15:30 M 9 MIKO BalaszMIKO B. 5 9   URBAN PetrURBAN P. T14
LR2-F038 Sat, 15:30 M 9 CAVALLINI AndreaCAVALLINI A. 3 9   RUDENKO IvanRUDENKO I. T09
LR2-F039 Sat, 15:30 M 9 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G. 9 4   STOLKA HaraldSTOLKA H. T20
LR2-F040 Sat, 15:30 M 9 REISCHL MarkusREISCHL M. 5 9   MATRIZI ArjanMATRIZI A. T15
LR2-G033 Sat, 15:30 M 9 ZAJAC DominikZAJAC D. 9 4   KOEHLER ThomasKOEHLER T. T17
LR2-G034 Sat, 15:30 M 9 MUNGIURI PatrickMUNGIURI P. 3 9   GNADEBERG KarlGNADEBERG K. T02

Apr 15, 2023, 17:00

LR2-G035 Sat, 17:00 M 9 REDŽIĆ Edin REDŽIĆ E. 9 5   BRZEKOWSKI ArkadiuszBRZEKOWSKI A. T21
LR2-G036 Sat, 17:00 M 9 HOHMANN ThorstenHOHMANN T. 9 3   RUDENKO NikitaRUDENKO N. T02
LR2-G037 Sat, 17:00 M 9 KOVAC LukasKOVAC L. 5 9   NEUHAUSEN MoritzNEUHAUSEN M. T10
LR2-G038 Sat, 17:00 M 9 DAMM ThomasDAMM T. 6 9   NEGLEIN FabianNEGLEIN F. T20
LR2-G039 Sat, 17:00 M 9 SECENER EmirSECENER E. 9 8   ANDRIKOPOULOS PetrosANDRIKOPOULOS P. T11
LR2-G040 Sat, 17:00 M 9 SPRINGER NikkoSPRINGER N. 2 9   SZOLNOKI OliverSZOLNOKI O. T12
LR2-H033 Sat, 17:00 M 9 DERVISIS FragkiskosDERVISIS F. 2 9   BABICA RadoslawBABICA R. T22
LR2-H034 Sat, 17:00 M 9 MERZ FlorianMERZ F. 9 3   WALTHER MichaelWALTHER M. T18
LR2-H035 Sat, 17:00 M 9 BODLOVIC IgorBODLOVIC I. 1 9   CORREIA HenriqueCORREIA H. T08
LR2-H036 Sat, 17:00 M 9 PIKNJAČ AjdinPIKNJAČ A. 7 9   ALGHAMDI Khalid OmarALGHAMDI K. T01
LR2-H037 Sat, 17:00 M 9 GROSSO AndreaGROSSO A. 9 8   ABU HANTASH Murad sorinABU H. T14
LR2-H038 Sat, 17:00 M 9 AZAR SenharipAZAR S. 9 6   KIRACTI MatthiasKIRACTI M. T04
LR2-H039 Sat, 17:00 M 9 PFISTERMÜLLER MarkusPFISTERMÜLLER M. 9 1   JOHANNING NilsJOHANNING N. T16
LR2-H040 Sat, 17:00 M 9 TOMECEK MilanTOMECEK M. 2 9   SOBIECH DawidSOBIECH D. T13

Apr 15, 2023, 18:30

WR2-A041 Sat, 18:30 M 9 ZIELINSKI WiktorZIELINSKI W. 9 2   HORT BenediktHORT B. T02
WR2-A042 Sat, 18:30 M 9 DORENBURG MarcoDORENBURG M. 9 8   ZALMAN DavidZALMAN D. T16
WR2-A043 Sat, 18:30 M 9 OEGAARD MikaelOEGAARD M. 3 9   JASTRZAB DominikJASTRZAB D. T12
WR2-A044 Sat, 18:30 M 9 LANNOYE KevinLANNOYE K. 3 9   ALNAR MustafaALNAR M. T04
WR2-B041 Sat, 18:30 M 9 MACIOL DanielMACIOL D. 9 5   MONTEJO ManuelMONTEJO M. T09
WR2-B042 Sat, 18:30 M 9 TURKOWSKI MichałTURKOWSKI M. 8 9   HARADINAJ FitimHARADINAJ F. T13
WR2-B043 Sat, 18:30 M 9 CANDELA FrancescoCANDELA F. 9 8   MRVA KristianMRVA K. T22
WR2-B044 Sat, 18:30 M 9 STANKIEWICZ AdamSTANKIEWICZ A. 5 9   HYBLER RomanHYBLER R. T19
WR2-C041 Sat, 18:30 M 9 SZEWCZYK WojciechSZEWCZYK W. 9 5   ARDA DavidARDA D. T14
WR2-C042 Sat, 18:30 M 9 AARTS IvoAARTS I. 9 7   GAVENCIAK MichalGAVENCIAK M. T15
WR2-C043 Sat, 18:30 M 9 SNIEGOCKI MateuszSNIEGOCKI M. 9 6   GLONT Flavian IonutGLONT F. T10
WR2-C044 Sat, 18:30 M 9 VOGEL FelixVOGEL F. 1 9   BIJSTERBOSCH MarcBIJSTERBOSCH M. T02
WR2-D041 Sat, 18:30 M 9 HE MarioHE Mario . 9 7   BARTOL RobertoBARTOL R. T01
WR2-D042 Sat, 18:30 M 9 BEZDAN AttilaBEZDAN A. 7 9   KURAL SzymonKURAL S. T08

Apr 15, 2023, 20:00

WR2-D043 Sat, 20:00 M 9 LECHNER MaximilianLECHNER M. 9 0   POMBERGER PatrickPOMBERGER P. T19
WR2-D044 Sat, 20:00 M 9 SKONECZNY MariuszSKONECZNY M. 6 9   KAPLAN TomaszKAPLAN T. T14
WR2-E041 Sat, 20:00 M 9 FILLER JoshuaFILLER J. 9 3   IACOBUCCI GiuseppeIACOBUCCI G. T02
WR2-E042 Sat, 20:00 M 9 SCHICKLING AndreSCHICKLING A. 6 9   SKOWERSKI KarolSKOWERSKI K. T09
WR2-E043 Sat, 20:00 M 9 SPITZKY MarcoSPITZKY M. 9 3   GAMA ManuelGAMA M. T22
WR2-E044 Sat, 20:00 M 9 JEDRZEJCZAK DawidJEDRZEJCZAK D. 3 9   BONGERS TobiasBONGERS T. T12
WR2-F041 Sat, 20:00 M 9 FORTUNSKI MieszkoFORTUNSKI M. 9 8   TINOCO JorgeTINOCO J. T13
WR2-F042 Sat, 20:00 M 9 LUDWIG Sebastian LUDWIG . 9 5   MENN LucaMENN L. T16
WR2-F043 Sat, 20:00 M 9 KUCKHERM LarsKUCKHERM L. 9 2   FARINA GordonFARINA G. T10
WR2-F044 Sat, 20:00 M 9 WICH MichaelWICH M. 9 8   SOUQUET RalfSOUQUET R. T18
WR2-G041 Sat, 20:00 M 9 PONGERS YannickPONGERS Y. 9 5   KAPLAN JornKAPLAN J. T06
WR2-G042 Sat, 20:00 M 9 MONTANARI LucaMONTANARI L. 2 9   FORTUNSKI WiktorFORTUNSKI W. T03
WR2-G043 Sat, 20:00 M 9 JUSZCZYSZYN KonradJUSZCZYSZYN K. 9 4   VARBANOV KalinVARBANOV K. T20
WR2-G044 Sat, 20:00 M 9 PICHLER EmanuelPICHLER E. 5 9   SOUFI MohammadSOUFI M. T01

Apr 15, 2023, 21:30

LR3-A045 Sat, 21:30 M 9 GARZIA FrancescoGARZIA F. 9 5   DEISENRIEDER DominikDEISENRIEDER . T14
LR3-A046 Sat, 21:30 M 9 OLSSON HenrikOLSSON H. 2 9   GUTJAHR RicardoGUTJAHR R. T17
LR3-A047 Sat, 21:30 M 9 TRTOVAC HarisTRTOVAC H. 1 9   POLACH JaroslavPOLACH J. T03
LR3-A048 Sat, 21:30 M 9 KOSC MarekKOSC M. 1 9   GUTTENBERGER DanielGUTTENBERGER D. T18
LR3-B045 Sat, 21:30 M 9 HOEBERL GeorgHOEBERL G. 4 9   HARDTKE MatthiasHARDTKE M. T19
LR3-B046 Sat, 21:30 M 9 BONKE ThorstenBONKE T. 3 9   MELKONYAN BabkenMELKONYAN B. T06
LR3-B047 Sat, 21:30 M 9 MILIOLI Andrea MILIOLI . 5 9   HAJDOVSKY MarekHAJDOVSKY M. T04
LR3-B048 Sat, 21:30 M 9 SOLA AnteSOLA A. 9 6   STACHOWIAK SamborSTACHOWIAK S. T16
LR3-C045 Sat, 21:30 M 9 DOHR NiklasDOHR N. 8 9   VAN LIEROP JanVAN L. T22
LR3-C046 Sat, 21:30 M 9 BUSARAC PeterBUSARAC P. 8 9   KNAUB KonstantinKNAUB K. T21
WR2-H041 Sat, 21:30 M 9 FEIJEN NielsFEIJEN N. 9 2   KASPER StefanKASPER S. T01
WR2-H042 Sat, 21:30 M 9 REHEPAPP MihkelREHEPAPP M. 5 9   RESHAT Meric RESHAT M. T01
WR2-H043 Sat, 21:30 M 9 GANGFLØT Emil-AndreGANGFLØT E. 9 4   STAHL MarioSTAHL M. T02
WR2-H044 Sat, 21:30 M 9 RIMBOT NicolasRIMBOT N. 2 9   PISKLOV JuriPISKLOV J. T20

Apr 16, 2023, 9:00

LR3-C047 Sun, 09:00 M 9 KORNMESSER JonasKORNMESSER J. 9 4   KOCH GerhardKOCH G. T04
LR3-C048 Sun, 09:00 M 9 GULIĆ MarioGULIĆ M. 9 5   MESSINGSCHLAGER MarkusMESSINGSCHLAGER M. T03
LR3-D045 Sun, 09:00 M 9 VARGA BenceVARGA B. 9 5   YILMAZ AtillaYILMAZ A. T18
LR3-D046 Sun, 09:00 M 9 GRIES HolgerGRIES H. 9 2   WAGNER SebastianWAGNER S. T16
LR3-D047 Sun, 09:00 M 9 BATKOWSKI SebastianBATKOWSKI S. 9 4   SINI DavideSINI D. T01
LR3-D048 Sun, 09:00 M 9 HARDTKE MarkusHARDTKE M. 4 9   BOGUSZEWSKI PawełBOGUSZEWSKI P. T20
LR3-E045 Sun, 09:00 M 9 TOMFORDE KayTOMFORDE K. 2 9   TÜRKÜ UgurTÜRKÜ U. T22
LR3-E046 Sun, 09:00 M 9 OLECH MichalOLECH M. 7 9   SCHJETNE MatsSCHJETNE M. T15
LR3-E047 Sun, 09:00 M 9 GRÖNSTEN RagnarGRÖNSTEN R. 9 3   GRUBER StefanGRUBER S. T21
LR3-E048 Sun, 09:00 M 9 ORTMANN OliverORTMANN O. 9 4   WISSEN DavidWISSEN D. T19
LR3-F045 Sun, 09:00 M 9 PONGERS QuintenPONGERS Q. 9 6   DÖRNER YumaDÖRNER Y. T02
LR3-F046 Sun, 09:00 M 9 ERCULJ MatjazERCULJ M. 9 3   VITORINO PedroVITORINO P. T13
LR3-F047 Sun, 09:00 M 9 URBAN PetrURBAN P. 7 9   RUDENKO IvanRUDENKO I. T14
LR3-F048 Sun, 09:00 M 9 GEORGIEV GeorgiGEORGIEV G. 9 4   MATRIZI ArjanMATRIZI A. T17

Apr 16, 2023, 10:30

LR4-A049 Sun, 10:30 M 9 GARZIA FrancescoGARZIA F. 4 9   ZALMAN DavidZALMAN D. T18
LR4-A050 Sun, 10:30 M 9 GUTJAHR RicardoGUTJAHR R. 9 5   HORT BenediktHORT B. T09
LR4-A051 Sun, 10:30 M 9 POLACH JaroslavPOLACH J. 9 7   LANNOYE KevinLANNOYE K. T01
LR4-A052 Sun, 10:30 M 9 GUTTENBERGER DanielGUTTENBERGER D. 9 5   OEGAARD MikaelOEGAARD M. T11
LR4-B049 Sun, 10:30 M 9 HARDTKE MatthiasHARDTKE M. 9 5